Zwycięska passa Czarnych trwa
10
Gra w drugiej połowie nie uległa zmianie, czarni cały czas atakowali goście ograniczali się jedynie do nielicznych wizyt pod polem karnym Borkowskiego. Dobre sytuacje zmarnowali między innymi Bieniasz oraz Sienicki. Na szczęście w 81 minucie Tomasz Dziobek w pełni zrehabilitował się po przestrzelonym rzucie karnym zdobywając bramkę z około 13 metra. Pod koniec meczu mogliśmy jeszcze 2 - krotnie zdobyć bramkę, niestety bardzo dobrze spisujący się w dzisiejszym meczu bramkarz gości nie dał sobie strzelić już więcej bramek i mecz skończył się wynikiem 1-0.
Było to już 3 z rzędu zwycięstwo naszych zawodników pod wodzą Jerzego Daniło. Po rozegraniu 12 kolejek zajmujemy 10 lokatę z dorobkiem 16 punktów. Do końca rundy jesiennej zostały jeszcze tylko 3 mecze: Sokół Nisko, Błękitni Ropczyce, Kolbuszowianka Kolbuszowa. Miejmy nadzieję, że Czarni podtrzymają świetną passę!
Lesiu
