Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Mistrz Promocji Czytelnictwa 2011

5

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach  laureatką konkursu Mistrz Promocji Czytelnictwa 2011. 13 kwietnia Jury Konkursu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich "Mistrz Promocji Czytelnictwa 2011" przyznało naszej gminnej bibliotece i jej filią wyróżnienie.

Mistrz Promocji Czytelnictwa to konkurs, w którym nagradzane są najaktywniejsze biblioteki za działania wspierające rozwój i promocję czytelnictwa.

10 maja br. na uroczystej gali podczas otwarcia III Warszawskich Targów Książki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zostały wręczone nagrody dla zwycięzców konkursu. Konkurs ma za zadanie wyróżniać „najlepsze praktyki biblioteczne” służące zwiększeniu zainteresowania książką, popularyzacji wiedzy i informacji oraz ułatwiające do nich dostęp. Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizator czwartej edycji konkursu „Mistrz Promocji Czytelnictwa” wyróżnił osiem najbardziej aktywnych bibliotek promujących czytelnictwo w 2011 roku w Polsce.     

Biblioteki gminy Jasło po raz piąty w tym roku zostały nagrodzone i wyróżnionem.in.: w kampanii społecznej Fundacja ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom, w konkursie dla gminnych koalicji pt. „Razem dla społeczności lokalnej” zorganizowanym w ramach Programu Rozwoju Bibliotek dla województwa podkarpackiego, akcji UNICEF – Wszystkie Kolory Świata, nominację Kapituły Konkursu dla Animatorów Społecznych im. Heleny Redlińskiej oraz SBP – Mistrz Promocji Czytelnictwa.

Nasz sukces, to również sukces władz gminy Jasło, ponieważ dzięki pomocy, zaangażowaniu i wsparciu władz gminy i lokalnej społeczności był  on możliwy.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach  

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Bibliotekarz
dnia 15.05.2012, 11:17 · Zgłoś
Gratuluję i podziwiam!Jesteście wspaniałe.
Odpowiedz
3
@ Krystyna
dnia 14.05.2012, 16:25 · Zgłoś
Gminna biblioteka na pewno nie ma aż takich możliwości jak biblioteki w wielkich miastach - choćby mniejsza kadra, lokale itp. Gratuluję wszystkim pracującym w tej bibliotece i życzę dalszej tak owocnej działalności.
Odpowiedz
3
@ Iwona
dnia 14.05.2012, 14:11 · Zgłoś
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów !
Odpowiedz
3
@ czytelniczka
dnia 13.05.2012, 13:50 · Zgłoś
Gratuluję i życzę wielu sukcesów. Pozdrawiam
Odpowiedz
4
@ 001
dnia 13.05.2012, 13:06 · Zgłoś
Gratulacje
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.