Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dixielandowy koncert na zakończenie lata z JDK

0

Koncert Iwo Dixie Jazz Band zakończy „Lato w mieście z Jasielskim Domem Kultury”. Zespół wystąpi 9 sierpnia br. w Parku Miejskim o godz. 18.00.

Iwo Dixie Jazz Band powstał jesienią 2009 roku z inicjatywy Bolesława Kazalskiego, ówczesnego prezesa zarządu Uzdrowiska Iwonicz S.A. Grupę tworzą, połączeni wspólną pasją grania swingu i muzyki dixielandowej, artyści z dużym doświadczeniem estradowym. Po raz pierwszy wystąpili publicznie podczas Plebiscytu Sportowiec Roku w Gminie Iwonicz - Zdrój, w marcu 2010 roku. Od tego czasu zagrali blisko 100 koncertów.

Obecny skład Iwo Dixie Band tworzą: Jerzy Czechowski (piano), Krzysztof Zajdel (wokal), Wojciech Szuba (perkusja), Adam Sikora (trąbka), Stanisław Boczar (klarnet, saksofon), Jakub Wojtowicz (puzon), Julian Zych (banjo), Bartek Bykowski (fretless bass).

kp (JDK)

Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.