Zwycięstwo jasielskich siatkarek na inaugurację sezonu
W inauguracyjnym sezon 2010/2011 turnieju rozgrywanym w Dębowcu, kadetki UKS "MOSiR" Jasło zdecydowanie wygrały obydwa pojedynki.
W pierwszym swoim meczu pokonały UKS "SAN" Lesko 2:0 (25:12, 25:16), a w drugim pojedynku pokonały PBS BANK SANOCZANKĘ Sanok również 2:0 (25:16, 25:16).
UKS "MOSiR" Jasło: Z.Midura, M.Cichoń, K.Jurusik, K.Mitoraj, S.Michalec, M.Frydrych, K.Macek, A.Rakoczy, A.Michalska, A.Osiewalska (libero).
TRENER: Leszek Wierzgacz
Marek Bajorek
