Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nowoczesne wnętrze i najnowsze wyposażenie w budynku rehabilitacji w Nowym Żmigrodzie

116

W sobotę w Nowym Żmigrodzie władze gminy wraz z kierownictwem ośrodka zdrowia oraz poseł Marią Kurowską dokonali uroczystego otwarcia Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej, w którym mieści się rehabilitacja. Budynek w ostatnim czasie został poddany gruntownej przebudowie i termomodernizacji.<FOTOGALERIA>

Budynek "B" ośrodka zdrowia w Nowym Żmigrodzie przed przebudową i termomodernizacją

Budynek "B" ośrodka zdrowia w Nowym Żmigrodzie po modernizacji 

Do niedawna rehabilitacja pacjentów mogła być realizowana jedynie na 55 m kw. Wiele usług takich jak krioterapia, laseroterapia, hydroterapia, czy wirówki wodne nie wchodziły w zakres usług SP GZOZ w Nowym Żmigrodzie. Ponadto administracja i możliwość korzystania z rehabilitacji odbywały się w budynku "A". Po dziewięciu miesiącach prac w budynku "B" ośrodka zdrowia powstała nowoczesna rehabilitacja w pełni wyposażona bez barier architektonicznych dla osób z niepełnosprawnościami.

Od teraz pacjenci będą przyjmowani w komfortowych warunkach, bowiem powierzchnia, z której mogą korzystać zwiększyła się z 55 m kw. do 180 m kw. - Dotychczas nie było dostępnych wszystkich zabiegów ambulatoryjnych, z których pacjenci mogliby korzystać. Obecnie rozszerzyliśmy usługi o m.in. krioterapię, laseroterapię i w tym momencie pełnimy pełen zakres usług ambulatoryjnych – podkreśla Grzegorz Pers, kierownik Samodzielnego Publicznego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Nowym Żmigrodzie.

Całość inwestycji została zrealizowana na kwotę ponad 1,5 mln zł. - Budynek rehabilitacji powstał w ramach Rządowego Programu Inicjatyw Lokalnych. Dofinansowanie, które gmina otrzymała to 1 mln zł. Dodatkowe środki to 200 tys. zł z Programu Rosnąca Odporność i środki z budżetu gminy – wyjaśnia Grzegorz Bara, wójt Gminy Nowy Żmigród.

Koszty związane z zakupem wyposażenia rehabilitacyjnego, mebli oraz wykonaniem projektu inwestycji leżały w gestii kierownictwa ośrodka zdrowia. Jak wyjaśnił kierownik G. Pers łącznie kosztowało ich to 273 tys. zł. - Będziemy mieli doskonałe warunki do pracy. Ponadto należy podkreślić, że w tym momencie zabiegi będą wykonane w odrębnym pomieszczeniu, dzięki czemu będzie możliwość przyjęcia więcej pacjentów w danym momencie. Plusem jest również to, że oferujemy więcej usług, których nie było w poprzednim gabinecie, to jest krioterapia miejscowa z użyciem ciekłego azotu, wanny do kąpieli wirowych do kończyn górnych i dolnych, a także specjalne mankiety do drenażu limfatycznego – podkreśla Ewa Łysik, fizjoterapeuta.

Dotychczas w SP GZOZ w Nowym Żmigrodzie rocznie rehabilitowało się około 1000 osób. Po przebudowie i termomodernizacji obiektu możliwości ośrodka zwiększyły się, dlatego liczba przyjmowanych pacjentów zapewne wzrośnie. Według wyliczeń kierownika ZOZ będzie to o 500 osób więcej.

id

Reklama

Komentarze: 113

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Jan
dnia 19.08.2022, 10:32 · Zgłoś
Gdzie kropidlo
Odpowiedz
0
@ wyborca 2023
dnia 26.04.2022, 09:29 · Zgłoś
Wybory tak mi się zdaje i tak mi sie widzi, że pewnikiem wymuszą jakieś zmiany personalne
Odpowiedz
2
@ Patriota
dnia 25.04.2022, 15:30 · Zgłoś
Jak można przecinać wstęgę w barwach narodowych. To tak jakby ktoś flage narodową publicznie ciął. żenua
Odpowiedz
-2
@ wyborca
dnia 25.04.2022, 10:23 · Zgłoś
Wreszcie odpowiedni politycy zostali zaproszeni. Najskuteczniejsza, najmilsza i najuczciwsza jest Pani Poseł Maria Kurowska. Będziemy Panią wpierać przy najbliższych wyborach do Parlamentu.
Odpowiedz
7
@ wiedzący
dnia 25.04.2022, 11:58 · Zgłoś
Maria nie chce już do parlamentu tylko do europarlamentu bo tam jeszcze nie była ?? No i większa KASA !!
Odpowiedz
-5
@ do wiedzącego
dnia 25.04.2022, 13:21 · Zgłoś
Dla Pani Poseł Marii Kurowskiej kasa nie jest najważniejsza, najważniejszy jest człowiek i jego dobro.
Odpowiedz
6
@ do "do wiedzącego"
dnia 25.04.2022, 17:09 · Zgłoś
To, że kasa nie jest dla niej najważniejsza pokazała odstępując od budowy zakładu zagospodarowania odpadów w Jaśle, która miała być finansowana ze środków unijnych.
Jednocześnie kładąc tym na łopatki gospodarkę odpadową w Jaśle i w powiecie jasielskim pokazała jak dla niej najważniejszy jest człowiek i jego dobro (dla swojego dobra człowiek jasielski musi płacić horrendalne ceny za odpady wywożone do instalacji poza Jasłem)
Po trzecie: pokazała też w ten sposób jaką ma świadomość ekologiczną (a raczej jej brak) zachęcając suwerena do podrzucania odpadów w wiele miejsc do tego nie przeznaczonych, bo suweren może i nie potrafi głosować ale potrafi liczyć koszty.
Odpowiedz
5
@ krewny
dnia 25.04.2022, 09:22 · Zgłoś
Po co to wszystko, przecież teleporady "uleczyły" tylu Polaków.
Odpowiedz
8
@ do krewnego
dnia 25.04.2022, 11:37 · Zgłoś
To Pani Poseł Maria Kurowska zatrzymała pandemię. Bardzo dobitnie i odważnie powiedziała z mównicy Sejmowej, że [...] trzeba leczyć i Rząd RP czym prędzej zniósł restrykcje i znów jesteśmy wolni.
Odpowiedz
7
@ Do PiS
dnia 25.04.2022, 01:17 · Zgłoś
Jeszcze raz napisze , tylko ćwiczenia I dobry fizykoterapeuta , te maszynki lasery i inne ustrojstwa nic nie dają. 60 z80 zabiegów i tylko kasa stracona.
Odpowiedz
8
@ Buahaha
dnia 24.04.2022, 22:26 · Zgłoś
Najlepsze, sa te osoby zupelnie nie zwiazane ze sprawa, gmina, inwestycja, no ale sa...
Odpowiedz
4
@ Optymalizacja
dnia 24.04.2022, 21:53 · Zgłoś
A gdzie Karol
Odpowiedz
15
@ Wirusso
dnia 24.04.2022, 21:39 · Zgłoś
A majorowa słynna z bycia wdową też cieła wstęgę?
Odpowiedz
0
@ Darek
dnia 24.04.2022, 21:39 · Zgłoś
Ta kobieta na zdjęciu przy Kurowskiej co przecina to żona Bary ?
Odpowiedz
7
@ gall anonim
dnia 24.04.2022, 20:11 · Zgłoś
Ilość pacjentów zależy od kontraktu z NFZ.
Odpowiedz
11
@ członek
dnia 24.04.2022, 20:15 · Zgłoś
A od czego albo od kogo zależy kolejność w kolejce?
Odpowiedz
12
@ obserwator
dnia 24.04.2022, 19:59 · Zgłoś
Mieszkńcy nie krytykujcie tylko przy najbliższych wyborach tym na fotkach - VON.
Radny Pers już kampania do Sejmu ??? Oj Boże Boże widzisz i nie grzmisz.
Odpowiedz
5
@ Lulek
dnia 24.04.2022, 19:11 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
15
@ Nemo
dnia 24.04.2022, 18:49 · Zgłoś
A jaki wkład w budowę tego obiektu miała pani poseł, że tak na pierwszym planie do przecinania wstęgi się ustawiła?
Odpowiedz
8
@ Dramat
dnia 24.04.2022, 17:08 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
12
@ Mieszkaniec
dnia 24.04.2022, 15:30 · Zgłoś
Za to sala konferencyjna w Ośrodku Zdrowia, że ho, ho!
Odpowiedz
13
@ Przysiecok
dnia 24.04.2022, 15:16 · Zgłoś
Most w Przysiekach już gotowy. W najbliższym czasie podobna szopka
tylko z większym rozmachem nas czeka bowiem most prowadzi do domu
rodzinnego starosty.
Odpowiedz
16
@ Xxxx
dnia 24.04.2022, 15:02 · Zgłoś
Nikt nie narzeka na rehabilitację tylko na ten cyrk dookoła tego wstęgi itd.kunasz?
Odpowiedz
0
@ Obywatel
dnia 24.04.2022, 14:03 · Zgłoś
Ludzie narzekacie na wszystko, a za chwilę będziecie lecieć na rehabilitację. Nikt wam nie do godzi. Robi sie cos jest zle, nie robi sue jest zle. Nic tylko narzekacie. Brawo dobra inwestycja i przydatna dla obywateli.
Odpowiedz
9
@ [...]
dnia 24.04.2022, 13:58 · Zgłoś
A Karol R. od mebli co tam robi.
Podobnie jak dyrektor Urzędu Pracy?
LANS?
Odpowiedz
1
@ członek
dnia 24.04.2022, 20:13 · Zgłoś
dyrektor urzędu pracy przyjechał se na rehabilitacje
Odpowiedz
10
@ enzo
dnia 24.04.2022, 13:52 · Zgłoś
Zabrakło na otwarciu starosty co buduje mosty wraz ze swoją świtą.
Odpowiedz
18
@ lalala
dnia 24.04.2022, 13:36 · Zgłoś
A może nożyczki pani Marii po prostu się należą? Czy ktoś może poinformować opinię publiczną , CZYM KONKRETNIE - KOMKRETNIE, mówię - zasłużyła się p-osłanka Solidarnej Polski oprócz szerzenia wsiowej dewocji?
Odpowiedz
7
@ Kierowca 810
dnia 24.04.2022, 13:26 · Zgłoś
W związku ze zbliżającymi się wyborami już najwyższy czas podjąć
przemilczany ostatnio temat obwodnicy Nowego Żmigrodu.
Czyżby też był czasowo przechodni tak samo jak błyskotliwy temat
zapory w Kątach. Już mieszkańcy Nowego Żmigrodu zapomnieli
na czym zatrzymał się temat tej częściowej tak potrzebnej obwodnicy.
Odpowiedz
-8
@ Rex
dnia 24.04.2022, 13:08 · Zgłoś
Wy komentujący to na pewno jesteście aż tak [...] jak widać to po waszych komentarzach, bo nawet za największe pieniądze byście takich głupot nie pisali. Nawet medycyna jest w stosunku do was bezsilna. Szczekajcie, szczekajcie, a karawana jedzie dalej.
Odpowiedz
4
@ [...] Byk
dnia 24.04.2022, 13:31 · Zgłoś
Jedzie, jedzie...cały czas jedzie...
Po ciebie.
Odpowiedz
0
@ do Rex
dnia 26.04.2022, 01:21 · Zgłoś
Karawana idzie, a nie jedzie.
Odpowiedz
10
@ [...] Byk
dnia 24.04.2022, 13:05 · Zgłoś
Maria Nożycoręka is back!
Odpowiedz
15
@ Maurycy z Siepietnicy
dnia 24.04.2022, 12:15 · Zgłoś
Po co rehabilitacja, leki i to całe szaleństwo chodzenia na pasku firm farmaceutycznych skoro wystarczyłaby szczera, płomienna modlitwa o uzdrowienie do np. św. Andrzeja Boboli?
Odpowiedz
6
@ jaś
dnia 24.04.2022, 16:26 · Zgłoś
o relikwiach nie wspominając.
Odpowiedz
0
@ js
dnia 26.04.2022, 07:19 · Zgłoś
Czekają na relikwie św. Władymira.
Odpowiedz
17
@ Woytazzz
dnia 24.04.2022, 10:56 · Zgłoś
Średni wiek pielęgniarki w Polsce to obecnie jakieś 55 lat. Na wsiach coraz większy problem jest z niedoborami kadry medycznej, zwłaszcza lekarzy. Za kilka lat, nawet mimo nowoczesnego sprzętu, nie będzie miał kto leczyć.

Co w kierunku rozwiązania tego problemu przez kilka lat w sejmie zrobiła pani poseł? Wy, jej wyborcy, na pewno śledzicie jej działania - czekam zatem na odpowiedź.
Odpowiedz
7
@ Bolo
dnia 24.04.2022, 10:47 · Zgłoś
Jak w dawnych czasach tylko inne twarze a miało tak już nie być. Powiedzcie ile chory czeka an dostęp do tych wspaniałych gabinetów, a personel się nudzi .
Odpowiedz
20
@ Żmigrodcok
dnia 24.04.2022, 10:37 · Zgłoś
Niestety wójt [...] zszedł na psy o reszcie wiedziałem to od dawna
Odpowiedz
5
@ wiedzący
dnia 25.04.2022, 12:03 · Zgłoś
Wójt to tylko marionetka ! "Znudziwszy się nam i naszym porządkom wepchna go w mieszek jako czynią łątkom "
Odpowiedz
1
@ Do Żmigrodcok
dnia 26.04.2022, 01:12 · Zgłoś
Szkoda, że wyborcy nie uwzględniają tego zejścia Bary na psy. Może przy najbliższych wyborach wreszcie przejrzą na oczy.
Odpowiedz
3
@ Do wiedzący
dnia 26.04.2022, 01:17 · Zgłoś
[...] to marionetka, ale czerpie niezłe zyski z tego bycia marionetką. "Gromadę [...] koło siebie mając", jak mówi noblista.
Odpowiedz
29
@ Hugo
dnia 24.04.2022, 10:36 · Zgłoś
Marysia figurki Boboli nie przywiozła? Przekaż Zbysiowi że przez
jego nieudolność tracimy miliony z Unii dziennie i takich obiektów
mogliby powstać więcej.
Odpowiedz
4
@ Do Hugo
dnia 24.04.2022, 12:01 · Zgłoś
..tracimy z Unii,bo sam polski człowiek nie chciał dofinansować rolników..po cóż tam jest i kto to?
Odpowiedz
33
@ Xx
dnia 24.04.2022, 10:09 · Zgłoś
A Pani Kurowska tu po co? Czy ona zawsze musi się wszędzie pchać? Jak by otwierali miejskie toalety tez będzie?
Odpowiedz
1
@ js
dnia 26.04.2022, 07:17 · Zgłoś
Coś jej ostatnio nie było słychać. Nawe4t żadnej głupoty nie palnęła. Chora czy co?
Odpowiedz
-19
@ Seba
dnia 24.04.2022, 09:59 · Zgłoś
PO zamykało PiS otwiera...
Odpowiedz
0
@ kobuet
dnia 27.04.2022, 11:03 · Zgłoś
kiedy beda zamykac ?
Odpowiedz
24
@ Ja
dnia 24.04.2022, 09:21 · Zgłoś
Stomatolog z nowoczesnym wyposażeniem jest chyba bardziej potrzebny,szkoda,że o tym nikt nie myśli!
Odpowiedz
21
@ Do ja
dnia 24.04.2022, 09:34 · Zgłoś
Tylko, ze żaden stomatolog nie chce pracowac na umowę z NFZ ponieważ jest to mało opłacalne. Niskie kontrakty, mała wycena świadczeń a wymagania NFZ ogromne. Dobry stomatolog woli mieć pacjentów komercyjnych i nie mieć święty spokój. Przykład z Krempnej np
Odpowiedz
-3
@ Obywatel
dnia 24.04.2022, 14:08 · Zgłoś
Potrzebny ci stomatolog to pojedź do Jasla masz ich na każdej ulicy, ilu chcesz.
Odpowiedz
17
@ Ja do Obywatel
dnia 24.04.2022, 14:29 · Zgłoś
Ja jestem mieszkańcem Gminy Nowy Żmigród i tutaj chciałbym aby był stomatolog jak dotychczas,a do Jasła to ty sobie jedż!
Odpowiedz
-7
@ Emi
dnia 24.04.2022, 09:00 · Zgłoś
Jezu obdarz komentatorów pokojem,obdarz mądrością
Odpowiedz
36
@ QQrQ
dnia 24.04.2022, 08:54 · Zgłoś
Mam pytanie: Ile należy miesięcy odczekać na rehabilitację ze skierowania?
Odpowiedz
-15
@ Emi
dnia 24.04.2022, 08:59 · Zgłoś
Jezu obdarz pokojem ludzi chorych na nienawiść
Odpowiedz
0
@ kama
dnia 24.04.2022, 13:03 · Zgłoś
Trzy miesiące się czeka na rehabilitację. A może jesteś ciekaw ile się czeka w Wielkiej Brytanii? Odpowiem. Znacznie, znacznie dłużej.
Odpowiedz
4
@ Lulek
dnia 24.04.2022, 15:47 · Zgłoś
Zacznij od TVP info tam dopiero leje się nienawiść
Odpowiedz
5
@ Do kama
dnia 25.04.2022, 07:37 · Zgłoś
W Wielkiej Brytanii czekałem na rehabilitację 1 tydzień. Jeden tydzień.
Odpowiedz
-13
@ Emi
dnia 24.04.2022, 08:50 · Zgłoś
Czego tyle wrogości i nienawiści.
Odpowiedz
41
@ Dawnych wspomnień czar
dnia 24.04.2022, 08:47 · Zgłoś
W przeszłości na wsiach elementami rehabilitacji były: grabie, widły, motyka, sierp, kosa, [...], piła "moja-twoja", siekiera, kopacz, opałka, płachta no i oczywiście zawołanie prędko, predko bo się chmurzy !
Odpowiedz
20
@ Kościelny
dnia 24.04.2022, 10:39 · Zgłoś
Teraz po wsiach z kijami wieczorem spacerują
Odpowiedz
15
@ Rudek
dnia 24.04.2022, 11:00 · Zgłoś
Zgadzam się. Ludzie ciężko pracowali byli zdrowi i długo żyli . Dziś się rehabilitują w byle jakich warunkach a rehabilitanci pokończyli zaocznie pseudoszkoly
Odpowiedz
22
@ Stary
dnia 24.04.2022, 13:42 · Zgłoś
Wtedy nie bylo mopsow bezrobotnych bezdomnych i biedronek i aby napic sie mleka trzeba bylo krowy chowac.
Odpowiedz
26
@ łodyniec
dnia 24.04.2022, 08:45 · Zgłoś
Już nożyczki ruszyły ;-)
Buhahahaha
Odpowiedz
2
@ Jaslanin
dnia 24.04.2022, 08:33 · Zgłoś
Najnowsze wyposażenie ?
Odpowiedz
4
@ XXL
dnia 24.04.2022, 20:06 · Zgłoś
Nie rozumiesz??? Nowe urządzenia
Odpowiedz
19
@ Fizjoterapeuta
dnia 24.04.2022, 08:18 · Zgłoś
Nowoczesny sprzęt? Laser, ugul, wirówki? Bez jaj. Nowoczesna fizjoterapia zmienia się i odchodzi od tych zabiegów, a NFZ je coraz mniej refunduje, tak że są nieopłacalne. Liczy się indywidualna praca z pacjentem a nie to że lekarz przepisze laser i ugul. Sprzęt też jest ważny ale taki jak tutaj to przeżytek. Jedynie tylko krio i do drenażu OK.
Odpowiedz
10
@ Do fizjo
dnia 24.04.2022, 09:56 · Zgłoś
Zapewne pracujesz komercyjnie ponieważ zapominasz o tym, ze NFZ określa jaki sprzęt jest wymagany do podpisania kontaktu. Niestety jeden stół do terapii manualnej nie wystarczy
Odpowiedz
39
@ Obecnie
dnia 24.04.2022, 07:55 · Zgłoś
Szopki i cyrku ciąg dalszy
Odpowiedz
46
@ Trex
dnia 24.04.2022, 07:54 · Zgłoś
Przekażcie Kurowskiej że przez jej szefa Ziobrę możnaby wybudować
tysiące takich ośrodków gdyby nie jego spór z Unią Europejską i wielomilionowe
kary za każdy dzień.
Odpowiedz
-26
@ do Trex
dnia 24.04.2022, 09:07 · Zgłoś
Panie Trex to nie Korea Polnocna zeby kasta wybierala sie sama i byla bezkarna , zyjemy w XXI wieku . To towarzystwo wzajemnej adoracji ma sluzyc obywatelom , i Ziobro ma w zupelnosci racje. A Unia jaka jest to widzimy wszyzcy , dzieki naszej [...] opozycji mamy to co mamy . Ciekawe co Pan powie w kwesti uchodcow gdzie sa te miliony z Uni .
Odpowiedz
21
@ Trex do @ do Trex
dnia 24.04.2022, 10:30 · Zgłoś
A czy rząd Polski zwrócił się w ogóle o pomoc do Unii?
NIE. Bo Morawiecki i nasi " wielcy" myślą że wszystko nam się należy
i to Unia ma latać za nami. Posłowie z Solidarnej Polski są europosłami
jak choćby Pan Jaki, Pani Kempa itd. skoro ta unia jest taka niedobra, [...],
[...] itp. a jakoś brać kasę w euro to im nie przeszkadza.
Ziobro jest najdłużej urzędującym ministrem sprawiedliwości bo już 8 rok
i [...] w sądach i prokuraturze jak był tak jest.
Odpowiedz
-7
@ do Trex
dnia 24.04.2022, 11:59 · Zgłoś
Bo taki [...] robi opozycja w Brukseli , szkalujac swoj kraj zeby za wszelka cene wrocic do wladzy , a jak juz Pan wymienil Pana Jakiego to prosze posluchac jego wypowiedzi
Odpowiedz
9
@ Sieka do @ do Trex
dnia 24.04.2022, 15:11 · Zgłoś
Nie Korea? A czym się różnimy? Mamy naczelnika i wodza w jednym
niczym Kim w Korei, propoagnd w tv ta sama co w Korei
Odpowiedz
41
@ Mix
dnia 24.04.2022, 07:51 · Zgłoś
Myślałem że ten [...] aż tak nie przesiąknał pisowskimi zwyczajami
robienia cyrku i szopki z byle otwarcia ale jednak pisyzacja postępuje
Odpowiedz
42
@ Woytazzz
dnia 24.04.2022, 07:59 · Zgłoś
Szkoda tym bardziej, że w ostatnim czasie Nowy Żmigród był ostoją normalności - otwarli i przekazali parę fajnych rzeczy bez asysty tych parodystów.
Odpowiedz
4
@ [...] 20 tysięcy jak [...]
dnia 24.04.2022, 19:24 · Zgłoś
[...] dawniej sie nie pchał bo miał stary płaszcz. Teraz zarabia nareszcie jak człowiek to płaszcz sobie kupił telewizja mu nie straszna.
Odpowiedz
4
@ Do Mix
dnia 26.04.2022, 01:07 · Zgłoś
[...] trzyma z tymi, co aktualnie są na świeczniku. Jest lepszy niż ćma, która kocha światło. Oby się od tych świeczek nie poparzył. A może poparzenie by go otrzeźwiło?
Odpowiedz
4
@ Do [...] jak [...]
dnia 26.04.2022, 01:09 · Zgłoś
Płaszcz sobie kupił, ale ogłady i wiedzy już nie. Przy takich zarobkach widocznie nadal go nie stać.
Odpowiedz
66
@ Sieka
dnia 24.04.2022, 07:49 · Zgłoś
Gdzie Majorowa Zając z synkiem Wojtusiem ,gdzie poseł za euro Boguś
i gdzie Dar Boży starosta Adaś?
Odpowiedz
18
@ Max
dnia 24.04.2022, 08:04 · Zgłoś
Reszta olała to wszystko i nie chcieli przyjechać ... widać tacy przekonywujący byli lub tak lubią kierownika.
Odpowiedz
12
@ nie żenada
dnia 24.04.2022, 13:16 · Zgłoś
Pers przyjechał a on to drugi [...]
Odpowiedz
9
@ do nie żenada
dnia 24.04.2022, 15:08 · Zgłoś
P. to nie [...] tylko Władzoluś lub Korytoluś
Odpowiedz
1
@ Do PiS
dnia 24.04.2022, 07:40 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
6
@ Ja
dnia 24.04.2022, 03:32 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
43
@ Etatowy bezrobotny
dnia 24.04.2022, 06:21 · Zgłoś
To patronka fryzjerow i krawcowych ???
Odpowiedz
90
@ wybory dopiero za rok
dnia 24.04.2022, 00:44 · Zgłoś
Czy kurowska dała jakieś swoje pieniądze na remont i wyposażenie tego budynku?
Bo takie samo przecinanie wstęgi mogła dokonać dowolna mieszkanka gminy albo pani sprzątaczka która tak samo płaci podatki i przynajmniej ma większy wkład pracy w tym ośrodku.
Odpowiedz
-34
@ Balcerowicz
dnia 24.04.2022, 09:28 · Zgłoś
Tak samo jak Ty kupując bułki płacisz podatki . Tak samo Maria kupuje bułki i dała na rehabilitatownie.
Odpowiedz
17
@ Rostowski
dnia 24.04.2022, 12:25 · Zgłoś
Niech ..."Maria" prymitywnej reklamy sobie tu nie robi. Żmigrodczyznę zamieszkują ludzie światli a nie [...].
Odpowiedz
-1
@ dobre
dnia 24.04.2022, 12:29 · Zgłoś
Kłaputy światli ludzie ?
Odpowiedz
7
@ 1971
dnia 24.04.2022, 17:02 · Zgłoś
wystarczy balcerowicz ,że porównasz ile kwoty wolnej od podatku ty masz a ile maria. jakie ty masz przywileje a jakie ona, no i oczywiście obowiązki twoje i jej
Odpowiedz
56
@ Łukasz
dnia 23.04.2022, 23:51 · Zgłoś
Nożycoręcy znów zaatakowali! Chowaj się kto może!
Odpowiedz
120
@ [..]
dnia 23.04.2022, 23:48 · Zgłoś
Jest przecinaczka Maria - żenada...
Odpowiedz
-74
@ Do
dnia 24.04.2022, 00:20 · Zgłoś
Te narzekania o tych nożycach stają się już coraz bardziej nudne. Cieszcie się że jest obiekt taki czy inny i lepiej jak jest i te nożyce niż brak tych nożyc i brak inwestycji. Zaznaczam że jestem zwykłym szarym [...] i nie mam w tym żadnego interesu.
Odpowiedz
91
@ Maro
dnia 24.04.2022, 01:11 · Zgłoś
Narzekania nudne?a to co robią ci od nożyczek to nie jest już nudne?A może ty jesteś jednym z nich
Odpowiedz
7
@ ixi
dnia 24.04.2022, 06:26 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
115
@ Do @ Do
dnia 24.04.2022, 07:59 · Zgłoś
Ja też jestem szarym zwykłym człowiekiem i bardzo mnie denerwuje
robienie kampanii wyborczej z otwarcia i przecięcia wstęg. Obiekt powstał dzięki
naszym podatkom a nie za pieniądze Bary Kurowskiej Persa i itd.
Jak wybudują za swoje to niech sobie fotki robią
Odpowiedz
-29
@ Ale
dnia 24.04.2022, 10:00 · Zgłoś
Jak wybudują za swoje to byś płacił za pomoc
Odpowiedz
22
@ pisflacja szaleje
dnia 24.04.2022, 11:58 · Zgłoś
przecinacze wstazek w akcji bez nich by sie zawalilo i jeszcze ksiadz niech pokropi oczywiscie nie za darmo
Odpowiedz
20
@ Do @ Ale
dnia 24.04.2022, 12:19 · Zgłoś
I tak płacę bo publiczna służba zdrowia istnieje tylko na papierze.
Chcesz się leczyć to musisz iść z kasą prywatnie do koleżeństwa po fachu
p. Persa
Odpowiedz
-11
@ do @Do
dnia 24.04.2022, 12:20 · Zgłoś
jak nie wiesz o co chodzi to nie wypisuj bzdur.
Odpowiedz
28
@ Duch
dnia 24.04.2022, 12:36 · Zgłoś
W normalnym świecie otwarcie czy remont takiego obiektu powinno być normalną. U nas każda załatana dziura jest celebrowana i to jest żenujące.
Odpowiedz
0
@ nie żenada
dnia 24.04.2022, 13:15 · Zgłoś
To że Maria jest to dobrze ale czego nie ma starosty [...] ?
Olewa Nowy Żmigród i mieszkańców jego !
Odpowiedz
-2
@ Obywatel
dnia 24.04.2022, 14:11 · Zgłoś
Przynajmniej jakiś jeden obiektywny komentarz. Ja tez nie mam żadnego w tym interesuje i tak samo uważam. Dobrze że inwestycja była i skorzystają na niej pacjenci. Będzie można skorzystać z wielu zabiegów. Brawo .
Odpowiedz
31
@ Podszywanie
dnia 24.04.2022, 14:40 · Zgłoś
Podszywanie się pod efekty pracy innych to domena polityków,
w tym Marii K.
Kiedy otwierać będzie zakład zagospodarowania odpadów
w Jaśle? Kiedy zwróci kasę za utrącenie tego zamierzenia?
Kiedy przeprosi za błędy mieszkańców Jasła?
Na razie jako władza pije szampana niezależnie od skutków
swoich działań i zaniechań.
Odpowiedz
-6
@ FAN
dnia 24.04.2022, 18:26 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
4
@ js
dnia 24.04.2022, 18:55 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ Do obywatel
dnia 24.04.2022, 21:26 · Zgłoś
Dobrze , ze ktoś to docenia. Jest obiektywny i wyrozumiały. Takich ludzi potrzebują nasze czasy
Odpowiedz
0
@ Hm
dnia 24.04.2022, 21:57 · Zgłoś
Ci to tak się szarpią w komentarzach z tymi nożycami przy każdym opisywanym na tym portalu otwarciu nowego dzieła to jest skazuje na tą grupę że co nie zrobi się dobrego to zawsze kontra. No głupota, dziecinada, [...], słoma z cholewiaków, bród, [...]. Tak się nie da budować lepszego stylu życia i bycia. To tak jak z tymi zdrajcami i antypolskimi [...] w PE. Ludzie mniej rozumni, mniej inteligentni nie są w stanie przewidzieć nawet swych przyszłych, alternatywnych ruchów na szachownicy nie mówiąc już o pięciu czy dziesięciu przeciwnika w przód. Szkoda pisać bo i tak nie zrozumieją. Bawcie się dalej w te przedszkolne hasełka czy chasełka bo i tak wam wszystko jedno. Wasze plusy czy minusy są jałowe i nic nie wnoszą poza Waszym z szacunku "W" ego, to jam wielki mędrzec. Zdrowia
Odpowiedz
0
@ js
dnia 25.04.2022, 04:03 · Zgłoś
do Kastro: No może w jakimś pisowskim grajdole jeszcze trafi się szkoła bez sali gimnastycznej.
Odpowiedz
-3
@ js
dnia 25.04.2022, 08:26 · Zgłoś
A co to ma za znaczenie że 11 dni? Liczy się że nie stracili dotacji co się nagminnie zdarza obecnemu /nie/rządowi. W całej swojej głupocie nie tylko potwierdziłeś moją rację. Kto rządził w W-wie w 2005 r. a dokładnie 2002 - 06 ? A mieli zrobić po 2006 r - rozwalić rozpoczętą budowę i robić nowy projekt?. PS. Oczyszczalnie działa bez zarzutów, wadliwy jest kolektor. Nie odrożniasz jednego od drugiego [...]?
Odpowiedz
5
@ Fan
dnia 25.04.2022, 08:48 · Zgłoś
Cytując klasyka [...] przodem idzie
Odpowiedz
2
@ Kiedy
dnia 26.04.2022, 01:04 · Zgłoś
Kiedy wreszcie wójt [...] zejdzie ze sceny? Gdyby miał choć trochę honoru, już dawno by to zrobił.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.