Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nie żyje Witold Odrobina. Wieloletni dziennikarz RMF FM i TVN. Przyjaciel Gminy Brzyska

23

Witold Odrobina przez lata związany był z jedną z największych imprez na terenie powiatu jasielskiego Dni Liwocza, bez Witka to nie były Dni Liwocza. W ostatnich latach, przez obowiązki związane z pracą w TVN Turbo, odmawiał. Jednak Gmina Brzyska o nim nie zapomni. Z kamerą również bywał w Jaśle. Stąd także wywoził materiały do stacji. Znał się z wieloma mieszkańcami.

Gmina Brzyska wystosowała nawet specjalny wpis, w którym zegna dziennikarza określając Go swoim kolegą.

- To był jeden telefon. Umowa to na samym końcu, najczęściej mało ważna. Zawsze się cieszył, że będziemy mogli znów razem świętować. Miał świetny kontakt z publicznością. Ludzie go uwielbiali. Był naszą stałą dodatkową gwiazdą Dni Liwocza -wspomina w rozmowie z nami Rafał Papciak, wójt Gminy Brzyska.

red

Napisany dnia: 24.11.2021, 09:06
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Obserwator
dnia 24.11.2021, 09:11
Ocena
komentarza:
23
Wszystko co jest związane z Liwoczem jest święte. Świeć Panie nad Jego Duszą.
@ Dziękujemy.
dnia 24.11.2021, 10:00
Ocena
komentarza:
12
Wspaniała góra Liwocz i dwa sanktuaria na niej- Krzyża Świętego i NMP Królowej Pokoju. Świętej pamięci Witold był ich wielkim propagatorem.
@ A
dnia 24.11.2021, 11:17
Ocena
komentarza:
-6
Na Liwoczu nie ma żadnego Sanktuarium. A jeżeli to samozwańcze ks. Gerarda. Napisz, albo zadzwoń do Kurii to się dowiesz prawdy.
@ Q12
dnia 24.11.2021, 09:22
Ocena
komentarza:
-3
[Komentarz nie na temat]
@ Oro
dnia 24.11.2021, 09:57
Ocena
komentarza:
8
Szkoda Witka był fajnym człowiekiem otwartym na ludzi. Poznałem go osobiście pare lat temu
@ :(
dnia 24.11.2021, 10:35
Ocena
komentarza:
5
żegnaj wito... :(
@ Pioter
dnia 24.11.2021, 10:36
Ocena
komentarza:
14
Ostatnia prosta?
@ luc
dnia 24.11.2021, 13:52
Ocena
komentarza:
1
Coraz więcej będzie tych zgonów niestety... Coraz więcej. I będą to zwalać na "nie zaszczepionych". Jak braliście szprycę to módlcie się żeby to było jednak placebo.
@ Człowiek też zwierzę
dnia 24.11.2021, 16:41
Ocena
komentarza:
1
Wśród kogo więcej? Przypadek? Nie sądzę.
@ :(:(:(
dnia 24.11.2021, 18:03
Ocena
komentarza:
9
Młody chłop - ostatnia prosta
@ Abnegat
dnia 25.11.2021, 01:27
Ocena
komentarza:
6
RMF, TVN - to mainstream, co wyklucza wstrzemięźliwy stosunek do szprycowania.
@ Abnegat
dnia 25.11.2021, 02:01
Ocena
komentarza:
3
[Komentarz nie na temat]
@ Człowiek też zwierzę
dnia 25.11.2021, 14:17
Ocena
komentarza:
4
"Wstrzemięźliwy" stosunek do ochrony zdrowia:-D Odporność na wiedzę i podatność na pseudonaukę u niektórych;-)
@ Abnegat
dnia 25.11.2021, 15:12
Ocena
komentarza:
1
Korona-ściema to właśnie triumf pseudonauki nad rozumem człowieka. Ludzie zatracili zdolność logicznego myślenia i nie widzą sprzeczności w tym, że najpierw namawiano, że pierwsza i druga dawka ich wyzwoli ("Spritze macht frei"), a teraz łykają jak pelikany, że musi być trzecia, "przypominajka". Może nawet czwarta, piąta dziesiąta - czemu nie? Czego nie robi się dla "ratowania zdrowia i życia"?
@ Człowiek też zwierzę
dnia 26.11.2021, 13:49
Ocena
komentarza:
0
Białe jest czarne.
@ XYZ
dnia 24.11.2021, 13:25
Ocena
komentarza:
-5
Super info - a moze chociaz by ktos napisał ile miał lat?
@ xsxxa
dnia 24.11.2021, 13:27
Ocena
komentarza:
0
A to jest az tak istotne?
@ Abnegat
dnia 24.11.2021, 18:22
Ocena
komentarza:
5
Jeżeli nieistotne, to dlaczego podaje się wiek na każdej klepsydrze? Bo jeżeli nie jest istotne w jakim wieku zmarł, to można by dojść do wniosku, że nie jest istotne, iż w ogóle zmarł?
@ Anna
dnia 24.11.2021, 19:43
Ocena
komentarza:
8
Miał 50 lat
@ Ligol
dnia 24.11.2021, 21:58
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ ehhh ...
dnia 24.11.2021, 22:45
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Lidia
dnia 25.11.2021, 08:05
Ocena
komentarza:
0
pomyśl pomyśl
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • To nie mogło skończyć się inaczej. Ten chłopak jest stworzony do tego, żeby sięgać po najwyższe laury w karate kyokushin

   

  Kamil Mastaj to podręcznikowy przykład tego, jak skromny chłopak z małej miejscowości, dzięki olbrzymiej determinacji i ciężkiej pracy, może osiągnąć sukces sportowy. Lata treningu i wyrzeczeń, wychowanego w podjasielskiej Świerchowej chłopaka, zaprowadziły na sam szczyt kariery zawodowego sportowca. Dzisiaj Kamil z dumą może prezentować złote medale mistrzostw Polski, Europy oraz Świata w karate kyokushin. O swojej drodze do spełnienia sportowych marzeń i nie tylko opowiedział w obszernym wywiadzie udzielonym naszej redakcji.    

 • Ruszyła druga edycja Świątecznej Paczki dla Domu Dziecka w Kołaczycach

   

  Młody jaślanin Szymon Strączek po raz drugi jest inicjatorem zbiórki na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Kołaczycach. W ubiegłym roku za sprawą jego pomysłu została dla nich przygotowana świąteczna paczka. Podczas pierwszej edycji zebrano blisko 5 tysięcy złotych. Śladem ubiegłego roku ruszyła kolejna zbiórka, z której dochód zostanie przeznaczony na najbardziej potrzebne rzeczy.

 • Kiedy Warto Wywiercić Studnię Głębinową?

   

  Czym są studnie głębinowe? Kiedy warto zdecydować się na odwiert? Jaką firmę wybrać, aby spełniała wszystkie nasze oczekiwania? Sprawdź koniecznie!

 • Dokonano odbioru wykonanych prac w budynku przy ul. Metzgera w Jaśle. Jutro wznowiony zostanie ruch na drodze krajowej nr 28

  Prace budowlano-naprawcze bloku przy ul. Metzgera w Jaśle po blisko dwóch tygodniach dobiegły końca. Dzisiaj komisja dokonała odbioru wykonanych prac związanych z zabezpieczeniem uszkodzonej konstrukcji nośnej budynku...

 • Oferta wigilijna Baru Mlecznego „Wojtek”

   

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Niedługo rozpoczniemy przygotowania do najbardziej radosnego święta w roku. Już dzisiaj wielu z nas zastanawia się, jakie potrawy pojawią się na wigilijnym stole. Będzie można je zamówić w Barze Mlecznym „Wojtek”, który przygotował specjalną ofertę wigilijną dla swoich klientów.

 • Pakiet alertowy obostrzeń. Nowe restrykcje w kraju

  Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawił pakiet alertowy obostrzeń związany z pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa o nazwie Omikron. Od 1 grudnia obowiązywać będą nowe obostrzenia w kraju. Zostaną również uszczelnione granice i będzie obowiązywał zakaz lotów do siedmiu krajów afrykańskich.

 • Podwyżka dla burmistrza Jasła przegłosowana. Wyższe diety otrzymywać będą również miejscy radni

   

  Rada Miejska Jasła podjęła uchwałę w sprawie ustalenia wynagrodzenia Ryszarda Pabiana, Teraz, będzie on otrzymywał wyższą niż dotychczas pensję. Burmistrz zarabiał będzie niespełna 20 tys. zł brutto. Od stycznia przyszłego roku, wyższe diety otrzymywać będą także miejscy radni.

 • Wybrany asortyment pieczywa zamawiaj online. Odbierz je w sklepach Społem i Gama

   

  Poszukujesz wartościowego pieczywa? Znajdziesz je w sklepach sieci Społem i Gama. Teraz, chleby o obniżonej zawartości węglowodanów, wyższej zawartości białka i błonnika oraz o niskim indeksie glikemicznym można zamawiać online i odebrać w wybranym sklepie na terenie Jasła.  

 • MKS „Gamrat-MOSiR” Jasło z kolejny ligowym zwycięstwem. Jaślanie pokonali we własnej hali TKS Tychy

   

  Siatkarze MKS-u „Gamrat-MOSiR” Jasło idą za ciosem. Podopieczni Bartosza Kilara odnieśli trzecie zwycięstwo w ostatnich siedmiu dniach. Tym razem w pokonanym polu zostawili zespół TKS Tychy. Jaślanie wygrali we własnej hali 3:1. Spotkanie obfitowało w wiele zaciętych i emocjonujących wymian. Obie ekipy zaprezentowały przed jasielską publicznością kawał dobrej siatkówki. Fenomenalne zawody rozegrał Arkadiusz Kościółek.

 • Krzysztof Topolski został prezesem zarządu TBS-ABK Sp. z o.o.

  Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki TBS-ABK Sp. z o.o. wygrał dr inż. Krzysztof Topolski, były prezes zarządu Konsorcjum Olejów Przepracowanych - Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów Spółka Akcyjna w Jedliczu, obecnie pracownik Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie oraz członek Zarządu Regionu Podkarpackiej PO na Podkarpaciu.

 • Podwyżki wynagrodzenia starosty i diet radnych stały się faktem. Niejednogłośna decyzja Rady Powiatu w Jaśle

   

  Zgodnie z przewidywaniami, decyzją Rady Powiatu w Jaśle znacząco wzrośnie wynagrodzenie starosty jasielskiego. Adam Pawluś zarabiał będzie 20 tys. zł brutto. Od grudnia wzrośnie również wysokość diet, jakie pobierają radni. W zależności od pełnionej funkcji na konta radnych powiatowych wpływać będzie od 2 240 zł do 3 500 zł w przypadku przewodniczącego rady. Decyzja organu uchwałodawczego w sprawie podwyżek nie była jednogłośna. Ich wysokość krytycznie oceniła grupa radnych opozycyjnych, którzy postępowanie władz powiatu określili mianem „skoku na kasę”. 

 • Blisko 3,5 mln zł na inwestycję w Dębowcu. Czy te pieniądze przepadną?

  Wójt Marcin Bolek spotkał się z mieszkańcami gminy, aby porozmawiać o planach inwestycyjnych związanych z budową zaplecza sanitarnego dla Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dębowcu. Z uwagi na fakt, iż od pewnego czasu w społeczeństwie pojawiły się niepokoje dotyczące realizacji tego przedsięwzięcia, włodarz gminy postanowił osobiście porozmawiać z mieszkańcami na ten temat i zdementować plotki dotyczące spalarni i wysypiska odpadów..

 • Nowa stacja paliw MOYA w Jaśle

   

  W Jaśle, przy ul. Sroczyńskiego 42, została otwarta nowa, atrakcyjna stacja paliw – MOYA. Obiekt ten jest bogato wyposażony – oprócz najwyższej jakości paliw kierowcy mogą skorzystać m.in. z kompresora czy odkurzacza, a wielobranżowy sklep oferuje szeroki asortyment artykułów przydatnych zarówno na podróż, jak i do domu. To jednak nie wszystko, bo punkt gastronomiczny Caffe MOYA zachęca do spróbowania chrupiących hot-dogów, gorących zapiekanek, pizzy, stripsów z kurczaka w zestawach z frytkami oraz oczywiście aromatycznej i pobudzającej kawy. Z okazji otwarcia stacji paliw w Jaśle, przez najbliższy miesiąc wszyscy klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji.

 • Wielkie otwarcie firmowego sklepu rybnego "Delfin" w Jaśle

   

  Hurtownia rybna Delfin , która na mapie miasta Jasła znajduje się od 1990 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, już w najbliższą środę 24 listopada planuje otwarcie swojego sklepu firmowego.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105