Strona główna

Pec odkrył karty

307
Napisany dnia: 04.09.2018, 17:25 , Tagi: Brak

Dziś na jasielskim Rynku odbyła się oficjalna prezentacja Krzysztofa Peca jako kandydata na urząd burmistrza Jasła. Obecny radny Rady Miejskiej Jasła przedstawił główne tezy programu wyborczego oraz zaprezentował swoją „drużynę”, z która już niebawem stanie do walki o władzę w mieście.

Choć obecny radny Rady Miejskiej Jasła już 14 sierpnia br. za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o tym, że będzie ubiegał się o fotel burmistrza miasta, to dziś odbyła się oficjalna jego prezentacja. Na płycie jasielskiego Rynku kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości towarzyszyli parlamentarzyści w osobach senator Alicji Zając oraz Bogdana Rzońcy, jak również kandydaci na radnych, którzy 21 października powalczą o mandaty.

Tematem spotkania z mediami był sport, który w kampanijnej strategii Krzysztofa Peca, jak zapowiedział sam kandydat, zajmował będzie poczesne miejsce. Wybór tematyki nie był przypadkowy, bowiem z wizytą do Jasła przybył Jarosław Stawiarski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

O strategii PiS obranej w odniesieniu do wyścigu o fotel burmistrza Jasła mówił Bogdan Rzońca, poseł na Sejm RP. – Mówimy dość temu, że nie można. Mówimy, że można, tylko trzeba chcieć. Ta kampania będzie przeciwko nihilizmowi, temu, że się nie da, że nie ma, po co jechać do Warszawy, nie ma, po co udać się do parlamentarzystów, czy też współpracować z kimkolwiek. Nie będziemy nikogo krytykować, ale chcemy mówić wyraźnie, że burmistrz musi i powinien współpracować z biznesem jasielskim. Musi chcieć współpracować z prezesami spółek skarbu państwa, oraz środowiskiem trzeciego sektora, a więc organizacjami pozarządowymi. W parlamencie mamy wystarczającą ilość środków, aby pomóc Jasłu w zakresie budowy infrastruktury. Budujemy drogi, kolej do Jasła. Mamy bardzo dobrych managerów w spółkach, którzy chcą inwestować w Jaśle i potrafią zdobywać pieniądze. Prezydent Stalowej Woli udowodnił, że jako młody człowiek, może wiele więcej niż inni myślą. Takim kandydatem jest Krzysztof Pec. Popieramy go. – mówił.

Bagdan Rzońca

Krzysztof Pec  maraton wyborczy postanowił rozpocząć od zagadnień związanych ze sportem i rodziną. Jak przekonuje, sport powinien stać się jednym z elementów promocji miasta oraz ważną częścią realizowanej przez władze samorządowe polityki społecznej. – Sport należy bezwzględnie powiązać z polityką, jaką miasto powinno realizować wobec rodzin. Zdrowa rodzina to szczęśliwa rodzina. Sport to najlepsza inwestycja w młodzież. – przekonuje. Uchylając rąbka tajemnicy, kandydat zdradził, że ważnym elementem programu, w odniesieniu do polityki społecznej, będzie projekt utworzenia żłobka, który miałby funkcjonować pod egidą samorządu miejskiego.  

Oprócz sportu i polityki społecznej, kluczowymi tematami programu wyborczego Krzysztofa Peca będą: infrastruktura oraz współpraca z organizacjami pozarządowymi. Infrastruktura bez wątpienia stanowić będzie jedno z najważniejszych zagadnień tegorocznej kampanii samorządowej nie tylko w gminie miejskiej Jasło. Fakt ten zdaje się podzielać sam kandydat, który podczas dzisiejszego spotkania nakreślił w sposób syntetyczny, te obszary, w których miasto potrzebuje niemal natychmiastowej realizacji istotnych inwestycji. – Bez budowy mostów Jasło nie będzie miało szans na rozwój. Należy podjąć konieczne działania, aby przyspieszyć prace nad budową mostu na Gądkach, do którego dostęp jest znacząco ograniczony. Tym samym korkuje się ruch na ulicy 3 Maja. Bardzo potrzebujemy mostu na rzece Jasiołce. Obydwie inwestycje muszą wiązać się z realizacją inwestycji drogowych, jak choćby drogi KG2 oraz między rondami. Ruch pojazdów powinien wówczas przesunąć się w kierunku wschodnim. Dla miasta bardzo ważne są również miejsca parkingowe. Będziemy dążyć do tego, aby było ich więcej. – mówił.

Krzysztof Pec zapowiada aktywną kampanię, której ważną częścią mają być spotkania z wyborcami. Już wkrótce poznać mamy pierwszy termin oraz miejsce, gdzie mieszkańcy miasta będą mogli zadać kandydatowi pytania dotyczące programu wyborczego. W każdym z nich brać będą udział kandydaci do Rady Miejskiej Jasła w poszczególnych okręgach wyborczych. W opinii Krzysztofa Peca, stanowią oni mocny zespół, który stanie się realną alternatywą dla miasta. – Udało nam się zbudować grupę ludzi młodych i zaangażowanych w życie społeczne oraz doświadczonych. Są w tej grupie ludzie, którzy aktywnie uczestniczą w życiu określonych środowisk. Wystarczy wymienić choćby Adama Filara, który od lat działa na rzecz kolei, czy też Piotra Samborskiego angażującego się w działalność społeczną na rzecz sportu i piłki nożnej w szczególności. To zespół, dzięki któremu będziemy gotowi zaspokoić pełny wachlarz potrzeb mieszkańców miasta. – podkreśla.

MD

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Max Szyderko
dnia 04.09.2018, 17:39
Ocena
komentarza:
138
A kto to jest ?
@ Majka
dnia 04.09.2018, 17:45
Ocena
komentarza:
-220
Aktywny, wykształcony, doświadczony samorządowiec.
@ zenobiusz
dnia 04.09.2018, 17:52
Ocena
komentarza:
-64
Przedsiebiorstwo Energetyki Cieplnej ;)
@ ...
dnia 04.09.2018, 17:56
Ocena
komentarza:
246
Marionetka... Na pozostałych zdj3ciach widać kto za sznurki będzie pociągać.
@ xxl
dnia 04.09.2018, 18:22
Ocena
komentarza:
227
jasielski misiewicz!!!
@ fan
dnia 04.09.2018, 18:43
Ocena
komentarza:
-112
A wy jakiego Nowaka wystawicie?
Misiewicz i co to ma znaczyc ? Nazwisko tylko?.
MOGE WAM PRZYPOMINAC 8 lat rządów mafi PO-PSL ale czy cos zrozumiecie?.
TVN wam tak wyprał mózg ze tylko powtarzeacie to co oni nadaja i nienawiść.
@ Miły
dnia 04.09.2018, 19:56
Ocena
komentarza:
87
Znalazł się telewidz TVP pranie mózgu i tyle, wymień co oni zrobili dla Jasła co tu się dobrego dzieje.
@ oj
dnia 04.09.2018, 20:05
Ocena
komentarza:
103
Oj Pecu Pecu po uj ci to było
@ Tito
dnia 04.09.2018, 20:10
Ocena
komentarza:
175
Pec cztery lata byl miernym radnym, teraz chce wjechać na plecach Zajacowej i Rzoncy którzy mu załatwiają audiencjie nawet u Dudy. Przed wyborami przyjedzie prezes i osobiście go napaści. Kandydat marionetka, wszystko dla kasy ale niestety bez klasy...
@ politolog
dnia 04.09.2018, 20:33
Ocena
komentarza:
60
praca za nic nie robienie w tym przypadku ok. 8000 zł Czy ładna twarz coś znaczy
@ Wszystko jasne
dnia 04.09.2018, 21:11
Ocena
komentarza:
123
Oczywiście, że to następny Misiewicz! Nie ma własnego zdania, tylko jest maskotką ludzi, którzy chcą powsadzać byle kogo do urzędu i decydować za niego. W poprzednich wyborach popierali Pabiana, ale ten nie dał się manipulować, miał własne zdanie, rządzi miastem sprawiedliwie więc już go nie chcą, znaleźli innego, młodszego, który da się sterować. Już to widzę, jak będzie jeździł do Warszawy, chyba po to aby syrenkę warszawską zobaczyć zrobić sobie zdjęcie i wrzucić na fb, Twittera itp. Tylko Pabian pokazał, że można być burmistrzem bez układu. Harry Potter nie zrobi nic nowego, nikt wam tyle nie zrobi, co on może obiecać. Jasło potrzebuje stabilizacji, a nie ciągłych zmian stołków ludzi rządnych kariery i władzy. Ludziom z układu mówimy NIE!!!
@ On
dnia 04.09.2018, 21:19
Ocena
komentarza:
73
Pec na wodę fotomontaż
@ SOLIDARNOŚCIOWIEC
dnia 04.09.2018, 21:22
Ocena
komentarza:
26
Głosowałem na AWS, PIS a teraz do wyborów nie idę wcale nie bede zapewniać komuś posady i pęsji .
@ Jigg
dnia 04.09.2018, 21:55
Ocena
komentarza:
55
Tak zainwestowali wespół z wójtem Osieka w sport w gminie, że gmina
spłaca kredyty konsolidacyjne. Ale "śmietana" się bawi.
@ Tito
dnia 04.09.2018, 21:58
Ocena
komentarza:
-19
Ty za to po pisowni masz dopiero 4 klasy skończone.
@ Gamoń
dnia 04.09.2018, 22:06
Ocena
komentarza:
-66
brawo wreszcie mloda twarz
@ oj
dnia 04.09.2018, 22:20
Ocena
komentarza:
30
44 lata to młoda twarz???
@ kultura i klasa
dnia 05.09.2018, 00:30
Ocena
komentarza:
26
Wszyscy tak narzekają na 500 +

ale wszyscy biorą...

a niby to pieniądze podatników jak sami piszą...

to moi drodzy nie bierzcie tych pieniędzy i wtedy "SZACUNEK DLA WAS"""

a tak to krzyczycie, KRZYCZYCIE a wszyscy którym się należy grzecznie

i systematycznie pieniążki pobierają...

nieładnie tak postępować a co innego mówić , krzyczeć,

trzeba mieć godność osobistą i samemu pokazać jak się postępuje

Pozdrawiam krzykaczy...
@ kr
dnia 05.09.2018, 06:48
Ocena
komentarza:
31
To są pieniądze podatnikow czyli nasze a nie PiSu kołku.
@ dzien dobry
dnia 05.09.2018, 07:39
Ocena
komentarza:
6
co byście państwo,
zwolennicy bądź przeciwnicy, wypisywali
będzie i tak głosowali na tych którzy coś dla was zrobili
dziękuje tyle w temacie
@ polak
dnia 05.09.2018, 08:23
Ocena
komentarza:
-16
biorą bo to jest PO, żydowskie nasienie, szekle szekle itd
@ mix
dnia 05.09.2018, 09:27
Ocena
komentarza:
8
Płacę podatki na które pracuje na dwóch etatach to biorę choćby nawet po to żeby Pisiory mniej posyłały szamanowi z Torunia i na ochronę małego prezesa
@ Bhp
dnia 05.09.2018, 09:28
Ocena
komentarza:
23
Poseł Rzońca przywołał osiągnięcia w Stalowej Woli.Tylko należy się zamieścić sprostowanie i uzupełnienie. Otóż b.prezydent Ślęzak przez trzy kadencje uporzadkowal gospodarkę komunalną tj.przebudowal całkowicie kanalizację ogolnosplawna na rozdzielcza.Całkowicie wymienił ruraz na sieci ciepłowniczej.Uregulowal gospodarke mieszkaniowa.Uzbroil nowe tereny pod nowe inwestycje.Jego następca niczego nie zmienił, ale zbiera laury za działalność poprzednika.W Jaśle nic nie zrobiono i nic sie nie zrobi w tych dzialanosciach komunalnych ,pomimo że wielu rzadzilo burmistrzów i radnych,którzy już się szykują do dalszego rządzenia
@ Buahaha
dnia 05.09.2018, 09:34
Ocena
komentarza:
-11
Mówisz o pisowskim premierze?
@ jaślanin
dnia 05.09.2018, 10:53
Ocena
komentarza:
3
Pieniądze są podatników,to prawda.Więc się Ciebie pytam - nie kołku-,czy może wolał byś, aby te nasze pieniądze dostali politycy czy dzieci.
@ ala
dnia 05.09.2018, 10:57
Ocena
komentarza:
5
chyba pensji...
@ Gamoń
dnia 05.09.2018, 12:05
Ocena
komentarza:
-21
napewno bedzi lepszy niż Pabian ktory poza dniami wina nic w Jasle nie robi.
@ Celina
dnia 05.09.2018, 12:51
Ocena
komentarza:
24
Mizerny kandydat, ale będzie służył Putyrze i spółce. Bez zdania, bez kręgosłupa, bez zasad. Idealny do PiS
@ Ale jaja
dnia 05.09.2018, 14:09
Ocena
komentarza:
10
Cieplnej
Energetyki
Przesiebiorstwo
@ marek
dnia 05.09.2018, 14:45
Ocena
komentarza:
17
To jest taki człowiek co będzie chyba jako 5-ty burmistrz budował drogę KG2,bo jak na razie drogi nie widać a termin oddania minął ostatniego sierpnia!!!
@ ddd
dnia 05.09.2018, 18:34
Ocena
komentarza:
20
a gdzie zapora w kątach budowana przed każdmi wyborami bogusia rzońcy marzyciela?
Pec chce tylko budowac żłobek żenada. Moze pojechać i obiecać pałac kultury i nauki.
@ Xyz
dnia 05.09.2018, 21:49
Ocena
komentarza:
13
Mizerny ale wierny
@ kultura i klasa
dnia 06.09.2018, 00:25
Ocena
komentarza:
-12
ale drogi panie każdy wie że to są

pieniądze podatników///

a czyje by miały być///

to jest wiadome

przecież rycerz na białym koniu ich nie przyniesie

na tym polega demokracja///

przedtem żądziło po

a teraz pis

i trzeba drogi panie się z tym pogodzić

a to że panu się to nie podoba

czyli nie dorósł pan do demokracji

szkoła się kłania i podstawy

śmiechu warte===ameryke odkrył, pieniądze podatników...podstawy ekonomii się kłaniają

no cóż ale do szkoły trzeba było chodzić a nie na wagary...

pozdrawiam krzykaczy
@ ola
dnia 06.09.2018, 01:00
Ocena
komentarza:
-8
Chcemy Czeluśniaka !!!
@ Cin
dnia 06.09.2018, 02:21
Ocena
komentarza:
2
Weź nie żartuj. Bajki nam nie potrzeba, Dyzio niech zostanie w swojej kreskówce.
@ milast
dnia 06.09.2018, 08:44
Ocena
komentarza:
6
A ja przypominam że w Jaśle sprawował komitet nie związany z PO a gro radnych to radni z PIS to tylko dla przypomnienia, nie ma potrzeby przywoływać dawnych lat a skupić się na teraźniejszości. Powoływanie się na rządy Po- PSL to zwykły powtarzany przez PIS slogan
@ pytanie ...
dnia 06.09.2018, 11:49
Ocena
komentarza:
5
a można prosić o konkrety?
aktywności
wykształcenia (!)
doświadczenia ...
@ Do kultury i klasy
dnia 06.09.2018, 13:17
Ocena
komentarza:
-4
Tak człowieku, kłania się Twoja szkoła. Zanim zaczniesz pouczać innych, sam sięgnij po słownik ortograficzny. RZĄDZIĆ, klakierku.
@ KLOS
dnia 06.09.2018, 20:39
Ocena
komentarza:
2
W bibli pisze podobnie chcemy Barabasza
@ John
dnia 07.09.2018, 20:15
Ocena
komentarza:
11
A co radny Pec zrobił dla jasielskiego sportu i Jasła przez cztery lata radnego ?
A co poseł Rzońca zrobił dla jasielskiego sportu i Jasła przez lata poselskie ?
A co senator Zając zrobiła dla jasielskiego sportu i Jasła przez lata senatorskie ?
Odp:
Radny Pec brał diety.
Poseł Rzońca obiecywał.
Senator Zając przecinała wstęgi i wprowadzała zamęt w mieście i powiecie.
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 14:52
Ocena
komentarza:
1
Nieprawda !!! Poseł Rzońca jest członkiem klubu100 !!! Od lat wspiera JKS Czarnych Jasło od ust sobie odejmując !!!
@ Jasło na tak
dnia 09.09.2018, 00:36
Ocena
komentarza:
2
PIS na wodę fotomontaż
@ do fan
dnia 09.09.2018, 11:11
Ocena
komentarza:
0
mózg to ty masz wyprany jak widać.
@ Dociekliwy Stefan
dnia 04.09.2018, 17:46
Ocena
komentarza:
130
Czyżby po raz kolejny pan kandydat-dyrektor olał swoje obowiązki w pracy żeby załatwić prywatę?
@ Rolnik
dnia 04.09.2018, 18:47
Ocena
komentarza:
109
Ciekawe czy wziął dziś urlop czy to kolejne wyjście służbowe
@ edi
dnia 04.09.2018, 19:50
Ocena
komentarza:
42
darmowe jedzonko było a on je koryto i dlatego jest
@ Do dociekliwego Stefana
dnia 05.09.2018, 10:19
Ocena
komentarza:
17
Jak przy okazji akcji wyborczych potężne brudy wychodzą w układach,powiązaniach m-dzy podleglymi miastu spółkami komunalnymi,a radnym Pecem,burmistrzem Pabianem,prezesem mpgk Kmiecikiem.Po jakiego utworzono stanowisko dyr.w gosp.ciepłowniczej Jeśli tak,to po jakiego Kmiecik jako prezes nad nim siedzi za 20,0 tys.zl/m-C?Dalej po co utworzono stanowisko w ABK dla zony burmistrza?Dalej po co utworzono w mpgk stanowisko dla zony radnego Czelusniaka?Mozna w nieskonczonosc zadawac pytania.Po co gosp.komunalna jest dojna krową na utrzymaniu mieszkancow.I Ci uczciwi biorą się za łby, ażeby dalej żreć za darmo z koryta.
@ Bez-radny
dnia 04.09.2018, 17:54
Ocena
komentarza:
128
Kolejny magik, który zacementuje to miasto w niebycie, maraźmie i degradacji, który zamiast planu gospodarczego zaprosi was na winobranie.
Ludzie nie dajcie się omamić.
@ Tak trzymać!
dnia 04.09.2018, 17:55
Ocena
komentarza:
-60
Fala hejtu to woda na młyn dla Peca! Czy będzie I tura?
@ Ew
dnia 04.09.2018, 19:41
Ocena
komentarza:
-44
I o to chodzi niech zwolennicy PO i PSL dadzą upust swoim emocja !!!
@ dragoness
dnia 04.09.2018, 20:26
Ocena
komentarza:
31
I tura jest zawsze, a prawidłowo odmienia się "emocjOM"
@ Luc do dragoness
dnia 05.09.2018, 08:02
Ocena
komentarza:
-2
Widzisz, ludzie nie potrafią pisać poprawnie po polsku a za komentowanie się biorą :)
@ Ale jaja
dnia 04.09.2018, 17:56
Ocena
komentarza:
8
Jak w temacie
@ sx
dnia 04.09.2018, 17:58
Ocena
komentarza:
95
Aktywna kampania a później 4 lata dobrobytu i obijania się. Następnie znów aktywna kampania i dalej lata dobrobytu. W koło Macieju, w koło, a Jasło jak dziczało tak dziczeje:)
@ jan
dnia 04.09.2018, 18:21
Ocena
komentarza:
-36
Ty taki zorientowany że nawet nie wiesz ile traw kadencja.
@ sx
dnia 04.09.2018, 20:08
Ocena
komentarza:
14
I właśnie przez takich Ludzi jak Pan Jan źle się dzieje w Polsce.
@ kr
dnia 05.09.2018, 06:50
Ocena
komentarza:
4
4 lata, więc się odwal
@ zen
dnia 05.09.2018, 14:01
Ocena
komentarza:
6
Od najblizszych wyborow kadencja w samorzadach bedzie trwala 5 lat.
@ Krakus
dnia 04.09.2018, 17:58
Ocena
komentarza:
162
Jeśli kandydat na burmistrza miasta,które potrzebuje na gwałt planu na rozwój gospodarczy na 10 lat temu, zaczyna swoją kampanie wyborcza od opowiadania kocopołów o sporcie to wyślijcie go rakietą na obcą planetę bez możliwości powrotu.
Wasze miasto potrzebuje przedsiębiorczego gospodarza znającego ekonomie.
Tyle.
@ hasztagpec
dnia 04.09.2018, 18:03
Ocena
komentarza:
31
Obniżcie podatki dla Jasielskich przedsiębiorców o połowę, jeśli chcecie tworzyć miejsca pracy.
@ rozsądny
dnia 04.09.2018, 20:47
Ocena
komentarza:
21
A skąd wziąć kasę na to ? Istnieje prostszy sposób i nazywa się on załatwianie spraw na bieżąco a nie w 14 miesięcy jak to było z Moską i Gamratem. Ale zresztą rzeczy to dochodzę do wniosku,że władze miejskie niewiele mogą zrobić.

Autostrady nie mamy,zamiast lotniska tylko lądowisko dzierżawione przez klub lotniczy w takim obszarze,że lotniska z tego nie zrobi (bo za mało miejsca na pas dla samolotów które woziły by większe towary) – na to żaden burmistrz niestety nie poradzi.Zresztą na postawienie solidnego lotniska też kasy nie ma. Na Warzycach przy Nowym Stylu tworzą się korki przy wyjeździe ludzi z pracy (zwłaszcza około 14.00) inwestycje na tym obszarze i nowe tereny inwestycyjne w tych okolicach nic nie poprawią.

SYTUACJĘ KOMUNIKACYJNĄ JASŁA MOŻE URATOWAĆ TYLKO KOLEJ TOWAROWA (NA WARZYCACH NA TERENACH INWESTYCYJNYCH POWINNA BYĆ BOCZNICA I ZAŁADUNEK TOWARÓW) - Ale to wszystko zależy przede wszystkim od PKP.

Gdyby Jasło nie było grajdołem i gdybyśmy mieli lepsze światłowody można by tu jeszcze postawić na jakieś centra usług dla zachodnich firm/banków (infolinie i nie tylko) na ściągnięcie większych firm zajmujących się informatyką czy jakiejś korporacji bym jednak nie liczył bo to bardzo małe miasteczko.
@ do rozsądny !
dnia 04.09.2018, 21:21
Ocena
komentarza:
-2
...to cię chłopie fantazja poniosła. Geniusz zdrowego rozsądku z ciebie. Jaka bocznica? o czym ci się selewi ? To już było, za głębokiej komuny. Zamawiałeś wagon, przychodził za dwa, trzy dni, ładowałeś, zanim go zabrali kolejne dwa dni, do odbiorcy, jeżeli miał bocznice docierał w tydzień, ten zwykle nie miał jak rozładować, płacił osiowe i tak się to kręciło. Dzisiaj zamawiasz samochód, podstawiają na żądaną godzinę do doku przy odpowiedniej hali produkcyjnej, szybki załadunek i dzień dwa towar jest u odbiorcy w dowolnym miejscu Europy. Pod magazynem, nie na bocznicy kolejowej. Znak czasów nierozsądny przyjacielu. Każ logistom z NS przerzucić się na transport kolejowy, to cię śmiechem zabiją.
@ hasztagpec
dnia 04.09.2018, 22:00
Ocena
komentarza:
13
To zwolnienie z podatków dla nowych firm na 10lat. Konkrety Mr. Pec!
@ rozsądny
dnia 05.09.2018, 09:04
Ocena
komentarza:
5
Kolej nie musi być wolniejsza od autobusu.A co do „zabijania śmiechem” to ile oni w takim razie tych krzeseł produkują,że ich tiry (rzekomo) nie mają problemu z wyjazdem z fabryki i okolic no ?

Prawda jest taka,że te okolice to tzw. „teren inwestycyjny” więc gdyby tam przybyło drugie tyle inwestorów (wiem,na razie mało realne) to logistycy ze stylu będą mieli coraz większy problem i ból tyłka. I logistycy z innych ewentualnych firm – to samo. A innych miejsc na firmy nie ma – strefa Gamratu fatalnie skomunikowana i poza miastem, strefa Rafinerii nie lepiej, sensowne inwestycje mogą być tylko w strefie Warzyckiej – a tam potrzebna jest kolej,bo inaczej będzie korek nie tylko w okolicach 14-ej.
@ do rozsądny
dnia 05.09.2018, 20:53
Ocena
komentarza:
1
...weź no chłopie przeczytaj jeszcze raz to coś nagryzmolił, boś się całkiem zapętlił i tak naprawdę nie wiadomo o co ci chodzi. Czy o kolej, czy o bocznicę, czy o autobusy, czy o strefę Warzyce, czy o Gamrat, a może o rafinerie. Może o inwestorów, co by mogli być ale ich niema i chyba nie będzie, bo to mało realne. Kto ci powiedział, że ciężarówki z krzesłami mają problem z wyjazdem z fabryki. Myślę że merytoryczna strona zagadnienia jest dla ciebie za trudna do zrozumienia, wiec lepiej daj sobie spokój z tym tematem. Nie tacy jak ty już nad tym myśleli i nic sensowniejszego nie wymyślili. Jak będziesz miał chwilę wolnego czasu to zrób sobie długi spacer przez Fabryczną i zobaczysz ile tam co dzień ciężarówek czeka na załadunek, (ciężarówek nie TIRów, tir to po rusku zwierzę). Takie są realia i nic tu nie zmienią głupie pomysły o kolei i bocznicach.
@ Antypis
dnia 04.09.2018, 18:07
Ocena
komentarza:
92
Nigdy więcej PiSu!!!
@ iskra
dnia 04.09.2018, 18:54
Ocena
komentarza:
-50
moze zlodzieja z po
@ elfy
dnia 04.09.2018, 19:53
Ocena
komentarza:
35
Pis czy Po to jedno dno
@ do iskra
dnia 05.09.2018, 21:38
Ocena
komentarza:
14
..a może tak konkretnie, z imienia i nazwiska podasz kto z PO coś tobie lub innym ukradł. No proszę o konkrety, jedno nazwisko. Zapewniam cię, że gdybyś nawet każdemu członkowi PO przypisał jakąś kwotę rzekomej kradzieży, to nie byłaby to wartość współmierna do strat jakie Polska poniosła za rządów pis i chodzi tu zarówno o sferę materialną jak i tą niewymierną - polityczno-gospodarczą, społeczną i wizerunkową. Oglądasz pewnie tv kurskiego i tak ci wpadło do głowy, bo tam coś mówili że ktoś coś komuś ukradł, ale co kto i komu toś się nie pofatygował wysłuchać. Szczekać po próżnicy to każdy kundel potrafi.
@ ksiądz Mateusz
dnia 04.09.2018, 18:13
Ocena
komentarza:
18
Ja na wybory nie idę, nie ma na kogo głosować, czy burmistrzem będzie jakiś Pec, którego pierwszy raz widzę czy Pabian nijak nie przełoży to się na moją pracę, wyższe zarobki itd.
@ ksiądz Mateusz
dnia 04.09.2018, 18:14
Ocena
komentarza:
61
Ja wyznaję zasadę umiesz liczyć licz na siebie a nie na tych pajaców
@ Zarobas
dnia 04.09.2018, 18:21
Ocena
komentarza:
11
Ja wyznaje zasadę żeby robić kapustę i hajs i kiwać tych baranów gdzie się da.
Motłoch niech się bawi w konkurs piękności a potem czek na mannę z nieba.
@ ixi
dnia 04.09.2018, 21:14
Ocena
komentarza:
28
nie idziesz glosowac, spoko..ale potem nie jecz i nie krytykuj! bo glosem mozesz cos zmienic, nie robiac nic tkwisz w marazmie..
@ ksiądz Mateusz
dnia 04.09.2018, 21:45
Ocena
komentarza:
37
Przed wyborami obiecają ci gruszki na wierzbie a po wyborach mają cię w dup..ie
@ hasztagpec
dnia 04.09.2018, 22:01
Ocena
komentarza:
8
niska frekwencja to manifestacja niezadowolenia, też coś znaczy
@ Zarobas
dnia 04.09.2018, 22:23
Ocena
komentarza:
6
Nie głosuje, nie narzekam, na nic nie liczę- mam to gdzieś kto was będzie mamił tym razem.
Chociaż jest mi was trochę szkoda, gdyby nie postkomunistyczna mentalność mieszkańców, to byłaby tu kraina miodem i mlekiem płynąca.
@ Badyl
dnia 04.09.2018, 18:15
Ocena
komentarza:
79
Następny który będzie wspierał sport ilu ich już było w Jaśle.Zawsze przed wyborami wspierają sport tylko tego nie widać po wyborach ,widać to na Śniadeckich głęboka komuna ale wybudowała i po komunie widać to zostało i funkcjonuje do dzisiaj.Mam pytanie do obecnie rządzących oraz posła ciągle obiecującego gruszki na wierzbie dokąd tak będą łgać.
@ Ale jaja
dnia 04.09.2018, 18:23
Ocena
komentarza:
51
Do póki ciemnogrod będzie głosował na PiS
@ krycha
dnia 04.09.2018, 18:23
Ocena
komentarza:
-97
Wreszcie ktoś młody, trzeba dać mu szansę.
@ bazalt
dnia 04.09.2018, 18:24
Ocena
komentarza:
79
PiS to nie moja bajka, ale... Autentycznym nieszczęściem jest śmierć senatora Zająca. Myślę że dziś nikt by nie wiedział kto zacz niejaki Piotrowicz, Rzońca pewnie musiałby wrócić do szkoły, a szanowna wdowa byłaby szczęśliwą małżonką i urzędnikiem budżetowym...
@ rozsądny
dnia 04.09.2018, 20:56
Ocena
komentarza:
31
Zając kompetentny tak samo jak reszta tej bandy.Znowu nie chwal Zajaca,wcale nie lepszy jak jego następcy.A gdyby z Kaczorem nie poleciał (albo to po Bożemu,żeby zające latały ? ;) ) to by i z nim nie spadł,tak on tam był potrzebny w Smoleńsku jak polne zające w kapuście. A ratował to by chyba Nowy Żmigród a nie Jasło – bo przecież Zając odpowiada za Żmigrodzką klikę.

Za co zresztą chwalić PiS ? Od kiedy rządzi MAOwiecki to jest coraz gorzej niczym za T(f)uska, Broszka wypadki powodowała i była jak nasza lokalna banda ale za jej rządów jeszcze poza tym,że różne KODy szalały problemów nie było.A teraz ? Od przyszłego roku 6% podwyżek prąd,gaz,jedzenie a co robi na to rząd ? Kombinuje jak dowalić prywaciarzowi i robiącym u niego pracownikom (nam wszystkim) żeby do budżetu kasy zgarnąć więcej.
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 14:55
Ocena
komentarza:
4
Niejednokrotnie na tym forum prosiłem by ktoś przytoczył jakieś zasługi Zająca dla Jasła i zawsze była cisza albo inwektywy...
@ dragoness
dnia 08.09.2018, 15:52
Ocena
komentarza:
1
No jak to? Przecież zawsze przywoływałam zasługi p. Zająca w stworzeniu politycznych elit jasielskich. O naszych gwiazdach z obu stron barykady nawet wróble by nie ćwierkały.
@ kultura i klasa
dnia 04.09.2018, 18:25
Ocena
komentarza:
-71
Gratulacje,

ale to PIS dał 500 zł na dziecko,

PO mówiło że to nie możliwe że nie ma pieniędzy,

a PIS znalazł pieniądze w Budżecie,

dało się ===DAŁO

liczą się fakty,

wszyscy co głosowali za PO proszę nie pobierać tej pomocy czyli 5oo +

szanuje ludzi którzy są w danej parti i jej się trzymają,

czyli 500 + powinni brać wybory PISu, bo obywatele i zwolennicy PO===mówili że się nie da

trochę honoru wyborcy trzeba mieć...i klasy

a krzyczeć bo kazali krzyczeć ===to nie tędy droga

POZDRAWIAM wyborców
@ Lucky
dnia 04.09.2018, 18:31
Ocena
komentarza:
82
Już dawno oddałem państwu te pieniądze w paliwie i podatkach.
Tak drogo za mojego życia jeszcze nie było.
@ Anita
dnia 04.09.2018, 18:35
Ocena
komentarza:
69
A skąd dali? Ze swoich wpłat swoich nagród? Dali z naszych podatków. Ludzie przestańcie brać rybę poproście o wędkę.
@ staty
dnia 04.09.2018, 18:43
Ocena
komentarza:
43
Zeby cos dac to trzeba miec a pozyczyc I dac aby potomni dlugi splacali to jest wyczyn...
@ Jolka
dnia 04.09.2018, 18:53
Ocena
komentarza:
30
Jeszcze tylko chwila i ktoś otworzy portfel zwany budżetem. Wtedy się okaże co to za pieniądze na 500 +, mieszkanie +, na start po 300 itd.itd. i kto oraz kiedy będzie je spłacał. Ty nie bądź taki uczciwy i nie namawiaj, żeby ci z PO nie pobierali 500+. tam nie ma głupich, dają to biorą. Gdyby ci krzywousty i brocha troche myśleli, ustawili by limity dochodu. Ale oni wszystkim, a co ?? Teraz już kombinują i chcą trochę ukrócić to rozpasanie, ale wrzask będzie jak w rzeźni. A na marginesie - czas szybko biegnie, 18 lat jak z bicza trzasł 500 na dzieciaka się kończy ale emerytury z tego nie będzie. PiS u tez już nie będzie. Tuzy tego ugrupowania będą u Pana odpoczywać, tylko nie wiem - na górze czy pod nami ???
@ Matka
dnia 04.09.2018, 18:59
Ocena
komentarza:
94
Ja wychowuje sama dziecko i pracuję więc na 500 + nie zasługuje wg PiS A mój sąsiad jest dyrektorem w jednym z banków i ma dwójkę dzieci 500 bierze. Ot pisowska sprawiedliwość
@ RUFEN
dnia 04.09.2018, 19:10
Ocena
komentarza:
53
do @ kultura i klasa

Dobrzy są ci co dają kasę zwłaszcza że nie swoją.
PiS wprowadza nowy podatek do paliwa tzw. Opłata emisyjna.

Co do 500+ to nie biorę , nawet nie dostawałem marnego rodzinnego na dzieci bo 5 zł na osobę za dużo zarabialiśmy miesięcznie.

Jak liczysz na to że PiS coś zmieni to się grubo mylisz bo GUS podaje dane gospodarcze i są one marne. Spadek produkcji spadek konsumpcji wzrost cen.
Wartość złotówki spada ,a co za tym idzie wzrosną ceny na wszystko.

Zamiast słuchać ojca prezesa co pie... co ślina na język przyniesie to poszukaj rzetelnych informacji u źródła.
@ Asss
dnia 04.09.2018, 19:46
Ocena
komentarza:
-24
Jak taki inteligentny jesteś to trzeba było poprosić pracodawcę by ci kocioł 5zeta z wypłaty na umowie i byś brał 500+ a myśl chłopie
@ RUFEN
dnia 04.09.2018, 19:57
Ocena
komentarza:
21
Niestety nie brał bym bo moje dzieci skończyły 18 lat w momencie wejścia w życie 500 + ,a nadal się uczyły i uczy jedno z nich . Ot taka Pis-owska sprawiedliwość
@ sx
dnia 04.09.2018, 20:12
Ocena
komentarza:
40
Nie ma NIC za darmo, jeśli ktoś myśli, że 500+ spada z nieba to albo jest głupi albo jest idiotą. Wszyscy za to płacimy (wszyscy Ci, którzy pracują), Po co jest brutto? po to żeby wydawało się ludziom, że dużo zarabiają, a i tak zabierają Ci 1/3 pensji do netto, później kolejne 1/3 płacisz jako VAT, dochodowy, zostaje nic. i ktoś mi będzie mówił, że PIS dało, [...], wzięli z własnych oszczędności i dali? Czy z pieniędzy publicznych? Ludzie nie pier*** bzdur . Proszę niech Pani Szanowna Senator albo wielmożny Pan Poseł powie, ile SWOICH LEGALNIE ZAROBIONYCH PIENIĘDZY oddał na 500+. Strzelam w ciemno, NIC NIE DALI.
@ Hu Go
dnia 04.09.2018, 20:12
Ocena
komentarza:
30
Przez te [...] 500+ wszyscy codziennie wydają więcej żeby było na cudze dzieci. Jak sobie narobiłeś to i utrzymuj
@ Tina
dnia 04.09.2018, 21:05
Ocena
komentarza:
29
PiS dał 500 tylko nie ze swoich pieniędzy, tylko my podatnicy na to dajemy ,nie trzeba 500 ,tylko zakłady pracy i godziwe zarobki,dobrze jest chwalić się ,nie daje sam nic za darmo .
@ Yogi
dnia 04.09.2018, 21:36
Ocena
komentarza:
24
Tak dali, ale drugie tyle zabierają od WSZYSTKICH w podwyżkach cen i podatków!!!
@ Zarobas
dnia 04.09.2018, 22:26
Ocena
komentarza:
29
Taka polityka nagradza nierobów a karze ludzi uczciwie pracujących za średnie stawki.
Totalna głupota.
@ kultura i klasa
dnia 05.09.2018, 00:19
Ocena
komentarza:
-32
Dobrze pani napisała pani ma jedno dziecko

a sąsiad dwoje...

to chyba jest różnica,

matematyka się kłania'

czyli inna sytuacja niż u pani

Pozdrawiam i zapraszam do lektury matematyki...
@ dragoness
dnia 05.09.2018, 07:44
Ocena
komentarza:
13
I sąsiad oczywiście nie pracuje, bo "chory".
@ Solo
dnia 05.09.2018, 09:32
Ocena
komentarza:
-4
wychodzi na to Matka, że dużo zarabiasz... no i kupujesz pojedynczo..a właściwie to co dziecko ojca nie ma czy jak?
@ nb
dnia 05.09.2018, 14:41
Ocena
komentarza:
-4
Dali Anitko a nie musieli (za 8 lat rządów PO też podatki były Wasze a co z tego szaraczek widział ???...wieeeelkie goooowno)...
Więc ta ryba czy wędka zależy od tego co na górze...choć to niby nasze
@ mama
dnia 09.09.2018, 12:53
Ocena
komentarza:
-1
Dał - ale nie swoje - ciekawe co powiesz dzieciom za kilka lat jak spytają gdzie nasza wolność i dlaczego muszą spłacać dług ? gdzie byłaś i co robiłaś żeby do tego nie doszło?
@ NINNA
dnia 04.09.2018, 18:32
Ocena
komentarza:
12
a co tam słychać w chemiku?
@ jaslo king
dnia 04.09.2018, 18:54
Ocena
komentarza:
38
W Jaśle nie ma już miejsca na parkingi. Radzę wymyślić cos innego bo na Burmistrza który wycina drzewa w moim mieście w życiu nie zagłosuję. Może przenieść niektóre instytucje czy urzędy poza centrum, tak jak jest w Krośnie przy ul Bieszczadzkiej. Warto brać przykład z dobrych rozwiązań .
@ Głos z Jasła
dnia 05.09.2018, 00:43
Ocena
komentarza:
36
Oj kandydat Pec doskonale zarządza parkingami! Zobaczcie tablice pod KRUS - profesjonalna! Zakaz wjazdu, jedynie dla
Wybranych, za zezwoleniem szanownego kandydata! Sama tablica nie spełnia żadnych wymogów, do tegoznak bez homologacji. Tylko czekać aż policja się zainteresuje, będzie mandat za wykroczenie! Tak to jest kiedy niektórzy poczują namiastkę władzy ... ale o tym
w chemiku nie uczyli ... smutne.
@ rabbit habbit
dnia 05.09.2018, 08:36
Ocena
komentarza:
13
Pecu skończył budowlanke
@ Jaslan
dnia 04.09.2018, 18:59
Ocena
komentarza:
58
Precz z PISem z naszego miasta.Mam juz dosc sluchania tych glupot i obietnic bez pokrycia.
Czas na zmiany.3razy nie dla PISu.
@ Czynne prawo wyborcze.
dnia 04.09.2018, 18:59
Ocena
komentarza:
66
Jasłu potrzeba burmistrza na miarę Prezydenta Miasta Krosna pana Piotra Przytockiego, pierwsze drogownictwo, infrastruktura drogowa, gospodarka, dopiero dalej sport.
Z tej monki (czyt. mąki) chleba nie będzie.Trzeba będzie szukać dalej albo obecny
@ mikki
dnia 04.09.2018, 19:04
Ocena
komentarza:
94
Pec skończy z niemożnością! Gdy np w UM zjawi się poseł Rzonca albo urodzona do rządzenia i powie że na ten przykład Krzysiu musi zwolnić Kowalskiego a na jego miejsce zatrudnić Nowaka, to miękki Krzyś powie tak jest! oczywiście!nie ma sprawy! I co można? Można!
W każdej innej sprawie będzie równie skuteczny jak Rzonca przy budowie zapory w Kątach.
Jasło potrzebuje burmistrza a nie popychadła!
@ Tt
dnia 04.09.2018, 19:15
Ocena
komentarza:
-40
To może dajmy Panu Językowo szanse żeby później mieć prawo do krytykowana ale jestem pewny że dotrzyma obietnic tak jak w Sobniowie tam obietnic dotrzymał a nawet zrobił więcej ale widzę że TVN robi swoje nic tylko krytyka
@ mikki
dnia 04.09.2018, 19:38
Ocena
komentarza:
44
Dla pełnej jasność, komu mam dać szansę?Panu Pecowi czy panu Rzoncy? Jesteś pewien? Bądź!Ja jestem pewien że pan kandydat to mierna acz wierna pacynka!aGdyby facet miał choć troszkę jaj nie brałby udziału w chamskiej zemście człowieka o ego ludzika z klocków LEGO.
@ Minnesota
dnia 04.09.2018, 19:15
Ocena
komentarza:
-57
Krzysiek nie czytaj tych bredni w komentarzach...po prostu do boju !!!
@ oj
dnia 04.09.2018, 22:22
Ocena
komentarza:
25
Widły i do [...]u..z Zającami!
@ Abnegat
dnia 04.09.2018, 19:22
Ocena
komentarza:
58
Nie znam jegomościa, ale w przeciwieństwie do obecnego burmistrza, ten nawet nie robi dobrego wrażenia. Czy naprawdę w Jaśle i okolicach PiS nie mógł znaleźć lepszego kandydata?
@ Kierowca
dnia 04.09.2018, 19:24
Ocena
komentarza:
51
Nie lubię spolegliwych kandydatów partyjnych a zwłaszcza nie fachowców.
Już się na to nie nabierzemy.
Ja głosuję na niezależnego i sprawdzonego kandydata na burmistrza miasta Jasła
pana Ryszarda Pabiana.
@ Litości...
dnia 04.09.2018, 19:25
Ocena
komentarza:
27
Taaaa... Kiełbasę, browary i inne towary ja, Tobie - narodzie kochany dam! Ile jeszcze tych kłamstw. Ludzie! Jak wy możecie rano na siebie w lustrze patrzeć ? Klasyk śpiewał " Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"... Ten czas już nadszedł.. Szkoda, że tego nie czujecie. Byle się nachapać. Nawet świnia tak w korycie nie grzebie.
@ hasztagpec
dnia 04.09.2018, 22:43
Ocena
komentarza:
5
tylko cel się liczy. tylko cel
@ obserwator
dnia 04.09.2018, 19:33
Ocena
komentarza:
41
Ten Pec to przyśpieszy zaoranie Jasła. Popatrzcie się kto go popiera. Śmiech na temat tego kandydata na Burmiostrza Jasła.
@ cc
dnia 04.09.2018, 19:38
Ocena
komentarza:
10
kundle są najzdrowsze
@ Jaslok
dnia 04.09.2018, 19:42
Ocena
komentarza:
25
Po pierwsze dobra komunikacja Jasła do Rzeszowa Krakowa Warszawy i Sląska najlepiej połączeniami kolejowymi. Następnie ściągniecie jeszcze kilku firm do Jasła i obniżenie podatków i budowa drogi do Pilzna!!!
@ rozsądny
dnia 04.09.2018, 21:09
Ocena
komentarza:
12
Otóż to.Jasłu to obecnie d.pę może uratować już chyba tylko infrastruktura kolejowa jak ją ponownie uruchomić i skłonić nie tylko zwykłych ludzi ale i przedsiębiorców (no szczególnie Krzanowskich z Stylem na początek) do korzystania z niej (to jednak oznacza: to się musi zacząć opłacać) – inaczej to miasto zdechnie (właściwie – już od dłuższego czasu zdycha,coraz więcej lokali „do wynajęcia” itd). Ale do tego konieczne jest jeszcze również współpracujące PKP.

Lotniska się nie wybuduje bo nie ma takiego terenu i na tylu chętnych by z tego korzystać (drogi a mało wydajny transport!) a infrastruktura drogowa to kpina, porządnego kontaktu zresztą kraju nie mamy.

Minimum minimów – pociąg który by zajechał do Rzeszowa w ciągu godziny w jedną stronę za pieniądze porównywalne z PKSem i kursujący tam choć połowę z tego co PKS. Jak nie będzie takiego pociągu,a tym bardziej jeśli nie będzie go i zlikwidują PKSy to Jasło może równie dobrze oddać prawa miejskie i starać się o tytuł jednej z największych w Polsce wsi.
@ Abnegat
dnia 05.09.2018, 23:51
Ocena
komentarza:
1
Rzeczywiście rozsądny? Pociąg, który kursowałby w 1 godz. na trasie Rzeszów - Jasło, musiałby mieć prędkość handlową 70 km/h, co oznacza, że na szlaku musiałby osiągać prędkości techniczne znacznie wyższe. Czyżbyś nigdy nie jechał tą trasą pociągiem i nie widział, że ta trasa ma charakter podgórski - małe promienie łuków, duże pochylenia? Ta geometria trasy uniemożliwia osiągnięcie w praktyce prędkości handlowej większej niż 40 km/h. Tym bardziej, że - może nie zwróciłeś uwagi na ten "szczegół" - linia jest jednotorowa, a to powoduje dodatkowy czas oczekiwania na stacjach na tzw. krzyżowanie pociągów.

Żeby było jasne - ja też jestem zwolennikiem kolei, ale trzeba się pogodzić z tym, że przy dzisiejszym rozwoju transportu samochodowego, kolej w tych konkretnych warunkach nigdy nie będzie stanowiła dla niego konkurencji i ta trasa może mieć jedynie znaczenie turystyczne. Natomiast rozpatrywanie sprawy w kontekście transportu towarowego jest bezprzedmiotowe, gdyż już wiele lat temu zostały zlikwidowane bocznice, punkty ładunkowe i ekspedycyjne.
@ wazelinajaslo.pl
dnia 04.09.2018, 19:50
Ocena
komentarza:
32
To jest dobra robota Pani Senator i Pana Posła!!!
Co na rynku w Jaśle powiedział Pan Poseł?
Co na rynku w Jaśle powiedziała Pani Senator?
Co obiecał najlepszy kandydat na burmistrza?
Co napisze na swoim portalu wazelinajaslo.pl najlepszy redaktor w Jaśle?
@ dragoness
dnia 04.09.2018, 20:33
Ocena
komentarza:
22
Co na rynku w Jaśle powiedział "mieszkaniec"?
@ P.
dnia 04.09.2018, 20:47
Ocena
komentarza:
20
Pan nadredaktor już zaciera ręce do promocji kandydata. Rada Etyki Mediów wkrótce też będzie.
@ wazelinajaslo.pl
dnia 04.09.2018, 21:50
Ocena
komentarza:
13
wazelinajaslo.pl i etyka mediów nie mają z sobą po drodze, nic a nic. Można wręcz powiedzieć, że to są przeciwieństwa.
@ P.
dnia 04.09.2018, 23:01
Ocena
komentarza:
20
Oczywiście. Kodeks Etyki Dziennikarskiej ST. D. P. jasno to określa.

Część V - Konflikt interesów
Punkt 21.21. Angażowanie się dziennikarzy w bezpośrednią działalność polityczną i partyjną jest również przejawem konfliktu interesów i należy wykluczyć podejmowanie takich zajęć oraz pełnienie funkcji w administracji publicznej i w organizacjach politycznych.
@ wazelinajaslo.pl
dnia 05.09.2018, 07:28
Ocena
komentarza:
10
ad. Punktu 21.12 - nie dotyczy "redaktora" portalu wazelinajaslo.pl który w dalekim poważaniu ma Kodeks Etyki Dziennikarskiej
@ Genek
dnia 06.09.2018, 18:56
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ Kolo
dnia 04.09.2018, 19:51
Ocena
komentarza:
-57
Najlepszy kandydat PEC
@
dnia 05.09.2018, 00:48
Ocena
komentarza:
29
A jak brzmi nazwisko szanownego kandydata czytane od tylu?
@ ;)
dnia 05.09.2018, 08:45
Ocena
komentarza:
17
#CEP2018 to jest to
@ oli
dnia 07.09.2018, 00:13
Ocena
komentarza:
5
Krzysiu wróć do sobniow,uzdrowiska szkołe,wsadzić tam źona do pracy to bedziedzina miał powód do zalepienia dziur w ulicy kolo wujka pecha.
@ Rebi
dnia 04.09.2018, 19:53
Ocena
komentarza:
-35
Tyle hałasu, tyle nienawistnych komentarzy. Zastanawiam sie ile z nich z przemyśleń i głębokiego własnego przekonania, a ile za pioeniądze przeiwników PIS. Wychamujcie trochę mości Panowie. Mimo Waszego wrzasku PIS zrobi co chce, będzie miał swojego Burmistrza i większość w Radzie Miasta. Wiecie o tym dobrze, więc po co te durne komentarze, minusowanie nawet rozsądnych komentarzy, po co ta nienawiść i zaszcicie. PIS jeszcze 2-3 kadencje rządzić w Polsce będzie, więc radzę zachować umiar i obiektywnie postzregać otaczająca rzeczywistiść.
@ mikki
dnia 04.09.2018, 20:36
Ocena
komentarza:
22
Tak rebe PiS może wszystko!!!mnie jednak zastanawia dlaczego PiS który może wszystko wystawia takiego zacnego kandydata? Przecież mógłby przykładem Kaliguli wystawić np konia, a menadżera z KRUSu zagospodarować w bardziej ambitny sposób. Ot niechby tak razem z posłem Rz. budował autostradę do Mongolii.
@ janusz
dnia 04.09.2018, 21:08
Ocena
komentarza:
-10
Zacznij mistrzu kolegować się ze Słownikiem Ortograficznym Języka Polskiego.
@ głos z jasła
dnia 05.09.2018, 09:51
Ocena
komentarza:
8
Rebi, jedyne zdanie z którym się zgadzam to cyt. "PIS zrobi co chce"...
i własnie do tego doprowadzić nie należy.

Ileż można?!
Może tym razem ktoś z czystą kartą, bez powiązań.

CEP2018 - stanowczo nie!!!
@ ja
dnia 04.09.2018, 19:58
Ocena
komentarza:
59
Obecny burmistrz Jasła nie odpowiada rodzinie Zająców ,że promują innego kandydata?
@ dragoness
dnia 04.09.2018, 20:28
Ocena
komentarza:
47
Nie chodzi na smyczy.
@ Hihie
dnia 04.09.2018, 20:29
Ocena
komentarza:
56
Nie chciał się skubany podporządkować. A posiadanie własnego rozumu w tej patrii nie jest mile widziane :D
@ Ew
dnia 04.09.2018, 20:32
Ocena
komentarza:
6
Niestety chodzi i to na dwóch smyczach!
@ Kierowca
dnia 04.09.2018, 20:20
Ocena
komentarza:
22
Jak podaje PAP : Rachunki statystycznej rodziny w ciągu ostatnich trzech lat
wzrosły aż o 61 %.
Pensja minimalna w tym czasie wzrosła o 20 %.
@ hasztagpec
dnia 04.09.2018, 22:37
Ocena
komentarza:
25
cuda pisu działają, dać 500 zabrać 1000. Statystyczny elektorat pisu, ameby z IQ30
@ Luc
dnia 05.09.2018, 08:10
Ocena
komentarza:
2
zgadza się hasztag
@ Młody Gniewny !
dnia 04.09.2018, 20:22
Ocena
komentarza:
25
Dawać kogoś niezależnego który nie będzie marionetka i trybikiem w większej układance. Ktos całkowicie niezależny ma moj glos.
@ Tylko Pabian
dnia 04.09.2018, 21:17
Ocena
komentarza:
38
Ryszard Pabian pokazał swoją niezależność dlatego go szanuję i ma moj głos i mojej rodziny!!!
@ dragoness
dnia 04.09.2018, 20:30
Ocena
komentarza:
10
Tak jak podoba mi się kandydat ze względu na sumienność, pracowitość i wiedzę, tak mam bardzo mieszane uczucia co do jego "wsparcia".
@ Edek
dnia 04.09.2018, 20:37
Ocena
komentarza:
20
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Adrian
dnia 04.09.2018, 20:40
Ocena
komentarza:
-64
Pec jest obecnie najlepszym kandydatem na burmistrza. PiS daje szansę młodym. Ile razy mamy wybierać tych samych starych dziadów. Głosuje na Peca, bo tak podpowiada logika, jeśli mnie zawiedzie nigdy więcej nie zagłosuje na PiS.
@ mieszkanka
dnia 05.09.2018, 07:50
Ocena
komentarza:
22
PiS daje szansę młodym?! Liderem tej kategorii jest np. Szańcowa!!! Hi,hi,hi...
@ ej adrian, adrian !
dnia 05.09.2018, 23:10
Ocena
komentarza:
7
Z logiką toś się widział, ale w d... ciemnej. Logiczne wg ciebie człowieczku jest to, że wiadome towarzystwo wzajemnej adoracji, dla ściśle określonego własnego powodzenia prowadzi grę w bambuko z mieszkańcami Jasła, biorąc przy okazji kasę, o której przeciętnemu mieszkańcowi tegoż ani się nie śniło, w zamian nic od siebie nie dając ? To co wspólnego z logicznym postępowaniem ma ciągłe poparcie dla tych ludzi ? Głosuj dalej na pis - mistrzu logicznego myślenia.
@ Jan12
dnia 06.09.2018, 17:51
Ocena
komentarza:
3
Na logikę wyborców bym bardzo nie liczył.Młodość,to dość wątpliwy argument na stanowisko burmistrza.
@ Tom
dnia 04.09.2018, 20:41
Ocena
komentarza:
2
Pec jest taką szansą dla Jasła jak Lucjusz Nadbreżny dla Stalowej Woli
@ Jaslo1
dnia 04.09.2018, 20:41
Ocena
komentarza:
49
A radny K. Pec "rozliczył się" się z obietnic przedwyborczych - kiedy jeszcze był w kandydatem na radnego. 4 lata w Radzie to sporo czasu. Zrobił coś, ma efekty, co Jasło skorzystało w zamian za wypłacanie diet?
@ Jks
dnia 04.09.2018, 20:54
Ocena
komentarza:
23
Kto to jest pec
@ oli
dnia 07.09.2018, 01:26
Ocena
komentarza:
5
Pec to chłopczyk z sobniowa
@ Jaślanka
dnia 04.09.2018, 20:55
Ocena
komentarza:
-31
Jasło potrzebuje silnej i zjednoczonej władzy, aby wyjść z zapaści.

Jeśli chcemy coś wywalczyć dla siebie na poziomie województwa czy kraju, to wszyscy przedstawiciele naszego miasta muszą ze sobą współpracować.

Ile by się nie narzekało na posła Rzońcę i senator Zając, to i tak Jaślanie na nich zagłosują.
PiS i tak będzie miał dużo do powiedzenia w Radzie Miasta czy Radzie Powiatu.

Dla dobra miasta, warto wybrać na burmistrza kogoś kto się dogada z nimi. Tak żeby cała energia szła na działanie dla dobra miasta, a nie tak jak teraz na wzajemne podgryzanie się i pokazywanie kto ważniejszy.

Po co nam niezależny burmistrz z którym nikt nie gada, nikt nigdzie nie zaprasza?
Możemy co najwyżej być dumni, że ten to się PiSowi nie kłania i patrzeć na postępującą degradację i izolację miasta.
@ ...
dnia 04.09.2018, 21:01
Ocena
komentarza:
32
Po to moja droga, że to kropla drąży skałę. Trzeba się w końcu odciąć od tej degradującej elity a nie ich popierać. Jest nas wielu i to my mamy losy miasta w swoich rękach! Byle dobrze wybrać. Chyba ludzie wiedzą co robić? Nie głosować na Pisowską mafię !
@ rozsądny
dnia 04.09.2018, 21:13
Ocena
komentarza:
18
A kiedy ci ludzie zrobili coś dla Jasła ? Kurowska też była z tego środowiska,Pabian z niego był i początkowo się z nimi nie gryzł,co jak Pec jak wygra pokaże im różki i zacznie robić to samo ?

PO czy PiS… Niech spadają na drzewo. Dla dobra Jasła to trzeba poprzeć kogoś,kto nie będzie z obu tych partii i będzie mieć jakiś plan dla Jasła.
@ Jaślanka
dnia 04.09.2018, 21:14
Ocena
komentarza:
-20
Niestety, ale to jak walka z wiatrakami.
PiS jest obecnie tak silny, tak wszechobecny w skali kraju, że mając niezależnego burmistrza, Jasło może być co najwyżej jak wioska Galów z Asterixa, która jako ostatnia odpiera najazdy Imperium Rzymskiego.
Prawdopodobnie nawet Warszawa zostanie "podbita" przez PiS.
@ Jaślanka
dnia 04.09.2018, 21:17
Ocena
komentarza:
16
Kogoś takiego - z planem dla Jasła i nie z PO czy PiS - niestety nie ma. W tym problem.
Owszem, jest Czarnecki, który powraca jak bumerang, tylko, że szału nigdy nie było za jego rządów.
@ kleks
dnia 05.09.2018, 06:47
Ocena
komentarza:
18
Czernecki? Najbardziej nieudany burmistrz w XXI wieku w Jaśle!
@ And
dnia 04.09.2018, 20:56
Ocena
komentarza:
29
Obecny burmistrz zdaje się był popierany przez PiS? Źle rządził kandydat PiS, że teraz jest nowy? A ten nowy popierany przez tych samych starych to jak będzie rządził?
@ Jaślanka
dnia 04.09.2018, 21:05
Ocena
komentarza:
19
Skorzystał z poparcia PiS, aby wygrać wybory, a jak osiągnął co chciał to się okazało, że jest niezależny i z PiSem nawet nie rozmawia.
@ SOLIDARNOŚCIOWIEC
dnia 04.09.2018, 21:28
Ocena
komentarza:
29
Chcecie budować mosty drogi a za kogo kadencji powstał deptak w Jaśle ?Zaślepiono ulice która rozładowywała korki w centrum JASŁA.Kto kupił kamienice koło deptaka na lokal?
@ Biedronka
dnia 04.09.2018, 21:33
Ocena
komentarza:
11
Co to za gość ten pec kojarzę gość vecomax wolica
@ Owczarek niemiecki
dnia 04.09.2018, 21:36
Ocena
komentarza:
30
Panie pec jak masz budaowac takie barachlo jak w osieku to lepiej do turka kebaby krecic ...pozdro z bylej pracy.
@ JASLANIN
dnia 04.09.2018, 21:38
Ocena
komentarza:
14
Ile zarabia budowlaniec z UKRAINY pracując przy rozbudowie szpitala w Jaśle? Polaków nie ma do roboty? Ukraińcy tańsi ? Niech Ukraińcy idą na wybory na PANA głosować ja nie idę
@ dragoness
dnia 04.09.2018, 23:47
Ocena
komentarza:
7
Szpital rozbudowuje powiat, "ekspercie".
@ ELIASZ
dnia 05.09.2018, 23:23
Ocena
komentarza:
-4
Szpital jest rozbudowywany za rządów PIS< ekspercie dragoness< A panie i panowie na umieszczonych zdjęciach z prezentacji są z PIS i za ich kadencji UKRAINCY pracują przy rozbudowie szpitala .
@ dragoness
dnia 08.09.2018, 15:48
Ocena
komentarza:
-1
Eliaszu, wóz ognisty chyba cię przejechał. My tu rozmawiamy o wyborach na burmistrza MIASTA, szpital rozbudowuje STAROSTWO.
@ do Jaślanka
dnia 04.09.2018, 21:38
Ocena
komentarza:
27
Piszesz nieprawdę. Pabian rozmawia z prawdziwym PiS - em.
Nie rozmawia z frakcją pisowską "trzymającą" w Jaśle władzę.
@ Jaślanka
dnia 05.09.2018, 13:49
Ocena
komentarza:
-9
Skoro niby Pabian rozmawia z 'prawdziwym PiSem", to z kim właściwie?
Kto reprezentuje ten prawdziwy PiS?

Póki co to rozmawia raczej z PO i PSL, patrząc na to z kim maszerował na Dniach Wina.
@ Pik
dnia 04.09.2018, 21:40
Ocena
komentarza:
18
A w "zespole" ten od Czarnych Jasło... Gościu, który trzyma z kibolami. To czasem nie jmten nauczyciel, o którym kiedyś było głośno, że na Facebooku przedstawia hasła i poglądy nie godne nauczyciela??? No chyba, że się mylę to mnie poprawcie
@ wit
dnia 04.09.2018, 22:39
Ocena
komentarza:
-7
To akurat plus dla niego że trzyma nie z takimi konfiturami jak ty.
@ Natka
dnia 04.09.2018, 21:42
Ocena
komentarza:
68
4 lata temu obecni parlamentarzyści gorąco popierali Ryszarda Pabiana pod hasłem "Czas na zmiany". Opowiadali jaki to dobry fachowiec, a oni będą mu we wszystkim pomagać. Po około 2 latach nagle przestali popierać swojego kandydata. Nie zauważyłam, żeby obecny burmistrz źle pracował, a Urząd Miasta źle funkcjonował. Nie słyszałam, że normalni mieszkańcy mają burmistrzowi coś do zarzucenia.
Czyli wychodzi z tego, że ktoś tutaj kłamie. Dlaczego nie powiedzą czemu nagle wystawiają innego kandydata?
A tak na marginesie przez 8 lat narzekali, że nie mogą nic zrobić dla Jasła, bo rządzi PO-PSL. Teraz PIS ma prezydenta, rząd, sejmik - młody Zając i Kurowska, do niedawna wicewojewoda Lechowski oraz dwoje jasielskich parlamentarzystów Rzońca i Zającowa. I ja się pytam - co oni przez te 4 lata zrobili dla Jasła???
@ Zniesmaczony
dnia 04.09.2018, 22:52
Ocena
komentarza:
42
Jak to co?
Skłócili lokalnych działaczy i społeczeństwo.
Poobsadzali stanowiska swoimi, a gdy się zorientowali że "Ci mają własne zdanie" albo ich odsunęli od władzy albo przestali popierać.
I tak mamy "zły PIS od Sepioła czy Lechowskiego", dobry ze Śniadeckich, który to występuje pod dwoma szyldami: "Jako PIS popierający kandydaturę Krzysztofa Peca"
i "KWW Razem dla Powiatu Jasielskiego".
Czy po prostu nie można si e dogadać i wspólnie dążyć do rozwoju naszego miasta...
A może chodzi wyłacznie o "stołki"...
@ dragoness
dnia 05.09.2018, 08:05
Ocena
komentarza:
19
Oczywiście, że chodzi o stołki.
@ kr
dnia 05.09.2018, 09:29
Ocena
komentarza:
24
Pabian stał się "zły' od czasu gdy odmówił wywalenia Pikula.
@ PISPEC
dnia 05.09.2018, 09:36
Ocena
komentarza:
18
Racja i jeszcze wicepremier z Jasła p. Gowin a Jasło zwija się jak dywan do trzepania przed świętami
@ pytam
dnia 05.09.2018, 11:25
Ocena
komentarza:
12
Szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba ogłosił na całą Polskę, że w Województwie Podkarpackim gdzie rządzi PiS, zanotowano największy rozwój w Kraju. Dlaczego wy Jaślanie nie dostrzegacie tego wszechstronnego rozwoju. Wstydźcie się !!!
@ Jaślanka
dnia 05.09.2018, 13:57
Ocena
komentarza:
-10
I po co to było?
Uratował Pikula, zachował się honorowo, został wyklęty przez PiS.
A potem ten ocalony Pikul stwierdził, że już mu się nie chce być wiceburmistrzem. Pozbierał zabawki i sobie poszedł.
Równie dobrze mógł go Pabian wtedy wyrzucić. Miasto bynajmniej nie straciłoby na tym, a uniknęlibyśmy tej zimnej wojny miasto-starostwo.
@ do natka i całego forum !
dnia 05.09.2018, 23:20
Ocena
komentarza:
2
..jak to co, jak to co ? nic, po prostu nic.
@ ...
dnia 06.09.2018, 15:35
Ocena
komentarza:
3
Może dlatego ze w Jasle brak konkretów Kolego ... jeśli się myśle proszę wyprowadź mnie z błędu, a każdemu będzie się lepiej żyło.
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 14:47
Ocena
komentarza:
-1
Zrozumcie, że Pabian nie uratował Pikula z dobroci serca tylko z wyrachowania. Wyobraźcie sobie jakie dał by paliwo opozycji gdyby wywalił go po tej aferze ?? Opozycja okrzyknęła by Pikula męczennikiem pisowskich aparatczyków !!! Mniejszym złem dla dobrej zmiany było zrobienie z Rudolfa idioty... Nawet JoJo na TT porównał go do paczki gwoździ...
@ Jaślanka
dnia 09.09.2018, 10:53
Ocena
komentarza:
-1
Opozycja i tak ostatecznie podchwyciła szansę na zrobienie z Pikula symbolu oporu przeciw PiSowi i wystawienia go jako swojego kandydata do sejmiku.

Czyli to o czym piszesz jedynie przesunęło się w czasie i Pikul nie zyskał statusu męczennika, a wręcz stracił wiarygodność i nawet został przez niektórych nazwany zdrajcą.

Ludzie widzą to co chcą widzieć.
Szlachetnego, honorowego, niezależnego Pabiana.
Gnębionego najpierw przez komunistyczne władze, a teraz przez PiS Pikula.
A jak jest na prawdę? Diabli wiedzą.

Jedno jest pewne - tam na górze, na szczycie władzy lokalnej czy krajowej, nie ma ludzi świętych, dobrych i naiwnych.
@ Andrzej
dnia 04.09.2018, 21:44
Ocena
komentarza:
17
Taki ranking: I m. Pabian, II m. Czernecki, III m. Pec
@ fata morgana
dnia 04.09.2018, 21:47
Ocena
komentarza:
23
Po raz kolejny ten "obiektywny" portal określił się politycznie,co dala mediów powinno być samobójstwem.Dla eksperymentu poklikałem trochę plusów i minusów (czasem wbrew "zdrowemu rozsądkowi) i wyszło,że oceny uczestników dyskusji są manipulowane.
Nie będę zdziwiony,jeśli ten mój wpis się nie ukaże.Na wszelki wypadek skopiuję go...
@ Stasek Chłopniebaba
dnia 04.09.2018, 21:50
Ocena
komentarza:
41
WTF HC, co za jeden jest ten sPec. Kto go rzeźbił. Skąd się wziął. Dawać tu CV jakie. Ja tu żyję kupę lat i o żadnym takim żem nie słyszał. Skąd ten gostek jest. My stare Jaśloki się wszyscy znamy, to "spadachroniarz" jakisik musi jest.
@ ewa
dnia 07.09.2018, 01:30
Ocena
komentarza:
1
Z sobniowa się wzapłacić. Tam dużo peców
@ ministrant
dnia 04.09.2018, 22:01
Ocena
komentarza:
36
Wreszcie pozytywne zachowania jaślan, którzy zrozumieli, że PiS należy oderwać od koryta!!! Tak nam dopomóż Bóg!
@ erni
dnia 04.09.2018, 22:05
Ocena
komentarza:
36
Już zacieram ręce,bo to przecież kandydat popierany,przez posła i senator jedynie słusznych i godnych na Podkarpaciu.He he,już lecę,podwijam kiece i lecę.
@ czarny
dnia 04.09.2018, 22:12
Ocena
komentarza:
-25
Pabian juz naobiecywal na temat sportu i Czarnych. Dotacja zmniejszona ,infrastruktura lezy i dzieki temu chetnego sponsora w Klub juz nie ma. Zainwestowal w teatr. Niestety dzieki takiemu czlowiekowi rzadzacemu naszym miastem. Tyle jego biernosci.
@ kibic
dnia 04.09.2018, 23:01
Ocena
komentarza:
25
Jak tak będzie rządził Pec w mieście jak ci członkowie władz z klubu Czarnych którzy razem z nim się lansują przed wyborami to czarno to widzę !
@ do kibic
dnia 05.09.2018, 09:05
Ocena
komentarza:
-2
Zawsze możesz spakować majdan i z najbliższym taborem do krosna wyjechać żyć tam i kibicować karpatom
@ Czarny
dnia 05.09.2018, 09:31
Ocena
komentarza:
0
Dzięki tym ludziom klub wciąż istnieje. Pracują społecznie.Znajduja drobnych przedsiębiorców do wsparcia finansowego w klubie 100. Mądre zarządzanie przyczynia się do zmniejszenia długu klubowego znacząco. Tylko żeby jeszcze władze były ku sportowi w Jaśle.Niestety tak nie jest.
@ kibol
dnia 04.09.2018, 22:24
Ocena
komentarza:
27
Nie opowiadaj bzdur czarny. Pabian nic nie obiecał, a wręcz stanowczo powiedział nieudacznikom DOŚĆ! Tyle w temacie.
@ s
dnia 04.09.2018, 22:44
Ocena
komentarza:
14
i zaczynamy festiwal obietnic.
@ hasztagpec
dnia 04.09.2018, 22:46
Ocena
komentarza:
-7
Zagłosuję na tego kto najwięcej obieca. Obiecać też trzeba mieć jaja
@ Grabarz
dnia 04.09.2018, 22:48
Ocena
komentarza:
7
Juz zacieram ręce bedzie kasa to wszystko to moi klienci wczesniej czy pózniej kazdy z nich dostanie łopatą w 4 litery
@ porażka
dnia 04.09.2018, 23:02
Ocena
komentarza:
29
Jak tak patrzę na program polityczny pana Peca to widzę mosty i drogi na wschodzie miasta. tylko że aktualny burmistrz most na Gądki już projektuje, a KG2 i droga między rondami już od dawna są pewne (realizacja) morze Krzysiu wyciągnie jeszcze temat DK73 które powstanie tak szybko jak tama naszego posła :/
Tak czy siak program żaden a raczej bazowanie na czymś co nie jest pomysłem Peca.
PEC-pacynka do boju tylko żeby się nasi parlamentarzyści sznurkami nie poplątali albo nie pobili o to który jakim ma sterować.
@ Technik
dnia 04.09.2018, 23:15
Ocena
komentarza:
-31
Przynajmniej żonę ma fajna
@ PISPEC
dnia 05.09.2018, 09:33
Ocena
komentarza:
-3
[Komentarz nie na temat]
@ wujek
dnia 06.09.2018, 23:58
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ KAROL
dnia 05.09.2018, 00:32
Ocena
komentarza:
33
Mało tego,że diabli wiedzą co to za jeden,oprócz tego ,że bezradny obecnej kadencji to jeszcze wystrzelił z programem jak po grochówce wojskowej.Sport,i rodzina(???).Koniec programu.A podstawowa kwestia -bezpieczeństwo przeciwpowodziowe miasta ma ,jak zresztą poprzednicy latami,delikatnie mówić w zamiarze przelania na papier.Najlepiej niezniszczalny toaletowy...Jak widać nic noiwego Jasło nie czeka,jak to,że płynie 1,2,3 rzeka...Igrzyska mamy tu pewne,ale chleba i obaw niekiedy o utratę mienia,życia ni cholery... Kładki ,mostki budował będzie...To doprawdy komedia ...Po co? po to by woda porwała,bo koryto poza miastem podnieśli na Ropie??? Dajcie spokój. Niereformowalność w myśleniu to jak widać tradycja i miniona,i na przyszłość.Biedne to Jasło!!! Ile można żyć złudzeniami...Szkoda butów na wyborcze spacery...Lepiej w domu zostać,albo wyjechać poza miasto zobaczyć jak inni żyją,się rozwijają,a nie zwijają
@ L
dnia 05.09.2018, 00:56
Ocena
komentarza:
-33
Znam tego chlopaka i Wiem ze chce cos zrobic dla Jasla i okolic
@ człowiek z gór
dnia 05.09.2018, 01:26
Ocena
komentarza:
-35
Pan Gorgosz na starostę !, Pawluś na zastępce Peca !
@ z lasu
dnia 05.09.2018, 07:30
Ocena
komentarza:
13
Ale się kompromitują te podnóżki!Gdzie honor i godność?
@ edi
dnia 05.09.2018, 02:07
Ocena
komentarza:
11
a ty na ich kierowcę
@ cytryna kwasna
dnia 05.09.2018, 03:25
Ocena
komentarza:
9
Inwersyjna metoda wyboru "WYBRANYCH" :
Odwracanie listy o 180 stopni i ostatni są pierwszymi!
WYMIANA NA 100% PEWNA!
@ M
dnia 05.09.2018, 06:39
Ocena
komentarza:
39
Żałosna sytuacja!!!
Parlamentarzyści , którzy udzielali poparcia Pabianowi
wystawiają nowego kandydata , na którego za 5lat podobnie jak obecnie
wyleją pomyje ??? !!!
.
Zmiany w Sejmie , Senacie Sejmiku woj. są niezbędne!!!
@ Werwolf
dnia 05.09.2018, 07:06
Ocena
komentarza:
22
Nie moge juz na te m...y patrzec
@ Niki
dnia 05.09.2018, 07:08
Ocena
komentarza:
5
[Komentarz nie na temat]
@ Up
dnia 05.09.2018, 09:12
Ocena
komentarza:
-13
[Komentarz nie na temat]
@ głos z jasła
dnia 05.09.2018, 09:55
Ocena
komentarza:
5
nam? chyba Wam ...
@ mieszkanka
dnia 05.09.2018, 07:37
Ocena
komentarza:
9
Pec odkrył same blotki!!!
@ rabbit habbit
dnia 05.09.2018, 08:40
Ocena
komentarza:
21
z takimi kartami to w remika może pograć z żoną...
@ dragoness
dnia 05.09.2018, 07:39
Ocena
komentarza:
25
"burmistrz musi i powinien współpracować z biznesem jasielskim." - pan poseł mówił o jasielskim capo di tutti capi i jego świcie, zwanej również jasielskimi kolesiami?
@ hehe
dnia 05.09.2018, 08:18
Ocena
komentarza:
4
Po pół roku badania sprawy prokuratura nie doszukała się żadnych podstaw do wszczęcia postępowania o czy także pisano zapomniałeś dodać nikosiu dyzmo
@ Lolek
dnia 05.09.2018, 08:59
Ocena
komentarza:
-4
A Ząbki to w której ustawce stracił?
@ rozsądny
dnia 05.09.2018, 09:16
Ocena
komentarza:
3
NoNo tacy ludzie akurat dobrze by o nim świadczyli. Komuchy i zwolennicy nachodźców – won do tych waszych ukochanych GUŁAGów !
@ Dino Boys do Niko
dnia 05.09.2018, 14:25
Ocena
komentarza:
-5
Znasz człowieka którego atakujesz ? powody dlaczego gazeta michnika akurat na koniec rządów po-psl go zaatakowała a następnie w sądzie przegrała ?
@ obserwator
dnia 05.09.2018, 07:59
Ocena
komentarza:
32
W Jaśle nie ma pracy, infrastruktury, parkingów i wiele innych potrzebnych rzeczy a PEC na pierwszym miejscu stawia na sport i na Czarnych Jasło. MASAKRA
@ do obserwator
dnia 05.09.2018, 08:15
Ocena
komentarza:
8
W Jaśle jest praca, dużo ogłoszeń tylko płaca jest niska.
@ Smeszne
dnia 05.09.2018, 08:37
Ocena
komentarza:
13
Kto to iest Bagdan Rzońca?? Znam Bogdana
@ ryba
dnia 05.09.2018, 08:45
Ocena
komentarza:
-3
To lepiej usiądźmy na fotelu i niech się dzieje co chce. zawsze można do Krosna podjechać i zobaczyć miasto.
@ ciniak77
dnia 05.09.2018, 09:09
Ocena
komentarza:
4
PiS chce zrobić skok do samorządu, aby Żydom ułatwić spełnienie żydowskich roszczeń majątkowych. W 1880 roku w Jaśle mieszkało ok. 500 Żydów a już 20 lat później ok. 1500 Żydów. Co stanowiło ok. 25 % liczby ludności .
@ trex
dnia 05.09.2018, 09:30
Ocena
komentarza:
11
Przedstawienie pana Peca jako kandydata odczytuje jako przyznanie się że pan Pabian to jedna wielka pomyłka. Czy tak mam odczytywać namaszczenie przez wdowę smoleńską i p. Rzońce pana Peca?
@ Barbarian
dnia 05.09.2018, 09:54
Ocena
komentarza:
27
Myślenie jest takie :
Dajmy na Burmistrza takiego jak MOrawiecki że niby młody i okulary .

I znaleźli jakiegoś biurokratę który będzie chodził na smyczy krótko.

Czeka nas jeszcze więcej TABLIC i Pomników. A Jasło cóż ..

za kilka lat będzie liczyć 10 tys mieszkańców. średnia wieku 60=80 lat.
@ Czarny
dnia 05.09.2018, 09:54
Ocena
komentarza:
39
To ostatnia szansa dla Jasła żeby wyeliminować z naszego życia " urodzonych do rządzenia" ze Śniadeckich.Ćwierćwiecze ich rządów to upadek miasta.Nic dlla Jasła nie zrobili a dla siebie mnóstwo nagrabali.
@ Pecet
dnia 05.09.2018, 12:22
Ocena
komentarza:
-5
Tadeusz wyluzuj.Za dużo żółci lejesz.Mysl o emeryturze zajmij się MOSiR.
@ Jaslanin
dnia 05.09.2018, 11:28
Ocena
komentarza:
34
PAN poseł szuka sobie marionetki Pabiznes miał swoje zdanie to jest zły ludzie zastanówcie się też nad Panem "POSLEM"jak jest blisko wyborów to dużo obiecuje i się pokazuje co zrobił dla Jasła NIC!!! Jeszcze przeciwko swojemu był jak nie pamiętacie to przypomnę sprawę Pana Pikula . Może dajmy mu szansę kolejna w EKONOMIKU juz raz tatuś Kaczyński miał go nie wystawiać na listę ale udało się mu pokażmy ze nie będziemy za osoba która tylko obiecuje a nic nie robi myślicie że Pan Pec będzie inny ? Żenada. Myślę że w tym mieście coś się zrobiło za obecnego burmistrza i może powinniśmy postawić na niego . Jasło potrzebuje stabilności.
@ Ekonomik
dnia 05.09.2018, 19:45
Ocena
komentarza:
10
Nie chcemy tu żadnych popaprańców. Suret go przyjmie z powrotem. Na specjalistę od świeżego powietrza na oddziale wózków widłowych i platform transportowych w BWI. Będzie miał blisko do swojego mentora.
@ suret z dębicy
dnia 07.09.2018, 17:07
Ocena
komentarza:
0
...aaa teraz to już wiadomo skąd ten suret znalazł się w Gamracie.
@ Wóki
dnia 05.09.2018, 11:51
Ocena
komentarza:
21
Pec na wode! Fotomontaż!
@ Głos rozsądku
dnia 05.09.2018, 11:58
Ocena
komentarza:
8
Zanim zagłosujesz zastanów się jak jest PEC od tyłu ...

#Cep
@ smutek
dnia 05.09.2018, 12:00
Ocena
komentarza:
5
czemu ta pani obok Krzysia taka smutna,czyżby uczestniczyła w kondukcie pogrzebowym?/
@ Up
dnia 05.09.2018, 12:16
Ocena
komentarza:
-15
Jaka smutna piękna uśmiechnięta kobieta ubierz okulary to więcej zobaczysz brawo Krzysiek !!!
@ J
dnia 05.09.2018, 12:16
Ocena
komentarza:
-5
Jest tutaj jakiś administrator ?
@ Nowy
dnia 05.09.2018, 12:32
Ocena
komentarza:
19
Gdy piSowiecki kandydat wygra to z obecnie 60% młodych którzy z Jasła wyjechali wyjedzie 95%, bo do mycia tutejszych pomników z ptasich odchodów wystarczy kilku działaczy piS.
@ Jasam=]
dnia 05.09.2018, 14:28
Ocena
komentarza:
18
Kabaret!!! kto Pec na burmistrza zakompleksiona marionetka PIS będzie tańczył jak mu zagrają i tak to będzie wyglądało . Ludzie zastanówcie się dobrze na kogo oddacie swój głos !!!
@ Bogdan
dnia 05.09.2018, 15:19
Ocena
komentarza:
18
A mnie się wydaje, że jednak wygra Ryszard Pabian.
@ tom
dnia 05.09.2018, 20:21
Ocena
komentarza:
-11
Słusznie zaznaczyłeś że tylko ci się wydaje.
@ ola
dnia 06.09.2018, 01:04
Ocena
komentarza:
-7
Chcemy CZeluśniak Jedyny gość co ma jaja i jest dla ludzi ok nie marionetka w rękach elit
@ ciekaw
dnia 05.09.2018, 16:24
Ocena
komentarza:
33
Mam proste pytania do Pana Posła i do Pani Senator.
Czy jeśli mimo wszystko Suweren wybierze na pięć
lat Pabiana, to przez pięć lat, nie bacząc na dobro mieszkańców
Jasła i regionu, nie będą Go wspierać w pracy i staraniach ?
@ Suski
dnia 05.09.2018, 18:55
Ocena
komentarza:
16
Suski sprostował już słowa Morawieckiego: otóż PiS będzie wspierał samorządy nawet inne.
Czyli MOŻNA WYBIERAĆ PABIANA
@ Kierowca
dnia 05.09.2018, 16:37
Ocena
komentarza:
-1
I ja zgadza się z Bogdanem.
@ obiektyw
dnia 05.09.2018, 16:52
Ocena
komentarza:
2
Piotr Samborski
22 godz. ·
Śniadeckich 15 . Spotkanie z Ministrem Sportu. Rozmawiamy min. o przyszłości JKS Czarni 1910 Jasło.

Piotr Andrzej Nowik
Piotr Andrzej Nowik Oby po tej wizycie były pozytywne działania dla Kochanego klubu i Kochanego miasta .

Lubię to! · Odpowiedz · 22 godz.
Iwona Trawińska Cwiertniewicz
Iwona Trawińska Cwiertniewicz Bravo. W koncu jakies konkrety

Tadeusz Baniak
Tadeusz Baniak Według mojej wiedzy Miasto Jasło ( Burmistrz Ryszard Pabian) złożyło wniosek o dofinansowanie zadania pn. "Przebudowa boiska treningowego przy ulicy Śniadeckich w Jaśle", zabezpieczając w budżecie na ten cel 1.600.000,00 zł. Rozstrzygnięcie w ministerstwie sportu miało nastąpić do końca czerwca 2018r. Ponad dwa miesiące jak minął termin i cisza! To jest konkretny konkret!!!
@ Do obiektyw
dnia 05.09.2018, 17:42
Ocena
komentarza:
-10
Koleś, wiesz co to jest RODO ?
@ Kierowca
dnia 05.09.2018, 18:26
Ocena
komentarza:
15
Pan minister sportu będzie w daleki nieokreślony termin przesuwał rozpatrzenie
wniosku UM w Jaśle o dofinansowanie zadania "Przebudowa boiska treningowego
przy ulicy Śniadeckich w Jaśle aż przejdą wybory i kto je wygra.
Takimi nieprzyjaznymi dla Jasła osobami mało aktywni członkowie PIS u
popierają kandydata Peca.
@ NINNA
dnia 05.09.2018, 19:03
Ocena
komentarza:
3
Nigdzie nie ma takiej współpracy PO i PIS jak w Jaśle.
@ dragoness
dnia 05.09.2018, 19:12
Ocena
komentarza:
10
Na razie wychodzi na to, że jakbyśmy nie zagłosowali to i tak wygra ten kogo wybierze komisja https://oko.press/krzyzyk-na-wyborach-samorzadowych-pis-zdecyduje-ktory-glos-jest-wazny/
@ bbc
dnia 05.09.2018, 19:37
Ocena
komentarza:
9
czy w tym miasteczku nie ma normalnych ludzi
@ Jan12
dnia 05.09.2018, 19:38
Ocena
komentarza:
18
Pan Pec???wyjęty z kapelusz i słyszymy,że młody,doświadczony,a jaki będzie z niego gospodarz...Pamiętacie państwo panią Anne Bialik?Ona miała wskrzesić biznes w Jaśle,przyciągnąć inwestorów i co?Odpowiedzmy sobie sami.Nic nie mam przeciw temu facetowi,bo tak jak większość mieszkańców nie znam go.Pamiętacie jakim wspaniałym burmistrzem miał być pan Pabian? i co?I tak bez końca można wymieniać.Tylko po co?
@ Dyn
dnia 08.09.2018, 12:14
Ocena
komentarza:
2
Pani Anna uzdrawia teraz Zduńską Wole :)
@ wujek
dnia 05.09.2018, 20:06
Ocena
komentarza:
6
Pecha z sobniowa.tam pew nie dokona kariery
.moze jako dyrektor szkoły..
@ wujek
dnia 05.09.2018, 20:14
Ocena
komentarza:
12
Jeszcze raz.Krzysiu, zostań dyrektorem w szkole w sobniowie..
@ kit
dnia 05.09.2018, 20:15
Ocena
komentarza:
15
Pec to figurant i podkładka żeby wygrał Pabian.Wystawili Peca którego popierają wdowa smoleńska i Rzońca a ludzie ich nie lubią i choć nie popierają Pabiana to pójdą na niego zagłosować na złość Alicji i Bogdanowi i tym sposobem Pabian wygra
@ witia
dnia 05.09.2018, 20:23
Ocena
komentarza:
3
Błędna teoria.
@ ola
dnia 06.09.2018, 01:01
Ocena
komentarza:
2
wygra ten 3
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 14:41
Ocena
komentarza:
1
Na złość powiadasz ??? Buhahahaha, jasielskie kwiaciarki murem za Alicją !!!
@ Jaślanin
dnia 05.09.2018, 20:27
Ocena
komentarza:
-21
widać że swój chłop. Już ma mój głos.pozdrawiam pana Burmistrza Peca.
@ wujek
dnia 05.09.2018, 20:38
Ocena
komentarza:
7
Szkoda tu pisać..żal za austrowęgrami. .nawet szwejka nie cenzurowli
@ maniu
dnia 05.09.2018, 21:59
Ocena
komentarza:
16
wiesz co krzysiu nie osłabiaj się ja bym sobie dał spokój na twoim miejscu nie bąć sprzedawczykiem jak wszyscy z pisu nic nie zrobiłeś i nic nie zrobisz
@ Jaslanin
dnia 05.09.2018, 22:06
Ocena
komentarza:
15
Jaslo jest zakochane w PISIE i nic tutaj nie będzie, zacofanie na maxa, ani MC Donalda, ani konkretnej galerii ani sklepów wielkopowierzchniowych, nic, PiS i tak ma tu zwolenników wiec nawet nie popatrza się na tą miejscówki, Wystarczy że wyjdą "wielcy" tego miasta Rzonca, Zając owa powiedzą parę tandetnych słów i mieszkańcy będą zadowoleni, szkoda tego miasta bo patrząc na Krosno to my zostaliśmy w tyle i to o 30 lat, ale wybieracie Piesiewiczów to przynajmniej będą się fajnie lansować. ...
@ olo
dnia 05.09.2018, 22:09
Ocena
komentarza:
-18
zazdrośniki heheh, Krzysku idziemy za Tobą, boją się , że wreszcie Ktoś będzie dbał o dobro innych a nie o swoje koryto i swoich znajomych jak do tej pory wreszcie Ktoś odpowiedni na na odpowiednim miejscu .
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 14:39
Ocena
komentarza:
1
ech, tylu znajomków już czeka na ciepła posadkę w UM...by żyło się lepiej :)
@ edi
dnia 05.09.2018, 22:21
Ocena
komentarza:
9
nie idzćie tą drogą
@ Nigdy wiecej PiSu
dnia 05.09.2018, 23:04
Ocena
komentarza:
22
Ludzie to przecież najbardziej przez was tu głosujących na podkarpaciu i w Jaśle mamy takie dziadostwo w okolicy i bajzel w kraju. Opamiętajcie się ludziska i przestańcie w końcu głosować na pisowców. Zapory wam i tak nie wybudują. Ja już nie chce oglądać Zającowej z koleżankami i z nożyczkami robiącej sobie zdjęcia przy byle jakiej okazji.
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 14:38
Ocena
komentarza:
2
Dokładnie : Czemuś biedny ? Boś głupi !
Czemuś głupi ? Boś biedny !
i koło się zamyka :)))
@ kleks
dnia 06.09.2018, 07:09
Ocena
komentarza:
-19
A ja spokojnie zagłosuję na pana Peca, bo Jasło potrzebuje burmistrza, który nada miastu dynamikę rozwojową. I mogą sobie wszystkie kundelki antypisowskie ujadać :)
@ 0,7
dnia 06.09.2018, 21:48
Ocena
komentarza:
1
Nick to chyba z tyłka
@ zdziwniona
dnia 06.09.2018, 12:14
Ocena
komentarza:
14
A ja chciałam zapytać jakim prawem straż miejska wkłada kartki za szyby samochodów pod parkingiem Krusu? Jeśli to ich parking to co ma do tego straż miejska?
Do końca też nie rozumiem przesłania tabliczki która tam zawisła ( kolory prawie(!) takie jak powinny być, chociaż wersja znaków minimalistyczna i wydana bez zezwolenia).
Zezwolenie Krus na wjazd? Chodzi o Toma Kruza czy Penelopę? A może o oddział placówki w Baligrodzie? Czy wystarczy jedynie zgoda znajomego Jaśka Krusa? Mało konkretne to posunięcie, a parking w środku miasta ma stać pusty po godzinach urzędowania i w weekendy? Pomyślcie następnym razem albo zapytajcie mądrzejszych od siebie i jeśli już chcecie zmian to zawsze wskazane są profesjonalne działania, a nie tania amatorszczyzna!
@ ooxx
dnia 06.09.2018, 13:49
Ocena
komentarza:
14
Czyżby Pan obecny dyrektor szpitala zmienił światopogląd przed wyborami?
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 14:37
Ocena
komentarza:
0
bo byt kształtuje świadomość :))
@ dragoness
dnia 08.09.2018, 15:44
Ocena
komentarza:
2
Ależ skąd, to tak jak w anegdocie o proboszczu w małym francuskim miasteczku, ktory najpierw był rojalistą, potem złożył przysięgę na wierność Republice, potem popierał Napoleona, a na koniec znów Bourbonów. Gdy go zapytano o tak częsta zmianę poglądów odpowiedział: Ależ ja absolutnie nie zmieniam zdania, ja po prostu cały czas chcę być tu probośzczem.
@ Adam
dnia 06.09.2018, 19:49
Ocena
komentarza:
8
rzonca cos zrobil dla jasla
@ 0,7
dnia 06.09.2018, 21:45
Ocena
komentarza:
15
Upił się! Kilka razy!
Będę głosował na Pana Peca jak obieca metro albo chociaż zaporę w Kątach.
@ kastor
dnia 06.09.2018, 21:53
Ocena
komentarza:
-3
Naprawdę jesteś przekonany, że kogoś obchodzi na kogo będziesz głosował?
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 14:37
Ocena
komentarza:
2
ta, nie sposób policzyć wszystkich zasług posła Rzońcy dla Jasła...nie sposób...
@ dragoness
dnia 08.09.2018, 14:37
Ocena
komentarza:
1
Rozumiem z wypowiedzi p. kastora, że PiS już ustalił wyniki wyborów?
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 19:31
Ocena
komentarza:
2
Przecież sama wklejałaś tu info to krzyżykach więc wszystko już chyba jest jasne...
@ FFranz Maurer
dnia 07.09.2018, 12:35
Ocena
komentarza:
7
Do "olo"-- jeśli chodzi o motyw "teoretycznego" niedbania o swoich znajomych i o swoje"korytko" to coś więcej może powiedzieć ta pani z boku:) dzięki której nominację na dyrektora dostał pewien fałszywie ćwierkający "ptaszek"-dyletant i laik :) a tak patrząc z "innej" beczki- jak poważnie można traktować kogoś kto juź na wstępie kampani wyborczej ma w ofercie żłobek i sport:) później wam powie- PRZECIEŻ JA WAM NIC NIE OBIECYWAŁEM:) ludzie kiedy wreszcie zrozumiecie że nie można patrzeć krótkowzrocznie i Że WASZ LOS ZALEŻY OD WAS SAMYCH?:) Chcecie ciągle być popychadłami? Głosujcie na kogoś kto postara się wyciągmwąć z marazmu i gospodarczego niebytu nasze piękne miasto? Dlaczego Krosno może mieć mądrego Gospodarza a my nie? Nie dajcie się łapać na tanie slogany reklamowe i obietnice jak rodem xz cesarstwa rzymskiego-Igrzyska i pajda chleba dla Pospólstwa-bo tak nazywani jesteśmy my uczciwie pracujący przez ELYTY :)))
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 14:36
Ocena
komentarza:
2
ale przecież nikomu nie zależy by wyciągnąć ten Ciemnogród z marazmu bo ciemną masą łatwiej rządzić... :)
@ Kierowca
dnia 07.09.2018, 20:26
Ocena
komentarza:
6
Dziwię się, że w ogóle społeczeństwo Jasła dyskutuje nad programem,
który chce sam zrealizować kandydat na burmistrza miasta Jasła pan Pec.
Przecież burmistrz jest ciałem wykonawczym i może tylko realizować zadania
dopiero po uchwale Rady Miasta Jasła.
Samodzielnie burmistrz nie może realizować żadnych zadań przed podjęciem
uchwały w ramach posiadanych środków, przez Radę Miasta.
Przecież kandydat Pec jako radny dobrze o tym wie, więc dlaczego
oszukuje społeczeństwo Jasła swoimi obiecankami, których spełnianie nie od niego zależy. Rada jak będzie miała środki to zadanie uchwali a jak nie będzie
środków to nici z zadania pomimo obiecanek.
Do środków unijnych też trzeba mieć wkład własny zapewniony przez miasto
potwierdzony uchwałą Rady Miasta.
Należy pamiętać, że na samorządy Rząd zrzuca coraz więcej obowiązków
a zwłaszcza finansowych a politykę centrali pilnują aparatczyki partyjni.
@ Kierowca
dnia 07.09.2018, 20:39
Ocena
komentarza:
8
I żeby była jasność sprawy.
Ja głosuję na niezależnego i sprawdzonego kandydata na burmistrza
pana Ryszarda Pabiana.
@ Do kierowania
dnia 07.09.2018, 22:33
Ocena
komentarza:
-3
Pabianice nie zależny jaja se robisz przedtem PiS teraz z przetacznikiem
@ #
dnia 08.09.2018, 05:17
Ocena
komentarza:
3
To jakiś żart?
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 14:34
Ocena
komentarza:
3
Dokładnie- ten kandydat to jest żart lokalnych parlamentarzystów z mieszkańców Jasła...
@ Max Szyderko
dnia 08.09.2018, 14:33
Ocena
komentarza:
-3
Rozumiem, że za współpracę Rudolf rozumie zatrudnianie lub zwalnianie wskazanych przez niego osób w UM ???

Pabian na początku też zatrudniał nominatów PiS - to tak dla przypomnienia...
@ kultura i klasa
dnia 08.09.2018, 21:12
Ocena
komentarza:
-2
wiadomą rzeczą jest że zatrudnia się swoich...

no przecież nie obcych...

to jest normalne i wiadomo że swoich ludzi się zna...

jak szef pisu może zatrudniać zwolenników po,...

to by było śmieszne...delikatnie mówiąć

tylko człowiek myślący postępuje inaczej...

czy na impreze rodzinną do domu zapraszacie państwo osoby obce, z ulicy,,

wręcz pokłócone ze sobą===chyba nie

więc proszę takich głupot nie opowiadać ...

i zamieszania nie wprowadzać

pozdrawiam wyborców
@ dragoness
dnia 08.09.2018, 21:39
Ocena
komentarza:
-1
Powinno się zatrudniać osoby kompetentne, nie partyjne BMW. Zdrowa zasada, niestety rzadko stosowana.
@ Jaślanka
dnia 09.09.2018, 10:18
Ocena
komentarza:
0
A co jeśli okazuje się, że ten niby partyjny kandydat jest tak na prawdę kompetentny?

Owszem, pełno jest nieudaczników, którzy z poparcia partii otrzymują stanowiska.
Ale nie można generalizować.

Są ludzie ambitni, zdolni, energiczni dla których partia jest tylko takim dodatkowym podmuchem, który pcha ich na przód.

A co do kandydata.
Jeśli człowiek się rozwija i działa, to na pewno nie jest Bierny.
Jeśli jest wykształcony, doświadczony to nie jest Mierny.
A że Wierny, to taki wielki zarzut?
Może dzięki temu nie zmieni poglądów w trakcie sprawowania urzędu, nie przytuli się do innej partii i można być pewnym, że wyznaje wartości i przekonania zgodne z opcją do której należy. I to się albo akceptuje, albo nie.
@ Wyborca.
dnia 08.09.2018, 21:22
Ocena
komentarza:
0
NIGDY !!! Ci Panowie Pabian i Pec na BURMISTRZA. Tylko całkiem inny niezależny kandydat od tych nieudaczników na zdjęciu.
Myślę, że będzie inny kandydat, którego mieszkańcy Jasła poprą już w 1 turze wyborów.
@ don
dnia 08.09.2018, 23:31
Ocena
komentarza:
2
a co na to jasielscy kolesie
@ Kierowca
dnia 09.09.2018, 08:55
Ocena
komentarza:
1
W wyborach samorządowych głosuje się na człowieka.
W wyborach do sejmu wybiera się partię.
@ Jaślanka
dnia 09.09.2018, 10:31
Ocena
komentarza:
1
Zgadza się. Głosuje się na człowieka. Tylko, że na tego człowieka składa się nie tylko jego wygląd, charakter i działania, ale też to ku jakim środowiskom się skłania oraz to kogo ma za swoimi plecami.

Chyba nikt nie jest tak naiwny, żeby wierzyć w to, że obecny burmistrz jest całkowicie niezależny. To, że nie należy do żadnej partii o niczym nie świadczy.
Ktoś na tak wysokim stanowisku musi gdzieś być "upaprany" i z jakimiś środowiskami, niekoniecznie politycznymi związany.

Owszem, może lepszy on niż ktoś z poparciem PiSu, ale nie lansujmy go na takiego niby szarego Kowalskiego, który dzięki swojej mądrości i charyzmie rządzi miastem.
@ dragoness
dnia 09.09.2018, 11:15
Ocena
komentarza:
1
po zmianie kodeksu wyborczego już nie ma jednomandatowych okręgów wyborczych do samorządów. PiS zabrał i tę namiastkę demokracji.
@ Kierowca
dnia 09.09.2018, 18:38
Ocena
komentarza:
2
Każda organizacja i partia ma wzniosłe hasła na pokaz i cele ukryte.
Sprzeciwiam się by partie polityczne mieszały się do wyborów samorządowych
i swym populizmem ograniczały prawa demokratyczne jednostki
to jest tutejszych mieszkańców.
@ #
dnia 12.09.2018, 04:46
Ocena
komentarza:
4
Kto oglądał film" Kariera Nikodema Dyzmy"?
@ cyberchłop
dnia 15.09.2018, 17:08
Ocena
komentarza:
1
zagadka wiecie jaka to pozycja na peca
z przodu świeca z tyłu świeca
ha ha ha ha ha ha ha ha ha hha
przecież ten młody człowiek będzie kukiełką
senatorowej starosty i kawalerów w sukienkach
@ CZAJNIK00
dnia 21.09.2018, 12:34
Ocena
komentarza:
0
Wygląda na to, iż Pan Pec zaorał się sam.
Należy podziękować klubowi i działaczom PIS, iż na listach do UM Jasło będzie znacznie mniejszy wybór niż planowano
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 • Jaślanie świętują wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Ich uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta do parku miejskiego gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożone zostały kwiaty.    

 • Piotr Śmietana zastępcą komendanta

  Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie wręczono nominacje na stanowisko kierownicze mł. bryg. Piotrowi Śmietanie na funkcję zastępcy komendanta powiatowego PSP w Jaśle.

 • Jasielski "Medyk" - ostatnie dni rekrutacji

   

  „Medyk” to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą kształcić się w perspektywicznych zawodach. Teraz w ofercie szkoły znajdziesz nowe interesujące kierunki. Wybierając „Medyk” inwestujesz w swoją przyszłość.

 • Jaślanie biorą sprawy w swoje ręce i sprzątają miasto

   

  Jaślanie chcą żyć w czystym i wolnym od śmieci mieście. Kilka dni temu dwóch mieszkańców Jasła z własnej inicjatywy posprzątało okolice wałów przy ul. Piotra Skargi. Wszystkie śmieci, starannie posegregowane trafiły do worków.

 • Tak wyglądała tragiczna jesień 1939 r.

   

  Eksplozje, serie z karabinów maszynowych i łuny ognia nad „łąkami hubalowymi” towarzyszyły widowisku historycznemu, które odbyło się wczoraj w ramach tegorocznej edycji Memoriału majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Tematem przewodnim tym razem były wydarzenia z jesieni 1939 r.     

 • IX Karpacki Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy. 17-18 sierpnia 2019.

 • Wakacje z tenisem – edycja sierpniowa

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105