Strona główna

Meteorolodzy ostrzegają przed marznącym deszczem

14
Napisany dnia: 06.12.2018, 16:12 , Tagi: Brak

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że dnia 07.12.2018 od godz. 0300 do godz. 1200 prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu ze śniegiem oraz deszczu powodujących gołoledź.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska szacuje się na: 80% (Opady marznące).

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ SAMARYTANIN
dnia 06.12.2018, 16:18
Ocena
komentarza:
24
Piaskarki gotowe?
@ Gg
dnia 06.12.2018, 17:37
Ocena
komentarza:
9
Jak nie ostrzegali to padał marznący deszcz i drogowcy byli nieprzygotowani.
Jak ostrzegają i drogowcy w gotowości to marznącego deszczu nie ma.
@ Jozin z Bazin
dnia 06.12.2018, 19:50
Ocena
komentarza:
16
Jeżeli znowu będzie droga nieprzygotowana i ludzie będą w d... To pozwałbym odpowiednie organy do sądu... Dzisiaj realia mamy takie że prywaciarzy nie obchodzi czym dojedziesz do pracy. Masz dojechać i UJ i ludzie się muszą pchać w taką gołoledź. Ale po to płacimy podatki że droga ma być rano ogarnięta! Także Rysiu lepiej dzwoń do drogowców albo taczki, sól i dawaj!
@ Prawnik
dnia 06.12.2018, 16:25
Ocena
komentarza:
9
A gdzie Panie gotowe umowy przeglądam przyniesli przed chwilą z urzędu, nawet na pojutrze sie nie wyrobie!
@ Bb
dnia 06.12.2018, 16:51
Ocena
komentarza:
7
Znowu będzie masakra. Już powinni jeździć i sypać solą
@ ;
dnia 06.12.2018, 19:36
Ocena
komentarza:
1
Tak sypią ale najważniejsze drogi, tzn. w I klasie utrzymania. Drogi powiatowe, miejskie czy gminne są w niższych kategoriach. Na wcześniejsze sypanie mogą sobie pozwolić tylko najbogatsze miasta a i tak nie za każdym razem. Bo nigdy nie wiadomo czy prognoza się sprawdzi. Np. jednorazowy koszt akcji odśnieżenia naszej stolicy po opadach śniegu, to od 0,6-2 mln zł. w zależności od obfitości opadów.
@ gw30
dnia 07.12.2018, 18:37
Ocena
komentarza:
2
Patrząc na zarobki Pana Pabiana który zarabia więcej niż prezydent Rzeszowa oraz niewiele mniej od premiera RP to byłbym w stanie stwierdzić że Jasło wcale nie takie biedne i na utrzymanie dróg powinno miasto Jasło stać tym bardziej że w niewielu dziedzinach władze mają się czym pochwalić to może choć o drogi w zimie zadbają...
@ Grabarz
dnia 06.12.2018, 19:50
Ocena
komentarza:
4
A co wy myślicje że ja mam z głodu umrzec ja tez chce zarobic w swoim zawodzie.
@ karol
dnia 06.12.2018, 20:15
Ocena
komentarza:
6
oby nie bylo powtorki z poniedziałki
@ Drogowcy
dnia 07.12.2018, 02:54
Ocena
komentarza:
-4
My śpimy do południa jak prezes a wy się ślizgajcie.
@ stf
dnia 07.12.2018, 07:17
Ocena
komentarza:
-1
Dzis wyjechały po drodze ich 5 minołem
@ Zieloni
dnia 07.12.2018, 09:32
Ocena
komentarza:
3
[komentarz nie na temat]
@ do zieloni
dnia 07.12.2018, 10:15
Ocena
komentarza:
5
[komentarz nie na temat]
@ st
dnia 07.12.2018, 22:45
Ocena
komentarza:
2
dlatego trzeba wybierać ludzi z Jasła -City a nie tych z koziej...
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Mercedesem wjechał w drzewo

   

  Dziś rano na ul. Jana z Dukli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego mercedesa wjechał w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 • 15 milionów złotych na rewitalizację 

   

  Już wkrótce Miasto Jasło przystąpi do realizacji inwestycji, których łączna wartość opiewa na kwotę blisko 15 mln zł. W mieście powstanie m.in. nowoczesne centrum nauki. Remontu doczeka się również plac Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi. Zadania rewitalizacyjne finansowane będą przy udziale środków pochodzących z UE.

 • Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu dokonała wyboru dyrektora jasielskiego szpitala. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Dzisiaj z jednym z nich podpisano umowę.

   

 • Budżet Obywatelski wraca do prokuratury

  Sąd Rejonowy w Jaśle rozpatrzył zażalenie złożone przez władze miasta Jasła na postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych mieszkańców Jasła w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego. Sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia.

 • Oświadczenie nauczycieli i pracowników jasielskiego "Ekonomika"

   

  Nauczyciele i pracownicy jasielskiego "Ekonomika" wydali oświadczenie w związku trwającym w Polsce strajkiem nauczycieli. 

 • Zdrowie ucznia priorytetem dla polskiej szkoły

   

  W minioną sobotę, w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście edukacji zdrowotnej”. Wzięło w niej udział blisko sześćdziesięciu nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Szczególnie wartościowe dla praktyków edukacji okazały się przygotowane przez organizatora konferencji warsztaty.

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 kwietnia, 8, 20 i 31 maja 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

   

  ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105