Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„Lato z Radiem” - plan imprezy

36

W najbliższą niedzielę do Jasła zawita Lato z Radiem. Już od przedpołudnia plenerowe studio Radiowej Jedynki nadawać będzie z jasielskiego rynku. W nadawanych na żywo wejściach radiowych zaproszeni goście opowiadać będą o Jaśle i jego wyróżnikach.

Impreza plenerowa rozpocznie się o godzinie 16 (obiekty MOSiR) Polką Dziadek, a ze sceny przywitają nas Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Do godziny 18 trwać będą prezentacje, m.in. prezentacja studia plenerowego Polskiego Radia, którą poprowadzi Sława Bieńczycka, będą też konkursy i program dla dzieci.

Po godz. 18 planowany jest koncert Zespołu Maleo Reggae Rockers. Po koncercie kolejne konkursy, a przed godziną 20 koncert Krzysztofa Krawczyka. Koncert GWIAZDY WIECZORU, którą będzie STACHURSKY, rozpocznie się o godzinie 21.20. Koncert Lata z Radiem zakończy się pokazem sztucznych ogni i oczywiście Polką Dziadek. 


„Lato z Radiem” w Jaśle 

POLKA DZIADEK

16.00 Początek imprezy, sygnał Lata z Radiem i przywitanie ze sceny,
opis  miasteczka i planu imprezy – Roman Czejarek i Bogdan Sawicki

16.10 Prezentacja studia plenerowego Polskiego Radia

16.15 Centrum Uśmiechu – CYFRA + program dla najmłodszych

17.15 konkursy sponsorów na scenie głównej

17.50 Koncert Zespołu Maleo Reggae Rockers

19.00 Konkursy sponsorów na scenie głównej

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz program Poznaj Dobrą Żywność

- Taniec Lemurów oraz Cyfra +

Kawa Prima czyli test czy dobrze znasz swojego partnera.

- Rozstrzygnięcie konkursu SMS-owego Lata z radiem

19.50 Koncert Krzysztofa Krawczyka

21.00 Konkurs Czy znasz Polskie Radio i Lato z Radiem? TAK czy NIE

- Rozstrzygnięcie konkursu SMS-owego Lata z radiem

21.20 Koncert GWIAZDY WIECZORUSTACHURSKY

22.30 Pokaz sztucznych ogni

22.35 Koniec imprezy

POLKA DZIADEK


UM Jasła

Reklama

Komentarze: 36

Dodaj komentarz Widok:
0
@ johnny
dnia 21.07.2012, 14:22 · Zgłoś
aby znów wytrzeć łzę gdy zapłacisz...
Odpowiedz
0
@ lola
dnia 16.07.2012, 12:48 · Zgłoś
kiedy beda jakies zdj ? ;D
Odpowiedz
1
@ ww
dnia 16.07.2012, 11:15 · Zgłoś
Podobno Stachursky obraził się na publikę? za "zostań piekarzem".
Odpowiedz
0
@ 123
dnia 16.07.2012, 14:01 · Zgłoś
i dobrze, bo się nie popisał ;)
Odpowiedz
1
@ rerere
dnia 16.07.2012, 00:26 · Zgłoś
Maleoooo<3
Odpowiedz
-1
@ Kross
dnia 15.07.2012, 22:57 · Zgłoś
Ale Pewex i Stachurski :D
Odpowiedz
0
@ Kross
dnia 15.07.2012, 22:53 · Zgłoś
Normalnie żal pokaz sztucznych ogni miał być o 22:30 a już jest godzina 23:00 ;p;p ;p !!!
Odpowiedz
-1
@ vonk
dnia 15.07.2012, 23:12 · Zgłoś
Rozpacz, 4 minuty pewnie z 20.000tyś skasowali, takie ognie to na wesele!!!
Odpowiedz
1
@ aaben
dnia 15.07.2012, 21:56 · Zgłoś
ŚCISZCIE TROCHĘ !!! słychać was 6 kilometrów od Jasła !!! a abonamentu i tak nie zapłacę !!!
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 15.07.2012, 20:01 · Zgłoś
[...] [...] huoo
Odpowiedz
2
@ tajemnicza
dnia 15.07.2012, 19:38 · Zgłoś
Właśnie, impreza nie pasuje? A może odpowiada wam bardziej JAMAL, Volover ? Chcecie ich zobaczyć na żywo? Zapraszam 21 lipca do Brzysk (park) !Wstęp wolny.
Odpowiedz
2
@ pseudonim
dnia 15.07.2012, 16:28 · Zgłoś
Zapraszam do Brzysk.!
21-22.07 ;D
Będzie fajnie ;)
Odpowiedz
3
@ kir
dnia 15.07.2012, 22:03 · Zgłoś
a ognie będą?
Odpowiedz
3
@ O'stańczyk
dnia 15.07.2012, 16:18 · Zgłoś
Ostatnia "lewa" kasa na igrzyska poszła 3 lata temu na rondo Hitlera,zestaw światełek tamże i fontanne w rynku. Teraz nawet na chleb brakuje bo ostatnie firmy w Jasle robią bokami,wiec o igrzyskach zapomnijcie i cieszcie się tym co jeszcze jest.
Odpowiedz
3
@ Wojtek
dnia 15.07.2012, 13:05 · Zgłoś
Jak to w Jaśle nic się nie dzieje.Co tydzień przy JDK super niedzielne imprezy.Bywam tam i jestem zadowolony!
Odpowiedz
3
@ Tutaj wpisalem swoj pseudonim
dnia 15.07.2012, 13:44 · Zgłoś
NApisał Wojtek lat 8 :)
Odpowiedz
-16
@ Wisloka Debica
dnia 15.07.2012, 11:51 · Zgłoś
wpadamy tam robimy zadyme!!
Odpowiedz
4
@ luka
dnia 15.07.2012, 23:14 · Zgłoś
ale wiecie dziewczynki ze trzecie zęby nie rosną?
Odpowiedz
2
@ jasło
dnia 16.07.2012, 13:51 · Zgłoś
noi co ale zadymę żeście zrobili
Odpowiedz
0
@ wisloka debica
dnia 15.07.2012, 11:51 · Zgłoś
wpadamy tam!!!
Odpowiedz
2
@ jasło
dnia 15.07.2012, 13:58 · Zgłoś
no to zobaczymy ubierzcie kaski bezpieczeństwa
Odpowiedz
11
@ hhyjglkjh
dnia 15.07.2012, 11:45 · Zgłoś
Maleo, Maleo, Maleo ! ♥
Odpowiedz
11
@ jhehehe
dnia 15.07.2012, 11:40 · Zgłoś
maleo powinno byc ostatnie ziomki co nie??
super gwiazdy, cieszcie sie ze nie ma szpaka!!!
Odpowiedz
1
@ Land
dnia 15.07.2012, 10:48 · Zgłoś
Cały czas reklamują [...], kiedy zbliża się czas okazuje się ,że [...] nie ma i nikt na ten temat ani słowa, ti jest radio ,któremu mamy płacić abonament.
Odpowiedz
6
@ weqf
dnia 14.07.2012, 21:12 · Zgłoś
Nie jest zle z repertuarem, Maleo dla mlodziezy, Krawczyk dla troche straszych, napewno chetnie go posluchaja i stachursky dla dzieciakow. Kazdy cos znajdzie dla siebie. MOglo byc gorzej
Odpowiedz
-7
@ maaas
dnia 14.07.2012, 18:35 · Zgłoś
Jak sie niby nic ciekawgo nie dziej ? ;/ a ostatnie warsztaty z Brianem Poniatowskim ? , to dopiero był coś . !
Odpowiedz
7
@ ESQI
dnia 14.07.2012, 18:04 · Zgłoś
zorganizujcie coś sami jak Wam nic nie pasuje!
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 14.07.2012, 18:00 · Zgłoś
Och znowu te wyleniałe "gwiazdy", których już nawet na odpusty nie zapraszają. Nie będzie nic ciekawego. Lepiej strzelić sobie w [...] - pardon [...] przed telewizorkiem i przegryźć golonkom.
Odpowiedz
5
@ ziomek21
dnia 14.07.2012, 17:01 · Zgłoś
do ona no masz racje nic się nie dzieje ciekawego:(:(
Odpowiedz
16
@ aw
dnia 14.07.2012, 16:46 · Zgłoś
nigdy nikomu nie wygodzi!!!
Odpowiedz
12
@ Alex
dnia 14.07.2012, 16:38 · Zgłoś
Jak wam się nie podoba to spadajcie! To ciekawe wydarzenie dla Jasła.Ludzie się zabawią i nareszcie zacznie się coś dziać. Popieram!!!:)
Odpowiedz
-21
@ snejkos
dnia 14.07.2012, 15:05 · Zgłoś
jak zwykle nic ciekawego...stachursky i krawczyk to są jakieś jaja prawda??
Odpowiedz
4
@ adixili
dnia 15.07.2012, 11:59 · Zgłoś
ciesz sie ze przynajmniej oni beda bo do tej pory same nudy a tak to posmiac mozna ale maleo rr spoko takze nie narzekać
Odpowiedz
20
@ 123
dnia 14.07.2012, 14:36 · Zgłoś
Maleo Maleo Maleo :)
Odpowiedz
14
@ ona
dnia 14.07.2012, 14:14 · Zgłoś
Nie mogę się doczekać , bo w TYM JAŚLE nic się nie dzieje !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.