Jedyny taki koncert na Podkarpaciu (VIDEO)
W restauracji Perła odbył się jedyny na Podkarpaciu koncert Jurka Styczyńskiego - gitarzysty zespołu Dżem i Krzysztofa Wałeckiego z kapeli Vintage. (FOTOGALERIA)
Po raz pierwszy w takim zestawieniu muzycy z dwóch różnych zespołów pojawili się w naszym mieście. Po wielu latach gry w swoich zespołach postanowili spróbować koncertować razem i efekt tego mogli usłyszeć fani ich muzyki podczas koncertu w jasielskiej restauracji Perła. Prawie dwie godziny dobrej akustycznej, gitarowej muzyki zachwyciły fanów, którzy owacjami na stojąco ciągle nawoływali do bisów. Koncert był pierwszym z cyklu "Perła z Gwiazdami".
(gm)
