Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

OSP Stary Żmigród z promesą 200 tys. zł. na nowy wóz bojowy

14

Dzisiaj w Rzeszowie przyznano promesy na zakup nowych samochodów pożarniczych dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa podkarpackiego. Pośród jednostek, które otrzymały promesę jest OSP Stary Żmigród.

OSP Stary Żmigród otrzymało 200 tysięcy złotych promesy na zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Brakujące środki niezbędne do kupna auta zabezpieczone będą w budżecie gminy Nowy Żmigród. (200 tysięcy złotych).

Promesy otrzymało 41 jednostek OSP z terenu województwa podkarpackiego. Łączna kwota dofinansowania zakupu 4 ciężkich, 22 średnich i 15 lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych to prawie 29 mln złotych.

nowyzmigrod24.pl

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Ola
dnia 20.04.2022, 20:00 · Zgłoś
Może strażacy przypomną władzom miasta, co było mówione na temat rowów w obecności wojewody podczas powodzi, gdy zalane były tereny ulic od 17 stycznia w kierunku Kołaczyc, przypominam ( od 20 lat nic nie zrobiono )
Odpowiedz
1
@ Ala
dnia 20.04.2022, 09:36 · Zgłoś
Tak trzymać P.[...]
Odpowiedz
-1
@ " sam komendant dziś prowadzi wóz "
dnia 20.04.2022, 09:09 · Zgłoś
PO co OSP Stary Żmigród taki wielgie auto
Odpowiedz
1
@ .
dnia 20.04.2022, 11:43 · Zgłoś
Przecież jest napisane: "OSP Stary Żmigród otrzymało 200 tysięcy złotych promesy na zakup LEKKIEGO samochodu ratowniczo-gaśniczego". Tak się pisze , kiedy nie czyta się artykułu tylko tytuł i patrzy się na fotkę.
Odpowiedz
0
@ To i owo
dnia 20.04.2022, 08:38 · Zgłoś
Wspaniała inicjatywa Potrzebny sprzęt Oby jak najwiecej tego typu inicjatyw Nigdy nie wiemy kiedy, gdzie i komu może być potrzebny Brawo!!!
Odpowiedz
1
@ Mix
dnia 19.04.2022, 21:50 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ jan
dnia 19.04.2022, 21:46 · Zgłoś
zmigród rzadzi jest autosan a teraz scania
Odpowiedz
0
@ Mynkol
dnia 20.04.2022, 06:34 · Zgłoś
Poczytaj ,dostali promesę na lekki samochód 200 000 nie starczy na l auto ze zdjęcia ,
Odpowiedz
1
@ Elektryczny Bocian spod Żabki
dnia 19.04.2022, 19:48 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
10
@ Rudek
dnia 19.04.2022, 18:44 · Zgłoś
Dobry sprzęt zawsze się przyda ochotnikom OSP. Nie daj Boże ale może się przydać .
Odpowiedz
10
@ Rudek
dnia 19.04.2022, 18:42 · Zgłoś
Pamiętamy jak Jasło wyglądało pare lat po tej ulewie. Strażacy ochotnicy zmoknięci pomagali miastu. Pamietam jak ludzie częstowali ich kanapkami i gorąca herbata . Ja tez robiłem kanapki i roznosiłem chłopakom z OSP.
Odpowiedz
4
@ 18cm
dnia 19.04.2022, 21:15 · Zgłoś
OSP jest od KAŻDEJ roboty, należy im pomagać oraz dążyć szacunkiem
Odpowiedz
17
@ Rudek
dnia 19.04.2022, 18:22 · Zgłoś
I tak powinno być . To pierwsi ludzie którzy niosą pomoc w każdej sytuacji.
Odpowiedz
0
@ Do Rudek
dnia 21.04.2022, 17:03 · Zgłoś
Pirwsi niosa pomoc?
Sprzatajac jezdnie po wypadkach i wichurach?
A o medycynie zapomniales?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.