Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zwycięstwo zawodniczek UKS Mosir Jasło w towarzyskim turnieju Piłki Siatkowej

9
W dniu 03.11.2009 na sali sportowej publicznego Gimnazjum w Dębowcu rozegrany został towarzyski turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt rocznik 1994 i młodsze.




W turnieju udział brały następujące drużyny KPSK Stal Mielec, MUKS Olimp Czudec, UKS Mosir Jasło, UKS Gimnazjum Dębowiec. Wszystkie spotkania stały na dobrym wyrównanym poziomie. Zwycięstwo odniosły zawodniczki UKS Mosir Jasło, drugie miejsce dla MUKS Olimp Czudec, trzecie UKS Gimnazjum Dębowiec, czwarta lokata dla KPSK Stal Mielec.

Turniej został zorganizowany przez UKS Gimnazjum Dębowiec dzięki życzliwości Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Dębowcu.


Daniel Myśliwiec
Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ haha
dnia 22.11.2009, 22:19 · Zgłoś
zespol z Dębowca pokazał co potrafi gdy weszła na zagrywke dziewczyna z Mielca...było 24;11 a zrobiło sie 24;23 haha.Znakomita była ta zagrywajaca nie zle bomby puszczała,a dziewczyny(szczegolnie nr 7-Monika)stała i patrzył brawo co było trudnego w tej zagrywce??
Odpowiedz
0
@ siatkarz
dnia 16.11.2009, 11:26 · Zgłoś
Coś tego pana nie lubią :o Ciekawe dlaczego ?

Wszedłem na news-a ze względu na zawodniczki MOSiR, a tu rozczarowanie. Artykuł czysto "auto reklamowy" chociaż nie ma się czym chwalić. :(
Przyzwoitość wymaga by umieścić zdjęcia wszystkich drużyn, zwłaszcza, że w tym "turnieju" były tylko 4 drużyny.
Odpowiedz
0
@ uczen gima,,,,,,
dnia 12.11.2009, 19:36 · Zgłoś
EMINEM i 50 CENT to jedna paka... pozdro Danielu M.... zawsze byłeś, jesteś i bedziesz ZEREM :P
Odpowiedz
0
@ Fan Dębowca
dnia 12.11.2009, 15:18 · Zgłoś
dalej nie zmieniliscie trenera P.S. dalej zarzywa nerwosol przed meczem zeby opanowac stres i nerwy.... Jednak bułka ze śmietaną (12%) nie poskutkowała... dalej sie ma to całe 150 w kapeluszu <lol>
Odpowiedz
0
@ Eminem 2
dnia 12.11.2009, 15:14 · Zgłoś
hahaha nawet dziewczyny w szkole sa wyzsze od ciebie [...]!!
Odpowiedz
0
@ Eminem
dnia 12.11.2009, 15:12 · Zgłoś
haha co to za mislrz pięści i obucha na ostatnim zdjęciu (po prawej stronie)
Odpowiedz
0
@ Malizna
dnia 11.11.2009, 15:25 · Zgłoś
Juz jestesmy fajnym zespolem ;DD
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 08.11.2009, 16:39 · Zgłoś
A gdzie fotka zwyciężczyń???????
Odpowiedz
0
@ dave
dnia 06.11.2009, 21:38 · Zgłoś
Gratulacje dla młodych siatkarek UKS MOSIR JASŁO,to będzie kiedyś fajny zespół!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.