Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo siatkarzy na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek

13
MKS „MOSiR - GAMRAT” JASŁO – TSV MANSARD SANOK 3:1

Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek o mistrzostwo III ligi w piłce siatkowej mężczyzn, jaślanie podejmowali na swoim terenie czołowy zespół z Sanoka.


Dwa pierwsze sety miały bardzo dramatyczny charakter i kończyły się na przewagi. Mimo prowadzenia sanoczan w pierwszym secie 23:21, jaślanie nie załamali się, doprowadzili do remisu, by ostatecznie wygrać tego seta 29:27. Podobny przebieg miał set drugi, ale tego seta, również po dramatycznej końcówce wygrał zespół z Sanoka 28:26. W dwóch następnych setach jaślanie dominowali zdecydowanie na boisku wygrywając kolejno 25:19 i 25:18.




Drużyna jasielska po słabszych występach notuje zwyżkę formy. Należy podkreślić,  że najlepszym zawodnikiem meczu był bez wątpienia Patryk Łaba, który w najtrudniejszych momentach brał na siebie ciężar odpowiedzialności. Bardzo miłym akcentem tego meczu był fakt, że hala była pełna kibiców, co potwierdza zapotrzebowanie na ta dyscyplinę sportu. Zawodnicy i Zarząd Klubu serdecznie dziękuje, bo tak liczne przybycie jest jednym z najlepszych elementów dopingujących drużynę.

Zespół jasielski pod kierownictwem Marcina Cioska wystąpił w składzie:
Kumor Michał, Wietecha Mateusz, Chrzanowski Łukasz, Janik Arkadiusz, Łaba Patryk, Wrzosek Krzysztof, Zabawa Krzysztof, Cynkiel Jakub, Pawlik Damian, Dedo Bronisław.


BAT
Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ mmj
dnia 25.11.2009, 13:50 · Zgłoś
Zapraszamy na oficjalna stronę klubu : mksmosirjaslo.pl
Odpowiedz
0
@ Kopytko
dnia 24.11.2009, 23:37 · Zgłoś
Bo Rafal jest tak zaje**sty ze nie trzeba go przedstawiac hah! xD
Odpowiedz
0
@ kras
dnia 24.11.2009, 16:33 · Zgłoś
chlopaki super! kiedys Patryka nie napisali, a teraz Rafała, ten kto pisze artukuł nie zna nawet pelnego skladu? porazka..
Odpowiedz
0
@ d
dnia 24.11.2009, 08:29 · Zgłoś
brawo dla menagera, wszystko na pokaz a tu klapa
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 23.11.2009, 22:23 · Zgłoś
Dlaczego nie piszą o dziewczynach? Bo dały ciała :/ Zarząd UKS wywalił sporo kasy żeby kupić 2 ligę i nowe zawodniczki, a teraz są w sytuacji takiej, że jeśli któregoś kolejnego meczu nie wygrają to będą grały baraże z 3 ligą o utrzymanie :/ Porażka ...
Odpowiedz
0
@ Prezydent Evil
dnia 23.11.2009, 20:21 · Zgłoś
a gdzie w składzie libero Cabaj Rafał?!
Odpowiedz
0
@ JaSeŁŁŁkO
dnia 23.11.2009, 20:19 · Zgłoś
michas nie pij tyle wody podczas meczu nie pamietasz czego uczyl nas zawsze LESIU WIERZGACZ...to kiedy zagramy sparing jak za mlodego..juz gadalem z rafalem,jeszcze pluszek,michas p moze marcin z usa przyjedzie to zagramy...pozdro michal
Odpowiedz
0
@ do xx
dnia 23.11.2009, 17:22 · Zgłoś
Ja bym bardziej obstawiał kalkulator xD
Odpowiedz
0
@ Osiz
dnia 23.11.2009, 16:41 · Zgłoś
świeetne zdjęcia
Odpowiedz
0
@ Do xx
dnia 23.11.2009, 13:56 · Zgłoś
Klub poszukuje sponsora,który będzie przygotowywał materiał fotograficzny wysokiej klasy.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 23.11.2009, 12:21 · Zgłoś
czym te zdj byly robione? Aparatem na klisze?
Odpowiedz
0
@ silvio
dnia 23.11.2009, 11:52 · Zgłoś
Trzeba przyznać, że druzyna chłopców jest bardzo zgrana, panuje w niej koleżeńska atmosfera i to wszystko procentuje, że aż miło popatrzeć jak grają. Zgadzam się że Patryk Łaba to naprawdę świetny zawodnik - wielka "siatkówka" z pewnością otworzy przed nim drzwi. Dla jasielskiej druzyny jest naprawdę wielkim wzmocnieniem. Gratulacje dla całego zespołu
Odpowiedz
0
@ d
dnia 23.11.2009, 11:50 · Zgłoś
a gdzie wyniki jasielskich siatkarek, dlaczego nic nie piszą o złotej ekipie menagera, przecież tam grają dziewczyny z trefla sopot to pewnie wszystko wygrywają i bedzie 1 liga................
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.