Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zwycieskie pożegnanie z IV ligą

5
 Rafineria Czarni Jasło 4:1 (1:0) Elektrociepłownia

1:0-Kasprzyk, 2:0-Munia, 2:1 ? , 3:1-Kasprzyk, 4:1-Guzik

Czarni: Grabolus - Kutyna ( Dyląg), Chrzaszcz, Myśliwiec, Dedo, Guzik, Pytlowany (Sienicki), Żuławski, Twardzik, Kasprzyk, Munia (Cionek).

Zwycięstwem 4:1 nad Elektrociepłownią Rzeszów, jasielski zespół pożegnał się z IV ligą, przy obecności garstki (80 osób) kibiców, którzy mając do wyboru "Mundial" i mecz o pietruszkę, zjawili się jednak na Śniadeckich.
Przez całe spotkanie na boisku dominowali Czarni, którzy stworzyli sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich wykorzystując tylko cztery. W II połowie mieli ułatwione zadanie ponieważ rzeszowski zespół przyjechał na mecz w 11-osobowym składzie a na początku II połowy jeden z graczy EC doznał kontuzji i goście musieli kończyć mecz w dziesięciu.
Napisany dnia: 25.06.2006, 11:17
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ e
dnia 25.06.2006, 11:59
Ocena
komentarza:
0
za rok powrot!!! JKS!!!!
@ f
dnia 25.06.2006, 16:04
Ocena
komentarza:
0
do okregowki :D
@ Musimy postawić na wychownków
dnia 26.06.2006, 06:43
Ocena
komentarza:
0
Niezależnie od miejsca w V lidze musimy postawic na juniorów i wychowanków.
Jedynie 3-4 doswiadczonych piłkarzy i reszta to młodzież.
Trzeba głośno mówić o sponsorach.
@ Giovanni
dnia 26.06.2006, 23:53
Ocena
komentarza:
0
Brawo Paweł Kasprzyk. On musi zostac trenerem I druzyny. Wywalic BOŃKA
@ ErKA
dnia 27.06.2006, 17:18
Ocena
komentarza:
0
Wywalić połowę zarządu-będzie więcej kasy dla zawodników!
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Angielski dobry na wszystko?

   

  No dobrze, może nie na wszystkie bolączki świata, ale… przyznaj się, ile razy przygotowując CV wpisywałeś w rubryce znajomość języka angielskiego coś w stylu : poziom średniozawansownany lub dobry? Ile razy przy tym westchnąłeś bez entuzjazmu z myślą: „ oby tylko tego nie sprawdzono” Ile razy obiecywałeś sobie, że wreszcie coś z tym zrobisz?

 • Samorząd województwa mazowieckiego przekazał Jasłu 200 tys. zł na usuwanie skutków nawałnic

   

  Miasto Jasło otrzyma pomoc od samorządu województwa mazowieckiego. Uchwałę w tej sprawie 7. lipca podjął Sejmik Województwa Mazowieckiego. Na usuwanie skutków klęski żywiołowej w miejskiej infrastrukturze drogowej Jasło otrzyma 200 tys. zł. Dzisiaj w Warszawie umowę w tej sprawie parafowali przedstawiciele obydwu samorządów.

 • Większe miasta wspierają gminę Skołyszyn

  Miasto Szczecin, gmina i miasto Nowe Skalmierzyce oraz gmina Górowo Iławeckie zamierzają wesprzeć finansowo gminę Skołyszyn. Przekazane środki zostaną wykorzystane na odbudowę, a także przebudowę infrastruktury drogowej, która w wyniku nawałnicy została zniszczona. Jak podkreśla wójt Bogusław Kręcisz straty szacowane są na kilka milionów złotych.

 • Według badań exit poll – Nie da się wskazać zwycięzcy wyborów

  Z sondażu exit poll przeprowadzonego przez Ipsos Andrzej Duda zdobył 50,4% poparcia, a jego kontrkandydat Rafał Trzaskowski 49,6%. Różnica poparcia między kandydatami wynosi jedynie 0,8 punktu procentowego. Frekwencja w drugiej turze wyborów jak wskazuje badanie wyniosła 68,9%.

 • Do godziny 17. gmina Brzyska z najwyższą frekwencją

  Druga tura wyborów prezydenckich zmobilizowała Polaków do wzięcia udziału w głosowaniu. We wszystkich gminach w powiecie jasielskim odnotowano wyższą frekwencję niż w pierwszej turze wyborów. Do godziny 17. najwięcej osób zagłosowało w gminie Brzyska.

 • Trwa głosowanie w II turze wyborów prezydenckich

   

  Polacy zdecydują dzisiaj o tym, który z dwóch kandydatów w wyborach prezydenckich sprawował będzie najwyższy urząd w państwie przez najbliższe pięć lat. Głosowanie trwać będzie do godziny 21. Frekwencja w Jaśle na godz. 12. wyniosła 24,1%.

 • Czarni żegnają się z pucharem. Skromne zwycięstwo Karpat w Jaśle

   

  W zaległym, półfinałowym meczu Okręgowego Pucharu Polski drużyna Czarnych Jasło przegrała z Karpatami Krosno 0:1. Tym samym to krośnianie mogli dzisiaj cieszyć się z awansu do finału, w którym zmierzą się ze Stalą Sanok. Gola na wagę zwycięstwa dla ekipy Karpat strzelił Szymon Dziadosz.

 • Sprawcy rozboju na młodym zawodniku Czarnych Jasło w rękach policji

   

  Dwóch mężczyzn, którzy w minioną sobotę pobili 17-letniego zawodnika Czarnych Jasło oraz zerwali z niego klubową koszulkę trafiło w ręce policji. To mieszkańcy powiatu gorlickiego. Usłyszeli już zarzut rozboju, za który grozi im od 2 do 12 lat więzienia. Najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

 • Ten zawód może okazać się strzałem w dziesiątkę!

   

  W ofertach szkół ponadpodstawowych znaleźć można mnóstwo ciekawych kierunków. Sęk w tym, aby obrać taką ścieżkę, w której wybrany zawód pozwoli nam patrzeć na z optymizmem na zawodową przyszłość. Spoglądając perspektywicznie na dostępne możliwości wybór może być znacznie prostszy. Takim przyszłościowym kierunkiem jest z pewnością technik chłodnictwa i klimatyzacji w ZSUiS w Jaśle. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105