Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Gmina Nowy Żmigród zakupiła nowy autobus szkolny

23

W miniony czwartek do gminy Nowy Żmigród dotarł nowy autobus szkolny. Służył on będzie uczniom szkół z terenu całej gminy. Wartość Autosana AL9 Eurolider 9 to 725 700 zł.

Pojazd został przez gminę wybrany w trybie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Najkorzystniejszą ofertę złożył sanocki Autosan Sp. z o.o. Wartość pojazdu to 725 700 zł.

Warto zaznaczyć, że zakup pojazdu był możliwy dzięki dofinansowaniu udzielonemu w ramach konkursu pn. „Rosnąca Odporność”, którego Organizatorem był Pełnomocnik Rządu ds. narodowego programu szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

W roku szkolnym 2021/22 gmina Nowy Żmigród za pomocą własnego autobusu przewozi 124 dzieci każdego dnia. Poza tym gmina zleca przewoźnikowi PGZK Jasiel przewóz 123 uczniów dziennie.

MD

Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Towarzysz
dnia 23.04.2022, 08:29 · Zgłoś
Szkoda tylko że w Szkole Podstawowej w Nowym Żmigrodzie nie ma zaradnego gospodarza.
Odpowiedz
7
@ wojt
dnia 19.04.2022, 21:26 · Zgłoś
Wójt [...] to porządny gospodarz. Zamiast kupić sobie nowy samochód to kupił autobus dla dzieci
Odpowiedz
4
@ Pis
dnia 19.04.2022, 19:35 · Zgłoś
Niczyja to zasługa,tylko ludzi gm.Nowy Żmigród!
Odpowiedz
2
@ Gimbus
dnia 19.04.2022, 19:04 · Zgłoś
Bravo Gmina Żmigród Nowy = Za kupienie czy też leasing tego co POLSKIE !!! Chwała Rzeczypospolitej
Odpowiedz
3
@ Mynkol
dnia 19.04.2022, 18:39 · Zgłoś
Nowy autobus ? Dlaczego ma tablice RZ?
Odpowiedz
3
@ rosnące jaja
dnia 19.04.2022, 16:58 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
10
@ Maria
dnia 19.04.2022, 14:55 · Zgłoś
E tam. Skołyszyn będzie miał nowy park za miliony. Oby powodzi nie było bo będzie bida.
Odpowiedz
-2
@ leon3232
dnia 19.04.2022, 15:19 · Zgłoś
Park musi pasować do wierzy kościoła
Odpowiedz
3
@ Do leona
dnia 19.04.2022, 18:56 · Zgłoś
A Tobie pasuje zaopatrzyć się w słownik ortograficzny
Odpowiedz
7
@ Turysta
dnia 19.04.2022, 14:37 · Zgłoś
A może by tak turystów latem z pociągu który jedzie w Bieszczady przez Jasło wozić w nasze gory
Odpowiedz
3
@ Ciekawy
dnia 19.04.2022, 14:49 · Zgłoś
Nad zapore w Myscowej ???
Odpowiedz
1
@ strona wuwuwu
dnia 20.04.2022, 08:52 · Zgłoś
I przystań w Kątach.
Odpowiedz
-3
@ Seba
dnia 19.04.2022, 14:28 · Zgłoś
Za taką kase to lata i pływa...
Odpowiedz
9
@ [..]
dnia 19.04.2022, 13:59 · Zgłoś
Myślę, że nie będzie "szopki" z przecinaczami wstęg, fotografowaniu się bez radnych, Kurowskich, Bogusiów i innych...
Odpowiedz
10
@ MIrek
dnia 19.04.2022, 15:18 · Zgłoś
Jak znam życie i zwyczaje "szopka" będzie na 100%.
Odpowiedz
12
@ [...] Byk
dnia 19.04.2022, 13:29 · Zgłoś
Wygląda to jak lokalna oaza normalności.
W Jaśle zakup poprzedziłyby protesty, potem 200 tysięcy by zginęło, albo przepłaciliby o tę kwotę (wczoraj widziałem tężnie, załamać ręce, że ten paśnik wygenerował taki koszt, 490 tysięcy to chyba koszt kostki brukowej ), następnie mesjasz z wąsem, wysłannik boga zrobiłby z tego trzydniowy event, o którym powstałby serial na Netflixie, potem seria skamlenia, że nikogo nie interesuje 120 letni klub, bo władza kupuje se autobusy, potem święcenie wodą przez lokalnych czarodziejów, żeby autibus nie miał wypadków i się nie psuł, a po trzech dniach od pierwszego użytku się popsuje, albi wjedzie do fosy i tak będzie stał.
Jak Żmigrodzianie tam się u was żyje? Polecacie?
Na pewno póki co wasz lokalny festyn bije na głowę Dni Jasła.
Odpowiedz
-2
@ Seba 79
dnia 19.04.2022, 13:27 · Zgłoś
Bogata gmina widać, bez zadłużenia i kredytów. Na wszystko mogą sobie pozwolić, a o dzieci dbają znakomicie. Potrafią utrzymać tyle szkół od wielu, wielu lat. Tylko brać przykład! A teraz nowy, pachnący autobus do przewozu, tylko pozazdrościć. Muszę zmienić gminę, bo u nas biednie.
Odpowiedz
8
@ Polsilver
dnia 19.04.2022, 15:02 · Zgłoś
Na kredyt to każdy umie kupować. To żaden wyczyn ani osiągnięcie czy powód do dymy.
Odpowiedz
9
@ Rudek
dnia 19.04.2022, 13:17 · Zgłoś
Masz chody to pytaj jeśli nie to bida
Odpowiedz
5
@ Qqra
dnia 19.04.2022, 13:14 · Zgłoś
Może kierowcy potrzebujecie?
Odpowiedz
34
@ Woytazzz
dnia 19.04.2022, 13:09 · Zgłoś
Bez wstęgi, bez pompy, bez przemówień, bez obecności "zasłużonych". Po prostu przyjechał i jest. Nowy Żmigród coraz częściej wygląda na ostoję normalności w całym tym grajdole głupoty.
Odpowiedz
9
@ Rudek
dnia 19.04.2022, 13:03 · Zgłoś
Szkoły są w każdej wsi. Po co je włóczyć po innych miejscowościach? Jeśli rodzicom nie podoba się szkoła w swojej wsi to niech woza swoje pociechy na własny koszt.
Odpowiedz
9
@ Piękny
dnia 19.04.2022, 12:54 · Zgłoś
Będzie miała czym Wisłoka na mecze jeździć.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.