Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nie żyje Witold Odrobina. Wieloletni dziennikarz RMF FM i TVN. Przyjaciel Gminy Brzyska

24

Witold Odrobina przez lata związany był z jedną z największych imprez na terenie powiatu jasielskiego Dni Liwocza, bez Witka to nie były Dni Liwocza. W ostatnich latach, przez obowiązki związane z pracą w TVN Turbo, odmawiał. Jednak Gmina Brzyska o nim nie zapomni. Z kamerą również bywał w Jaśle. Stąd także wywoził materiały do stacji. Znał się z wieloma mieszkańcami.

Gmina Brzyska wystosowała nawet specjalny wpis, w którym zegna dziennikarza określając Go swoim kolegą.

- To był jeden telefon. Umowa to na samym końcu, najczęściej mało ważna. Zawsze się cieszył, że będziemy mogli znów razem świętować. Miał świetny kontakt z publicznością. Ludzie go uwielbiali. Był naszą stałą dodatkową gwiazdą Dni Liwocza -wspomina w rozmowie z nami Rafał Papciak, wójt Gminy Brzyska.

red

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Lidia
dnia 25.11.2021, 08:05 · Zgłoś
pomyśl pomyśl
Odpowiedz
1
@ ehhh ...
dnia 24.11.2021, 22:45 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
1
@ Ligol
dnia 24.11.2021, 21:58 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
8
@ Anna
dnia 24.11.2021, 19:43 · Zgłoś
Miał 50 lat
Odpowiedz
-5
@ XYZ
dnia 24.11.2021, 13:25 · Zgłoś
Super info - a moze chociaz by ktos napisał ile miał lat?
Odpowiedz
0
@ xsxxa
dnia 24.11.2021, 13:27 · Zgłoś
A to jest az tak istotne?
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 24.11.2021, 18:22 · Zgłoś
Jeżeli nieistotne, to dlaczego podaje się wiek na każdej klepsydrze? Bo jeżeli nie jest istotne w jakim wieku zmarł, to można by dojść do wniosku, że nie jest istotne, iż w ogóle zmarł?
Odpowiedz
14
@ Pioter
dnia 24.11.2021, 10:36 · Zgłoś
Ostatnia prosta?
Odpowiedz
2
@ luc
dnia 24.11.2021, 13:52 · Zgłoś
Coraz więcej będzie tych zgonów niestety... Coraz więcej. I będą to zwalać na "nie zaszczepionych". Jak braliście [...] to módlcie się żeby to było jednak placebo.
Odpowiedz
1
@ Człowiek też zwierzę
dnia 24.11.2021, 16:41 · Zgłoś
Wśród kogo więcej? Przypadek? Nie sądzę.
Odpowiedz
10
@ :(:(:(
dnia 24.11.2021, 18:03 · Zgłoś
Młody chłop - ostatnia prosta
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 25.11.2021, 01:27 · Zgłoś
RMF, TVN - to mainstream, co wyklucza wstrzemięźliwy stosunek do szprycowania.
Odpowiedz
3
@ Abnegat
dnia 25.11.2021, 02:01 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
4
@ Człowiek też zwierzę
dnia 25.11.2021, 14:17 · Zgłoś
"Wstrzemięźliwy" stosunek do ochrony zdrowia:-D Odporność na wiedzę i podatność na pseudonaukę u niektórych;-)
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 25.11.2021, 15:12 · Zgłoś
Korona-ściema to właśnie triumf pseudonauki nad rozumem człowieka. Ludzie zatracili zdolność logicznego myślenia i nie widzą sprzeczności w tym, że najpierw namawiano, że pierwsza i druga dawka ich wyzwoli ("Spritze macht frei"), a teraz łykają jak pelikany, że musi być trzecia, "przypominajka". Może nawet czwarta, piąta dziesiąta - czemu nie? Czego nie robi się dla "ratowania zdrowia i życia"?
Odpowiedz
0
@ Człowiek też zwierzę
dnia 26.11.2021, 13:49 · Zgłoś
Białe jest czarne.
Odpowiedz
5
@ :(
dnia 24.11.2021, 10:35 · Zgłoś
żegnaj wito... :(
Odpowiedz
8
@ Oro
dnia 24.11.2021, 09:57 · Zgłoś
Szkoda Witka był fajnym człowiekiem otwartym na ludzi. Poznałem go osobiście pare lat temu
Odpowiedz
-3
@ Q12
dnia 24.11.2021, 09:22 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
23
@ Obserwator
dnia 24.11.2021, 09:11 · Zgłoś
Wszystko co jest związane z Liwoczem jest święte. Świeć Panie nad Jego Duszą.
Odpowiedz
12
@ Dziękujemy.
dnia 24.11.2021, 10:00 · Zgłoś
Wspaniała góra Liwocz i dwa sanktuaria na niej- Krzyża Świętego i NMP Królowej Pokoju. Świętej pamięci Witold był ich wielkim propagatorem.
Odpowiedz
-6
@ A
dnia 24.11.2021, 11:17 · Zgłoś
Na Liwoczu nie ma żadnego Sanktuarium. A jeżeli to samozwańcze ks. Gerarda. Napisz, albo zadzwoń do Kurii to się dowiesz prawdy.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.