Nocna jazda bez celu - zbieramy zakrętki dla Kacperka
Oficjalnie i już bez żadnych ceregieli informujemy co następuje: piątek 05.06. na parkingu PSW (ul. Na Kotlinę 8) podczas trwania Juwenaliów startujemy ze spotem NOCNEJ JAZDY! Zbiórka maszyn o godzinie 19:00.
Naklejkę z imprezy dostają tylko CI, KTÓRZY PRZYWIOZĄ NAKRĘTKI (ilość nie ma znaczenia) - "pierdoła" a nawet nie wiecie jak ważna dla życia dziecka !!!
Ok. godziny 21:00 wyruszamy paradnie przez miasto (oczywiście z prędkością "patrolową").
Ulice przejazdu: Lwowska, Kazimierza Wielkiego, Rynek, Tadeusza Kościuszki, Metzgera, Piłsudskiego, Bieszczadzka (czyli jedziemy krajową "dwudziestką ósemką) i za tartakiem w Zimnej Wodzie skręcamy w prawo. Wjeżdżamy w dużą, stalową bramę oflagowaną nazwą "WIEŚLAND".
Na uczestników spotu będzie czekał parking i super impreza.
Dla pierwszych osób, które zjawią się na parkingu uczelni PSW czekają pamiątkowe naklejki z imprezy (o ile wezmą ze sobą nakrętki z butelek plastikowych). Taka naklejka upoważnia również do bezpłatnego wjazdu na teren Wieślandu, gdzie będzie odbywać się impreza kończąca Nocną Jazdę.
Zbieramy nakrętki, udostępniamy i promujemy ten post !!!

Dla dziesięciu najbardziej "aktywnych" osób rozdamy pamiątkowe wjazdówki - naklejki już 01.06 w poniedziałek !!!!
DO DZIEŁA !!!!
