Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Oferta wigilijna Baru Mlecznego „Wojtek”

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Niedługo rozpoczniemy przygotowania do najbardziej radosnego święta w roku. Już dzisiaj wielu z nas zastanawia się, jakie potrawy pojawią się na wigilijnym stole. Będzie można je zamówić w Barze Mlecznym „Wojtek”, który przygotował specjalną ofertę wigilijną dla swoich klientów.

Własnoręczne przygotowanie kolacji wigilijnej jest czasochłonne i wiąże się z koniecznością poniesienia niemałych kosztów. Nic więc dziwnego, że coraz częściej decydujemy się na to, aby zamówić potrawy wigilijne. Znajdziemy je w świątecznej ofercie Baru Mlecznego „Wojtek”.

 • Pierogi ruskie 10,50 zł/12 szt.
 • Pierogi z kapustą  11,50 zł/12 szt.
 • Pierogi z kapustą i grzybami leśnymi 15 zł/12 szt.
 • Pierogi ze śliwką wędzoną 15 zł/12 szt.
 • Żurek wigilijny  20 zł/litr
 • Barszcz solo 15 zł/litr
 • Uszka z pieczarkami 4zł/10 szt.
 • Uszka z mięsem 5zł/10 szt.
 • Krokiet z kapustą 4zł/szt.
 • Krokiet z kapustą i grzybami leśnymi 5,5 zł/szt.
 • Pieczeń schabowa z sosem pieczeniowym 50 zł/kg
 • Sałatka jarzynowa 20 zł/kg
 • Sałatka z gyrosem 30 zł/kg
 • Ryba panierowana 6,5zł/100 g
 • Kapusta z grochem – 20 zł/kg
 • Kapusta z grzybami leśnymi – 25 zł/kg

Ceny podane bez opakowań. Przy zakupie powyżej 100 zł Bar Mleczny „Wojtek” gwarantuje 5% rabatu. Jeżeli nie znalazłeś swojego ulubionego dania na powyższej liście, zadzwoń pod numer 794 394 050, a ekipa „Wojtka” zobaczy, co da się zrobić. W przypadku zajętej linii, wystarczy wysłać sms, a na pewno ktoś oddzwoni.  

Nie zapominajmy o pierogach

Pamiętajcie, że każdego dnia możecie zamawiać pyszne pierogi w Pracowni Pierogów „Wojtek”. Pierogi są potrawą, bez której nie wyobrażamy sobie naszego jadłospisu. Przyrządzać można je na wiele sposobów. Kwintesencją ich smaku jest rzecz jasna farsz. Wewnątrz ciasta wcale nie musi kryć się ser biały, ziemniaki i cebula, jak w przypadku pierogów ruskich, czy też kapusta. Pomysłów na smaczny farsz może być bardzo wiele, czego dowodem jest menu, jakie oferuje swoim klientom Pracownia Pierogów "Wojtek" w Jaśle.

Oprócz pierogów wytrawnych można spróbować tutaj także pierogów na słodko, jak na przykład pierogi "bounty". To ciemne ciasto wypełnione serem, śmietanką i kokosem. Więcej na temat menu pierograni można dowiedzieć się odwiedzając jej oficjalny fanpage > facebook.com/pracowniapierogowwojtek.

Pierogi zamówisz z łatwością dzwoniąc pod numer telefonu 660 438 331. Zamówienia można składać w ten sposób od poniedziałku, do piątku, od 10:00 do godziny 17:30. Możesz też kupić je na miejscu, w lokalu przy ul. Szajnochy 53a, obok sklepu Gama.

Usługi cateringowe

W ofercie Baru Mlecznego „Wojtek”, znajdziemy również usługi cateringowe dla firm. Proponowane rozwiązania dla organizatorów firmowych eventów, szkoleń, czy też spotkań biznesowych, przygotowywane są w oparciu o indywidualne oczekiwania oraz potrzeby klienta. Nie ma znaczenia, czy wydarzenie ma być skromne, czy też bardziej wystawne. Usługa dostosowana jest do budżetu konkretnego zleceniodawcy. Zamówienia można składać pod numerem telefonu 505 454 556.   

Pracownia Pierogów "Wojtek"
Ul. Szajnochy 53a (obok sklepu Gama)
Tel.: 660 438 331

Bar Mleczny "Wojtek" – catering na każdą okazję
Ul. 3 Maja 101 (teren rafinerii)
Tel.: 505 454 556

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 30.11.2021, 11:07
 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Polski Ład – zmiany w zasadach rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dyżur telefoniczny ZUS pod patronatem Jaslo4u.pl

   

  Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biuro rachunkowe? Chciałbyś się dowiedzieć jakie zmiany wprowadził Polski Ład w rozliczaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne? 21 stycznia zapraszamy na dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, którzy będą odpowiadać na pytania z zakresu zmian w ubezpieczeniach wynikających z Polskiego Ładu.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Dzień Babci i Dziadka na wesoło. Wygraj bilety na spektakl „Gwałtu co się dzieje”

   

  Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki teatralnej na spektakl pt. „Gwałtu co się dzieje”. Fredrowska komedia jest niespodzianką przygotowaną z okazji zbliżających się dni babci i dziadka. W najbliższy piątek (21 stycznia) na scenie wystąpią aktorzy młodzieżowego teatru, działającego w JDK. Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są cztery pojedyncze bilety na to przedstawienie.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Spółka Unimot przejmie jasielskie zakłady Lotos

  Prezes zarządu i dyrektor generalny PKN Orlen Daniel Obajtek poinformował jakim firmom zostanie sprzedana część Lotosu. Wśród czterech partnerów znaleźli się Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco), Grupa MOL, Rossi Biofuel Zrt. oraz spółka Unimot. Ta ostatnia ma przejąć 100 proc. akcji Lotos Terminale, a w tym Lotos Infrastruktura Jasło i Lotos Asfalt.

 • Wieloletni lider rynku samochodów osobowych wraca do gry !

 • Szkoła Podstawowa w Świerchowej do likwidacji

  Rada Gminy w Osieku Jasielskim podjęła uchwałę intencyjną w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej w Świerchowej. Obecnie do placówki uczęszcza sześcioro uczniów z trzeciej klasy, a w oddziale przedszkolnym jest troje dzieci w różnym wieku. Kolejne dane wskazują, że w przyszłym roku szkolnym nie będzie chętnych do pierwszej klasy.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105