Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo jasielskich siatkarek na inaugurację sezonu

11

W inauguracyjnym sezon 2010/2011 turnieju rozgrywanym w Dębowcu, kadetki UKS "MOSiR" Jasło zdecydowanie wygrały obydwa pojedynki.

W pierwszym swoim meczu pokonały UKS "SAN" Lesko 2:0 (25:12, 25:16), a w drugim pojedynku pokonały PBS BANK SANOCZANKĘ Sanok również 2:0 (25:16, 25:16).


UKS "MOSiR" Jasło:  Z.Midura, M.Cichoń, K.Jurusik, K.Mitoraj, S.Michalec, M.Frydrych, K.Macek, A.Rakoczy, A.Michalska, A.Osiewalska (libero).

TRENER: Leszek Wierzgacz

Marek Bajorek

Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ someone
dnia 10.10.2010, 20:39 · Zgłoś
'Ktoś dnia 08.10.2010, 21:15

A co pisać o Czarnych??? Że słabo grają?'

Mistrz <3
Odpowiedz
0
@ Natii
dnia 09.10.2010, 08:32 · Zgłoś
Świetnie
Gratulacje!!!
Odpowiedz
0
@ Ktoś
dnia 08.10.2010, 21:15 · Zgłoś
A co pisać o Czarnych??? Że słabo grają?
Odpowiedz
0
@ A mi to lotto
dnia 08.10.2010, 12:22 · Zgłoś
O Czarnych nie piszecie prawie nic a o siatkarkach za wyjatkiem tego ze maja ladne [...] to tak.Zenada
Odpowiedz
0
@ . :D
dnia 06.10.2010, 19:21 · Zgłoś
Ma Być M. Michalska ;* , G.Macek ;*
Odpowiedz
0
@ smpa
dnia 05.10.2010, 06:23 · Zgłoś
Gratulacje :-)
Odpowiedz
0
@ ; oo
dnia 04.10.2010, 14:49 · Zgłoś
tak ma byc M.Michalska < 3
madzixson jeden XD
Odpowiedz
0
@ NP1910
dnia 03.10.2010, 22:10 · Zgłoś
Żenada,czy wy juz nie macie o czym na tym forum pisać?
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 03.10.2010, 21:23 · Zgłoś
brawo laseczki! oby tak dalej! :)
Odpowiedz
0
@ tata
dnia 03.10.2010, 21:11 · Zgłoś
ma byc M. Michalska bo A sobie nie przypominam
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 03.10.2010, 18:32 · Zgłoś
przynajmniej moglibyście się postarać i dobrze napisać imiona niektórych zawodniczek
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.