Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dzieci z powiatu jasielskiego pojechały na kolonię z „Muszkieterami”

10

Sześcioro dzieci z powiatu jasielskiego, udało się na wakacyjny wypoczynek, dzięki zaangażowaniu Fundacji Muszkietrowie. W ramach akcji „Wakacje z Muszkieterami”, wypoczywają w Jelinku na Mazowszu, gdzie do woli korzystają z atrakcji tamtejszego parku rozrywki. Dzieci zwiedziły także Warszawę. Wyjazd finansowany jest dzięki fundacji, którą tworzą właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché.  

W tym roku dzięki „Wakacjom z Muszkieterami” z kolonii organizowanych przez Fundację Muszkieterowie skorzysta łącznie 600 dzieci z wielu zakątków Polski, w wieku od 8 do 14 lat. Akcja przeprowadzana jest z myślą o dzieciach pochodzących z rodzin niezamożnych oraz wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych. W minioną niedzielę do Julinka dotarła pierwsza grupa dzieci, które podczas tygodniowego pobytu odwiedzą między innymi park wodny, czy też zwiedzą Warszawę. W gronie tym, znalazło się sześcioro dzieci z powiatu jasielskiego.

Wyjazd finansowany jest przez sklep Bricomarche w Jaśle i jego klientów, którzy zapełnili skarbonki ustawione przy kasach lub zakupili torby z logo Fundacji. – Jako sklepy finansujemy kolonie dla dzieci w danej miejscowości, czy też powiecie. Z naszego terenu, na wakacje pojedzie sześcioro dzieci. Wybraliśmy je dzięki pomocy ze strony lokalnych ośrodków pomocy społecznej. Jest to dla nas pierwsza akcja, którą organizujemy w Jaśle. Wcześniej robiliśmy to już w Dębicy. Cieszy nas to, że dzięki Wakacjom z Muszkieterami możemy zaangażować się w życie lokalnej społeczności i sprawić dzieciom radość – wyjaśnia Tomasz Ocetek,  właściciel sklepu Bricomarche w Jaśle.

Tomasz Ocetek odwiedził w czwartek dzieci, które dzięki wsparciu sklepu Bricomarche w Jaśle, mogły pojechać na zasłużony wypoczynek. Zdjęcia mówią same za siebie. Młodzi wczasowicze bawią się świetnie.

Do tej pory, z akcji „Wakacje z Muszkieterami” skorzystało w całej Polsce ok. 3 500 dzieci. 

MD

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
10
@ Logiczne
dnia 09.07.2022, 22:02 · Zgłoś
Nie muszkieterowie im sponsorują tylko polscy przedsiębiorcy (franczyza) ,których Intermarche rzeźbi na wynajmie sklepów.Już nie jeden splajtował przez nich,a i odebrał sobie życie.A tu i chwalicie choć żabojady Polaków okradają.
Odpowiedz
1
@ Ja
dnia 09.07.2022, 17:42 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
1
@ Szok
dnia 10.07.2022, 09:48 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
5
@ Captain Wons
dnia 09.07.2022, 14:19 · Zgłoś
Przypominam tylko prawilnie, że takie akcje, to marketing dla gawiedzi o niskim progu naiwności i świadomości, którzy powiedzą: "Weź ty coś zrób".
Najtańsza forma reklamy.
Odpowiedz
3
@ car
dnia 09.07.2022, 09:20 · Zgłoś
Aż sześcioro? Jestem pod wrażeniem!
Odpowiedz
-7
@ Lazio
dnia 09.07.2022, 09:28 · Zgłoś
To zasponsoruj dla większej ilości
Odpowiedz
-2
@ mądry człowiek
dnia 09.07.2022, 20:33 · Zgłoś
sześcioro z powiatu jasielskiego. Z innych nie policzyłeś.
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 09.07.2022, 08:44 · Zgłoś
To w końcu 6 czy 3 ? Zdecydujcie się.
Odpowiedz
3
@ Brawo
dnia 09.07.2022, 13:41 · Zgłoś
Jeden sklep Brico potrafi tyle dobrego zrobić. Pytanie-ile dzieci Burmistrz wysłał na kolonie czy inny rodzaj wypoczynku?
Odpowiedz
0
@ mozkit
dnia 11.07.2022, 12:50 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.