Dożynki i odpust w Tarnowcu
Kustosz Sanktuarium, grupy duszpasterskie i cała wspólnota parafialna zapraszają Wszystkich na Uroczystości Głównego Odpustu Narodzenia NMP, Dożynki Sanktuaryjne - 9 września 2012 roku w Tarnowcu.
Uroczystości rozpoczną się już w środę (5 września) o godzinie 19.00 - Tarnowieckie Nabożeństwo Zawierzenia z Procesją Światła na Kalwarię
Nienarodzonych. W czwartek, piątek i sobotę Triduum Odpustowe o godzinie 18.00.
W niedzielę (9 września); dzień Głównego Odpustu Narodzenia NMP, Dożynki Sanktuaryjne, zjazd sołtysów Diecezji Rzeszowskiej, Błogosławieństwo wieńców żniwnych - Msze Święte o godzinie 7.00, 9.00, SUMA - 11.00, 16.30. Sumie odpustowej, podczas której zostanie odczytany Akt Zawierzenia Rolników Diecezji Rzeszowskiej Matce Bożej Tarnowieckiej przewodniczył będzie J.E. Ks. Bp Kazimierz Górny - Ordynariusz Rzeszowski.
www.sanktuariumtarnowiec.parafia.info.pl
