Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Krzysztof Krawczyk - wywiad - Urodzinowe Lato z Radiem w Jaśle

5

 Legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Doskonały piosenkarz, który nagrał kilkadziesiąt płyt ale też kierowca ciężarówki oraz robotnik budowlany (to w czasie długiej emigracji w Stanach). Prywatnie rewelacyjny kucharz, który ponad wszystko ceni sobie życie rodzinne. Gratulujemy wspaniałego występu, którym wszyscy byli zachwyceni. Zagrał świetny koncert, a przy piosence „Mój przyjacielu” cały rynek trząsł się w posadach.

 Jak pan ocenia dzisiejszy występ?

Krzysztof Krawczyk:  W Jaśle i w ogóle tutaj na południu Polski nie wiem jak to wytłumaczyć jak to się dzieje, że lepiej śpiewają lepiej gotują. Śpiewali, pięknie się bawili i to jest bardzo miłe.

Skąd wziął się pomysł, aby zangażować do występów rodzinę?

Krzysztof Krawczyk:  On pojawił się jak tylko wróciłem ze Stanów Zjednoczonych, kiedy zauważyłem, że rodzina, aby nie rozstawać się ze sobą jeżdżą takimi autami cztery razy większymi jak ja, mają tam swoje pokoje, mają tam swoje kuchnie, toalety mają swojego nauczyciela, dzieci uczą się w samochodzie, a rodzice grają na estradzie. Przeważnie są to grupy country.

Na koncerty przychodzą ludzie w różnym wieku. Czy ma to dla pana jakieś znaczenie dla jakiej publiczności pan śpiewa?

Krzysztof Krawczyk:  Naturalnie ma to znaczenie. W moim przypadku jest dobrze jak jest publiczność mieszana

Czy ma pan jakąś receptę na przeboje, ciągle nowa publiczność, ciągle nowe przeboje?
Krzysztof Krawczyk:  Jest taki żart, że się np. gotuje  w kuchni placek jakiś załóżmy naleśnik i przewraca się go tak  na drugą stronę, kucharz musi rzucić na drugą stronę i jak się nie przylepi to będzie sukces, a teraz poważnie odpowiadając na pytanie to jest determinacja, że chcesz być w tym zawodzie, włócząc się po świecie płacąc ogromną cenę, nie spełniłem się jako ojciec, bo ciągle byłem nieobecny w domu.

Które przeboje, które utwory lubi pan wykonywać najbardziej, darzy pan je szczególną sympatią?

Krzysztof Krawczyk:  Szczególną sympatią darze utwory, które są nowe, bardzo lubię je śpiewać, są dopracowane. Na mojej płycie, która wychodzi pod koniec września zawarte są utwory, które są odbiciem moich nastrojów bo sam pisałem kilka piosenek z kolegami ,nastroje  związane ze śmiercią Jana Pawła II, oraz śmierć mojej ukochanej mamy dwa tygodnie temu.

 Ma pan swojego ulubionego wykonawcę?

Krzysztof Krawczyk:  Jest kilku takich wykonawców, ja muszę powiedzieć Anna Maria Jopek, jej muzyka mnie uspokaja,  Mieczysław Szcześniak, bardzo interesujący głos to na pewno Edyta Górniak, a jeśli chodzi o barwę głosu, o oryginalność Edytę Bartosiewicz, z którą nagrywałem, którą poznałem osobiście.

Dziękujemy serdecznie za wywiad i życzmy wielu sukcesów na estradzie

Krzysztof Krawczyk: Ja również dziękuje i do zobaczenia na moich koncertach. Pragnę również gorąco pozdrowić internautów portalu Jasło4u.pl

 

[FOTORELACJA Z KONCERTU] 

Napisany dnia: 13.08.2006, 11:22
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ To tylko ja
dnia 13.08.2006, 13:52
Ocena
komentarza:
0
Mój imiennik
@ Mis
dnia 13.08.2006, 14:10
Ocena
komentarza:
0
"Skąd wziął się pomysł, aby zagazować do występów rodzinę?"

krzysio zagazowal rodzine a to brutal :P hehe :smilewinkgrin:
@ natalijka
dnia 13.08.2006, 15:07
Ocena
komentarza:
0
ale z niego łobuz :D buehehehe....
@ A$$$$ka
dnia 18.08.2006, 17:43
Ocena
komentarza:
0
Byłam na Lato z Radiem w Jaśle. Było fantastycznie a najlepiej zaśpiewał K. Krawczyk. Stałam pod samą scena. Gadałm z wieloma osobami i wszyscy to potwierdzają że najlepszy był KRAWCZYK!! :D
@ maksior
dnia 28.08.2006, 12:45
Ocena
komentarza:
0
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657