"Bawiła mnie nowość..."
Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie, Wójt Gminy Dębowiec Zbigniew Staniszewski oraz Rodzina Dvořáków serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy w 155. rocznicę urodzin Stanisława Barabasza pt. „Bawiła mnie nowość... Stanisław Barabasz - człowiek licznych pasji”. Poniedziałek, 7 maja o godzinie 19:00.

Wystawa przybliża postać patrona muzeum, ukazuje mnogość jego zainteresowań, dokonania zawodowe. Narciarstwo było bowiem oprócz m.in. malarstwa, fotografii, myślistwa, etnografii nie jedyną, ale jedną pasją tego architekta z wykształcenia i społecznika z zacięcia.
