Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo na Ukrainie

11

W dniach 10-12.09.2010 drużyna JKS Gamrat Czarni 1910 Jasło rocznik 1999 uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej  na Ukrainie SAMBOR 2010.

Wśród pięciu innych zespołów biorących udział w turnieju, żadna z nich nie okazała się lepsza od Jaślan.
W pierwszym meczu fazy grupowej nasza drużyna zaczęła od wysokiej wygranej nad Djusz Sambor 3-0 (Gabryel -2, Czyżowicz). W drugim meczu z Dnister Wilszanik padł bezbramkowy remis. Te wyniki pozwoliły Czarnym na wygranie grupy, dając im tym samym awans do finału.

W meczu finałowym naszym młodym piłkarzom przyszło zmierzyć się z gospodarzami Turnieju Spartą Sambor. Po 3 bramkach Gabryela Jaślanie wygrali 3-1. Ponadto indywidualne wyróżnienia otrzymali Mitoraj Wojciech i Gabryel Michał.

Chłopcy, trener, rodzice pragną serdecznie podziękować Urzędowi Miasta Jasła za sponsoring wyjazdu.

Tabela Końcowa:

1.Czarni Jasło
2.Sparta Sambor
3.Djusz Samborski Rejon
4.Dnister Wilszanik
5.Djusz Sambor
6.Pitkarpatia

Skład Drużyny: Szostak, Sury, Momot, Stelmach, Machowski, Pikuła, Mitoraj, Czyżowicz, Gabryel.

Robert Gabryel


Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ piłkarz czrnych
dnia 07.10.2010, 21:54 · Zgłoś
dobrze w [...] dostali [...] z nimi czarni Winner
Odpowiedz
0
@ Kryszak
dnia 22.09.2010, 18:41 · Zgłoś
to u nas przy każdej szkole są lepsze boiska a tu Turniej Międzynarodowy... szkoda że kury nie biegały po boisku...
Odpowiedz
0
@ dzik
dnia 21.09.2010, 12:13 · Zgłoś
Ukraina gotowa na euro :)
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 20.09.2010, 14:51 · Zgłoś
ale o tym ze zawodniczki z UKS MOSIR Jasło tez były na tym turnieju i wygrały również to już nic nie piszecie . Gratuluje Czarnym oraz Młodziczkom z UKS MOSIR Jasło złota :D
Odpowiedz
0
@ ---
dnia 18.09.2010, 09:56 · Zgłoś
a nam blisko ?? żal co wy piszecie ;]
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 17.09.2010, 21:45 · Zgłoś
Widac że Ukrainie jeszcze daleko do Europy
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 17.09.2010, 16:43 · Zgłoś
hahahahahahahaaaaaaaaaaaaa
Odpowiedz
0
@ d
dnia 17.09.2010, 16:37 · Zgłoś
alez warunki haha
Odpowiedz
0
@ P
dnia 17.09.2010, 14:40 · Zgłoś
widzę ze Ukraina ma [...] boiska
Odpowiedz
0
@ ilovepoland
dnia 16.09.2010, 19:59 · Zgłoś
Rozpacz..
Odpowiedz
0
@ xyzabc
dnia 16.09.2010, 18:47 · Zgłoś
Jaka drużyna taki turniej ...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.