Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dzień Otwarty w Bajkowym Przedszkolu

29

1 września w Bajkowym Prywatnym Przedszkolu w Jaśle odbył się Dzień Otwarty dla nowoprzyjętych przedszkolaków i ich rodziców. Rodzice mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną przedszkola. Panie wychowawczynie zorganizowały zabawy i zajęcia integracyjne.

W tym dniu zaproszeni Goście mogli zwiedzić przedszkole, porozmawiać z nauczycielami prowadzącymi zajęcia i Dyrekcją.

Serdecznie zapraszamy do naszej placówki.

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ walizka
dnia 12.09.2012, 21:14 · Zgłoś
jasne...wlasciciel ma jedna z siedzib sciana w sciane z knajpa...ciekawe czego dostal ktos pozwolenie...
albo o Paniach na staz ...czy innych niewolnikach do wykorzystania wiadomo od razu...poniewaz maz gdzie pracuje?
Odpowiedz
2
@ tatko
dnia 11.09.2012, 18:54 · Zgłoś
przedszkole nr 11 bardzo dobre oraz spokojne jestem bardzo zadowolony. Panie nauczycielki uśmiechnięte zwłaszcza po zdegradowaniu byłej zarządczyni
Odpowiedz
0
@ mamuśka
dnia 10.09.2012, 19:21 · Zgłoś
do Maja 321 - bardzo dobre przedszkole, posyłałam swoje dzieci, profesjonalne podejście do dziecka, doswidczeni nauczyciele, z sercem, to samo dotyczy szkoły, zresztą liczba dzieci mówi za siebie
Odpowiedz
0
@ zainteresowana
dnia 09.09.2012, 20:26 · Zgłoś
do Maja 321 - super przedszkole ,moje dziecko tam chodzi ,Panie sa wspaniałe ,miła atmosfera,jest bardzo rodzinnie,plac zabaw dla dzieci ,
Odpowiedz
3
@ jaj
dnia 07.09.2012, 22:01 · Zgłoś
na czwartym zdjęciu fajna laska jest ta czarna.ma ktoś numer telefonu do niej?
Odpowiedz
0
@ Maja321
dnia 07.09.2012, 21:48 · Zgłoś
A powie mi ktoś cos o przedszkolu państwowym na Rafinerii?
Odpowiedz
1
@ do Kolo
dnia 07.09.2012, 18:53 · Zgłoś
to powiedz który plac zabaw na osiedlu Kotlina należy do nich , czy nie przypadkiem ten w sadzie bo tam chodzą z dziecmi ,naprawdę duża inwestycja widocznie mają ogromną kasę
Odpowiedz
0
@ walizka
dnia 12.09.2012, 21:15 · Zgłoś
a czemu...trzeba znac szczegoly aby widziec jasno co sie dzieje naprawde...
ludzie nie dajcie sie oglupic
Odpowiedz
0
@ do wernyhora
dnia 07.09.2012, 17:54 · Zgłoś
Ty to sam wymysliłes czy podpowiedział i wyliczył ci ktoś z Pisu
Odpowiedz
3
@ monia
dnia 07.09.2012, 17:48 · Zgłoś
ludzie ale macie problemy!!! chcesz to daj nie chcesz to ni dawaj dziecka do prywatnego przedszkola i koniec kropa!!!
Odpowiedz
0
@ asia77
dnia 07.09.2012, 14:12 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
0
@ Audi
dnia 07.09.2012, 12:13 · Zgłoś
[off topic]
Odpowiedz
0
@ bebe
dnia 07.09.2012, 08:51 · Zgłoś
a co sadzicie o paniach ktore tam ucza???
Odpowiedz
2
@ mama
dnia 07.09.2012, 09:50 · Zgłoś
Moja [...] chodzi do Bajkowego drugi rok, jest zachwycona przedszkolem i paniami oczywiście też, my z mężem też nie mamy im nic do zarzucenia zawsze odpowiedzą na pytania, wyjaśnią wątpliwości. Jeśli chodzi o cenę to gdy ktoś porównuje ją z państwowymi placówkami to proszę niech doda do podstawowej opłaty koszt zajęć dodatkowych, tzw. nadgodziny dzieci, składki na mikołajki i inne imprezy dla dzieci, wyprawki czyli farbki, bloki itp., a i wiem że chusteczki higieniczne do niektórych przedszkoli trzeba dostarczyć. W Bajkowym płacę 500zł i myślę tylko żeby codziennie dowieźć dzieciątko :) powiem jedno przedszkola na pewno dziecku nie zmienię a jeśli Dyrekcji przyszedłby pomysł utworzenia szkoły to pierwszą uczennicę już zapisuję :)
Odpowiedz
-1
@ kolo
dnia 07.09.2012, 06:52 · Zgłoś
maja kolego plac zabaw piękny ogrodzony i nie jedno przedszkole by się nie powstydziło takiego placu zabaw a jest on po drugiej stronie ulicy widocznie jesteś słabo poinformowany to już teraz wiesz...
Odpowiedz
1
@ zainteresowana
dnia 06.09.2012, 20:21 · Zgłoś
do afa
spróbuj w przedszkolu nr 12 super panie ,miła atmosfera
Odpowiedz
3
@ y
dnia 06.09.2012, 19:42 · Zgłoś
jak jesteś taki mądry to powiedz , gdzie te dzieci maja plac zabaw w tych bajkowych przedszkolach
Odpowiedz
-24
@ SiergiejBierezucki
dnia 06.09.2012, 18:15 · Zgłoś
10 min i już tyle minusów? Nie stać was na dzieci to nie trzeba było ich [...], gdyż jest to postawa na wskroś nieodpowiedzialna. Prawda kole w oczy?Zarabiacie po 1000 zł i zróbcie se piatke dzieci a potem jęki, że kasy nie ma.
Odpowiedz
11
@ realita
dnia 06.09.2012, 18:55 · Zgłoś
Nie bądź taki pewniak bo życie może Cie mocno po [...] pojechać z dnia na dzień :P
A co do przedszkola prywatnych jest sporo i są też tańsze jak się szuka można wyszukać coś tańszego :)
Odpowiedz
-1
@ wernyhora
dnia 07.09.2012, 14:52 · Zgłoś
Bliskie bankructwo systemu emerytalnego i krach finansowy (hiperinflacja ) spowodują całkowitą dewaluację wszelkich oszczędności oraz spadek wartości nieruchomości do poziomu, który sprawi że albo nie znajdziesz na nie kupca albo sprzedasz tanio, za co nie przeżyjesz a za opiekę nad sobą zapłacisz krocie (właśnie obecnym dzieciom) i wprowadzenie podatku bykowego dla niepłodnych w wysokości 50% dochodów po PIT, jedyną nadzieją dla starszych będą dobrze wychowane dzieci które zaopiekują się rodzicami na starość, tobą zaopiekują się przez rok bo na tyle starczy ci zdewaluowanego majątku, a potem ...
Odpowiedz
4
@ SzczepanKulczak
dnia 07.09.2012, 15:56 · Zgłoś
Do Wernyhora.Jesteś ekonomicznym geniuszem.Przyjmij najszczersze gratulacje.To twoje tezy czy kogoś reprezentujesz?
Odpowiedz
0
@ mark
dnia 10.09.2012, 07:30 · Zgłoś
do "SiergiejBierezucki" - na Twoim przykładzie można definiować "trolling". Gratuluję :)
Odpowiedz
0
@ SzczepanKulczak
dnia 10.09.2012, 20:24 · Zgłoś
Jak na przykładzie 90% użytkowników tego forum.Gratuluję spostrzegawczości i wybiórczości.
Odpowiedz
-59
@ SiergiejBierezucki
dnia 06.09.2012, 17:55 · Zgłoś
Ludzie nie róbcie już z siebie takich nędzarzy.Naprawde nie stać was na 500 zł miesięcznie?Przecież tyle kosztują sredniej jakości buty sportowe do biegania.
Odpowiedz
15
@ ppp
dnia 06.09.2012, 22:00 · Zgłoś
A TY [...] takie buty za 500 kupujesz co miesiąc...panek się znalazł...Przynajmniej tu czujesz się kims ..bogaczem..a w realu to zwykły i szary jesteś...
a poza tym to na cholere mi buty za 500 skoro nie biegam?
Odpowiedz
13
@ SiergiejBierezucki
dnia 08.09.2012, 17:59 · Zgłoś
Przepraszam nie czujcie sie Państwo obrażeni.Niestety post pisałem pod wpływem nerwów wywołanych przez osoby z bliskiego otoczenia "zmagające" sie z podobnym problemem funduszy na przedszkole.Kiedy słyszy sie, że na przedszkole nie ma pieniedzy a mówią to osoby, które [...] po paczce [...] dziennie co razem daje sume ok 650 zł miesięcznie to szlak człowieka trafia.Bardzo przepraszam za ślepy atak.
Odpowiedz
6
@ Święta prawda
dnia 08.09.2012, 19:17 · Zgłoś
No jeśli by mi ktoś palący tak powiedział to bym mu się zaśmiał prosto w twarz. Mnie też irytuje jak ludzie narzekają jak to im ciężko a ćmi paczkę na dzień a niekiedy i dwie. Na to pieniądze są?

Nie staję po jednej stronie bo wiem że są rodziny których nie stać na przedszkole mimo wyrzeczeń na każdym kroku. Ale dla palaczy nie ma litości! Brutalna prawda na klatę!
Odpowiedz
8
@ afa
dnia 06.09.2012, 13:36 · Zgłoś
Na nasze zarobki to bardzo duzo. Ale jak sie nie udalo dostac do Panstwowego to trzeba skorzystac z prywatnego. jezeli zarabiam 1150zl to wiele mi nie zostanie. Fajnie komus kto ma babcie i [...]k podratuje w nianczeniu.
Odpowiedz
6
@ mamcia
dnia 06.09.2012, 10:35 · Zgłoś
Fajne przedszkole, tylko trochę drogo, nie wiem czy podołam finansowo, a dziecka mi szkoda
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.