Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Krzysztof Krawczyk - wywiad - Urodzinowe Lato z Radiem w Jaśle

5

 Legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Doskonały piosenkarz, który nagrał kilkadziesiąt płyt ale też kierowca ciężarówki oraz robotnik budowlany (to w czasie długiej emigracji w Stanach). Prywatnie rewelacyjny kucharz, który ponad wszystko ceni sobie życie rodzinne. Gratulujemy wspaniałego występu, którym wszyscy byli zachwyceni. Zagrał świetny koncert, a przy piosence „Mój przyjacielu” cały rynek trząsł się w posadach.

 Jak pan ocenia dzisiejszy występ?

Krzysztof Krawczyk:  W Jaśle i w ogóle tutaj na południu Polski nie wiem jak to wytłumaczyć jak to się dzieje, że lepiej śpiewają lepiej gotują. Śpiewali, pięknie się bawili i to jest bardzo miłe.

Skąd wziął się pomysł, aby zangażować do występów rodzinę?

Krzysztof Krawczyk:  On pojawił się jak tylko wróciłem ze Stanów Zjednoczonych, kiedy zauważyłem, że rodzina, aby nie rozstawać się ze sobą jeżdżą takimi autami cztery razy większymi jak ja, mają tam swoje pokoje, mają tam swoje kuchnie, toalety mają swojego nauczyciela, dzieci uczą się w samochodzie, a rodzice grają na estradzie. Przeważnie są to grupy country.

Na koncerty przychodzą ludzie w różnym wieku. Czy ma to dla pana jakieś znaczenie dla jakiej publiczności pan śpiewa?

Krzysztof Krawczyk:  Naturalnie ma to znaczenie. W moim przypadku jest dobrze jak jest publiczność mieszana

Czy ma pan jakąś receptę na przeboje, ciągle nowa publiczność, ciągle nowe przeboje?
Krzysztof Krawczyk:  Jest taki żart, że się np. gotuje  w kuchni placek jakiś załóżmy naleśnik i przewraca się go tak  na drugą stronę, kucharz musi rzucić na drugą stronę i jak się nie przylepi to będzie sukces, a teraz poważnie odpowiadając na pytanie to jest determinacja, że chcesz być w tym zawodzie, włócząc się po świecie płacąc ogromną cenę, nie spełniłem się jako ojciec, bo ciągle byłem nieobecny w domu.

Które przeboje, które utwory lubi pan wykonywać najbardziej, darzy pan je szczególną sympatią?

Krzysztof Krawczyk:  Szczególną sympatią darze utwory, które są nowe, bardzo lubię je śpiewać, są dopracowane. Na mojej płycie, która wychodzi pod koniec września zawarte są utwory, które są odbiciem moich nastrojów bo sam pisałem kilka piosenek z kolegami ,nastroje  związane ze śmiercią Jana Pawła II, oraz śmierć mojej ukochanej mamy dwa tygodnie temu.

 Ma pan swojego ulubionego wykonawcę?

Krzysztof Krawczyk:  Jest kilku takich wykonawców, ja muszę powiedzieć Anna Maria Jopek, jej muzyka mnie uspokaja,  Mieczysław Szcześniak, bardzo interesujący głos to na pewno Edyta Górniak, a jeśli chodzi o barwę głosu, o oryginalność Edytę Bartosiewicz, z którą nagrywałem, którą poznałem osobiście.

Dziękujemy serdecznie za wywiad i życzmy wielu sukcesów na estradzie

Krzysztof Krawczyk: Ja również dziękuje i do zobaczenia na moich koncertach. Pragnę również gorąco pozdrowić internautów portalu Jasło4u.pl

 

[FOTORELACJA Z KONCERTU] 

Napisany dnia: 13.08.2006, 11:22
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ To tylko ja
dnia 13.08.2006, 13:52
Ocena
komentarza:
0
Mój imiennik
@ Mis
dnia 13.08.2006, 14:10
Ocena
komentarza:
0
"Skąd wziął się pomysł, aby zagazować do występów rodzinę?"

krzysio zagazowal rodzine a to brutal :P hehe :smilewinkgrin:
@ natalijka
dnia 13.08.2006, 15:07
Ocena
komentarza:
0
ale z niego łobuz :D buehehehe....
@ A$$$$ka
dnia 18.08.2006, 17:43
Ocena
komentarza:
0
Byłam na Lato z Radiem w Jaśle. Było fantastycznie a najlepiej zaśpiewał K. Krawczyk. Stałam pod samą scena. Gadałm z wieloma osobami i wszyscy to potwierdzają że najlepszy był KRAWCZYK!! :D
@ maksior
dnia 28.08.2006, 12:45
Ocena
komentarza:
0
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kto napadł na 23-latka i dlaczego? Sprawę bada policja

  W minioną niedzielę około godziny 3 nad ranem przy ul. Wojska Polskiego w Jaśle miało dojść do pobicia 23-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego. Mężczyzna zgłosił się do szpitala, a następnie powiadomił o sprawie policję.

 • Ksiądz nie przyjdzie do parafian z wizytą duszpasterską

  Kuria Diecezji Rzeszowskiej wydała zalecenia dotyczące tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Wiadomo już, że tradycyjnej kolędy nie będzie. Księża nie odwiedzą parafian w ich mieszkaniach i domach. Proboszczowie mogą jednak zorganizować spotkania dla grup wiernych w kościele.

 • Setki jaślan na spotkaniu z Mikołajem w jasielskim parku

   

  Do Parku Miejskiego w Jaśle zawitał dzisiaj Mikołaj. Na spotkanie z dziećmi przybył bryczką. Nie zjawił się rzecz jasna z pustymi rękami. Przez ponad godzinę rozdawał bowiem prezenty dla najmłodszych jaślan.

 • Planeta Psa - Psi fryzjer - wkrótce otwarcie!

  Już w środę, 15 grudnia wielkie otwarcie nowego salonu fryzjerskiego dla psów i kotów Planeta Psa! Super promocja!

 • To nie mogło skończyć się inaczej. Ten chłopak jest stworzony do tego, żeby sięgać po najwyższe laury w karate kyokushin

   

  Kamil Mastaj to podręcznikowy przykład tego, jak skromny chłopak z małej miejscowości, dzięki olbrzymiej determinacji i ciężkiej pracy, może osiągnąć sukces sportowy. Lata treningu i wyrzeczeń, wychowanego w podjasielskiej Świerchowej chłopaka, zaprowadziły na sam szczyt kariery zawodowego sportowca. Dzisiaj Kamil z dumą może prezentować złote medale mistrzostw Polski, Europy oraz Świata w karate kyokushin. O swojej drodze do spełnienia sportowych marzeń i nie tylko opowiedział w obszernym wywiadzie udzielonym naszej redakcji.    

 • Ruszyła druga edycja Świątecznej Paczki dla Domu Dziecka w Kołaczycach

   

  Młody jaślanin Szymon Strączek po raz drugi jest inicjatorem zbiórki na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach. W ubiegłym roku za sprawą jego pomysłu została dla nich przygotowana świąteczna paczka. Podczas pierwszej edycji zebrano blisko 5 tysięcy złotych. Śladem ubiegłego roku ruszyła kolejna zbiórka, z której dochód zostanie przeznaczony na najbardziej potrzebne rzeczy.

 • Kiedy Warto Wywiercić Studnię Głębinową?

   

  Czym są studnie głębinowe? Kiedy warto zdecydować się na odwiert? Jaką firmę wybrać, aby spełniała wszystkie nasze oczekiwania? Sprawdź koniecznie!

 • Oferta wigilijna Baru Mlecznego „Wojtek”

   

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Niedługo rozpoczniemy przygotowania do najbardziej radosnego święta w roku. Już dzisiaj wielu z nas zastanawia się, jakie potrawy pojawią się na wigilijnym stole. Będzie można je zamówić w Barze Mlecznym „Wojtek”, który przygotował specjalną ofertę wigilijną dla swoich klientów.

 • Pakiet alertowy obostrzeń. Nowe restrykcje w kraju

  Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawił pakiet alertowy obostrzeń związany z pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa o nazwie Omikron. Od 1 grudnia obowiązywać będą nowe obostrzenia w kraju. Zostaną również uszczelnione granice i będzie obowiązywał zakaz lotów do siedmiu krajów afrykańskich.

 • Podwyżka dla burmistrza Jasła przegłosowana. Wyższe diety otrzymywać będą również miejscy radni

   

  Rada Miejska Jasła podjęła uchwałę w sprawie ustalenia wynagrodzenia Ryszarda Pabiana, Teraz, będzie on otrzymywał wyższą niż dotychczas pensję. Burmistrz zarabiał będzie niespełna 20 tys. zł brutto. Od stycznia przyszłego roku, wyższe diety otrzymywać będą także miejscy radni.

 • Wybrany asortyment pieczywa zamawiaj online. Odbierz je w sklepach Społem i Gama

   

  Poszukujesz wartościowego pieczywa? Znajdziesz je w sklepach sieci Społem i Gama. Teraz, chleby o obniżonej zawartości węglowodanów, wyższej zawartości białka i błonnika oraz o niskim indeksie glikemicznym można zamawiać online i odebrać w wybranym sklepie na terenie Jasła.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105