Nocą w Muzeum Narciarstwa...
Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie zaprasza na pielgrzymowanie szlakiem Camino de Santiago pod czujnym okiem Alicji Mojko, podróżniczki, aktorki, poetki... Po krótkim odpoczynku, można będzie obejrzeć wystawę pt. „Bawiła mnie nowość... Stanisław Barabasz – człowiek licznych pasji”.

Dla wytrwałych będzie coś jeszcze o narciarstwie. Zapraszamy w piątek 18 maja 2012 r. start o godzinie 20:00.
Wiesław Czechowicz
Opiekun muzeum
