Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zmiana lidera w Lidze Halowej Sokoła

17

Po przerwie świąteczno - noworocznej hala sportowa Gimnazjum nr 1 gościła ponownie drużyny grające w lidze halowej.

W pierwszym meczu w tym roku raczej niespodziewanej porażki doznał dotychczasowy lider Toskania. Przegrała również drużyna Guardi, a więc nie była to najlepsza kolejka dla zespołów z czołówki tabeli. W meczu dwóch najmłodszych drużyn: e6 - Pektowin padł remis. Szczegółowa relacja z dziewiątej kolejki na stronie: www.e6-sport.pl .

Wyniki meczy:

Żmigród - Toskania 4-3
Karczma u Edwarda - Solgam 3-1
Pektowin - e6 1-1
Lider - Temida 0-2
Guardi - Sokół 1-4



Tabela po IX kolejkach: (kolejność: mecze, punkty, bramki)

Drużyna

M.

Pkt.

Bramki

1) Karczma u Edwarda

8

21

28-11

2) Toskania

8

21

28-15

3) Guardi

8

18

19-21

4) Temida

8

16

26-16

5) Sokół

9

16

34-34

6) Lider

8

12

17-14

7) Żmigród

8

9

28-29

8) e6

8

8

21-17

9) Pektowin

8

7

19-21

10) Jafar

8

2

12-25

11) Solgam

9

1

17-36


Dziesiąta kolejka ligowa za dwa tygodnie, a w następny weekend na sali Gimnazjum nr 1 w Jaśle halowy turniej piłki nożnej "II Puchar Noworoczny z MPM". Mogą w nim występować zawodnicy, którzy mają co najmniej trzydzieści lat (ur. 1979 i starsi).

Zapisy do tego turnieju przyjmujemy do środy (14.01.2009).


(KB)
Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ mahlik
dnia 25.01.2009, 09:58 · Zgłoś
najlepszym zawodnikiem turnieju jest sędzia stojący naprzeciwko trybun...
Odpowiedz
0
@ motorbreath
dnia 14.01.2009, 13:00 · Zgłoś
najlepszym zawodnikiem turnieju jest Bodzio!!! Nikt temu nie zaprzeczy.Grał wcześniej w kilku świetnych klubach i teraz są efekty.
Odpowiedz
0
@ Faza play - off OK
dnia 13.01.2009, 14:46 · Zgłoś
Do "anonimowy gosc". Nikt z toskanii nie jest przeciwny fazie play - off !! niech sobie ona bedzie, ale najuczciwszym rozwiazaniem byloby ustanowienie mistrza ligi i fazy pucharowej bo coz z tego ze chociazby np. Karczma bedzie mistrzem w lidze a w fazie play - off odpadnie w pierwszym ich meczu ? Beda mieli niedosyt i odejda z niczym. (chodz nie mowie ze odpadna, to taki przyklad )
Odpowiedz
0
@ koles
dnia 13.01.2009, 13:06 · Zgłoś
juz nie jarajcie sie !! cooo?? tunel !! hehe
Odpowiedz
0
@ taki ktoś
dnia 13.01.2009, 10:37 · Zgłoś
Co sądzicie o grze Pektowinu ??
Odpowiedz
0
@ anonimowy gosc
dnia 13.01.2009, 10:35 · Zgłoś
ciekawe czy teraz "dzialacze" Toskani beda nadal przeciwni fazy play-off, jezeli pozycje w tabeli utrzymaja sie do konca rozgrywek 'kazdy z kazdym';);):D:D Przed rozpoczeciem ligi apelowali zeby zrezygnowac z play off:)
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 12.01.2009, 21:00 · Zgłoś
nie jarajcie się :) ile dali tuneli??:):):) to się liczy:P
Odpowiedz
0
@ bezstronny
dnia 12.01.2009, 15:00 · Zgłoś
Brawa dla zawodników Żmigrodu, żadne tłumaczenia odnośnie osłabień zespołu Toskani nie są w stanie umniejszyć niewątpliwego sukcesu tej ambitnej drużyny. Brawo przede wszystkim dla kapitana A.P. oraz wszystkich zawodników.
Odpowiedz
0
@ do kibica
dnia 12.01.2009, 14:53 · Zgłoś
A kto wg. Ciebie bronił w pierwszej połowie w Toskanii? Bo wg mnie był to Bajak, który jest I bramkarzem tego zespołu. To, że go zmienili po połowie i grał w polu to inna bajka. Inaczej Żmigród, który bramkarza nie miał w ogóle. Poza tym porównajcie składy:

Toskania: grali Bajak, Flis czy Semla
Żmigród: bramkarz z pola - rocznik 1990, pozostali roczniki: 1991,1991,1992! Najbardziej doswiadczony był ich ich kapitan.

Ludzie trochę szacunku dla młodzieży ze Żmigrodu. Myśleliscie, że nie są z Jasła, to się położą i będą prosic o mały wymiar kary. Obserwuje ich mecze i z mecz na mecz grają coraz lepiej. Widać, ze współpracują, jeden za drugiego nadrabia, grają zespołowo. Poza tym to od nich jest najlepszy strzelec ligi. Troche szacunku!
Odpowiedz
0
@ zaza
dnia 12.01.2009, 08:26 · Zgłoś
A Żmigród grał bez bramkarza i jakoś problemu z tego powodu nie robi. Gratki dla Żmigrodu (który też grał w piątkę cały mecz) i oby tak dalej
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 12.01.2009, 07:45 · Zgłoś
Karczma wygrala 4:1!! ;);)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 11.01.2009, 19:26 · Zgłoś
tak żmigrod gral bez rezerwy a toskania tez bez rezerwy i z bramkarzem w polu... wiec pewnie by mili problemy z krzyzakami to nie ma sie co dziwic ze żmigród wygral :P
Odpowiedz
0
@ drjabba
dnia 11.01.2009, 18:37 · Zgłoś
Brawo Żmigród! Pomimo gry bez rezerw i pierwszego bramkarza (bronił zawodnik z pola) ograli w ładnym stylu faworyzowanego lidera ligi.
Oby tak dalej. Radzę wszystkim na nich uważać.
Odpowiedz
0
@ kolejka
dnia 11.01.2009, 18:00 · Zgłoś
Ogólnie ciekawa kolejka i dużo niespodzianek. Guardi chyba definitywnie straciło szansę na walkę o zwycięstwo a ostatni mecz Toskania - Karczma zadecyduje o I miejscu.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 11.01.2009, 13:32 · Zgłoś
Pojedynek : najlepszy bramkarz(Toskania) vs. najlepszy napastnik (Żmigród) na korzyść młodego chłopaka ze Żmigrodu. Dobry mecz !
Odpowiedz
0
@ :)))
dnia 11.01.2009, 12:42 · Zgłoś
Brawo Brawo.Drużyna ze Żmigrodu ugasiła trochę Toskanię. Zwykły zespół wygrał po bardzo ciekawym spotkaniu z liderem, w którym grają dobrzy zawodnicy. Czyżby przedłużył sie im sylwester ?:> :)
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 11.01.2009, 12:32 · Zgłoś
pasy liderem:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.