Zwycięstwo nad Polonią Bytom uświetnieniem jubileuszu
W sobotnie popołudnie odbył się piknik piłkarski dla kibiców i sympatyków Czarnych Jasło. O godzinie 14.00 zaprezentowały się drużyny oldbojów Czarnych Jasło, Sandecji Nowy Sącz oraz Wisłoki Dębica.
O godzinie 17.00 obchodzący jubileusz 100-lecia istnienia "Gamrat" Czarni Jasło zmierzyli się z występującą na co dzień w rozgrywkach ekstraklasy Polonią Bytom.
Gamrat Czarni - Polonia Bytom 4:1 (2:1)
1:0 Warzocha 21'-wolny, 1:1 Świerczok 36',
2:1 Szalony 45', 3:1 Szalony 53', 4:1 Pokrywka 71'
Sędziowie: Zygmunt, Mazur, Bizoń
Widzów: 800
Gamrat/Czarni: Kwiek (Cyran) - Pokrywka, Bernacki, Dziobek (Chrząszcz), Grzesiak, Żuławski (Matysik), Skała, Warzocha (Setlak), Brągiel (Kukowski), Szalony (Warchoł), Majewski (Żuraw).
Polonia: Czyżniewski - Chomiuk, Tymiński, Stanicki, Kotlarz, Hempel (Augustyniak),
W. Mróz, Pawlak, A. Mróz, Świerczok, Starościak.
Dla kibiców przygotowano szereg ciekawych atrakcji. Pierwsze 500 biletów kryło upominek-niespodziankę. W sprzedaży dostępna była cała masa gadżetów klubowych: koszulek, szalików, mini-koszulek, mini-szalików, kubków, smyczy, skarpet, proporczyków, wlepek, itp. Dla najmłodszych sympatyków jasielskiego zespołu przygotowano m.in. dmuchany zamek do skakania.
Red.
