Strona główna

Leonardo School – z pasji do edukacji dzieci

Napisany dnia: 24.09.2018, 09:26 , Tagi: Brak

Leonardo School  to sieć szkół specjalizująca się w budowaniu wysokich standardów nauczania dzieci. Dla nas edukacja to przede wszystkim rozbudzanie u Waszych pociech pasji poznawania świata. Teraz jesteśmy również w Jaśle.

Dzięki unikalnej metodyce nauczania, autorskim programom edukacyjnym, podręcznikom, i pomocom dydaktycznych oferujemy dzieciom edukację na najwyższym poziomie. Pracujemy w zespole wybitnych metodyków, anglistów, polonistów, pedagogów i psychologów, którzy troszczą się o najlepszą jakość nauczania. Z myślą o Twoim dziecku przygotowaliśmy trzy unikatowe marki dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych. W Jaśle uczymy w oparciu o dwie z nich: Leo Maniak i Leo English.

Szybko i efektywnie

Leo Maniak to metoda efektywnej nauki, dzięki której Twoje dziecko opanuje zasady ortografii, sztukę koncentracji, nauczy się sprawnie czytać i notować, wreszcie będzie mogło rozwijać umiejętność logicznego i twórczego myślenia.

Metoda uczy tak naprawdę, jak uczyć się skutecznie, łatwo i z rzeczywistym zainteresowaniem. Jednym z największych atutów Leo Maniaka ą bardzo dobrze opracowane konkretne sposoby przyswajania wiedzy. To niezawodny sposób na szybką i efektywną naukę oraz na wszechstronny rozwój.

Zajęcia Leo Maniaka nawiązują do programu szkoły podstawowej. Dzięki specjalnie ułożonej, dedykowanej ścieżce edukacyjnej, opracowanej przez wybitnych specjalistów dziecko w naukę angażuje ruch, wszystkie swoje zmysły, wyobraźnię oraz emocje. Z Leo Maniakiem dziecko poszerza zasób wiadomości, rozbudza ciekawość, aktywizuje twórcze myślenie i kreatywne działanie.

Język angielki? To proste!

Leo English to niecodzienne lekcje języka angielskiego. Na zajęciach nie dziwią melodyjne piosenki, niezwykłe opowiadania, podróże z bohaterami bajek. Dzieci biorą udział w przedstawieniach w roli aktorów i reżyserów. To również tworzenie rekwizytów, mnóstwo aktywności ruchowych i plastycznych. Po co to wszystko? Chodzi o to, aby nauka języka angielskiego była dla dziecka przyjemnością.

Wykorzystanie naturalnego u dzieci procesu nabywania umiejętności językowych i komunikowania się w języku angielskim to podstawa metody Leo English. Podczas zajęć mówimy do dzieci tylko po angielsku poprzez właściwy dobór słów i wspieranie wypowiedzi gestem. Pożądany efekt edukacyjny uzyskujemy dzięki zastosowaniu dramy, zabawy, aktywności ruchowych, plastycznych, muzyki oraz technik aktywnego uczenia się. Spójne dobranie wszystkich elementów i ułożenie ich wokół tematów budzących ciekawość dziecka w określonym wieku pozwala dzieciom skutecznie uczyć się języka angielskiego.

Języka angielskiego uczymy dzieci w różnym wieku. W ramach siedmiu starannie opracowanych poziomów języka angielskiego mogą uczyć się dzieci w wieku od 2 do 10 lat.

W Leonardo School dziecko otrzymuje gotowe pakiety edukacyjne (tornister, podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz wiele innych materiałów, które służyć będą zdobywaniu wiedzy).   

Więcej o Leonardo School dowiesz się w siedzibie szkoły w Jaśle przy ul. Staszica 5 bądź odwiedzając profil facebook’owy szkoły FB/Leonardo-School-Jasło.

Artykuł sponsorowany

 • "Grozi nam smród i plaga szczurów?"

  Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć...

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

   

  Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18.

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105