Strona główna

Zwycięstwo Czarnych w sparingu z KS Radomyślanką Radomyśl

13
Napisany dnia: 04.02.2019, 10:06 , Tagi: Brak

Drużyna Czarnych jasło kontynuuje przygotowania do rundy wiosennej. W sobotę jaślanie rozegrali w Dębicy pierwszy mecz kontrolny tej zimy. W sparingu pokonali KS Radomyślankę Radomyśl 3:2.

fot. JKS Czarni 1910 Jasło

Sobotnie spotkanie było dla Czarnych Jasło pierwszym sprawdzianem, w którym zawodnicy mieli okazję sprawdzić swoją formę w rywalizacji meczowej. Spotkanie przeciwko KS Radomyślance Radomyśl miało swój dodatkowy wymiar. Podopieczni Ryszarda Skuby zmierzyli się bowiem z ekipą, którą prowadzi Jacek Klisiewicz, były opiekun jasielskiej drużyny.

W meczu rozgrywanym na sztucznej nawierzchni w Dębicy Czarni Jasło okazali się lepsi od rywali. Mecz zakończył się wynikiem 3:2. Bramki dla jasielskiej drużyny zdobyli: Bartłomiej Rodak, Michał Gabryel z rzutu karnego oraz Krzysztof Lewicki. Oprócz zawodników będących dla Ryszarda Skuby podstawowym wyborem w meczu wystąpiło kilku zawodników testowanych oraz juniorzy, którzy wiosną mogą stanowić solidne wzmocnienie składu, poszerzając pole manewru dla trenera, szczególnie w przypadku absencji spowodowanych urazami.

Kolejny mecz kontrolny Czarni rozegrają już w najbliższą sobotę. Ponownie w Dębicy zmierzą się z drużyną Igloopolu Dębica. Plan sparingowy jasielskiej drużyny przedstawia się następująco:

Igloopol Dębica – Czarni Jasło
09.02.2019 (Dębica/godz. do ustalenia)

Przełom Besko – Czarni Jasło
16.02.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

Wisłok Strzyżów – Czarni Jasło
23/24.02.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

Przełęcz Dukla – Czarni Jasło
02.03.2019 (Dukla/godz. 12:00)

Huragan Zarzecze – Czarni Jasło
09/10.03.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

Ostoja Kołaczyce – Czarni Jasło
16.03.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ farko
dnia 04.02.2019, 10:20
Ocena
komentarza:
35
Chłopaki musza do Dębicy jeździć żeby zagrać na normalnym boisku w zimie. Wstyd dla miasta , wstyd dla burmistrza. Chorkówka, Dukla,Szalowa a Jasło w czarnej dziurze.
@ ...
dnia 04.02.2019, 21:38
Ocena
komentarza:
-15
Złej baletnicy...
@ kibic
dnia 04.02.2019, 14:44
Ocena
komentarza:
3
Kogo testowali?
@ czarny
dnia 07.02.2019, 16:45
Ocena
komentarza:
8
Brawo Czarni .
@ lolo79
dnia 08.02.2019, 19:52
Ocena
komentarza:
5
brawo czarni,oby tak dalej!!!
@ ?
dnia 09.02.2019, 21:20
Ocena
komentarza:
0
Jaki wynik w Dębicy ?
@ kix
dnia 09.02.2019, 21:26
Ocena
komentarza:
1
0-4 podobno ...
@ KIKI
dnia 11.02.2019, 16:54
Ocena
komentarza:
0
brawo czarni,oby tak dalej :)))!!!
@ ?
dnia 09.02.2019, 21:48
Ocena
komentarza:
-3
masakra !!!
@ czarny
dnia 10.02.2019, 20:02
Ocena
komentarza:
2
no ale grali bez 7 zawodnikow ! . Po za tym to za wysokie progi na ten moment dla naszych chlopakow granie z 4 ligowcami.
@ Igor
dnia 10.02.2019, 21:27
Ocena
komentarza:
1
Bez 7 grali? No to masakra biegać we czterech przez cały mecz!A nawet we trzech bo ktoś stał w bramce przecież! Toż doskonały wynik osiągnęli! Nie krytykujcie tylko pochwalcie!
@ kibic
dnia 11.02.2019, 09:53
Ocena
komentarza:
-4
Kolego ale to że brakowało 7 zawodników to pokazuje słabość zespołu i Klubu. Jaki sens grac sparingi w Debicy jak nie ma kim? A koszty sa duże. Chyba że dalej sie oszczedza i jezdzi samochodami.
@ czarny do Igor
dnia 11.02.2019, 14:23
Ocena
komentarza:
1
to było do ciebie trolu. W sumie było 15 czy 16 zawodnikow. Nie pamiętam. Także moglo być ich zdecydowanie więcej . Nie każdy może miał czas .Może kontuzje ? Nie wiem.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Mercedesem wjechał w drzewo

   

  Dziś rano na ul. Jana z Dukli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego mercedesa wjechał w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 • 15 milionów złotych na rewitalizację 

   

  Już wkrótce Miasto Jasło przystąpi do realizacji inwestycji, których łączna wartość opiewa na kwotę blisko 15 mln zł. W mieście powstanie m.in. nowoczesne centrum nauki. Remontu doczeka się również plac Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi. Zadania rewitalizacyjne finansowane będą przy udziale środków pochodzących z UE.

 • Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu dokonała wyboru dyrektora jasielskiego szpitala. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Dzisiaj z jednym z nich podpisano umowę.

   

 • Budżet Obywatelski wraca do prokuratury

  Sąd Rejonowy w Jaśle rozpatrzył zażalenie złożone przez władze miasta Jasła na postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych mieszkańców Jasła w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego. Sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia.

 • Oświadczenie nauczycieli i pracowników jasielskiego "Ekonomika"

   

  Nauczyciele i pracownicy jasielskiego "Ekonomika" wydali oświadczenie w związku trwającym w Polsce strajkiem nauczycieli. 

 • Zdrowie ucznia priorytetem dla polskiej szkoły

   

  W minioną sobotę, w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście edukacji zdrowotnej”. Wzięło w niej udział blisko sześćdziesięciu nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Szczególnie wartościowe dla praktyków edukacji okazały się przygotowane przez organizatora konferencji warsztaty.

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 kwietnia, 8, 20 i 31 maja 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

   

  ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105