Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Finał akcji „Serce dla Serca” – Jasło pokazało moc solidarności

0

Zakończyła się pierwsza edycja projektu edukacyjno-charytatywnego „Serce dla Serca”, który odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła. Inicjatywa, zorganizowana przez wolontariuszy Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle pod opieką nauczycielek Gabrieli Dołęgi i Edyty Olesińskiej, okazała się wielkim sukcesem, zarówno pod względem zasięgu, jak i efektów.

__________ Fot. Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. J. Korczaka w Jaśle.

Celem akcji było wsparcie uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Jaśle. Dzięki zaangażowaniu społeczności lokalnej udało się zebrać aż 19 722 zł w bonach do sklepów medycznych, papierniczych i sportowych. Dodatkowo zebrano dużą ilość artykułów papierniczych, medycznych oraz zabawek, które zostaną wykorzystane w codziennej pracy i rehabilitacji podopiecznych Ośrodka.

Uroczyste przekazanie darów odbyło się 2 czerwca podczas wydarzenia „Piknik na 5”, które zgromadziło uczniów, wychowanków, nauczycieli, darczyńców i zaproszonych gości. Atmosfera była pełna wzruszeń, uśmiechów i poczucia wspólnoty.

Organizatorzy kierują serdeczne podziękowania do wszystkich, którzy wsparli akcję – instytucji, firm, szkół, przedszkoli oraz osób prywatnych. Wasze otwarte serca i bezinteresowna pomoc pokazują, że razem można naprawdę wiele zdziałać.

Red.

Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.