Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Darek Wickowski tylko dla Jaslo4u

88

Specjalnie dla Czytelników Jaslo4u rozmawialiśmy ze zwycięzcą programu Szansa na Sukces - Darkiem Wickowskim. W finale zaśpiewał piosenkę „Przyjaciele po to są” Bogusława Meca. (VIDEO)

Reklama

Komentarze: 88

Dodaj komentarz Widok:
0
@ :)
dnia 07.11.2012, 16:07 · Zgłoś
Piękny głos:)
Odpowiedz
0
@ niuncia
dnia 17.06.2012, 22:07 · Zgłoś
jestes super chlopakiem-masz talent- tylko nie zmarnuj go-zycze Ci tego z calego serca-masz
Odpowiedz
1
@ tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyytttttttt
dnia 01.04.2012, 18:06 · Zgłoś
powodzenia ;)swietny jt!nie zmarnuj swej szansy,trzymam kciukii
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 01.04.2012, 18:05 · Zgłoś
;)swieetny jest. powodzenia nie zmarnuj szansy
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 01.04.2012, 18:05 · Zgłoś
Świieetny jestes Darkuu naprawdee! sukcesow i sukcesow zyczę .Powodzenia!!.pzdr.
Odpowiedz
2
@ Oko
dnia 31.03.2012, 11:35 · Zgłoś
Do X factor !!
Odpowiedz
2
@ kaczusia
dnia 30.03.2012, 20:41 · Zgłoś
Świetnie Darek:) Nie zmarnuj szansy na zrobienie kariery! Powodzenia:)
Odpowiedz
2
@ kolo.........
dnia 30.03.2012, 20:37 · Zgłoś
szpak to chodzoncy wrak same dno
Odpowiedz
-1
@ oluska
dnia 30.03.2012, 18:53 · Zgłoś
Do AaaaA .
Heeh dzięki ,kim jesteś? .Bo moze sie znamy:P czekam na odp ;d;d
Odpowiedz
3
@ fiko
dnia 30.03.2012, 18:52 · Zgłoś
Gratulacje... niewiedziałem, że tak blisko mieszkają tak zdolni... Powodzenia.
Odpowiedz
2
@ xyj
dnia 30.03.2012, 18:50 · Zgłoś
Nie piszcie czegos takiegoo jak "zal"czy "schowaj sie"bo tym tylko się osmieszacie bo od razu widac ze zazdroscicie ,mu talentu.A Darek jest Zaajebis.. :** Fajnie spiewa ,normalnie wygląda :PP
Odpowiedz
2
@ Oluska
dnia 30.03.2012, 18:48 · Zgłoś
Darku,pamiętaj rób to co kochasz,i nie słuchaj innych,trzymam kciuki :** pozdrowionka
Odpowiedz
4
@ Oluska
dnia 30.03.2012, 17:01 · Zgłoś
Suuper Darku , jesteś świetny,silno trzymam za cb kciuki!! Mam nadzieję ze ci sie udaa
Niewiem dlaczego jesteście tak okrutni,pewnie dlatego że mu zazdroscicie... Pamiętam jaak na apelach w Oso śpiewał ;*...I moim zdaniem chłopak ma TALENT i walczy o swoje marzenia.
Zyczę Ci szczęscia Daarku ;)..Powodzenia.Trzymaj tak dalej !
Odpowiedz
-5
@ edek
dnia 30.03.2012, 14:16 · Zgłoś
piekna piosenka z tego co wiem to uwielbiaja ja księza i przesyłaja panienką przyjaciółka
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 30.03.2012, 08:29 · Zgłoś
Darek tak dalej ;D
Odpowiedz
4
@ B..
dnia 29.03.2012, 20:31 · Zgłoś
Tak trzymaj Darek :) Troche wytrwałości jak w treningu i poradzisz sobie ze wszystkim :)
Odpowiedz
2
@ monisia4you
dnia 29.03.2012, 18:50 · Zgłoś
Kapitalnie zaśpiewał, świetny głos. Po kiepskim wywiadzie wnioskuję iż jest to chłopak bardzo nieśmiały i bardzo wrażliwy. Za bardzo wylewny nie jest ale gdyby ze mną wywiad przeprowadzała tak[...] "reporterka" to też nie wiedziałabym co powiedzieć . Prośba do redaktorów tego portalu, poszukajcie kogoś, kto potrafi zachowywać się swobodnie a nie jak [...] któremu wsadzono kij w [...] . Bo leżycie na całej linii. Nie mam zielonego pojęcia skąd wy takie[...] bierzecie. Tego się nie da oglądać
Odpowiedz
3
@ monisia4you
dnia 30.03.2012, 09:11 · Zgłoś
Pani redaktor nie znosi słów krytyki...a co z wolnością słowa?
Odpowiedz
1
@ jasiek
dnia 29.03.2012, 12:16 · Zgłoś
ale to taki cwaniaczeek
Odpowiedz
7
@ Owieczka
dnia 29.03.2012, 08:59 · Zgłoś
Brawo Darek trzymamy kciuki za dalsze sukcesy :)
Odpowiedz
3
@ ww
dnia 29.03.2012, 07:15 · Zgłoś
a Ty [...] , o inteligencji owej wspomnianej przez Ciebie kury nie zaśmiecaj tego forum swoimi prymitywnymi komentarzami...
Odpowiedz
-15
@ @@@
dnia 29.03.2012, 00:12 · Zgłoś
gdacze jak kura [...]...
Odpowiedz
6
@ Madzia ;)
dnia 29.03.2012, 00:05 · Zgłoś
Zal.. jak komus sie nie podoba to lepiej zeby sie nie wypowiadal ani nie komentowal co jest zbedne ! Zalosni jestescie ! naprawde ...Darek super spiewa ! ;):*
Odpowiedz
4
@ Ewelinka
dnia 29.03.2012, 00:03 · Zgłoś
Jak nie pasuje to macie problem ! Żal [...] ściska i Tyle... Nie znacie chłopaka to nie piszcie takich durnych komentarzy !
Odpowiedz
-13
@ ambro oso
dnia 28.03.2012, 23:23 · Zgłoś
I tyle go widzieli...heh żenada dla [...] małolat
Odpowiedz
-11
@ ambro oso
dnia 28.03.2012, 23:20 · Zgłoś
Ciekawe co na to Wojewódzki heh,,,na moje oko słabiak,,,ale to moje zdanie i nie mnie oceniac,,,nic szczególnego
Odpowiedz
-17
@ xd
dnia 28.03.2012, 22:32 · Zgłoś
żąl:/ idz sie zchowaj
Odpowiedz
8
@ ww
dnia 29.03.2012, 07:10 · Zgłoś
xd idź do pokoju, wyciągnij rękę na najwyższą półkę do której nie sięgasz, weź tą grubą zakurzoną i nie otwierana od 10 lat książkę, otwórz i przeczytaj tytuł - tak, tak - to jest słownik ortograficzny - brawo ! ;]
Odpowiedz
4
@ Koleżanka ;)
dnia 28.03.2012, 22:09 · Zgłoś
Świetnie Darek ! pieknie śpiewasz! [...] jednym slowem :)) trzymam za Ciebie kciuki...powodzenia w dalszej karierze :)
Odpowiedz
3
@ Ewelinka
dnia 28.03.2012, 22:04 · Zgłoś
Najlepszy ! Uwielbiam słuchać jak śpiewasz ;* Trzymam kciuki ;)))
Odpowiedz
3
@ ds
dnia 28.03.2012, 21:54 · Zgłoś
gratulacje i powodzenia dalej !
Odpowiedz
4
@ oliiiiiii
dnia 28.03.2012, 21:45 · Zgłoś
piekny glos gratulacje
Odpowiedz
6
@ @@@
dnia 28.03.2012, 20:55 · Zgłoś
Darek ty jestes kimś [...] a nie jak taki szpak z jasła , nie wiadomo czy to chłop czy [...] , ty [...] spiewasz , sztama ziom i pni w gure talentem ;)
Odpowiedz
4
@ Tx
dnia 29.03.2012, 01:04 · Zgłoś
Szpaka zostaw w spokoju, on na pewno teraz tego nie czyta. Darek coś osiągnął, a ja będę miał szacunek do każdego, kto sprawi że Polacy będą pytać "A gdzie jest to Jasło?"
Odpowiedz
5
@ Asia
dnia 28.03.2012, 20:26 · Zgłoś
Jesteś genialny! Zupełnie wyjątkowy i niepowtarzalny :))
Odpowiedz
8
@ Koleżanka z gimnazjum Aga
dnia 28.03.2012, 20:05 · Zgłoś
Brawo Darek !
Zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, i nadal będę.
Zawsze śpiewałeś genialnie, wreszcie znalazł się ktoś kto docenił Twój talent.
Powodzenia
:)
Odpowiedz
4
@ Asia
dnia 28.03.2012, 19:45 · Zgłoś
Ma cos magicznego w sobie, od pierwszej minuty czuje się że jest wrazliwy i szczery w tym co robi i mówi.Ogromny pozytyw i czekam na więcej!Szkoda,ze juz jestem taka stara...:):)
Odpowiedz
8
@ xd
dnia 28.03.2012, 19:41 · Zgłoś
:P ...On kiedys do Osobnicy do gim chodził pamietam jak na apelach spiewal , chyba pamietam jak go niemyle z kims innym ;p sory jesli pomylilam ale jak to on too Suuuperr ,Spoko jt co wy od niego chcecie?! ;P.Pozdro Darkuu;P
Odpowiedz
2
@ aaaa
dnia 29.03.2012, 13:07 · Zgłoś
nie mylisz sie to on też go pamiętam z gimnazjum z Osobnicy a szczegulnie Jego występy na apeklach;)) Darek trzymam w kciuki i mam nadzieje że Ci sie uda:)
Odpowiedz
-7
@ oluskaa
dnia 28.03.2012, 19:31 · Zgłoś
;P;/// ..Mogłby sb wąsy ogolic,zciąc te beznadziejne włosyy jak do telewizji sie wybiera ...Alee spoko ;PP Moiim zdaniem śpiewa sb taak oo ..Ale niemowcie ze jt beznadziejny,nie krytykujcie go bo wcalee tak nie jest ;) to moje zdanie ... Ale itak trzymam za cb kciuki Darku;P.Mam nadzieje ze ci sie udaa ;P tylko bądz sobą ;P .. I rób tak jak uważasz,nie zwracaj uwagi na te krytykujące komentarze czy opinie ,rób to myslisz ...:)
:PP.. Powodzenia!
Odpowiedz
2
@ AaaaA
dnia 29.03.2012, 01:02 · Zgłoś
Nie znam Cię, ale Twój komentarz bardzo mi się spodobał. Podoba mi się Twoja kultura. Pozdrawiam
Odpowiedz
7
@ AnnaM.
dnia 28.03.2012, 19:28 · Zgłoś
MSzpak> nie podszywaj się za kogoś kim nie jesteś. Popatrz w lustro, spróbuj zainstnieć w realnym świecie. Zobaczymy na co Cię stać.
Darek jest świetny. Komuś się może nie podobać. Wiadomo. O gustach się nie dyskutuje.
Swoim głosem potrafi wzbudzić w człowieku ogromne emocje.
Odpowiedz
-28
@ MSzpak
dnia 28.03.2012, 19:04 · Zgłoś
koleś jest beznadziejny, nie widzicie tego ?
Odpowiedz
9
@ all i need
dnia 28.03.2012, 19:19 · Zgłoś
Szpaku odleć już...
Odpowiedz
2
@ Tx
dnia 29.03.2012, 00:59 · Zgłoś
Podpisać się Mszpak mogę i ja. Die [...]!!
Odpowiedz
1
@ ... :D
dnia 28.03.2012, 18:55 · Zgłoś
W programie zaśpiewał bardzo ładnie, ale wykonanie piosenki M.Jackson'a jakoś nie za bardzo przypadło mi do gustu. Tak czy siak Darek jesteś wielki bardzo przystojny, utalentowany i inteligentny z Ciebie chłopak. Życzę dalszych sukcesów w karierze i mam nadzieję, że zobaczę Cię w jakimś większym show typu x-factor. Powodzenia Dareczku i trzymam kciuki ! :)
Odpowiedz
3
@ Tx
dnia 29.03.2012, 00:58 · Zgłoś
Przepraszam że się wtrącam. Osobiście X-Factor'a nie uważam za większe show. "Szansa" to taki swego rodzaju sztandarowy produkt TVP2, a bez Wojciecha Mana to by była klapa, i kiedyś będzie, oby jak najdalej od dnia dzisiejszego.
Właściwie to w tym popkulturowym chłamie (a'la Idol, X-Factor) ten kolega by moim zdaniem poległ natychmiast, a to właśnie dlatego, że przeciętny Idol powinien wg założenia programu sprawdzić się w każdej formie, a to samo w sobie nie ma sensu. Wkrętarką nie wbija się gwoździ, a Michał Szpak do współczesnego popu się nie nadaje. Darek przy swoim vibrato mógłby z powodzeniem naśladować repertuar Ich Troje i Wiśniewskiego, ale jeśli szukalibyśmy nowego Michaela Jacksona, to by nie przeszedł; za duża przepaść między nimi.

Tym nie mniej: Kolego Darku, ja Ci życzę samych sukcesów, tak jak każdemu wartościowemu Jaślaninowi, nawet jeśli jest z okolicy a nie z Jasła. Rozsławiasz naszą okolicę, a za to masz mój szacunek.
Odpowiedz
4
@ ave
dnia 28.03.2012, 18:36 · Zgłoś
Masz talent .Gratulacje!
Odpowiedz
5
@ Kol
dnia 28.03.2012, 18:23 · Zgłoś
Powodzenia Darek :) Oby twoja pasja się nadal rozwijała :)
Odpowiedz
5
@ xxxx
dnia 28.03.2012, 18:23 · Zgłoś
Sukcesow ;p Pamietam Cie jeszcze z gim w Oso ;]
Odpowiedz
0
@ 123
dnia 30.03.2012, 16:34 · Zgłoś
czemu gim w oso skoro on z wolicy.. to jakos nie po drodze:P
Odpowiedz
0
@ Bojcorz
dnia 28.03.2012, 18:20 · Zgłoś
;] głowa do góry ;)
Odpowiedz
0
@ oooss
dnia 28.03.2012, 17:59 · Zgłoś
no wiem... ech :D :D
Odpowiedz
-4
@ Bojcorz
dnia 28.03.2012, 17:51 · Zgłoś
spoko, ale nic więcej nie mogę powiedzieć ;]
Odpowiedz
0
@ ooooss
dnia 28.03.2012, 17:50 · Zgłoś
dzięki za info :) :D
Odpowiedz
5
@ Bojcorz
dnia 28.03.2012, 17:38 · Zgłoś
świetnie ;] Do wszystkich dziewczyn !! Darek jest wolny... !!! sorry Darek ale wiesz, że lubię takie chlapy ;] Pozdro od bojcorza ;]
Odpowiedz
-5
@ all i need
dnia 28.03.2012, 19:18 · Zgłoś
W szkole też to mówiłeś..chyba Ty???:) fajnie,że dbasz o status kolegi:P
Odpowiedz
-2
@ ooooss
dnia 28.03.2012, 17:38 · Zgłoś
ej "gość" jak twój kol załatw nr hahah :P :D
Odpowiedz
8
@ ooooss
dnia 28.03.2012, 17:35 · Zgłoś
Oj Darek zmieniłeś sie :) jesteś [...] serio ! : D
Oby tak dalej trzymam kciuki :)
Odpowiedz
11
@ amag
dnia 28.03.2012, 16:41 · Zgłoś
nie znam normalniejszego chłopaka od Darka! Gratulacje, że w końcu się wybiłeś!!! ;)))
Odpowiedz
12
@ Ola
dnia 28.03.2012, 16:35 · Zgłoś
o tak! brawo! takich ludzi potrzebujemy! normalny chłopak a nie jakiś wielki gwiazdor !:)
Odpowiedz
-6
@ glaca
dnia 28.03.2012, 16:44 · Zgłoś
sie Ola nie martw - przejdzie mu.
Odpowiedz
7
@ gosc
dnia 28.03.2012, 16:31 · Zgłoś
moj kolega :P
Odpowiedz
-7
@ sx
dnia 28.03.2012, 16:08 · Zgłoś
jeden z wielu...wszyscy chcą teraz robić kariere, ale nie ten świat, rynek artystów jest mocno przeyscony...szara rzeczywistość, ale powodzenia...
Odpowiedz
8
@ ww
dnia 28.03.2012, 16:03 · Zgłoś
Brawo !!! ;D Trzymam mocno kciuki za Ciebie ! (Nawet nie wiedziałam tam nawiasem mówiąc, że w mojej miejscowości taki utalentowany przystojniak mieszka... ;)) !
Odpowiedz
14
@ pseudonim
dnia 28.03.2012, 15:55 · Zgłoś
Jesteś świetny i każdy z Nas, jak najbardziej trzyma za Ciebie kciuki :)
Odpowiedz
14
@ koksu
dnia 28.03.2012, 15:52 · Zgłoś
Normalny ogarnięty człowiek, skromnością niszczy innych gwiazdorów ;)
Odpowiedz
12
@ Gamera
dnia 28.03.2012, 15:37 · Zgłoś
Gratulacje Darek !!! tak trzymaj :) a Ty "Szpaku" to się lepiej nie odzywaj !!!
Odpowiedz
8
@ jasło
dnia 28.03.2012, 15:28 · Zgłoś
Skromności troche do "MSzpak"
Odpowiedz
3
@ ;**sładka
dnia 28.03.2012, 15:27 · Zgłoś
gratulacje!!;***slodki jesteś;***
Odpowiedz
-41
@ MSzpak
dnia 28.03.2012, 15:10 · Zgłoś
on nie jest dla mnie żadną konkurencją..
Odpowiedz
15
@ lil
dnia 28.03.2012, 15:49 · Zgłoś
To Ty dla niego nie jesteś żadną konkurencją;P
Odpowiedz
10
@ xxxx
dnia 28.03.2012, 18:25 · Zgłoś
Masz racje ;] on jest kilka polek wyżej niż ty ;], Wiec nie możesz z nim rywalizować :)
Odpowiedz
0
@ Tx
dnia 29.03.2012, 00:49 · Zgłoś
[...] się podszył a łebki odpowiadają. Michał by czegoś takiego nie napisał.
Odpowiedz
22
@ chawran
dnia 28.03.2012, 15:00 · Zgłoś
w koncu ktos kto spiewa i wyglada normalnie !!! bravo:)
Odpowiedz
11
@ ola
dnia 28.03.2012, 15:07 · Zgłoś
Dokładnie, to samo miałam pisać ! Wreszcie normalny chłopak a nie jakiś wybryk natury typu Szpak czy jakiś Ralph czy Rafał czy jak go tam zwał... o_O ! Powodzenia, za takich jak Ty jak najbardziej trzymam kciuki ! ;D
Odpowiedz
19
@ all i need
dnia 28.03.2012, 14:57 · Zgłoś
On jest idealny ludzie...drugiego tak wrażliwego,inteligentnego i prawdziwego chłopaka nie widziałam...Naprawdę życzę mu spełnienia wszystkich marzeń i żeby ktoś się nim tak zachwycał jak jego całe otoczenie ! :)
Odpowiedz
12
@ ONA
dnia 28.03.2012, 14:36 · Zgłoś
Dareczku trzymam kciuki za Ciebie :)
Odpowiedz
2
@ lolussss
dnia 28.03.2012, 14:34 · Zgłoś
Zarabisty jestes ;) slodziutki jak miodek z ula ;P
Odpowiedz
12
@ aaa
dnia 28.03.2012, 13:28 · Zgłoś
Przystojniak ;D !
Odpowiedz
-13
@ zirytowany jaślanin
dnia 29.03.2012, 14:44 · Zgłoś
litości raczej [...]
Odpowiedz
27
@ koleżanka z dawnych lat
dnia 28.03.2012, 13:02 · Zgłoś
Świetnie Darek:) Trzymamy tutaj za Ciebie kciuki:) Wiadome już było w szkole że pomalutku będziesz osiągał swój cel:)
Odpowiedz
40
@ starszy kolega z klubu
dnia 28.03.2012, 12:56 · Zgłoś
to jest gosc ktory przerasta was 100 krotnie wiec dla siebie glupie komentarze gratulacje !!!
Odpowiedz
-19
@ 123
dnia 28.03.2012, 12:54 · Zgłoś
realizacja [...]:D
Odpowiedz
-52
@ [...]
dnia 28.03.2012, 11:40 · Zgłoś
jesteście nienormalni, kto to jest?
Odpowiedz
33
@ a
dnia 28.03.2012, 13:37 · Zgłoś
Ktoś, komu nie dorastasz[...] do pięt ! Zazdrość Ci [...] ściska ??
Odpowiedz
-39
@ żigolo
dnia 28.03.2012, 11:35 · Zgłoś
omg ;/ !
Odpowiedz
21
@ aaa
dnia 28.03.2012, 13:36 · Zgłoś
żigolo, czyżbyś zobaczył swoje odbicie w ekranie laptopa?? :P;D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.