Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle

34

Z dniem 18 stycznia podinspektor Krzysztof Łopuszański został pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle. Rozkaz o powierzeniu obowiązków na tym stanowisku wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinspektor Dariusz Matusiak. Podczas uroczystości jasielscy funkcjonariusze pożegnali przechodzącego w stan spoczynku dotychczasowego Komendanta inspektora Roberta Wróbla.

Wczoraj przed południem, w auli jasielskiej jednostki Policji, odbyła się uroczysta zbiórka związana ze zmianą na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle. W uroczystości wzięli udział - Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak, Starosta Powiatu Jasielskiego Adam Pawluś, Burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian oraz przedstawiciele służb mundurowych. 

W trakcie uroczystości podinsp. Krzysztof Łopuszański odebrał z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie rozkaz o powierzeniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle oraz przywitał się ze sztandarem jednostki i złożył meldunek o objęciu stanowiska. W czasie uroczystości policjanci pożegnali dotychczasowego Komendanta insp. Roberta Wróbla, który podziękował za współpracę wszystkim policjantom i pracownikom jasielskiej jednostki. 

Po ceremonii pożegnania i przywitania ze Sztandarem Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, głos zabrał Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak. Podczas wystąpienia, podziękował insp. Robertowi Wróblowi za dotychczasową służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu. Nowemu przełożonemu jasielskich policjantów, życzył wielu sukcesów oraz wytrwałości w realizacji obowiązków zawodowych. 

Obejmujący stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle podinsp. Krzysztof Łopuszański podziękował za okazane zaufanie, a odbierając gratulacje zapewnił o współpracy z przedstawicielami samorządów, wymiaru sprawiedliwości, a także policjantami i pracownikami.

Podinspektor Krzysztof Łopuszański rozpoczął służbę w Policji w 1996 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od 2001 r. związany był z Komendą Miejską Policji w Krośnie. Doświadczenie zdobywał wykonując obowiązki na wielu stanowiskach, przechodząc przez różne stopnie awansu zawodowego. Zajmował także stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. Od 2019 roku był Komendantem Powiatowym Policji w Sanoku. 

podkarpacka.policja.gov.pl

Reklama

Komentarze: 34

Dodaj komentarz Widok:
3
@ Kika
dnia 20.01.2023, 13:30 · Zgłoś
A już myślałam, że coś wybuchło i nic o tym nie wiemy.
Odpowiedz
5
@ Mix
dnia 19.01.2023, 22:07 · Zgłoś
To pokłosie afery w drogówce z korupcją od Rumuńskich dzieci
Odpowiedz
3
@ Obserwator
dnia 20.01.2023, 09:17 · Zgłoś
Gdyby tak było to raczej poleciałby drugi zastępca bo on pisze że odpowiada za prewencję i ruch drogowy. Ponadto w życiorysie pisze że był od zawsze związany z Ruchem Drogowym
Odpowiedz
4
@ Damian
dnia 19.01.2023, 15:36 · Zgłoś
I nam wróbelek odleciał
Odpowiedz
14
@ Popek
dnia 19.01.2023, 14:00 · Zgłoś
Proszę nie otwierać prezentów
Odpowiedz
14
@ rjs
dnia 19.01.2023, 13:51 · Zgłoś
Czyli jest szansa czy nie ma że pojawi się jeden patrol na mieście raz na tydzień i wlepi przynajmniej jeden mandat na tydzień tym wszystkim 30% okolicznym kierowców co jeżdżą bez zapiętych pasów i z telefonem przy uchu i w [...] maja mandat, bo policja w Jaśle to jak wygrana 6 w lotto.
Odpowiedz
8
@ Stary Glina
dnia 19.01.2023, 10:48 · Zgłoś
Kawę zostawić w spokoju. To jest Gość w porównaniu do tego towarzystwa. Co do emerytur zaś to taki [...] system panuje w Polsce, że gliniarz choćby chciał robić dłużej to Go wykopią. Szczególnie dotyczy to stanowisk kierowniczych.
Odpowiedz
-2
@ Wielbiciel Komendy
dnia 21.01.2023, 22:53 · Zgłoś
To jest nie powiem kto a nie gość. Czytając to będzie wiedzieć o co chodzi. Żałosne
Odpowiedz
24
@ coś tu jest źle
dnia 19.01.2023, 10:34 · Zgłoś
Jak to jest, że zastępca jest wyższy stopniem od komendanta ...kto będzie komu salutował - oddawał honory?
Odpowiedz
9
@ blokowiec
dnia 19.01.2023, 12:38 · Zgłoś
Jak byś był w wojsku to byś wiedział że wazniejsza jest funkcja od stopnia.
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 22.01.2023, 10:51 · Zgłoś
Wojsko zawsze było dla niewykształconych.
Odpowiedz
4
@ Wielbiciel Komendy
dnia 19.01.2023, 10:27 · Zgłoś
A Kawa kiedy wyleci ??
Odpowiedz
38
@ Alan
dnia 19.01.2023, 10:19 · Zgłoś
Nastepny przyszedł się dorobić przed emerytura. Po będzie 2,3 lata i pojdzie tez na emeryturkę. I napewna koło 6 albo 7 tys wtedy weźmie. To jest chore.
Odpowiedz
32
@ Czujny
dnia 19.01.2023, 10:40 · Zgłoś
Dokładnie TAK. Jak w spółkach państwowych: nadoił się jeden i hop siup, zmiana [...], żeby się aparat pisowski nachapał i ślepo robił to, co WUC każe.
Odpowiedz
14
@ Babka
dnia 19.01.2023, 11:21 · Zgłoś
6.7 to ma dzielnicowy a nie komendant ,ale było się uczyć.
Odpowiedz
13
@ Józek
dnia 19.01.2023, 11:49 · Zgłoś
Szkoły były dla wszystkich i za darmo
Odpowiedz
8
@ Janek
dnia 19.01.2023, 12:26 · Zgłoś
Trzeba by być [...] lub uczyć się tak np.jak policjanci z drogówki co mają sprawę lub 70 % tej formacji przeciw ludziom.
Odpowiedz
13
@ ha ha
dnia 19.01.2023, 20:53 · Zgłoś
Aby być policjantem, starczy matura. Potem robią zaoczne studia na uniwersytetach w Jaśle czy Krośnie.
Odpowiedz
69
@ Hmm
dnia 19.01.2023, 10:17 · Zgłoś
Mlode chłopy i na emeryturę,wstyd i kpina. Ludzie co naprawdę ciężką pracują muszą [...] czasem do śmierci a nawet nie raz tej emerytury nie wezmą a tacy co grzeją fotel przez całe życie idą w wieku Ok 50 lat na emeryturę. Tacy to do 80 powinni robic a Ludzie fizyczni w wieku 45l lat powinni isc na emeryturę żeby po zyc i odpoczac. Gdzie tu sprawiedliwość.
Odpowiedz
-22
@ Ja
dnia 19.01.2023, 11:58 · Zgłoś
Nikt Ci nie broni wstąpić w szeregi.
Odpowiedz
-18
@ youtube
dnia 19.01.2023, 12:22 · Zgłoś
niestety gdyby dlugo pacowali to zbyt duzo przestepcow by poznali i w ten oto sposob ogranicza sie korupcje dajac im emert ale jej wysokosc to inna sprawa a liczba emertwnch policjantow to juz niestety skutek uboczny
Odpowiedz
-3
@ Prawilny
dnia 19.01.2023, 17:34 · Zgłoś
50 lat ? Chłopie ja w wieku 35 lat życia uciekam na emkę, czyli za niecały rok. BENG.
Odpowiedz
3
@ @@ja
dnia 19.01.2023, 21:08 · Zgłoś
Jak zachorujesz tk powiem-trzeba bylo byc zdrowym po co
Wzywac pogotowie?
Odpowiedz
6
@ Czymczyk
dnia 19.01.2023, 21:28 · Zgłoś
Zazdrościsz im? To idź do tej pracy. Tylko musisz zdawać sobie sprawę ile niebezpieczeństw na ciebie czyha. Nawet w budynku komendy nie jesteś bezpieczny. W każdej chwili może coś wybuchnąć, wystrzelić. To nie są żarty!!!
Odpowiedz
-1
@ Przezorny
dnia 19.01.2023, 23:02 · Zgłoś
Trzeba się było uczyć za młodu to byś pracował [...], a nie teraz płaczesz
Odpowiedz
23
@ as
dnia 19.01.2023, 10:07 · Zgłoś
A ten w granatowy to przedwojenny?
Odpowiedz
5
@ czymczyk
dnia 19.01.2023, 10:01 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-14
@ Vox populi
dnia 19.01.2023, 09:55 · Zgłoś
G r a t u l a c j e !
Odpowiedz
42
@ Lewy
dnia 19.01.2023, 11:02 · Zgłoś
Rozwalić układy przestępcze w Jaśle.
Odpowiedz
0
@ Cycu
dnia 19.01.2023, 09:54 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
18
@ Prawy
dnia 19.01.2023, 10:46 · Zgłoś
Czas na zmianę. Powinno być normalnie.
Odpowiedz
27
@ Darek
dnia 19.01.2023, 19:29 · Zgłoś
A jak tam idzie śledztwo w sprawie Pawlusia, Stanuli i fajerwerków ?
Odpowiedz
10
@ do@Darek
dnia 19.01.2023, 21:45 · Zgłoś
Żadnego śledztwa nie ma i nie będzie. Nic się nie stało.
Odpowiedz
5
@ Adas
dnia 22.01.2023, 00:20 · Zgłoś
Pawlus Stanula policja to jeden [...] Oni wszyscy jedno wiedzą Który
policjant mu lepiej podlazi to dostaje awansy Do tej trzody należy
jeszcze dopisać Kurowska
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.