Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo Trampkarzy starszych w Turnieju Barbórkowym

5
 W rozegranym dziś na hali MOSiR w Jaśle V  Barbórkowym turnieju o puchar Prezesa OKS Sobniów, I miejsce zajęła drużyna naszych trampkarzy starszych.

II miejsce zajął nasz drugi zespół uczestniczący w tym turnieju trampkarze młodsi.

Wyniki turnieju:

Ostoja Kołaczyce - OKS Sobniów 5:2
Czarni I (trampkarze starsi) - Czarni II (trampkarze młodsi) 4:1
bramki: Tusiński-2, Zima, Trzaskoś - Jamuła
Czarni II - OKS Sobniów 4:2  bramki: Szopa, Świątkowski, Wietecha, Czech
Czarni I - Ostoja Kołaczyce 3:1  bramki: Zima-2, Nabożny
Czarni I - OKS Sobniów 5:2  bramki: Zima-3, Głowacki, Trzaskoś
Czarni II - Ostoja Kołaczyce 4:0  bramki: Wietecha-2, Sury, Śliż

Najlepszy strzelec - Wojciech Zima (Czarni I) - 5 bramek
Najlepszy bramkarz - Arkadiusz Mocek  (Czarni II)
Najlepszy zawodnik - Maciej Krajewski  (Ostoja)

Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ MoCuŚ
dnia 18.12.2008, 18:24 · Zgłoś
Dzięęki Dzięki Ale nie dostał bym nagrody bez drużyny ;]
Odpowiedz
0
@ B@KL
dnia 16.12.2008, 20:07 · Zgłoś
eno enoB)
Odpowiedz
0
@ zawodnik Sobniowa
dnia 09.12.2008, 14:59 · Zgłoś
Gratulacje dla drużyn Czarnych. Bravo Mocuś!!!
Odpowiedz
0
@ lacky luck
dnia 07.12.2008, 23:01 · Zgłoś
Brawo bramkarz, tak 3-ymać!!!!B)
Odpowiedz
0
@ anonimowy
dnia 07.12.2008, 22:21 · Zgłoś
To był turniej 93 rocznika? To nie chce mówić jakie by wyniki były jak by 93 rocznik Czarnych wystąpił tutaj :D :) ^^
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.