Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nowy singiel Mateusza Mijala

27

Po dużym sukcesie singla "Winny" nagranego z Liberem, jaślanin zaprezentował nowy utwór. Chociaż "Coś na później" zadebiutowało dopiero wczoraj w stacjach radiowych, to już słuchacze węszą hit.

Posłuchajcie sami i oceńcie, jak podoba Wam się nowy utwór Mateusza. 

(gm)

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dorć
dnia 14.11.2012, 08:23 · Zgłoś
jak kolęa!
Odpowiedz
1
@ skarbuś45
dnia 13.11.2012, 21:02 · Zgłoś
Brawo Mateusz,gratulacje-super piosenka:)
Odpowiedz
1
@ arns
dnia 09.11.2012, 08:23 · Zgłoś
a ja tam wolę innego rodzimego artystę:
https://www.youtube.com/watch?v=i6GjjIYdZIQ
ekipa wychodzi, gra swoje i ma w nosie komerchę. Z drugiej strony jednak trzeba docenić, że w tak małym mieście jak Jasło jest sporo muzyków i kapel...Mateusz, Szpaku, Krusher&Krushfest, Mindfieldy, PDP i kilku innych. tak czy siak - jest dobrze.
Odpowiedz
3
@ ewelina
dnia 08.11.2012, 20:35 · Zgłoś
super tak dalej podoba mi śię brawo Mateusz:)
Odpowiedz
-1
@ jkl
dnia 08.11.2012, 20:32 · Zgłoś
nudnee jak flaki z olejem ;d
Odpowiedz
4
@ jaslak
dnia 08.11.2012, 14:16 · Zgłoś
Powiem tak na kolana mnie nie powala piosenka ze srednim tekstem i banalną muzyką idealna do komercyjnej stacji radiowej typu rmf zet i eska .Jedno co przyznam czlowiek spiewac potrafi i napewno robi to lepiej niz szpak ale plyty nie kupie . Pozatm obecnie w naszym kraju nie robi sie nic więcej poza głównianą malo ambitną muzyką która ma byc niby dobra dobrą muzyke robiono w latach 70-90 a to co teraz to jest dno
Odpowiedz
2
@ mjuzik
dnia 08.11.2012, 12:18 · Zgłoś
A ja tam nie wiem jak to się może w ogóle komuś podobać... cały czas powtarzanie "później" i to ma być hit?
Odpowiedz
-4
@ viva
dnia 08.11.2012, 12:20 · Zgłoś
zazdrosc..zżera Twa psychke iz sa na tym swiecie ludzia ktorzy ,,zyja" a nie tylko ,,zyja z dnia na dzien" bez zadnej pracy i osiagniecia czegokolwiek
Odpowiedz
3
@ RMN
dnia 08.11.2012, 10:09 · Zgłoś
Czekam na duet Mijal-Szpak!!!
Odpowiedz
-5
@ badu
dnia 07.11.2012, 23:21 · Zgłoś
Cienko. To rzeczywiście Eskowy "hit". Ja zdecydowanie wolę panią Iwonę Kmiecik!
Odpowiedz
2
@ asjkhasf
dnia 07.11.2012, 20:34 · Zgłoś
świetna! : D
Odpowiedz
1
@ mala
dnia 07.11.2012, 20:22 · Zgłoś
[...] piosenka...;)
Odpowiedz
2
@ NIK
dnia 07.11.2012, 19:24 · Zgłoś
fajna piosenka
Odpowiedz
2
@ ewa
dnia 07.11.2012, 18:03 · Zgłoś
Rewelacja !!!
Odpowiedz
2
@ LOLA
dnia 07.11.2012, 17:39 · Zgłoś
super !!!
Odpowiedz
10
@ Dżon Denzmor
dnia 07.11.2012, 17:06 · Zgłoś
Nie żebym był zazdrosnym Jaślaninem, ale to typowe Gie z Eski- matki zbadziewienia gustu Polskiego słuchacza muzyki popularnej.
Jedyne co cieszy to fakt, że w tekście nie padły słowa:
artysta, sztuka, dzieło i wizja.
Apel jest jeden:
Odróżniajmy grajków, piosenkarzy i piosenki od muzyków, artystów i utworów.
Dla Mateusza zyczenia na drodze piosenkarza i samych sukcesów.
Odpowiedz
-6
@ Fanka
dnia 07.11.2012, 17:46 · Zgłoś
do dżon denzmor - kocham cię za ten komentarz. a tak w ogóle to źle napisane to nie jaślanin tylko krakowiaczek jeden :-)))
Odpowiedz
6
@ monthy
dnia 07.11.2012, 18:33 · Zgłoś
No przecież z Jasła pochodzi, a nie z Krakowa.
Odpowiedz
7
@ Dżon Denzmor
dnia 07.11.2012, 18:36 · Zgłoś
Dzięki.Tak to czuje ;-)
Eska łamie mi serce każdego dnia kiedy przypadkowo na nią natrafie.
Ktos odróżni już te wszystkie Volvery, Pectusy i Gosie Andrzejewicz???
Odpowiedz
5
@ babol
dnia 07.11.2012, 20:32 · Zgłoś
szacunek Dżon ! masz 100 % racji - niech ludność sobie Toma Waitsa włączy raz albo choćby Petera Murphy`ego i skonfrontuje z [...] dźwiękowym wciskanym z radyja na co dzień... Tom Waits może z początku zaboleć ale tak ma być ;)
Odpowiedz
4
@ ...
dnia 07.11.2012, 16:29 · Zgłoś
[...]!!
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 09.11.2012, 08:22 · Zgłoś
nie znasz innych kulturalnych słów ???
Odpowiedz
5
@ sx
dnia 07.11.2012, 16:15 · Zgłoś
mam wrażenie, że od poprzednich singli różni się tylko tekstem...niczym więcej...
Odpowiedz
1
@ dtggf
dnia 07.11.2012, 15:00 · Zgłoś
jak kolęda troche :D
Odpowiedz
6
@ Kocham Mateusza i Libera
dnia 07.11.2012, 11:49 · Zgłoś
Chce spotkanie z wami chlopaki bardzo to moje marzenie spotkac sie z wami
Odpowiedz
16
@ matka
dnia 07.11.2012, 11:42 · Zgłoś
miło się go słuch ,delikatny spokojny głos ;)
Odpowiedz
24
@ FANKA :)
dnia 07.11.2012, 10:31 · Zgłoś
jak dla mnie to piekna piosenka :) Brawo Mateusz :) zycze dalszych sukcesow :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.