Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mateusz Mijal przedstawił nowy utwór. Płyta już latem? [WIDEO]

34

„Wirtualny” – taki tytuł nosi nowa piosenka Mateusza Mijala. Pochodzący z Jasła kompozytor, wokalista i instrumentalista będzie promował nią swoją debiutancką płytę. Od dawna zapowiadane wydawnictwo ma ukazać się na rynku już latem.

Po wspólnym projekcie ze Stachurskim, którego owocem był utwór „Za to co mam” i nakręcony do niego w Rzeszowie teledysk, 28-letni jaślanin powraca w wersji solo. Kawałek „Wirtualni”, podobnie jak zdecydowana większość utworów nagranych przez Mateusza na przestrzeni ostatnich lat, utrzymany jest w stylistyce tanecznego popu.

Muzykę do utworu Mateusz skomponował wspólnie z Przemysławem Pukiem, za warstwę tekstową odpowiada Liber – współpracujący z wokalistą od 2012 roku, kiedy to nagrali oni wspólnie przebój pt. „Winny”.

Premiera nowej piosenki Mateusza Mijala odbyła się dziś rano w programie „Dzień Dobry TVN”. Występ można obejrzeć na stronie programu -> LINKBędzie hit? 


Fonograficzny debiut jaślanina zapowiadany jest na lipiec.

jh

Reklama

Komentarze: 34

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ZAra
dnia 27.08.2015, 09:59 · Zgłoś
Od bardzo wielu lat słucham różnych piosenek, i szybko wylatują mi z ucha, a te Mateusza Mijała coś w sobie mają jedynego, prawdziwego, czego naprawdę ludzie szukają!
I nie chodzi tu o żadne podobieństwo do disco polo! Tego nienawidzę, bo jest płytkie i głupiutkie. Fijał jest prawdziwy, szczery. Śpiewa o prawdziwych problemach i emocjach zwykłych ludzi. Czekam na jego każdy nowy utwór!!! Jeszcze raz wielkie BRAWO!!! I zawiść innych wykonawców nic tu nie zmieni, bo liczą się tylko słuchacze!!! A oni będą tęsknić za tym głosem i kupią te utwory na pewno.
Odpowiedz
2
@ szejk
dnia 21.03.2015, 15:18 · Zgłoś
spiewakow to teraz co halpa, a do roboty by sie wzieli, tak to kazdy potrafi...
Odpowiedz
2
@ lukasz xd
dnia 19.03.2015, 10:22 · Zgłoś
hahahahahaha zal mi go
Odpowiedz
5
@ czarny
dnia 14.03.2015, 17:05 · Zgłoś
jak dla mnie udany kawalek ktory wpada w ucho.Gratulacje.
Odpowiedz
8
@ Tomi
dnia 14.03.2015, 14:27 · Zgłoś
Ludziska dajcie spokój każdy potrafi tylko drugiego krytykować czepiać się i wyszukiwać tak było jest i będzie,Niech każdy robi co chce, za nim zaczniecie czepiać się innych popatrzcie sami na siebie,nikt idealny nie jest i nikt nikomu nie dogodzi każdy z nas jest inny jedni maja taki gust drudzy inni, jednym się podoba drugim niepodoba ale proste i logiczne niepodoba ci sie to nie słuchaj i nie krytykuj głupio,ale bez [...] docinek by się oczywiście nie obyło bo jak zawsze trzeba czymś dopiec,ehhhhh ogarnijcie się wreście!!!
Odpowiedz
8
@ dragoness
dnia 14.03.2015, 10:07 · Zgłoś
Jasło - zagłębie chrześcijańskiej miłości.
Odpowiedz
-7
@ Kasia
dnia 13.03.2015, 20:26 · Zgłoś
Moze sie zglosi po dofinansowanie do Pani Wiceburmistrz
Odpowiedz
-4
@ mmmmmm
dnia 14.03.2015, 12:54 · Zgłoś
Pewnie Ania B. go sponsoruje
Odpowiedz
2
@ kol
dnia 13.03.2015, 18:50 · Zgłoś
IGratuluje!
Odpowiedz
-6
@ suami
dnia 13.03.2015, 17:23 · Zgłoś
To ten ,,kompozytor" rodem z Jasła, anie z Krakowa jak początkiem kariery głosił.
Odpowiedz
-3
@ [...]
dnia 13.03.2015, 12:45 · Zgłoś
Radio ESKA i tacy "artyści" zniszczo ten kraj...
Odpowiedz
3
@ Ona*
dnia 13.03.2015, 12:25 · Zgłoś
Chyba piosenka pt. WIRTUALNI a nie wirtualny ???
Odpowiedz
11
@ ....
dnia 13.03.2015, 10:04 · Zgłoś
dokładnie.
teraz ulubione słowo wiekszość to "[...], nieroby".. a jak ktoś eweidentnie cos robi to też źle.
ech.
Odpowiedz
-17
@ Tarzan-zan
dnia 13.03.2015, 10:46 · Zgłoś
A co on takiego ZROBIŁ ??? To że "śpiewa" jakkolwiek śpiewaniem można by to nazywać lub nie :) - to jaki z tego masz pożytek ty czy ja czy reszta społeczeństwa ??? Tak naprawdę NIC nie robi, śpiewa i ma z tego kasiorę i to niemałą, a inny musi tyrać od rana do nocy za parę złotych... Każdy by chciał nic nie robić i żyć dostatnio, tylko wtedy kto by na nich robił ???
Odpowiedz
21
@ jasielski pudelek
dnia 13.03.2015, 11:02 · Zgłoś
Ty szczekasz on śpiewa ... każdy robi to co potrafi :)
Odpowiedz
13
@ ....
dnia 13.03.2015, 11:36 · Zgłoś
Tarzan nie o to chodzi. Nie mnie oceniac co on robi a co Ty czy ktoś tam.. chodzi o wieczne wyzywanie innych od darmozjadów itp...gdzie nikt nikomu nic za darmo nie daje.

A chlopak spiewa a z tego ludzie zyją więc jakas praca to jest .
Odpowiedz
13
@ mateo@mateo
dnia 13.03.2015, 11:57 · Zgłoś
Jedyna rada to naucz się śpiewać a zarobisz i Ty.
Odpowiedz
-11
@ Tarzan-zan
dnia 13.03.2015, 22:08 · Zgłoś
Ja tu nikogo nigdy nie wyzywałem... po prostu znam się co nieco na sztuce i dla mnie taka twórczość jest słaba więc piszę że jest słaba a nie podniecam się tylko faktem że ktoś coś zaśpiewał... Śpiewać każdy może... Ale nie każdy musi tego słuchać...
Odpowiedz
6
@ xgz
dnia 14.03.2015, 06:48 · Zgłoś
Przecież nikt każdemu słuchać nie karze..

Jednym się podoba innym nie, jak wszystko tylko po co od razu taka zawiść.
Odpowiedz
31
@ mateo@mateo
dnia 13.03.2015, 09:23 · Zgłoś
Czytam te Wasze komentarze i nóż w kieszeni się otwiera jaka zawiść i zazdrość bije od ludzi z Jasła, którzy to powinni wspierać osoby z naszego otoczenia którym się udało przecież pochodzą właśnie stąd powinniśmy być z nich dumni. Z gustami muzycznymi się nie dyskutuje, każdy z nas lubi coś innego, ale do [...] nie bądźmy tacy. Nikt nikomu nie zabrania ciężko pracować i osiągać sukcesy. Brawo Mateusz!
Odpowiedz
-13
@ Tarzan-zan
dnia 13.03.2015, 10:43 · Zgłoś
Tak... wspierać bo akurat ktoś jest z jasła... To samo napisze ktoś z kołaczyc, że trzeba go wspierać bo jest z kołaczyc, inny - z koziej wólki też tak napisze i trzeba będzie wszystkich wspierać... Ja np. umiem puszczać wybitnie cuchnące [...] to trzeba mnie wspierać, będę jeździł po wioskach i miastach i dawał popisy swojego talentu... Co wy na to ?? Przecież ludzi zdolnych trzeba wspierać...
Odpowiedz
13
@ sylwia
dnia 13.03.2015, 10:52 · Zgłoś
Wiesz masz racje zazdrosc zazdrosc!!! Mi sie tam jego piosenki podobaja i szkoda ze tak negarywnie go oceniacie i glos tez jest orginalny moim zdaniem a wy ktorzy tak zazdroscicie zamiasr gadac zrubcie cos dla siebie skoro wam tak szkoda nikt waas nie zamknal na klucz mozecie isc szkolic sie i co tam tylko chcecue bo zazdrosc was w konxu zje... a co do mateusza zycze sukcesow!!! A wam zebyscie nie byli tacy zazdrosni zachlanni zaborczy zawisci ...
Odpowiedz
9
@ mateo@mateo
dnia 13.03.2015, 11:56 · Zgłoś
Skoro tylko tyle potrafisz (puszczać wybitnie cuchnące [...]) to nie masz czym się jednak pochwalić żal mi Ciebie i nie ma Cię w czym wspierać. A nikt od Ciebie ani nikogo innego nie wymagał pomocy pieniężnej chodziło o to żeby nie [...] na kogoś, że chcieli go w telewizji widocznie stwierdzili, że warto. A Ty potrafisz się pocieszać że wszyscy są be. Myślę , że masz problem ze sobą po prostu. Polecam psychologa.
Odpowiedz
-8
@ Tarzan-zan
dnia 13.03.2015, 22:06 · Zgłoś
Ja wam te bączki za darmo puszczać mogę, nie chcę za to ani grosza... Wystarczy mi wasza satysfakcja.
Odpowiedz
-7
@ pjr
dnia 13.03.2015, 23:47 · Zgłoś
a mnie się nóż otwiera jak czytam takie komentarze jak twój - popierajmy, klaszczmy i podniecajmy sie i [...]my w [...] bo chłopak z krasińskiego jest w TV!!! wkurza mnie to robienie sensacji na siłę i "medialne odliczanie do premiery klipu disco polo z Jasła albo teraz do premiery płyty artysty Mijala - mało kto wie która to jego płyta i co było na poprzednich - a chłop na koncertach i tak gra w dużej mierze covery - swoja drogą dobry sposób znalazł an robienie pieniędzy - kęci spoty reklamowe kolejnych miast :P. teraz jeszcze brakuje żeby jasielskie media z zapartym tchem powróciły do śledzenia postępów w karierze Szpaka (albo jej wskrzeszania) ... achaaa jest jeszcze zespół Dziewczyny ..
Odpowiedz
5
@ jaslanka
dnia 14.03.2015, 19:56 · Zgłoś
a ja jestem z Jasła i jestem dumna że jest wreszcie ktoś kto naprawdę umie śpiewać i ma fajne piosenki, ja nie mam nic przeciwko jemu a Ci którzy mu zazdroszczą niech spróbują własnych sił jeśli mają talent, a to jest moje zdanie i mam do tego prawo i może się to komuś podobać i nie...
Odpowiedz
-17
@ kocham
dnia 13.03.2015, 08:27 · Zgłoś
kto to jest ? przepisz na szynke? [...]
Odpowiedz
-19
@ Świntusia Macabrescu
dnia 13.03.2015, 08:14 · Zgłoś
"...za warstwę tekstową odpowiada Liber..." to Mijal jest niedojrzałym chłopcem z Akademii Szkolnej, który śpiewa "Skaldów" ?
Odpowiedz
23
@ ktoś
dnia 13.03.2015, 06:39 · Zgłoś
Brawo Mateusz ! czy wiesz, że Twoje piosenki są bardzo popularne na polskich dyskotekach w Niemczech ?
Odpowiedz
-31
@ janek
dnia 13.03.2015, 01:20 · Zgłoś
glos.ma.jak.facio.z.disko.polo.i.takie.tam
Odpowiedz
-16
@ Tarzan-zan
dnia 13.03.2015, 10:37 · Zgłoś
Kolejny "artysta" pokroju szpaka... Tak śpiewać to sobie można przy goleniu albo na jarmarku wiejskim za 20 gr na [...] a nie kompromisować się przed całym światem... (dla wielkich ortografów słownikowych - CELOWO napisałem "kompromisować się")...
Odpowiedz
-7
@ ixi
dnia 14.03.2015, 09:23 · Zgłoś
Podklad z CD I ruszamy buzia do wylaczonego mikrofonu..
Odpowiedz
-5
@ jaaaa
dnia 15.03.2015, 13:50 · Zgłoś
popieram!!! dicho bandżo jak nic
Odpowiedz
5
@ Arek
dnia 20.03.2015, 16:52 · Zgłoś
To jest istne disco polo, przewidywalne rymy i oprocz tego ma wade wymowy. Ja bym nie chciał zeby idolem mojego syna byl ktos taki. Wozi sie po mieście super furą w skórzanej kurtce i okularach za srednia krajowa. Prowadza po okolicznych hotelach z mezatkami i kobietami o wygladzie [...]. To jest Polska to jest Jasło. Mówi w każdym wywiadzie , ze fan Rihanny. Do Chrisa Browna to mu daleko a nieudolna podróba smieszy. Chce promować Jasło ale my nie chcemy byc kojarzeni z takim czlowiekiem!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.