Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo Czarnych w sparingu z KS Radomyślanką Radomyśl

13

Drużyna Czarnych jasło kontynuuje przygotowania do rundy wiosennej. W sobotę jaślanie rozegrali w Dębicy pierwszy mecz kontrolny tej zimy. W sparingu pokonali KS Radomyślankę Radomyśl 3:2.

fot. JKS Czarni 1910 Jasło

Sobotnie spotkanie było dla Czarnych Jasło pierwszym sprawdzianem, w którym zawodnicy mieli okazję sprawdzić swoją formę w rywalizacji meczowej. Spotkanie przeciwko KS Radomyślance Radomyśl miało swój dodatkowy wymiar. Podopieczni Ryszarda Skuby zmierzyli się bowiem z ekipą, którą prowadzi Jacek Klisiewicz, były opiekun jasielskiej drużyny.

W meczu rozgrywanym na sztucznej nawierzchni w Dębicy Czarni Jasło okazali się lepsi od rywali. Mecz zakończył się wynikiem 3:2. Bramki dla jasielskiej drużyny zdobyli: Bartłomiej Rodak, Michał Gabryel z rzutu karnego oraz Krzysztof Lewicki. Oprócz zawodników będących dla Ryszarda Skuby podstawowym wyborem w meczu wystąpiło kilku zawodników testowanych oraz juniorzy, którzy wiosną mogą stanowić solidne wzmocnienie składu, poszerzając pole manewru dla trenera, szczególnie w przypadku absencji spowodowanych urazami.

Kolejny mecz kontrolny Czarni rozegrają już w najbliższą sobotę. Ponownie w Dębicy zmierzą się z drużyną Igloopolu Dębica. Plan sparingowy jasielskiej drużyny przedstawia się następująco:

Igloopol Dębica – Czarni Jasło
09.02.2019 (Dębica/godz. do ustalenia)

Przełom Besko – Czarni Jasło
16.02.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

Wisłok Strzyżów – Czarni Jasło
23/24.02.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

Przełęcz Dukla – Czarni Jasło
02.03.2019 (Dukla/godz. 12:00)

Huragan Zarzecze – Czarni Jasło
09/10.03.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

Ostoja Kołaczyce – Czarni Jasło
16.03.2019 (miejsce i godz. do ustalenia)

MD

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
1
@ czarny do Igor
dnia 11.02.2019, 14:23 · Zgłoś
to było do ciebie [...]. W sumie było 15 czy 16 zawodnikow. Nie pamiętam. Także moglo być ich zdecydowanie więcej . Nie każdy może miał czas .Może kontuzje ? Nie wiem.
Odpowiedz
2
@ czarny
dnia 10.02.2019, 20:02 · Zgłoś
no ale grali bez 7 zawodnikow ! . Po za tym to za wysokie progi na ten moment dla naszych chlopakow granie z 4 ligowcami.
Odpowiedz
1
@ Igor
dnia 10.02.2019, 21:27 · Zgłoś
Bez 7 grali? No to masakra biegać we czterech przez cały mecz!A nawet we trzech bo ktoś stał w bramce przecież! Toż doskonały wynik osiągnęli! Nie krytykujcie tylko pochwalcie!
Odpowiedz
-4
@ kibic
dnia 11.02.2019, 09:53 · Zgłoś
Kolego ale to że brakowało 7 zawodników to pokazuje słabość zespołu i Klubu. Jaki sens grac sparingi w Debicy jak nie ma kim? A koszty sa duże. Chyba że dalej sie oszczedza i jezdzi samochodami.
Odpowiedz
-3
@ ?
dnia 09.02.2019, 21:48 · Zgłoś
masakra !!!
Odpowiedz
1
@ kix
dnia 09.02.2019, 21:26 · Zgłoś
0-4 podobno ...
Odpowiedz
0
@ KIKI
dnia 11.02.2019, 16:54 · Zgłoś
brawo czarni,oby tak dalej :)))!!!
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 09.02.2019, 21:20 · Zgłoś
Jaki wynik w Dębicy ?
Odpowiedz
5
@ lolo79
dnia 08.02.2019, 19:52 · Zgłoś
brawo czarni,oby tak dalej!!!
Odpowiedz
8
@ czarny
dnia 07.02.2019, 16:45 · Zgłoś
Brawo Czarni .
Odpowiedz
3
@ kibic
dnia 04.02.2019, 14:44 · Zgłoś
Kogo testowali?
Odpowiedz
35
@ farko
dnia 04.02.2019, 10:20 · Zgłoś
Chłopaki musza do Dębicy jeździć żeby zagrać na normalnym boisku w zimie. Wstyd dla miasta , wstyd dla burmistrza. Chorkówka, Dukla,Szalowa a Jasło w czarnej dziurze.
Odpowiedz
-15
@ ...
dnia 04.02.2019, 21:38 · Zgłoś
Złej baletnicy...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.