Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Konkursy na dyrektorów jasielskich szkół i przedszkoli – rozstrzygnięte

69

Dzisiaj (14 kwietnia) Burmistrz Miasta Jasła zatwierdził przeprowadzone konkursy, na stanowisko dyrektora sześciu placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Jasło.

fot.Pixabay

Powołane komisje wyłoniły 5 kandydatów na dyrektorów placówek, za wyjątkiem Przedszkola Miejskiego nr 11, w którym konkurs został nierozstrzygnięty.

Kandydatem na stanowisko dyrektora poszczególnych placówek zostali:

Zespół Szkół Miejskich nr 6 – Małgorzata Stefanik – obecnie nauczyciel Zespołu Szkół Społecznych w Jaśle,
Szkoła Podstawowa nr 7 – Mariola Ślawska – obecna dyrektor tej szkoły,
Szkoła Podstawowa nr 1 – Barbara Wierdak-Cyboroń – obecnie nauczyciel I LO w Jaśle,
Przedszkole Miejskie nr 3 – Elżbieta Krzysiak – obecna dyrektor,
Przedszkole Miejskie nr 2 – Małgorzata Górniak – obecna dyrektor.

Urząd Miasta w Jaśle

Reklama

Komentarze: 68

Dodaj komentarz Widok:
6
@ Z Jasła
dnia 21.04.2022, 10:53 · Zgłoś
A czy wiceburmistrzyni zna się na oświacie? Kim jest z wyksztalcenia ze zajmuje się przyszlością naszych dzieci??
Odpowiedz
4
@ emeryt
dnia 20.04.2022, 14:46 · Zgłoś
Oj Łapciu , Łapciu widzimy co robisz razem z top model !!! Sądzę że czas na zmiany !
Odpowiedz
3
@ Do PiS
dnia 18.04.2022, 08:14 · Zgłoś
Taki z PiS mówił zapisz się to pogadamy, zaczynał u Lepera skończył (ła )na ( pisie ). Kadencję bezradnego też ciągnie, widać za ogrodzeniem i na drodze , w głowie nic się nie zmieniło.
Odpowiedz
21
@ Janusz 77
dnia 16.04.2022, 16:57 · Zgłoś
Zacznijcie już świętować. Oni sobie krzywdy nie zrobią i wyjdą na swoje. Jak nie w tej szkole to w innej.
Odpowiedz
13
@ Tom
dnia 16.04.2022, 14:31 · Zgłoś
A w ZSM nr 3 w Jaśle kiedy zmiana?
Koniec z dinozaurami.
Odpowiedz
5
@ wuefista
dnia 15.04.2022, 21:01 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
6
@ Oro
dnia 15.04.2022, 17:33 · Zgłoś
Niech pozwie siebie
Odpowiedz
30
@ Kika
dnia 15.04.2022, 17:05 · Zgłoś
Tydzień temu były znane wyniki konkursu
i czemu tu się dziwić.Uklady układziki , rączka
rączkę myje.Bezpieczna stabilizacja, wszyscy kisza się
w malomiasteczkowym sosie.
Odpowiedz
-20
@ Do oszczercy
dnia 15.04.2022, 17:17 · Zgłoś
Komisja konkursowa będzie pozywać za pomówienia.
Odpowiedz
14
@ 18cm
dnia 15.04.2022, 22:46 · Zgłoś
Pozywajcie w trybie wyborczym :)
Odpowiedz
8
@ dragoness
dnia 16.04.2022, 09:58 · Zgłoś
Czekamy niecierpliwie.
Odpowiedz
12
@ Coś nie tak
dnia 16.04.2022, 13:36 · Zgłoś
Komisja Konkursowa nikogo nie pozwie bo od zakonczenia konkursu jej nie ma. Pozwać możemy my rodzice członków komisji w pewnej szkole. I tak się stanie.
Odpowiedz
28
@ rodzic
dnia 15.04.2022, 14:36 · Zgłoś
Niektórzy już w beciku wiedzieli, że będą dyrektorami.
Odpowiedz
16
@ konkursy
dnia 15.04.2022, 13:20 · Zgłoś
Konkursy na stanowiska dyrektorskie w szkołach powinny być przeprowadzane przez kuratorium, a nie lokalnych.
Odpowiedz
2
@ akurat
dnia 15.04.2022, 17:05 · Zgłoś
czarnek sie znalaz
Odpowiedz
9
@ do akuratnego
dnia 16.04.2022, 08:59 · Zgłoś
...jeżeli już to ..."znalazł". właśnie o to chodzi - brak odpowiedniego wykształcenia i przygotowania.
Odpowiedz
39
@ Obywatel Miasta Jasła
dnia 15.04.2022, 12:19 · Zgłoś
Boże miej w opiece SP nr 1...
Odpowiedz
16
@ katolik
dnia 15.04.2022, 09:51 · Zgłoś
zapewne wszyscy nowo wybrani bedą spelniać standardy jedynej słusznej ideologi prania mózgów dzieciom przez [...]
Odpowiedz
16
@ Zainteresowany
dnia 15.04.2022, 01:53 · Zgłoś
rysiek, ugrales deala? [...]
Odpowiedz
27
@ Gienek
dnia 14.04.2022, 22:10 · Zgłoś
Niestety w jaśle rządzą [...] : maryja, alicyja,eliwyra itp
Odpowiedz
11
@ Konkurso
dnia 14.04.2022, 20:23 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
13
@ Halinka
dnia 14.04.2022, 20:16 · Zgłoś
W PM 11dyrektorki to nigdy nie ma. A konkurs na dyrektora nie rozstrzygniety
Odpowiedz
14
@ wuefista
dnia 14.04.2022, 19:54 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
18
@ Maria
dnia 14.04.2022, 19:27 · Zgłoś
Same [...] na stołkach.
Odpowiedz
11
@ nooo
dnia 15.04.2022, 07:27 · Zgłoś
Ciekawe dlaczego???:-)
Odpowiedz
10
@ Halinka
dnia 14.04.2022, 18:50 · Zgłoś
A co z 11 dlaczego konkurs nierozstrzygniety
Odpowiedz
3
@ Hehe
dnia 17.04.2022, 22:36 · Zgłoś
Pewnie sprawa z kuratorium i odejściami dzieci się jeszcze nie wyjaśniła..
Odpowiedz
58
@ jaslanin
dnia 14.04.2022, 18:29 · Zgłoś
Panie Burmistrzu nie ładnie uginać się Senatorowej i na Dyrektor Nr 1 awansować Wierdakową. Nie mam nic do tej Pani ale Starosta miał ją przywrócić w L0.
To co się dzieje w tym Jaśle to brak słów. Czas na zmainy i to takie porządne wietrzenie w strukturach władzy.
Odpowiedz
23
@ Szpenio
dnia 15.04.2022, 14:38 · Zgłoś
Tu rządzi Pani senator i ciągnie za sznureczki tak jak powie ma być już niedługo wybory trzeba to zmienić za duża korupcja
Odpowiedz
42
@ Rodzic
dnia 14.04.2022, 17:18 · Zgłoś
Super wiadomość ! dla ZSS w Niegłowicach, ze Pani Stefanik odejdzie z naszej szkoły -
Edukacja wczesnoszkolna jest najważniejsza a nasze dzieci zasługują na nauczciela z pasją.
Odpowiedz
-13
@ Też rodzic
dnia 14.04.2022, 21:06 · Zgłoś
Pani Stefanik pracuje u nas w w niegłowicach już ładnych parę lat. Uczyła moje dzieci, moich sąsiadów i części rodziny. Zawsze oddana, zaangażowana w pracę i szkołę. Chyba złośliwość przemawia przez tych co piszą i tych co plusują bo tracą wspaniałego nauczyciela i pedagoga.
Odpowiedz
11
@ Rodzic
dnia 16.04.2022, 15:23 · Zgłoś
Justyna nie pisz głupot
Odpowiedz
46
@ Zofia
dnia 14.04.2022, 15:42 · Zgłoś
Te konkursy dla tych co mają znajopmości i z góry już ustalone kto ma być wybrany
Odpowiedz
15
@ gezao
dnia 14.04.2022, 15:54 · Zgłoś
brawo zosiu wygralas "siad na kolanie ksiedza proboszcza w spodniczce na swieta" gratulacje i powodzenia
Odpowiedz
36
@ [...] miszcz
dnia 14.04.2022, 14:59 · Zgłoś
No elo!
Słuchajcie kochani, dzisiejszym konkursem zaczynamy program "Rodzina i ziomale na swoim".
Dla ambitnych jaślan mamy natomiast program "Bez pracy nie ma kołaczy, bez kołaczy nie ma haraczy bez haraczy nie ma partaczy bez partaczy nie ma naprawiaczy bez naprawiaczy nie ma urzędniczych spinaczy bez spinaczy nie ma udawaczy bez udawaczy nie ma rodziny na swoim", czyli cykl staży i kursoszkoleń, a po wszystkim atrakcyjna praca w lokalnych Biedronkach, Stonkach i Groszkach lub dla najlepszych w Galeriach Handlowych, czyli tzw "Zajazd u Roberta"
Odpowiedz
-28
@ śmieszny jesteś
dnia 14.04.2022, 15:24 · Zgłoś
o kto ci zabronił startować w konkursie. A nuż byś wygrał i mógłbyś olać Galerię, groszki czy inne żabki
Odpowiedz
19
@ [...] miszcz
dnia 14.04.2022, 15:31 · Zgłoś
Nie mieszkam już w Jaśle, bo tu za łatwo realizuje się swoje zawodowe ambicje, a ja potrzebuję wyzwań.
Odpowiedz
-25
@ Ok
dnia 14.04.2022, 21:09 · Zgłoś
To sobie realizuj. Po co się udzielasz i oskarżasz o jakieś ustawki. Uciekłeś z grajdola to się się odzywaj [...]
Odpowiedz
20
@ [...] miszcz
dnia 14.04.2022, 21:54 · Zgłoś
Udzielam się, ale tylko dlatego, żebyś wiedział, że można gdy tylko wiesz czego chcesz, a jak nie wiesz, to zachęcić żebyś jak najszybciej się dowiedział.
Ja nie oskarżam, ja tylko piszę, że w każdym urzędzie w Jaśle przewija się te same kilka nazwisk, rozstrzygnięcia tego "konkursu" niektórzy podawali już tydzień temu, a ty tam mieszkasz więc dociekaj dlaczego tak jest, a jak cię to nie interesuje, to toń razem z tym miastem.
Natomiast jeśli masz ambicje, to szkoda każdego dnia w Jaśle.
Odpowiedz
12
@ Mogłem przyjechać
dnia 14.04.2022, 14:55 · Zgłoś
Nie rozumiem tego artykulu

redaktor pisze ze konkurs wyłonił kandydatów na dyrektora

czyli teraz będzie następny konkurs?
Odpowiedz
13
@ gezao
dnia 14.04.2022, 15:14 · Zgłoś
czego ie rozumiesz?

teraz kandydaci z listy ida do ojca Irzyka i opowiadaja o sobie swoich rodzinach i przeszlosci,nastepnie Irzyk z kicajami i pawianami wyloni dyrektorow!!1

jeszcze nie rozumiesz czy w prostrzy sposob mam napisac:)
Odpowiedz
2
@ Bo
dnia 15.04.2022, 11:36 · Zgłoś
Pani Cyboroń Wierdak natknęłą się już na swojej drodze na łamiącego prawo starostę który musiał powołać ją na stanowisko dyrektora ale tego nie zrobił bo Prawo i Sprawiedliwość są mu obce.
Dlatego są kandydatami bo burmistrz teraz musi ich powołać - taka formalność. I burmistrz to zrobi bo szanuje prawo w przeciwieństwie do starosty.
Może teraz komentarz redakcja pozostawi, przedtem niepotrzebnie użyłam [...] słowa w stosunku do pana Pawlusia.
Odpowiedz
0
@ Mogłem przyjechać
dnia 16.04.2022, 08:06 · Zgłoś
Prostszy

Nie wiem co to znaczy prostrzy???
Odpowiedz
5
@ Do nie masz racji
dnia 17.04.2022, 08:26 · Zgłoś
Dogadał się im i powiatu koniec kropka kandydatów było więcej wygrała ta co miła wygrać
Odpowiedz
17
@ dragoness
dnia 14.04.2022, 14:42 · Zgłoś
Daniel już w zeszłym tygodniu napisał, kto wygra konkurs na dyrektora SP nr.1. Tu, jak widać powiat i miasto dogadały się bez problemów.
Odpowiedz
6
@ nie masz racji
dnia 15.04.2022, 09:57 · Zgłoś
Miasto zrobiło na złość powiatowi. Zapytasz dlaczego? Odpowiedź: Bo już nie mogą Pani Barbary zwolnić i to ich bardzo boli bo bardzo chcieli, szukali a tu już nie da rady.
Odpowiedz
8
@ liceum
dnia 15.04.2022, 13:14 · Zgłoś
i problem zniknął
Odpowiedz
11
@ Do nie masz racji
dnia 17.04.2022, 08:24 · Zgłoś
Ale tempota dogadali się i Basta ukladziki nie ma tematu
Odpowiedz
1
@ Ciekawski
dnia 14.04.2022, 14:18 · Zgłoś
Czekam na komentarz Rona
Odpowiedz
4
@ ???
dnia 14.04.2022, 14:35 · Zgłoś
A co on może mądrego napisać???
Odpowiedz
5
@ Rada Rodziców
dnia 14.04.2022, 15:13 · Zgłoś
Kiedy konkurs w szkole w Gamracie ? Czekamy.
Odpowiedz
2
@ Per procura
dnia 14.04.2022, 15:17 · Zgłoś
Dyrektor zmarł powinno być czasowe powierzenie, a potem konkurs.
Odpowiedz
13
@ :)
dnia 14.04.2022, 15:17 · Zgłoś
Konkurs był 4 marca :)
Odpowiedz
9
@ :)
dnia 14.04.2022, 15:19 · Zgłoś
I tak też było. Powierzenie czasowe od stycznia, a konkurs na dyrektora był 4 marca : trzeba czytać ogłoszenia :)
Odpowiedz
0
@ do@:)
dnia 14.04.2022, 15:19 · Zgłoś
Którego roku?
Odpowiedz
2
@ mieszkaniec
dnia 14.04.2022, 15:23 · Zgłoś
Z sp w Gamracie zrobi się druga "szkoła" na Sobniowskiej.
Odpowiedz
6
@ :)
dnia 14.04.2022, 15:38 · Zgłoś
Czyli? Proszę o konkrety?
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 14.04.2022, 15:41 · Zgłoś
Rada Rodziców i nie wie, że konkurs już był? W komisji byli przedstawiciele Rady Rodziców.
Odpowiedz
2
@ Mieszkaniec
dnia 14.04.2022, 16:39 · Zgłoś
Miesiąc temu był konkurs przecież. Pani Skóra została dyrektorem na nową kadencję
Odpowiedz
-1
@ Coś nie tak
dnia 14.04.2022, 17:05 · Zgłoś
O tych konkursach się pisze, o Gamracie nic. Coś w tym jest.
Odpowiedz
7
@ Per procura
dnia 14.04.2022, 17:19 · Zgłoś
Coś tu [...].
Odpowiedz
4
@ zaciekawiona
dnia 14.04.2022, 18:07 · Zgłoś
A co ze szkołą na Sobniowskiej nie tak?
Odpowiedz
-1
@ do@zaciekawiona
dnia 14.04.2022, 20:08 · Zgłoś
Pani wie, bo Pani tam pracuje i jeszcze pyta. Nikt w internecie nie jest anonimowy.
Odpowiedz
6
@ do @do@zaciekawiona
dnia 14.04.2022, 20:31 · Zgłoś
Nic bardziej mylnego. Wesołych świąt.
Odpowiedz
4
@ Ciekawy
dnia 15.04.2022, 08:56 · Zgłoś
Jest wymog nalezec do wiadomej partii ???
Odpowiedz
3
@ yozef
dnia 16.04.2022, 17:19 · Zgłoś
konkursy to ośmieszanie się fikcją. Jak długo będą jeszcze tak kłamać .
Odpowiedz
2
@ yozef
dnia 16.04.2022, 17:20 · Zgłoś
wiado.o kto wygra ale cóż
.za moich czasów było uczciwie .PZPR przywozi dyr w teczce .nikt nic nie miał do gadania
Odpowiedz
3
@ Olaf
dnia 17.04.2022, 08:22 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.