Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo jasielskich karateków w Warsaw Open Karate Kyokushinkaikan

11

Karatecy Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate wygrali w Turnieju "WARSAW OPEN KARATE KYOKUSHINKAIKAN" który odbył się w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie w dniu 22.01.2010.

Jasielscy zawodnicy walczyli w  finałach 9 z 12 kategorii wiekowych w których rozgrywany był turniej, zdobywając 3 złote, 5 srebrnych i 1 brązowy medal.

Złoto zdobyli: Kamil Berkowicz- rocznik 2000/01, Angelika Jarecka-rocznik 96/97 oraz Kamil Mastaj- rocznik 93/94

Drugie miejsca zajęli: Kamil Miśkowiec- rocznik 2000/01, Jakub Zborowski-rocznik 98/99, Patrycja Lechwar-rocznik 94/95, Dawid Nguyen Quang-rocznik 96/97 oraz Michał Chmura w kat.seniorów.

Trzecie miejsce w kat.rocznik 2000/01 zajął Kamil Mastej. Ta kategoria  wiekowa została zdominowana przez naszych zawodników, którzy zdobyli w niej wszystkie 3 medale.

Tadeusz Krygowski

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Gienia
dnia 01.02.2011, 21:04 · Zgłoś
Pan Krygowski nas tak poprowadził,że rozmietliśmy Warszawiaków jak chcieliśmy ! :D Brawo dla trenera :)
Odpowiedz
0
@ tana
dnia 01.02.2011, 15:11 · Zgłoś
Oby, tak dalej. Gratulacje!
Odpowiedz
0
@ yt
dnia 31.01.2011, 21:59 · Zgłoś
gratulacje
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 31.01.2011, 21:53 · Zgłoś
do kykushinmen,Pan Krygowski to wspanialy trener a sukcesy zawodnikow powinne cieszyc wszystkich
Odpowiedz
0
@ ola
dnia 31.01.2011, 12:35 · Zgłoś
gratulacje dla zawodników i trenera!!!!
świetna promocja dla Jasła!
jeszcze raz gratulacje!
Odpowiedz
0
@ wPiSdu
dnia 30.01.2011, 22:57 · Zgłoś
do KYKUSHINMEN,
jeśli już to Panie Krygowski ignorancie !!!
Odpowiedz
0
@ xs
dnia 30.01.2011, 18:48 · Zgłoś
brawa dla karatekow i dla trenera,
Odpowiedz
0
@ xs
dnia 30.01.2011, 18:47 · Zgłoś
brawa dla karatekow i dla trenera,
Odpowiedz
0
@ KYKUSHINMEN
dnia 30.01.2011, 14:24 · Zgłoś
BRYNDZA Krygowski ,poszukaj sponsora który kupi Ci aparat fotograficzny .Chętnie zobaczyli byśmy Jaślan na pudle, a i dzieciaki by się ucieszyły, a tu kicha - WSTYD ! ........
Odpowiedz
0
@ BETI
dnia 30.01.2011, 12:33 · Zgłoś
BRAWO! GRATULACJE!!!
Odpowiedz
0
@ Brawo!!!
dnia 29.01.2011, 18:48 · Zgłoś
Brawo!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.