Zwycięstwo siatkarzy MKS "MOSiR-Gamrat" Jasło w Mielcu
12
Zwycięstwo siatkarzy MKS "MOSiR-Gamrat" Jasło w Mielcu na inaugurację sezonu 2009/20101
Drużyna jasielska rozegrała pierwszy mecz o mistrzostwo III ligi z zespołem MKPS "STAL" Mielec. Mecz rozpoczął się bardzo nerwowo. Pierwszy set po bardzo słabej i chaotycznej grze zakończył się zwycięstwem 30:28 dla jaślan. W drugiej odsłonie nastąpiła metamorfoza zespołu, i po zdecydowanej przewadze MKS "Gamrat" wygrał tego seta do 19.. Trzeci set rozegrany został pod dyktando drużyny jasielskiej i zakończył się wynikiem 25:14.
Jaślanie pod wodzą Marcina Cioska wystąpili w składzie: Łukasz Chrzanowski,Mateusz Wietecha, Bronisław Dedo, Arkadiusz Janik, Patryk Łaba, Krzysztof Wrzosek, Krzysztof Zabawa, Jakub Cynkiel, Damian Pawlik, Rafał Cabaj.
Kolejny mecz MKS"MOSiR-Gamrat" Jasło rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 17 w hali MOSiR w Jaśle ul. Sikorskiego 15 z drużyną AKS Resovia II Rzeszów.
BAT
Drużyna jasielska rozegrała pierwszy mecz o mistrzostwo III ligi z zespołem MKPS "STAL" Mielec. Mecz rozpoczął się bardzo nerwowo. Pierwszy set po bardzo słabej i chaotycznej grze zakończył się zwycięstwem 30:28 dla jaślan. W drugiej odsłonie nastąpiła metamorfoza zespołu, i po zdecydowanej przewadze MKS "Gamrat" wygrał tego seta do 19.. Trzeci set rozegrany został pod dyktando drużyny jasielskiej i zakończył się wynikiem 25:14.
Jaślanie pod wodzą Marcina Cioska wystąpili w składzie: Łukasz Chrzanowski,Mateusz Wietecha, Bronisław Dedo, Arkadiusz Janik, Patryk Łaba, Krzysztof Wrzosek, Krzysztof Zabawa, Jakub Cynkiel, Damian Pawlik, Rafał Cabaj.
Kolejny mecz MKS"MOSiR-Gamrat" Jasło rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 17 w hali MOSiR w Jaśle ul. Sikorskiego 15 z drużyną AKS Resovia II Rzeszów.
Zapraszamy.
BAT
