Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Krzysztof Krawczyk - wywiad - Urodzinowe Lato z Radiem w Jaśle

5

 Legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Doskonały piosenkarz, który nagrał kilkadziesiąt płyt ale też kierowca ciężarówki oraz robotnik budowlany (to w czasie długiej emigracji w Stanach). Prywatnie rewelacyjny kucharz, który ponad wszystko ceni sobie życie rodzinne. Gratulujemy wspaniałego występu, którym wszyscy byli zachwyceni. Zagrał świetny koncert, a przy piosence „Mój przyjacielu” cały rynek trząsł się w posadach.

 Jak pan ocenia dzisiejszy występ?

Krzysztof Krawczyk:  W Jaśle i w ogóle tutaj na południu Polski nie wiem jak to wytłumaczyć jak to się dzieje, że lepiej śpiewają lepiej gotują. Śpiewali, pięknie się bawili i to jest bardzo miłe.

Skąd wziął się pomysł, aby zangażować do występów rodzinę?

Krzysztof Krawczyk:  On pojawił się jak tylko wróciłem ze Stanów Zjednoczonych, kiedy zauważyłem, że rodzina, aby nie rozstawać się ze sobą jeżdżą takimi autami cztery razy większymi jak ja, mają tam swoje pokoje, mają tam swoje kuchnie, toalety mają swojego nauczyciela, dzieci uczą się w samochodzie, a rodzice grają na estradzie. Przeważnie są to grupy country.

Na koncerty przychodzą ludzie w różnym wieku. Czy ma to dla pana jakieś znaczenie dla jakiej publiczności pan śpiewa?

Krzysztof Krawczyk:  Naturalnie ma to znaczenie. W moim przypadku jest dobrze jak jest publiczność mieszana

Czy ma pan jakąś receptę na przeboje, ciągle nowa publiczność, ciągle nowe przeboje?
Krzysztof Krawczyk:  Jest taki żart, że się np. gotuje  w kuchni placek jakiś załóżmy naleśnik i przewraca się go tak  na drugą stronę, kucharz musi rzucić na drugą stronę i jak się nie przylepi to będzie sukces, a teraz poważnie odpowiadając na pytanie to jest determinacja, że chcesz być w tym zawodzie, włócząc się po świecie płacąc ogromną cenę, nie spełniłem się jako ojciec, bo ciągle byłem nieobecny w domu.

Które przeboje, które utwory lubi pan wykonywać najbardziej, darzy pan je szczególną sympatią?

Krzysztof Krawczyk:  Szczególną sympatią darze utwory, które są nowe, bardzo lubię je śpiewać, są dopracowane. Na mojej płycie, która wychodzi pod koniec września zawarte są utwory, które są odbiciem moich nastrojów bo sam pisałem kilka piosenek z kolegami ,nastroje  związane ze śmiercią Jana Pawła II, oraz śmierć mojej ukochanej mamy dwa tygodnie temu.

 Ma pan swojego ulubionego wykonawcę?

Krzysztof Krawczyk:  Jest kilku takich wykonawców, ja muszę powiedzieć Anna Maria Jopek, jej muzyka mnie uspokaja,  Mieczysław Szcześniak, bardzo interesujący głos to na pewno Edyta Górniak, a jeśli chodzi o barwę głosu, o oryginalność Edytę Bartosiewicz, z którą nagrywałem, którą poznałem osobiście.

Dziękujemy serdecznie za wywiad i życzmy wielu sukcesów na estradzie

Krzysztof Krawczyk: Ja również dziękuje i do zobaczenia na moich koncertach. Pragnę również gorąco pozdrowić internautów portalu Jasło4u.pl

 

[FOTORELACJA Z KONCERTU] 

Napisany dnia: 13.08.2006, 11:22

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
0
@ maksior
dnia 28.08.2006, 12:45 · Zgłoś
Odpowiedz
0
@ A$$$$ka
dnia 18.08.2006, 17:43 · Zgłoś
Byłam na Lato z Radiem w Jaśle. Było fantastycznie a najlepiej zaśpiewał K. Krawczyk. Stałam pod samą scena. Gadałm z wieloma osobami i wszyscy to potwierdzają że najlepszy był KRAWCZYK!! :D
Odpowiedz
0
@ natalijka
dnia 13.08.2006, 15:07 · Zgłoś
ale z niego łobuz :D buehehehe....
Odpowiedz
0
@ Mis
dnia 13.08.2006, 14:10 · Zgłoś
"Skąd wziął się pomysł, aby zagazować do występów rodzinę?"

krzysio zagazowal rodzine a to brutal :P hehe :smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ To tylko ja
dnia 13.08.2006, 13:52 · Zgłoś
Mój imiennik
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657