Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięskie pożegnanie jesieni, pełna rehabilitacja po sobotniej wpadce

2

W pełni zrehabilitowali się dzisiaj jasielscy piłkarze po sobotniej porażce ze Strumykiem Malawa. Nasz zespół wygrał pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie, a ponadto odnotował historyczne zwycięstwo ligowe na stadionie Wisłoki.



Komplet punktów wywalczony na ciężkim terenie pozwoli umocnić się drużynie „Gamrat” Czarnych na drugim miejscu w ligowej tabeli. Teraz przed nami zimowa przerwa w rozgrywkach, których wznowienie nastąpi na wiosnę przyszłego roku.

Wisłoka Dębica – „Gamrat” Czarni Jasło 0:1 (0:1)

0:1 Bernacki 5'

Żółte kartki: Cichosz, Piłat
Sędziowali: Kwaśny, Żegleń, Zabawski (Ropczyce)
Widzów: 500

Wisłoka: Flasza – Bielatowicz, Cichosz, Piłat, Wyszyński – Zięba (65' Klich), Wolak, Rokita (46' Zych), Augustyn, Mariusz Wolański – Barycza.

Czarni: Kwiek – Kosiba, Bernacki, Maczuga, Dziedzic, Grzesiak, Warzocha (67' Kmiecik), Madejczyk, Brągiel (67' Munia),  Szalony (78' Majewski), Złotek (80' Warchoł).

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kole
dnia 12.11.2010, 18:36 · Zgłoś
Bylem z kolegami na meczu ze strumykiem...szczyt bezradnosci ,nie widze zadnego sensu chodzic na takie spektakle i sie w....... ,wole posiedziec przed telew.
Odpowiedz
0
@ KUBA
dnia 12.11.2010, 08:29 · Zgłoś
A gdzie nasi napastnicy > POMOCNICY > ( wypali się czy COŚ innego ) że obrońcy muszą wykonywać ich obowiązki.
A NIEWSPOMNE O WYKONYWANU KARNYCH <<<COŚ TU NIEGRA >>>>
Na wiosne CZAS na ZMIANY !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.