Zwycięskie pożegnanie jesieni, pełna rehabilitacja po sobotniej wpadce
W pełni zrehabilitowali się dzisiaj jasielscy piłkarze po sobotniej porażce ze Strumykiem Malawa. Nasz zespół wygrał pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie, a ponadto odnotował historyczne zwycięstwo ligowe na stadionie Wisłoki. 
Komplet punktów wywalczony na ciężkim terenie pozwoli umocnić się drużynie „Gamrat” Czarnych na drugim miejscu w ligowej tabeli. Teraz przed nami zimowa przerwa w rozgrywkach, których wznowienie nastąpi na wiosnę przyszłego roku.
Wisłoka Dębica – „Gamrat” Czarni Jasło 0:1 (0:1)
0:1 Bernacki 5'
Żółte kartki: Cichosz, Piłat
Sędziowali: Kwaśny, Żegleń, Zabawski (Ropczyce)
Widzów: 500
Wisłoka: Flasza – Bielatowicz, Cichosz, Piłat, Wyszyński – Zięba (65' Klich), Wolak, Rokita (46' Zych), Augustyn, Mariusz Wolański – Barycza.
Czarni: Kwiek – Kosiba, Bernacki, Maczuga, Dziedzic, Grzesiak, Warzocha (67' Kmiecik), Madejczyk, Brągiel (67' Munia), Szalony (78' Majewski), Złotek (80' Warchoł).
Czarni Jasło
