Zwycięzcy Okręgowego Pucharu Polski
0
W minioną środę odbyły się kolejne mecze okręgowego Pucharu Polski, które wyłoniły zwycięzców w podokręgach Stalowa Wola, oraz Rzeszów-Dębica. W pasjonującym pojedynku pomiędzy Sokołem Nisko, a aspirującą do awansu na III ligowy front Siarką Tarnobrzeg kibice oglądnęli osiem bramek w regulaminowym czasie gry (4:4), i do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka, w której zawodnicy z Niska strzelili jedną, jak się później okazało jedyną bramkę i wygrali całe spotkanie, awansując do półfinału na szczeblu wojewódzkim. W drugim spotkaniu liderująca w III lidze Resovia Rzeszów pokonała innego trzecioligowca Wisłokę Dębica 2:1 i tym samym w kolejnej fazie PP zmierzy się z Sokołem Sieniawa.
Do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz, 27 maja (środa) w Ustrzykach Dolnych w finale okręgu krośnieńskiego Czarni Jasło zmierzą się z tamtejszymi Bieszczadami. Poniżej przedstawiamy zwycięzców w poszczególnych okręgach i podokręgach:
Okręg Jarosław: Sokół Sieniawa
Podokręg Rzeszów-Dębica: Resovia Rzeszów
Podokręg Stalowa Wola: Sokół Nisko
Podokręg Rzeszów-Dębica: Resovia Rzeszów
Podokręg Stalowa Wola: Sokół Nisko
Czarni Jasło
