IX Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2011 - zakończony
Tematem tegorocznej edycji konkursu był „Autoportret”, wpłynęły 44 prace. W dniu 15 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie miało miejsce wręczenie nagród laureatom konkursu.
Nagrodzeni:
kategoria – szkoły podstawowe klasy od IV-VI:
m-ce I Anna Ryżowicz – ZS w Umieszczu kl. VI
II Gabriela Węgrzyn – ZSP Skołyszyn kl. VI
III Grzegorz Niemiec – SP Harklowa kl. VI
kategoria - gimnazja:
m-ce I Mariusz Gumienny – Gimnazjum w Osieku Jasielskim kl. II
II Urszula Król – Gimnazjum w Skołyszynie kl. II
III Iwona Biernacka – Gimnazjum nr 2 w Jaśle kl. III d
Wyróżnienia:
1. Magdalena Tomkiewicz – Gimnazjum Nr 4 w Jaśle kl. I
2. Larysa Rak – Gimnazjum nr 2 w Jaśle kl. II b
3. Joanna Mlecz – ZSP Skołyszyn – Gimnazjum kl. III
4. Jakub Grzebień – Gimnazjum nr 2 w Jaśle kl. II e
Organizatorzy konkursu - Referat Kultury i Oświaty Urzędu Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.
