Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ciekawi goście w Bajkowym Przedszkolu

13

W związku z prowadzeniem w naszym przedszkolu edukacji wielokulturowej, której celem jest poznawanie różnic i podobieństw kultur różnych krajów, w dniach 28.01.- 01.02.2013r., gościliśmy dwie studentki, z Argentyny- Juliana Olcese i Chin- Yino Chang, na co dzień studiujące w swoich krajach.

Wizyta ta wywołała żywe zainteresowanie wśród dzieci. Zajęcia prowadzone przez niecodziennych gości były dla nich niezwykle atrakcyjne. Warsztaty te przybliżyły dzieciom zwyczaje i kulturę tych odległych krajów. Były też okazją do praktycznego wykorzystania i poszerzenia języka angielskiego, który przedszkolaki poznają podczas zajęć dodatkowych oraz do nabycia nowych umiejętności językowych.

Należy zaznaczyć także, że Bajkowe Przedszkole współpracuje z przedszkolem we Francji oraz stara się o poszerzenie współpracy z przedszkolami z innych krajów.


Bajkowe Przedszkole

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
1
@ mama przedszkolaka
dnia 06.02.2013, 18:50 · Zgłoś
Mam nadzieję, że to wierutne kłamstwa! Pewnie ktoś się pomylił! Jest tam przedszkole Jaś i Małgosia i słyszałam, że tam mało płacą i w ogóle ale tutaj? Przedszkole pierwsza klasa, dzieci zadowolone, Panie świetne wkładają dużo pracy w edukacje dzieci i nie tylko...zajrzeć do tego przedszkola to jest się czym zachwycać, cały czas coś się tu robi. Nie sądzę żeby ktoś z takim zaangażowaniem pracował za 1100 zł, a poza tym teraz nawet najniższa jest większa! Jeżeli tak naprawdę jest to za co ja płacę 500 zł? Moim zdaniem pomyłka...mam nadzieję, ja obstawiam, że za taką renomę i pełne przedszkole to minimum 1500 na rękę Panie mają. A propos to spotkanie z obcokrajowcami strzał w dziesiątkę! Moje dziecko było zachwycone i pytało kiedy jeszcze te Panie przyjadą:)
Odpowiedz
0
@ bebe
dnia 03.02.2013, 15:38 · Zgłoś
gdybym tyle zarabiala to napewno bym sie zwolnila,,naucz sie czytac @on...
Odpowiedz
-1
@ on
dnia 04.02.2013, 12:06 · Zgłoś
szanowna pani .wlasnie wczytuje sie w tekst i nie pisze pani wyraznie.wiec traktuje pania jaka ta ktora malo zarabia .jezeli urazilem to przepraszam.i jeszcze raz podkreslam ze jezeli komus gdziekolwiek dzieje sie krzywda z powodu malego wynagrodzenia to zawsze mozna rozwiazac stosunek pracy i problem znika!!!
Odpowiedz
3
@ jaślanka
dnia 04.02.2013, 13:12 · Zgłoś
oczywiście, najlepiej powiedzieć " gdy nie odpowiada ci płaca to się zwolnij" ale gdzie znaleźć pracę przy takim bezrobociu? i niestety z tego powodu pracodawcy mają szerokie pole do popisu, żeby wykorzystywać pracowników.
Odpowiedz
-7
@ on
dnia 04.02.2013, 14:31 · Zgłoś
odpowiedz jest bardzo prosta.jezeli placa nie daje satysfakcji,to trzeba szukac innej pracy za wieksze wynagrodzenie,i niekoniecznie na terenia jasla wojewodztwa czy polski.zreszta czlowiek ma w zyciu dwa wyjscia.albo bedzie wykonywal prace najemna ,albo sam bedzie decydowal o swoim losie czyli zalozy dzialalnosc.i tyle w tej materii.zycie ludzkie i spoleczne wbrew pozora jest bardzo proste i trzeba tylko logicznie myslec i wszystko uklada sie w calosc
Odpowiedz
-5
@ on
dnia 03.02.2013, 14:37 · Zgłoś
jezeli za malo pani zarabia to prosze sie zwolnic.to jest najprostrze rozwiazanie.
Odpowiedz
3
@ bebe
dnia 03.02.2013, 12:20 · Zgłoś
ciekawe czy ktoras z mam sie zastanowila chociarz przez chwile ile te panie zarabiaja !!! dla mnie to za malo jak na taka odpowiedzialna prace ...1100 zl
Odpowiedz
3
@ mama
dnia 04.02.2013, 12:05 · Zgłoś
Jestem matką dziecka z tego przedszkola. Moja córka nie została przyjęta do państwowego. Nie jest nam łatwo płacić za bajkowe, ale warte jest każdej złotówki. Jesteśmy, my, rodzice niezmiernie wdzięczni paniom pracującym w tym przedszkolu za fantastyczną opiekę nad dziećmi, ogrom serca, ciepła i zaangażowania. Chcielibyśmy wszyscy, żeby były one godnie wynagradzane. Rzeczywistość jest jednak jaka jest i ja nie pogardziłabym 1100 zł. Prowadzę wlasną działalność i niestety póki co, zarabia procownik, a dla mnie po opłaceniu wszystkich należności już nic nie zostaje (żyjemy z pracy męża). 1100 nie jest za dużo za tak wspaniałą pracę, jeżeli dla kogoś nie jest to wystarczające, może szukać czegoś innego, życzę (bez ironii) powodzenia! Podsumowując - na taką płacę nie mają wpływu mamy, które też nierzadko nie zarabiają więcej!
Odpowiedz
1
@ Ido
dnia 01.02.2013, 17:57 · Zgłoś
Wspaniale przedszkole super atmosfera niech pani z urzędu tego nie niszczy niedługo jej nie będzie a. Przedszkole zostanie pozdrawiam
Odpowiedz
6
@ M
dnia 01.02.2013, 15:42 · Zgłoś
Jestem rodzicem jednego z dzieci, przedszkole jest świetne
Odpowiedz
3
@ on
dnia 01.02.2013, 10:42 · Zgłoś
kochane przedszkole jest swietne,oby pania dyrektorka wiecej klod nie rzucano pod nogi ze strony urzedu miasta,a wszyscy beda zadowoleni i szczesliwi szczegolnie kochane dzieciaki!!!
Odpowiedz
3
@ :)
dnia 02.02.2013, 17:18 · Zgłoś
taaaa...ale cos w tym jest...zwłaszcza wykorzystywanie ludzi...
Odpowiedz
5
@ Mama
dnia 01.02.2013, 10:35 · Zgłoś
Brawo dla wspaniałego przedszkola
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.