Strona główna

KONKURS! Wygraj płytę z najpiękniejszymi kolędami

Napisany dnia: 10.12.2018, 20:00 , Tagi: Brak

Wraz z zespołem HIT Sanok przygotowaliśmy dla naszych Czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć płyt z najpopularniejszymi kolędami. Zasady konkursu są bardzo proste. Sprawdźcie sami.

Płyta zespołu HIT SANOK pt. „Najpiękniejsze kolędy – Znowu święta idą” to kompilacja najpopularniejszych kolęd, jakie można usłyszeć w każdym polskim domu, w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Teraz możecie mieć ją również Wy. Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres: redakcja@jaslo4u.pl Wasze najbardziej wzruszające, najzabawniejsze lub niezapomniane wspomnienie bożonarodzeniowe z dzieciństwa. Wszystkie wspomnienia, nadesłane przez Czytelników do naszej redakcji opublikujemy na stronie http://www.jaslo4u.pl/strona/wspomnienia/415. Czkamy na nie do 16 grudnia 2018 r.

Autorzy najbardziej oryginalnych wspomnień, które zdobędą uznanie jury konkursowego nagrodzeni zostaną płytami „Najpiękniejsze kolędy – Znowu święta idą”.

Szczegółowe zasady konkursu zawarte są w jego regulaminie, dostępnym tutaj > REGULAMIN

Zapraszamy do zabawy!

 • Głupota, czy polityczna manifestacja?

  W miniony weekend przy wjeździe do Jasła od strony Krosna został zniszczony witacz. Wandal, który tego dokonał użył żółtej farby w spray'u malując na nim napis "#STOP447" nawołujący do manifestacji przeciwko roszczeniom żydowskim i przyjętej amerykańskiej ustawie mówiącej o zwrocie mienia ofiar Holocaustu.

 • Policjanci użyli gazu wobec agresorów

  Dwóch agresywnych mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu po tym, jak obelżywymi słowami znieważyli funkcjonariuszy i naruszyli ich nietykalność cielesną. Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas interwencji w Łężynach.

 • Tłumy na Baciarach i Brathankach

  Tegoroczne Dni Gminy Skołyszyn odbyły się pod nazwą "Prozioki 2019" na stadionie sportowym w Skołyszynie. Kilka tysięcy mieszkańców powiatu jasielskiego, krośnieńskiego oraz gorlickiego przyjechało mile spędzić czas przy muzyce zespołów Baciary i Brathanki.

 • Pszczoły w sercu miasta? To możliwe!

  W maju na dachu galerii VIVO! Krosno stanęły cztery ule. Jak się okazuje centrum miasta to dla tych pracowitych owadów doskonałe miejsce do życia. Blisko 200 tysięcy pszczół z „Pasieki VIVO!” może w ciągu roku wyprodukować aż 100 kg naturalnego miodu, o kuszącym smaku i nieocenionych walorach zdrowotnych.

 • "Pojedynek z Triceratopsem" - wyzwanie dla prawdziwych łasuchów!

   

  Zapraszamy wszystkich niestrudzonych śmiałków do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu "Pojdeynek z Triceratopsem". Zasady pojedynku są proste: 1. Zamów Triceratops Burgera, 2. Zjedz go w całości, 3. Zrób to szybciej niż Twoi rywale.

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105