Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dożynki i odpust w Tarnowcu

0

Kustosz Sanktuarium, grupy duszpasterskie i cała wspólnota parafialna zapraszają Wszystkich na Uroczystości Głównego Odpustu Narodzenia NMP, Dożynki Sanktuaryjne - 9 września 2012 roku w Tarnowcu. 

Uroczystości rozpoczną się już w środę (5 września) o godzinie 19.00 - Tarnowieckie Nabożeństwo Zawierzenia z Procesją Światła na Kalwarię
Nienarodzonych. W czwartek, piątek i sobotę Triduum Odpustowe o godzinie 18.00.

W niedzielę (9 września); dzień Głównego Odpustu Narodzenia NMP, Dożynki Sanktuaryjne, zjazd sołtysów Diecezji Rzeszowskiej, Błogosławieństwo wieńców żniwnych  - Msze Święte o godzinie 7.00, 9.00, SUMA - 11.00, 16.30. Sumie odpustowej, podczas której zostanie odczytany Akt Zawierzenia Rolników Diecezji Rzeszowskiej Matce Bożej Tarnowieckiej przewodniczył będzie J.E. Ks. Bp Kazimierz Górny - Ordynariusz Rzeszowski.

www.sanktuariumtarnowiec.parafia.info.pl

Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.