Znowu o nich słychać
17
Wychowankowie UKS 6 Jasło a obecnie zawodnicy Arkadiusz Baran (Zagłębie Lubin ) i Michał Rakoczy (Cracovia Kraków) otrzymali powołanie przez trenera Roberta Wójcika do reprezentacji Polski do lat 15 na dwumecz z Irlandią.
Pierwsze spotkanie Polacy zagrają 15 listopada o godzinie 17:00 w Łomży, a drugie 17 listopada o godzinie 16:00 w miejscowości Wysokie Mazowieckie. Życzymy Arkowi i Michałowi dobrego występu.
UKS 6 Jasło
