Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo siatkarzy MKS-u „Gamratu-MOSiR” Jasło w Rzeszowie

26

W minioną sobotę, siatkarze MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło, zmierzyli się w wyjazdowym spotkaniu 6. serii spotkań siatkarskiej II ligi mężczyzn z zespołem AKS V LO Rzeszów. Jaślanom wystarczyły trzy partie, aby rozstrzygnąć losy rywalizacji na własną korzyść. Komplet punktów, jakie podopieczni Bartosza Kilara przywieźli z Rzeszowa, pozwolił jasielskiemu zespołowi awansować na fotel wicelidera ligowego zestawienia.

Ulubieńcy jasielskiej publiczności notują w ostatnich tygodniach doskonałe wyniki. W minioną sobotę zespół prowadzony przez trenera Bartosza Kilara odniósł piąte zwycięstwo z rzędu w sezonie. Tym razem siatkarze MKS-u znaleźli sposób na AKS V LO Rzeszów, pokonują rywali w ich własnej hali 3:0, wygrywając poszczególne partie do 27, 20 i 18.

Dzięki kolejnemu zwycięstwu za trzy punkty, zespół MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło awansował na pozycję wicelidera ligowej tabeli. W najbliższą sobotę (6 listopada) jaślanie zmierzą się we własnej hali z liderem rozgrywek – ekipą MCKiS Jaworzno, która przewodzi ligowej tabeli, mając na koncie komplet zwycięstw.

MD      

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Były siatkarz
dnia 07.11.2021, 11:57 · Zgłoś
Dalej tak [...] na hali?
Odpowiedz
-1
@ Wichary
dnia 06.11.2021, 07:51 · Zgłoś
Siatkówka II liga, derby minn z Karpatami. Kopacze liga okręgowa, derby minn z Markiewicza, a teraz zMrukową. Tyle w temacie.
Odpowiedz
1
@ Xxx
dnia 06.11.2021, 08:31 · Zgłoś
Nie ma co porównywać drużyn z którymi grają piłkarze a siatkarze bo jest inna ilość lig inna ilość drużyn jeszcze nie tak dawno siatkarze nie grali z Krosnem byli w 1lidze podkarpackiej i były drużyny takie jak Racławówka Rakszawa itp piłkarze jeszcze rok temu też grali derby z krosnem czy z Sanokiem tak że takie porównywania kto z kim tera gra jest bez sensu bo tak jak i siatkarze tak samo jak piłkarze mają w swoim cv grę z wioskami
Odpowiedz
-2
@ Yee
dnia 05.11.2021, 21:46 · Zgłoś
Xxx bo w ogóle nie ma promowania tego sportu w Jaśle. I to mnie naprawdę dziwi. Chciałbym naprawdę żeby i JKS i Siatkówka były na mega poziomie. A tylkonsie szarpią między sobą o kasę .
Odpowiedz
1
@ Xxx
dnia 06.11.2021, 09:33 · Zgłoś
Tak chce Pan żeby pilka nożna i siatkowka były na mega poziomie a wcześniej napisał Pan że piłkarze to kopacze i szkoda pieniędzy to jak to w końcu jest
Odpowiedz
0
@ Jks
dnia 06.11.2021, 09:37 · Zgłoś
Xxx nie wchodź w żadną polemikę z tym [...].Zwykły napinacz i net hools.Tylko Czarni!
Odpowiedz
1
@ Yee
dnia 05.11.2021, 21:03 · Zgłoś
Dlatego właśnie w nią trzeba zainwestować, bo to przyszłość, a nie kopaczy klasa [...]
Odpowiedz
1
@ Xxx
dnia 05.11.2021, 21:06 · Zgłoś
Poprostu nie ma chętnej młodzieży do uprawiania siatkówki bo nie ma przywiązania jak taki chłopak przychodzi popatrzeć na trening siatkówki seniorów i widzi że 90% to są osoby z zewnątrz powiatu jasielskiego to co ma myśleć
Odpowiedz
0
@ Yee
dnia 05.11.2021, 17:41 · Zgłoś
Wszelkie fundusze i dotacje powinny być skierowane właśnie wyłącznie na siatkówkę i tutaj powinno się postawić na młodzież. 2 liga to przepaść w porównaniu do okręgówki amatorskich kopaczy, na których wydana każda złotówka to wyrzucenie pieniędzy w błoto
Odpowiedz
1
@ Wezyr
dnia 05.11.2021, 18:04 · Zgłoś
Pytanie,ile pieniążków ty sam przeznaczyłeś na siatkówkę w Jaśle albo w czym pomogłeś męskiej lub żeńskiej sekcji w mieście ? Kompleks piłkarzy u siatkarzy i ich kibiców aż nadto widoczny.Nigdy nawet w 1 lidze siatkówka w Jaśle nie będzie tak popularna wśród kibiców jak klub piłkarzy grających amatorsko w Jaśle.
Odpowiedz
1
@ Xxx
dnia 05.11.2021, 20:48 · Zgłoś
Gdzie jest siatoowka młodzieżowa w Jaśle istnieje na oparach i szkoda kiedyś tak nie było nie ma trenerów siatkówki sam Pan Kilar nic nie zrobi
Odpowiedz
-4
@ dragoness
dnia 05.11.2021, 11:37 · Zgłoś
Dlaczego nie piszecie o niedzielnym meczu kobiet?
Odpowiedz
5
@ Wezyr
dnia 05.11.2021, 13:27 · Zgłoś
Bo tutaj są komentarze do wiadomości publikowanych.Pytanie powinna Pani skierować nie do komentujących tylko do publikujących.Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz
-7
@ łodyniec
dnia 05.11.2021, 09:17 · Zgłoś
Jak to teraz z tymi biletami na kopaczy ? 10 PLN normalny a 5 PLN jak kupię z szalikiem ?
Bardziej się opłaca druga opcja , bo za dychę będę miał dwa bilety i dwa szaliki ,a zima idzie
Odpowiedz
5
@ jks
dnia 05.11.2021, 09:38 · Zgłoś
Kopacza to sobie na wykopkach ziemniaków w rodzinie szukaj. Ajak naprawdę masz cos mądrego do powiedzenia to przyjdz jutro na mecz piłki noznej i przekaż innym kibicom swoje frustracje i żale a nie anonimowo jako [...] [...] w internecie.
Odpowiedz
-1
@ _gonzo
dnia 06.11.2021, 05:53 · Zgłoś
Może lepiej do tarcia chrzanu co?
Odpowiedz
-3
@ _jr
dnia 05.11.2021, 08:07 · Zgłoś
Dobrze że jest siatkówka w Jaśle, potrzeba jeszcze profesjonalnej hali sportowej. Zamiast dawać na [...] budżetu obywatelskiego wybudujcie halę.
Odpowiedz
1
@ mafu
dnia 05.11.2021, 09:04 · Zgłoś
Dla tych 20 osób z całego miasta i powiatu co chodzą na mecze siatkówki w 2 lidze obecna hala jest aż za duża.Moze lepiej przenieśc sie do jakiejs szkoły a nie generowac koszty.
Odpowiedz
-1
@ _jr
dnia 06.11.2021, 05:52 · Zgłoś
Jak zwykle w tym mieście, cały czas wszystko na nie!
Odpowiedz
-4
@ Czarni Jasło
dnia 02.11.2021, 14:24 · Zgłoś
Gratulacje! Oby tak dalej!
Odpowiedz
-4
@ Kibic
dnia 02.11.2021, 12:27 · Zgłoś
Brawo Wy!!!
Odpowiedz
3
@ MOSIR
dnia 02.11.2021, 12:00 · Zgłoś
Proszę podać jaki jest budżet klubu, ile pieniążków pochodzi w tym budżecie z miejskiej dotacji a ile Zarząd klubu pozyskał od sponsorów. Dla porównania Dotacje na siatkówkę męską: Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno (udział w rozgrywkach II ligi piłki siatkowej mężczyzn) – 40 tys. zł ,natomiast Jasło- Miejski Klub Sportowy "MOSiR" Jasło (Szkolenie i udział w turniejach i rozgrywkach ligowych siatkarzy klubu) – 176 tys. zł .Te same Karpaty wybiły siatkówkę w tamtym sezonie MKS Jasło .Dysproporcje budżetowe sa porażające w stosunku do efektów. Czas zakręcić kurek z pieniędzmi podatników a skoncentrowac Zarząd klubu powinien sie na pracy z młodzieżą. Ilu zawodników trenuje w klubie? Ilu klub zatrudnia trenerów na etacie? ilu wychowanków jasielskiego klubu gra w 2 ligowej drużynie seniorów?
Odpowiedz
-9
@ Yee
dnia 02.11.2021, 15:18 · Zgłoś
Przynajmniej na nic nie wartych kopaczy nie idzie , bo to byłoby wyrzucenie kasy w błoto
Odpowiedz
11
@ kier
dnia 02.11.2021, 20:14 · Zgłoś
[...] marny prowokatorze
Odpowiedz
-17
@ Yee
dnia 03.11.2021, 10:27 · Zgłoś
Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. A [...] to sobie możesz mówić do swoich kóz
Odpowiedz
11
@ do MOSIR
dnia 03.11.2021, 12:58 · Zgłoś
nie doczeka sie pan tutaj żadnej odpowiedzi bo nie mozna sie chwalić tym ze w klubie 2 ligowym jest tylko 1 trener na kilka grup a kasa z dotacji zamiast na dzieci idzie głównie na najemników.proszę spytac byłych siatkarzy z jasła jak klub podziękował im za awans.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.