Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Znakomite otwarcie sezonu przez pływaków KS SPEED Jasło

3

Inaugurując sezon pływacki reprezentacja Naszego Klubu już dwukrotnie przystąpiła do rywalizacji sportowej, na arenie kraju a także za granicą. Łącznie zdobyliśmy 30 miejsc medalowych, co daje znakomity wynik dla jasielskiego Klubu - SPEED JASŁO.

Jest to ogromna radość dla Trenera Damiana Ciborowskiego oraz jego zawodników. 9 kwietnia, 16 zawodników stanęło na słupkach startowych krytej pływalni Camena, rywalizując z kilkunastoma klubami pływackimi z Małopolski.

Tam, wywalczyliśmy 15 medali w tym 8 złotych, 4 srebrne oraz 3 brązowe. Na uwagę zasługują wyniki Alana Ciborowskiego, który odparł ataki zawodników ze Szkół Mistrzostwa Sportowego: SMS Kraków i SMS Oświęcim, które szkolą zawodowych pływaków.

Oto klasyfikacja medalowa Naszych klubowiczów:

Alan Ciborowski – 2 x złoto, Roksana Ciborowska – złoto i srebro, Magdalena Oprządek – złoto i srebro, Michał Potempa – złoto i srebro, Jakub Turek – złoto i brąz, Dominik Szumiec – złoto, Piotr Jarecki – złoto, Marlena Łyszczarz – srebro, Kinga Skałba – brąz, Joanna Tutaj – brąz.

Nasz Klub reprezentowali także: Martyna Fortuna, Karolina Furmanek, Katarzyna Bania, Anna Jarecka, Przemysław Stepek, Dominik Dudek. Ich wyniki uplasowały się w pierwszych dziesiątkach poszczególnych kategorii wiekowych. Gratulacje dla wszystkich pływaków.

12 kwietnia, to dzień w którym zdobyliśmy 15 medali, na Międzynarodowych Mistrzostwach w Pływaniu - Słowacja/Stropkow. W zawodach wystartowało ok. 200 zawodników w czterech kategoriach wiekowych. Nasz Klub reprezentowały 33 osoby (aż 18 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, których nauczycielem jest Damian Ciborowski).

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 2 miejsce. Oto Nasi medaliści: Alan Ciborowski - 2 złota, Diana Pięta - złoto i brąz, Kinga Skałba - 2 srebra, Przemysław Stepek - srebro, Dominik Szumiec - złoto i 2 srebra, Roksana Ciborowska - 2 srebra i brąz, Urszula Koś - złoto. Kilkoro naszych reprezentantów uplasowało się tuż za podium, gdzie do medalu brakowało ułamków sekund. Gratulujemy całej ekipie za start w zawodach i walkę o swoje rekordy życiowe.

Katarzyna Ciborowska/KS SPEED Jasło

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Walker
dnia 20.04.2016, 12:37 · Zgłoś
Pani Kate , poprosimy jeszcze artykuł o CUDOWNYM Waszym występie w Biegu Króla!
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 19.04.2016, 16:13 · Zgłoś
super!!! gratulacje dla zawodników i trenerów!
Odpowiedz
1
@ wert
dnia 18.04.2016, 17:04 · Zgłoś
Dominik idzie w ślady swego utalentowanego ojca!!! Ma wysoko zawieszoną poprzeczkę. Powodzenia
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.