Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Być kobietą … zapraszamy na spotkanie nasze liderki z Jasła

27

28 marca br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie organizowane w ramach programu Liderka z Jasła.

W ramach spotkania zaplanowano dwie prelekcje: „Być kobietą, żyć w zgodzie ze sobą i własną mapą celów” i „Być kobietą, rozmowy o sile kobiet w życiu i biznesie”, a także w sesję budowania networkingu.

Podczas prelekcji „Być kobietą, żyć w zgodzie ze sobą i własną mapą celów” porozmawiamy o tym czym jest mapa celów i dlaczego warto ją tworzyć – uczestniczki przygotują własną mapę celów. Druga prelekcja to rozmowa o tym jakie jesteśmy, jakie musimy, a jakie chcemy być pełniąc w życiu różne role. To także świadomość siły kobiet w życiu prywatnym, zawodowym i biznesie – wyzwania i oczekiwania z tym związane.

Budowanie networkingu rozpoczniemy od segmentu: Networking na start! Poznajmy się lepiej!, który ma na celu poznanie się uczestniczek spotkania. Ostatnia część spotkania to Rozmowy Liderek o życiu i biznesie, w ramach której tematem przewodnim naszych rozmów będzie „Być kobietą, rozmowy o Liderce z Jasła”. Porozmawiamy m.in. o tym kim jest Liderka z Jasła, czy ma wpływ na rozwój naszego miasta, w tym rozwój przedsiębiorczości.

Przypominamy, że program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie do 27 marca, mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 327.

Serdecznie zapraszamy!

UMJ

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
-12
@ Szeroki Front Gaśnicowy
dnia 15.03.2025, 23:17 · Zgłoś
[komentarz niezgodny z regulaminem]
Odpowiedz
-15
@ Kobieta
dnia 15.03.2025, 10:06 · Zgłoś
Sufrazystki w natarciu
Odpowiedz
25
@ Po polsku
dnia 15.03.2025, 12:51 · Zgłoś
Od wieków razi małpowanie tj. bezkrytyczne używanie słów (tu anglicyzmów) podczas gdy są polskie odpowiedniki i nie ma co się ich wstydzić, np. networking lub [...]: mapa własnych celów, kształtowanie kompetencji liderskich, tworzenie platformy wymiany doświadczeń itp. itd.
Jest to tzw. nowomowa tworzona dla potrzeb zaciemnienia (niejasny przekaz) obrazu, często dla nadania wagi czy złożoności tematu, w tym przypadku prostego: spotkania kobiet.
Całe to ble, ble można skwitować:
Kobiety! Spotkajmy się i pogadajmy.
Odpowiedz
2
@ Rada i wskazówka
dnia 15.03.2025, 12:58 · Zgłoś
Weźcie chociaż jednego pana , oczywiście nie po to aby było po kim jeździć.
Może ten rodzynek nie będzie wiele gadał - ale pomoże ustalić coś konkretnego.
Wskazówka: ograniczcie czas wypowiedzi jednej osoby do 2-3 minut, dla nauczycielki 5 minut - aby nie było wodolejstwa.
Odpowiedz
-9
@ Kobieta do po polsku
dnia 15.03.2025, 14:58 · Zgłoś
Niby po polsku ale to niezrozumialy bełkot...juz lepiej nie popisuj sie wątpliwa erudycja -to tez po niepolsku
Odpowiedz
18
@ Nowomowy c.d.
dnia 15.03.2025, 15:33 · Zgłoś
Cytat z pewnej opinii:
"Czy tylko ja mam dość ciągłego mieszania polskiego z angielskim? "Event" "deadline" "meeting" - nie da się już normalnie powiedzieć "wydarzenie" "termin" "spotkanie" Nie jestem jakimś purystą językowym, ale to już przesada. Wiem, że język ewoluuje, ale to już nie ewolucja, a jakiś nowotwór.
Co mnie najbardziej irytuje, to że najchętniej do tych zapożyczeń sięgają osoby, które angielskiego znają, powiedzmy, średnio. A młodzież? "Chill" "fun" "whatever" "legit" "literalnie" - a po polsku złożonego zdania nie potrafią [...]. Czy to oznaka lenistwa umysłowego, czy może próba pokazania, że jest się "trendy"? A może po prostu brak szacunku do własnego języka? Po rozmowie z taką osobą zastanawiam się czy rozmawiałem z papugą która tylko wpłata zasłyszane słowa."
Koniec cytatu.
Odpowiedz
11
@ Alleluja
dnia 15.03.2025, 15:37 · Zgłoś
Pierwszy od lat "event" w Inkubatorze, a może i ostatni.
czas najwyższy przegonić te pająki, które zamieszkały w tych ścianach wskutek nieobecności ludzi, tj. z braku chętnych do inkubacji.
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 15.03.2025, 17:09 · Zgłoś
Poziom zaśmiecenia języka polskiego jest przerażający. Obawiam się, że obcobrzmiąca forma ma ukryć brak treści.
Odpowiedz
-4
@ Xxxxxx
dnia 15.03.2025, 17:49 · Zgłoś
A ty taka mądra a nie wiesz ze w języku polskim nie robi się odstępu po przecinku
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 15.03.2025, 19:21 · Zgłoś
Dziecko drogie, podpisujące się krzyżykami, nie kompromituj się nieznajomością zasad poprawnej pisowni. Robisz tę wrzutkę już drugi raz, więc tym razem muszę cię jednak oświecić. https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/miejsce-przecinka;12375.html
Odpowiedz
-4
@ Xxxxxx
dnia 15.03.2025, 19:42 · Zgłoś
Ja nie pouczam nikogo jak się pisze I nie udaje najmądrzejszego i wszechwiedzącego dla mnie każdy może pisać hak xhce byle przekaż był jasny tyle [...]
Odpowiedz
6
@ przzecinek
dnia 15.03.2025, 22:29 · Zgłoś
"nie robi się odstępu po przecinku" ... że co?!?!
Odpowiedz
-25
@ Depopulacja
dnia 15.03.2025, 10:03 · Zgłoś
Dzieci zacznijcie rodzić, bo za 30 lat wyginiemy!
Odpowiedz
27
@ Kobieta
dnia 15.03.2025, 10:31 · Zgłoś
A ci do tego? Rodzenie dzieci to obowiązek?
Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo decydować czy chce mieć dzieci, czy nie.
Odpowiedz
-14
@ Do kobiety(?)
dnia 15.03.2025, 13:36 · Zgłoś
Problem wylazł z pod kamienia. "Ja ja i ja oraz moje ego". Feministki narobiły ci do głowy i w swojej ignorancji się babrasz. Kompletny brak inteligencji. W sumie dobrze, że się nie rozmnażasz [...]. Ty nie jesteś kobietą, tylko tworem kobieto-podobnym.

Ockniesz się po 50-tce, wyjąc po [...] do pustej butelki o 3 w nocy, po tym jak kotek i piesek [...] i zostanie Ci tylko twoja "wolność i niezależność".
Odpowiedz
-23
@ Do kobieta
dnia 15.03.2025, 14:12 · Zgłoś
[...], niszcząca ideologia znalazła w wielu kobietach dom. Wystarczyło parę filmów i propaganda
Odpowiedz
8
@ dragoness
dnia 15.03.2025, 17:11 · Zgłoś
Ponieważ łożysko wytwarzane jest przez [...], nic prostszego jak wszczepić panom zarodek do powłok brzusznych. Ponoszą sobie ciążę, potem zrobi się cesarkę i gotowe. U szympansów się powiodło, więc jaki problem?
Odpowiedz
-11
@ Do dragoness
dnia 15.03.2025, 18:01 · Zgłoś
Rozumiem, że pani nie rodziła i takich porad udziela z doświadczenia?
Odpowiedz
-2
@ Eksperyment
dnia 15.03.2025, 18:17 · Zgłoś
To już może łatwiej będzie zamienić głowami. Na Eurowizjii śpiewała kobieta z brodą i udało się, wygrała głosami nie tych z prawej strony.
Nie wiem tylko czy takie kobiety golą się wszędzie? Czy pracują w lesie jako drwale?
Coś te l e w e wynalazki są ryzykowne i to dla obu płci.
Odpowiedz
4
@ dragoness
dnia 15.03.2025, 19:25 · Zgłoś
No, to raczej pan nie rozumie. Mężczyzna raczej nie urodzi naturalnie, ale przynajmniej ciążę zaliczy. Zobaczy, jak to jest fajnie.
Odpowiedz
-5
@ Do dragoness
dnia 15.03.2025, 19:38 · Zgłoś
A po co mężczyźnie ciąża? Kobiety mają swoją rolę, mężczyźni swoją. Tylko le...we może tego nie rozumieć.
Odpowiedz
-5
@ Z brodą
dnia 15.03.2025, 20:00 · Zgłoś
Była już kobieta z brodą i wyśpiewała pierwsze miejsce dzięki poparciu podobnych osób do w.wym.
Nie podano tylko czy żyje w związku partnerskim i z kim.
Odpowiedz
-8
@ Mizo
dnia 15.03.2025, 20:24 · Zgłoś
Mizoandria jest przeciwieństwem mizoginii. Jest to nienawiść lub uprzedzenie mężczyzn i chłopców.
Czasem idzie w parze z odlotowym feminizmem i może prowadzić do szkodliwego traktowania innych.
Odpowiedz
-7
@ Do dragoness
dnia 15.03.2025, 20:25 · Zgłoś
Jak zwykle czytanie ze zrozumieniem Hanka. Ile dzieci urodziłaś? Jak zero, to M w kubeł. Idź tvn oglądaj.
Odpowiedz
4
@ dragoness
dnia 15.03.2025, 20:44 · Zgłoś
Jak zwykle małe [...] dało głos. Skoro nic o mnie nie wiesz, to się odpierwiastkuj.
A po co kobiecie ciąża, skoro jej nie chce? Każdy ma taką rolę, jaką sobie wybierze.
Odpowiedz
-8
@ Do dragneSSy
dnia 15.03.2025, 22:16 · Zgłoś
Nie chce o tobie słyszeć. Ale ty jesteś nachalna i zamęczasz wszystkich sobą, tu na forum! Zniknij i nie wracaj.
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 16.03.2025, 12:06 · Zgłoś
Zrobię co zechcę, maluteńki w każdym aspekcie.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.