Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo siatkarzy MKS "MOSiR-Gamrat" Jasło w Mielcu

12
Zwycięstwo siatkarzy MKS "MOSiR-Gamrat" Jasło w Mielcu na inaugurację sezonu 2009/20101
 
Drużyna jasielska rozegrała pierwszy mecz o mistrzostwo III ligi z zespołem MKPS "STAL" Mielec. Mecz rozpoczął się bardzo nerwowo. Pierwszy set po bardzo słabej i chaotycznej grze zakończył się zwycięstwem 30:28 dla jaślan. W drugiej odsłonie nastąpiła metamorfoza zespołu, i po zdecydowanej przewadze MKS "Gamrat" wygrał tego seta do 19.. Trzeci set rozegrany został pod dyktando drużyny jasielskiej i zakończył się wynikiem 25:14.

Jaślanie pod wodzą Marcina Cioska wystąpili w składzie: Łukasz Chrzanowski,Mateusz Wietecha, Bronisław Dedo, Arkadiusz Janik, Patryk Łaba, Krzysztof Wrzosek, Krzysztof Zabawa, Jakub Cynkiel, Damian Pawlik, Rafał Cabaj.
 
Kolejny mecz MKS"MOSiR-Gamrat" Jasło rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 17 w hali MOSiR w Jaśle ul. Sikorskiego 15 z drużyną AKS Resovia II Rzeszów.

Zapraszamy.
 
BAT
Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ana
dnia 22.01.2010, 15:18 · Zgłoś
O ktorej godzinie jest mecz w ta sobote?
Odpowiedz
0
@ ;)))
dnia 23.10.2009, 22:21 · Zgłoś
dla takiej gry kobiet nie ma co przyjeżdac....
chłopaki cos pokazują i dlatego sie o nich mówi tak duzo i wszedzie...
dzisiaj nastepny mecz wygrali z Rakszawą 3:1 i jak narazie nie przegrali jeszcze ani jednego meczu, a dostarczyli nam dużo wpaniałych emocji i wrazeń..
powodzenia chłopaki.
Odpowiedz
0
@ do jerry
dnia 08.10.2009, 13:36 · Zgłoś
TO JEDNAK WINA JASIELSKICH PORTALI !!!
Na inauguracyjnym meczu II ligi kobiet potrafiły być NOWINY24 (patrz: http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091007/SPORT06/59926320 ) publikując 27 zdjęć, potrafili być przedstawiciele portalu z Sędziszowa a niestety nie pojawił się nikt z Jasła. Może dla nich ważniejsze są informacje z innych dyscyplin sportu na poziomie gminy, powiatu???
Odpowiedz
0
@ Do jerry
dnia 08.10.2009, 08:43 · Zgłoś
A to już chyba wina Zarządu.Jak siatkarki wygrywają to wtedy są też informacje na ich temat.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 08.10.2009, 08:41 · Zgłoś
Ceny biletów 2 i 4 złote.
Odpowiedz
0
@ jerry
dnia 07.10.2009, 20:30 · Zgłoś
a tak na marginesie ,dlaczego tak cicho o naszych siatkarkach. Nie mam nic do siatkarzy ale o nich sie sporo pisze natomiast o naszych paniach nic. W końcu grają w 2 lidze , wiec przynajmniej kilka informacji co tydzien.
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 07.10.2009, 12:54 · Zgłoś
A co to za sezon???? Bo w tytule pisze, że "na inaugurację sezonu 2009/20101" to aż tyle lat będzie trwał ten sezon? :-D
Odpowiedz
0
@ Kolo
dnia 05.10.2009, 21:11 · Zgłoś
Wstep wolny
Odpowiedz
0
@ johny
dnia 05.10.2009, 20:22 · Zgłoś
Dino pozdrawiam i zycze samych sukcesow!
Odpowiedz
0
@ ;....
dnia 05.10.2009, 17:13 · Zgłoś
wejście wolne??
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 05.10.2009, 15:48 · Zgłoś
Ile wstęp w Jaśle na MOSiR ? Na mecz z AKS-em?
Odpowiedz
0
@ Pierwszy set
dnia 05.10.2009, 14:55 · Zgłoś
Pierwszy set był dziwnym w naszym wykonaniu bo było wiele nieporozumień, ale ważne że daliśmy radę:) i wcale to nie był słaby set
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.