Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Kabaret Moralnego Niepokoju w JDK

25

Nie lada gratka czeka na miłośników kabaretu. W najbliższy czwartek, 17 stycznia o godzinie 17 na deskach Jasielskiego Domu Kultury wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju.

Fani KMN będą mogli zobaczyć najnowszy, nie prezentowany jeszcze w telewizji program grupy zatytułowany: „Sezon na suma”. Historia powstania kabaretu sięga roku 1993, jednak sami zainteresowani jako oficjalną datę swojego założenia podają rok 1996. W czerwcu ubiegłego roku do składu dołączyła Magdalena Stużyńska. Tę znaną aktorkę komediową, można zobaczyć w serialach: „Złotopolscy”, „Hotel 52”, „Przyjaciółki” czy na scenie warszawskiego Teatru Kwadrat, gdzie gra u boku m.in. Jana Kobuszewskiego.

Bilety są do nabycia w sekretariacie JDK, tel. 13-44-351-50.

pch (JDK)

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Łełe
dnia 16.01.2013, 21:12 · Zgłoś
Jakby była Pakosińska , to bym poszła :D a z tą to pff...
Odpowiedz
0
@ Mariano
dnia 15.01.2013, 15:36 · Zgłoś
Witam co do kabaretu to wybiore się bardzo chętenie jeśli chodzi o cene biletu no cóż 55zł to nie majątek, wybierając się do Rzeszowa na pierwszy lepszy film z przejazdem i biletem nie wydamy mniej. Myślę ze my jako mieszkańcy [...] dziury gdzieś na końcu Polski musimy się cieszyć że jeszcze ktoś chce nam coś pokazać i do nas przyjechać. Patrząc na miasto to trzeba się cieszyć że znajdą się jeszcze ludzie którzy chcą coś takiego oglądać gdzie patrząc w koło wszystko się zamyka i nic się nie opłaci.
Jak to jest że w prawie 40 tysięcznym mieście nie ma ani jednego klubu muzycznego, po Europie zostały tylko wspomnienie a to co po niej powstało w żaden sposób nie umywa się do tego co było. A ludzie chcą gdzieś wyjść coś robić. Cieszmy się z tego co mamy.pozdrawiam
Odpowiedz
-2
@ Alicja
dnia 10.01.2013, 21:00 · Zgłoś
mam nadzieje ze ta [...] [...] blondi co tak namawia do szatni nie bedzie jej.panie szewczyk prosze ja zwolnic te [...] ona jest odrazajaca ta sprzatara z jdk
Odpowiedz
0
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 10.01.2013, 21:26 · Zgłoś
Z dedykacją osobistą dla Ciebie.Alegoria aż powala na kolana.
Beng!!!
http://www.youtube.com/watch?v=NAiJ0x7JBgs
Odpowiedz
2
@ apostrof
dnia 09.01.2013, 11:57 · Zgłoś
Przecież górski reklamuje tiktaki
Odpowiedz
-1
@ Max Szyderko
dnia 09.01.2013, 09:30 · Zgłoś
No, a teraz zagrała sobie w reklamie i zarobiła więcej niż byli koledzy za cały rok :)
Odpowiedz
-2
@ l.
dnia 09.01.2013, 10:44 · Zgłoś
Panie Szyderko - a wyobraża Pan sobie ICH w jakiejś reklamie ?

Szczerze mówiąc według mnie Górski i Cieślak po tym jak przez te kilka lat dobierali swoje skecze to mogą reklamować chyba tylko sprzęt rolniczy na pewno tak są kojarzeni z różnymi "prostymi chłopami od pługa/robotnikami z miasta" a Zbieć i Borkowski akcesoria dla urzędników.Zbyt często powtarzali schemat 1 roli i będą mieli z tym problem jak "Rysio z klanu",Hugh Laurie czy Rowan Atkinson.
Z tym że ci ostatni bardziej sobie mogli na to pozwolić niż oni... Pakosińska na szczęście uniknęła tego no i reklamowała UPC - no ale co dalej,jak jej aktywność w mediach spadła ? Oczywiście może jak większość polskich gwiazdeczek "przeć na szkło" ale dobrze na tym też nie wyjdzie,a jak będzie z tą jej książką o Gruzji to licho wie...
Odpowiedz
3
@ pol
dnia 09.01.2013, 08:02 · Zgłoś
Właczysz TV na dziennik i masz kabaret z posłami -osłami za free.
Odpowiedz
2
@ Max Szyderko
dnia 08.01.2013, 21:01 · Zgłoś
Czy ktoś wie co w najbliższym czasie grają u Rzońcy ???
Odpowiedz
4
@ ubawiona
dnia 08.01.2013, 19:56 · Zgłoś
Mam nadzieję, że oni nie będą czytać tej "merytorycznej" jak przystało na Jasełko krytyki:-))) Nikt nikogo nie zmusza i nie ciągnie na siłę. Zresztą bilety już chyba sprzedane, jak kupowałam to zostało już niewiele. Widocznie jest zapotrzebowanie na "uśmiech" a nie tylko biadolenie:-)
Odpowiedz
-6
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 08.01.2013, 19:57 · Zgłoś
Jaka cena?
Faktycznie tylko po 55 złotych?
Odpowiedz
3
@ dinusia
dnia 08.01.2013, 21:26 · Zgłoś
i chociaz jedne pozytywny komentarz...ludzie juz tylko ponurzy chodza i ciagle zyja dla kasy...ale na nic spontanicznego ich nie stac i ciagle nieszczesliwi... chociazby mieli miliony!
Odpowiedz
-4
@ lol
dnia 08.01.2013, 19:22 · Zgłoś
165 zł za rodzinę 2+1 REWELACJA !!! Na pewno się wybiorę !!! Wolę cały dzień na nartach przynajmniej dziecko odetchnie świeżym powietrzem.
Odpowiedz
-11
@ jasiu
dnia 08.01.2013, 17:03 · Zgłoś
Nie znoszę Górskiego
Odpowiedz
1
@ 4nubis
dnia 08.01.2013, 16:30 · Zgłoś
Pięćdziesiąt pięć złotych za bilet !! Chyba ich [...] !!! Będą znowu ODGRZEWALI stare, niezjedzone kotlety. Żenada.
Odpowiedz
1
@ dinusia
dnia 08.01.2013, 21:27 · Zgłoś
bylam dwa lata temu.bylo cudnie!
Odpowiedz
2
@ 55
dnia 09.01.2013, 12:26 · Zgłoś
mój drogi, 55 pln za bilet na ten kabaret to naprawdę niewiele. w krakowie występują za 60-70 pln więc nie narzekaj. nie chcesz to nie idz, łaski nie robisz. gdybym tylko był w tym czasie w jaśle to na pewno bym się wybrał. pozdrawiam myślących.
Odpowiedz
0
@ dinusia
dnia 09.01.2013, 12:49 · Zgłoś
prawde piszesz!
Odpowiedz
3
@ j
dnia 08.01.2013, 16:17 · Zgłoś
dobrze, że Jasło odwiedzają, ale cena...
Odpowiedz
2
@ Sprawca wielu cionsz -Człowiek Wonsz
dnia 08.01.2013, 15:32 · Zgłoś
Yes, yes, yes !!!
Wreszcie jakaś rozrywka dla wymagającego widza.
Potwierdza się teoria, że dla takich gwiazd większe miasta to już słaby rynek zbytu. Bardziej wymagający widz, bardziej ukształtowany gust. Pozostaje jazda obwoźna po głębszej prowincji gdzie regularny [...] o okrągłym guście chętnie wyskoczy z 8 dych.
Dla Pana z Tv to i jego znanej facjaty to i stówe dam.
Bedeh.
Odpowiedz
3
@ gos
dnia 08.01.2013, 14:30 · Zgłoś
w przyszły czwartek,nie nakjbliższy
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.