Zwycięski puchar dla Żaczka Katowice
6
Po raz drugi w miesiącu marcu Uczniowski Klub Sportowy SZÓSTKA Jasło zorganizował na Sali Gimnazjum nr 1 w Jaśle turniej piłkarski. 29 marca o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Jaśle walczyli zawodnicy urodzeni w roku 2000 i młodsi.
Zaproszenie do Jasła przyjęły następujące drużyny: Beniaminek Krosno, Igloopol Dębica, Stal Rzeszów, Sandecja Nowy Sącz, Żaczek Katowice, Korona Kielce, GKS Jastrzębie, Tarnovia Tarnów i Glinik Gorlice.
Rozegrano 32 mecze, a do wyłonienia pierwszej trójki Turnieju potrzebne były rzuty karne. Okazały puchar za zwycięstwo w Turnieju pojechał do Żaczka Katowice, drugie miejsce zajęła drużyna Sandecja Nowy Sącz, trzecie Glinik Gorlice.






Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna Szóstki w składzie: Żytniak Grzegorz, Wójcik Krystian, Girlasiński Gabriel, Sajdak Norbert, Machowski Michał, Baran Jakub, Cyntler Mateusz, Piątkowski Kamil, Madej Wiktor i Pankiewicz Szymon.
Wynik bardzo ucieszył trenerów Arura Tomaszewskiego i Grzegorza Żytniaka.
Powody do zadowolenia mieli również wtedy gdy okazało się, że Kamil Piątkowski uznany został najlepszym zawodnikiem Turnieju.
Oprócz Pucharów prezes J.S.M. Janusz Przetacznik wręczył nagrody dla wyróżniających się młodych piłkarzy z każdej drużyny.
UKS Szóstka
Zaproszenie do Jasła przyjęły następujące drużyny: Beniaminek Krosno, Igloopol Dębica, Stal Rzeszów, Sandecja Nowy Sącz, Żaczek Katowice, Korona Kielce, GKS Jastrzębie, Tarnovia Tarnów i Glinik Gorlice.
Rozegrano 32 mecze, a do wyłonienia pierwszej trójki Turnieju potrzebne były rzuty karne. Okazały puchar za zwycięstwo w Turnieju pojechał do Żaczka Katowice, drugie miejsce zajęła drużyna Sandecja Nowy Sącz, trzecie Glinik Gorlice.
Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna Szóstki w składzie: Żytniak Grzegorz, Wójcik Krystian, Girlasiński Gabriel, Sajdak Norbert, Machowski Michał, Baran Jakub, Cyntler Mateusz, Piątkowski Kamil, Madej Wiktor i Pankiewicz Szymon.
Wynik bardzo ucieszył trenerów Arura Tomaszewskiego i Grzegorza Żytniaka.
Powody do zadowolenia mieli również wtedy gdy okazało się, że Kamil Piątkowski uznany został najlepszym zawodnikiem Turnieju.
Oprócz Pucharów prezes J.S.M. Janusz Przetacznik wręczył nagrody dla wyróżniających się młodych piłkarzy z każdej drużyny.
UKS Szóstka
