Strona główna

Zwycięstwo Czarnych w sparingu z KS Radomyślanką Radomyśl

13
Napisany dnia: 04.02.2019, 10:06 , Tagi: Brak

Drużyna Czarnych jasło kontynuuje przygotowania do rundy wiosennej. W sobotę jaślanie rozegrali w Dębicy pierwszy mecz kontrolny tej zimy. W sparingu pokonali KS Radomyślankę Radomyśl 3:2.

fot. JKS Czarni 1910 Jasło

Sobotnie spotkanie było dla Czarnych Jasło pierwszym sprawdzianem, w którym zawodnicy mieli okazję sprawdzić swoją formę w rywalizacji meczowej. Spotkanie przeciwko KS Radomyślance Radomyśl miało swój dodatkowy wymiar. Podopieczni Ryszarda Skuby zmierzyli się bowiem z ekipą, którą prowadzi Jacek Klisiewicz, były opiekun jasielskiej drużyny.

W meczu rozgrywanym na sztucznej nawierzchni w Dębicy Czarni Jasło okazali się lepsi od rywali. Mecz zakończył się wynikiem 3:2. Bramki dla jasielskiej drużyny zdobyli: Bartłomiej Rodak, Michał Gabryel z rzutu karnego oraz Krzysztof Lewicki. Oprócz zawodników będących dla Ryszarda Skuby podstawowym wyborem w meczu wystąpiło kilku zawodników testowanych oraz juniorzy, którzy wiosną mogą stanowić solidne wzmocnienie składu, poszerzając pole manewru dla trenera, szczególnie w przypadku absencji spowodowanych urazami.

Kolejny mecz kontrolny Czarni rozegrają już w najbliższą sobotę. Ponownie w Dębicy zmierzą się z drużyną Igloopolu Dębica. Plan sparingowy jasielskiej drużyny przedstawia się następująco:

Igloopol Dębica – Czarni Jasło
09.02.2019 (Dębica/godz. do ustalenia)

Przełom Besko – Czarni Jasło
16.02.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

Wisłok Strzyżów – Czarni Jasło
23/24.02.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

Przełęcz Dukla – Czarni Jasło
02.03.2019 (Dukla/godz. 12:00)

Huragan Zarzecze – Czarni Jasło
09/10.03.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

Ostoja Kołaczyce – Czarni Jasło
16.03.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ farko
dnia 04.02.2019, 10:20
Ocena
komentarza:
35
Chłopaki musza do Dębicy jeździć żeby zagrać na normalnym boisku w zimie. Wstyd dla miasta , wstyd dla burmistrza. Chorkówka, Dukla,Szalowa a Jasło w czarnej dziurze.
@ ...
dnia 04.02.2019, 21:38
Ocena
komentarza:
-15
Złej baletnicy...
@ kibic
dnia 04.02.2019, 14:44
Ocena
komentarza:
3
Kogo testowali?
@ czarny
dnia 07.02.2019, 16:45
Ocena
komentarza:
8
Brawo Czarni .
@ lolo79
dnia 08.02.2019, 19:52
Ocena
komentarza:
5
brawo czarni,oby tak dalej!!!
@ ?
dnia 09.02.2019, 21:20
Ocena
komentarza:
0
Jaki wynik w Dębicy ?
@ kix
dnia 09.02.2019, 21:26
Ocena
komentarza:
1
0-4 podobno ...
@ KIKI
dnia 11.02.2019, 16:54
Ocena
komentarza:
0
brawo czarni,oby tak dalej :)))!!!
@ ?
dnia 09.02.2019, 21:48
Ocena
komentarza:
-3
masakra !!!
@ czarny
dnia 10.02.2019, 20:02
Ocena
komentarza:
2
no ale grali bez 7 zawodnikow ! . Po za tym to za wysokie progi na ten moment dla naszych chlopakow granie z 4 ligowcami.
@ Igor
dnia 10.02.2019, 21:27
Ocena
komentarza:
1
Bez 7 grali? No to masakra biegać we czterech przez cały mecz!A nawet we trzech bo ktoś stał w bramce przecież! Toż doskonały wynik osiągnęli! Nie krytykujcie tylko pochwalcie!
@ kibic
dnia 11.02.2019, 09:53
Ocena
komentarza:
-4
Kolego ale to że brakowało 7 zawodników to pokazuje słabość zespołu i Klubu. Jaki sens grac sparingi w Debicy jak nie ma kim? A koszty sa duże. Chyba że dalej sie oszczedza i jezdzi samochodami.
@ czarny do Igor
dnia 11.02.2019, 14:23
Ocena
komentarza:
1
to było do ciebie trolu. W sumie było 15 czy 16 zawodnikow. Nie pamiętam. Także moglo być ich zdecydowanie więcej . Nie każdy może miał czas .Może kontuzje ? Nie wiem.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • PILNE! Ropa przekroczyła stan alarmowy. W powiecie liczne podtopienia

   

  Na rzece Ropie przekroczony został stan alarmowy. W wielu miejscowościach powiatu jasielskiego dochodzi do lokalnych podtopień.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • LOTOS zagra z jasielską „Szóstką”

   

  W Jaśle powstanie nowy ośrodek dla młodych sportowców. Wszystko w ramach rozszerzenia programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Dzisiaj doszło do parafowania umowy, w ramach, której beneficjentem programu będzie szkółka piłkarska UKS „Szóstka” Jasło.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • W moim sercu bije Podkarpacie!

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Ropa i Wisłoka przekroczyły stany ostrzegawcze

   

  Prognozy synoptyków okazały się trafione. Spodziewany wzrost poziomu wody w rzekach przekroczył stany ostrzegawcze na Ropie i Wisłoce. AKTUALNE STANY.

 • Lokalne podtopienia w powiecie jasielskim

   

  Od rana w powiecie jasielskim występują intensywne opady deszczu. W wielu miejscach wody opadowe spowodowały lokalne podtopienia. Ulica Sobniowska zamieniła się w rzekę.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z roli na salony

  W miniony piątek w Zarzeczu odbyła się premiera książki Zygmunta Szycha pt. "Bogdana Rzońcy Czas Nieutracony". To pierwsza taka publikacja opowiadająca o życiu i karierze polityka z Podkarpacia...

 • Mercedesem wjechał w słup

   

  Na ul. Jana z Dukli w Jaśle kierowca mercedesa wjechał w słup oświetleniowy. Wstępne badanie na zawartość alkoholu w organizmie potwierdziło, że mężczyzna znajdujący się w pobliżu opuszczonego pojazdu był pod wpływem alkoholu.

 • Przystanki antysmogowe, czyli pomysł na czyste miasto

  Grupa osób z powiatu jasielskiego podjęła inicjatywę budowy przystanku antysmogowego, któremu nadali nadali nazwę Przystanek – Jasło. Zaprojektowany przez nich prototyp ma na celu pokazanie nowych możliwości walki z zanieczyszczonym powietrzem. Czy władze Jasła są zainteresowane tego typu rozwiązaniem? Czy ma on szansę zostać potraktowany na poważnie? Czas pokaże.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

 • Rusza inwestycja drogowo-mostowa w Dobrucowej

  W najbliższy wtorek (21 maja br.) zostanie zamknięty most na rzece Jasiołce w Dobrucowej w związku z przystąpieniem do inwestycji drogowo-mostowej. Zadaniem realizowane przez powiat obejmuje modernizację dróg dojazdowych oraz przebudowę mostu. Przedsięwzięcie opiewa na ponad 6 mln zł.

 • Praca dla prowadzącego zajęcia żeglarskie

   

  Zatrudnię prowadzącego zajęcia żeglarskie. Wynagrodzenie ok. 2000 zł.

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105