Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pierwszy singiel jasielskiego zespołu Mindfield!

28

Zapraszamy do posłuchania pierwszego singla zespołu Mindfield "Teeth Marks". Płyta będzie nosić nazwę - " Teeth Marks" - Znajdzie się na niej 8 numerów o łącznej długości 54 minut.

Nazwy numerów to Ereaser, The things we couldn't kill, Inside the eleven, Teeth Marks, Into the blue, Origo, Incepting crowds, Meltdown

Są piątką osób, które mają wspólną pasję. Mimo iż każdy z nich ma inny gust muzyczny, nie przeszkadzało to w połączeniu sił, umiejętności oraz doświadczeń z poprzednich projektów i stworzeniu czegoś co nazywa się Mindfield. Wręcz przeciwnie - to właśnie dzięki temu, że ich styl jest wypadkową wielu przedziwnych gatunków, są w jakiś sposób rozpoznawalni i właśnie to ich odróżnia od całej reszty.

Poniżej okładka nowej płyty

(gm)

 

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
2
@ elp
dnia 14.06.2012, 13:33 · Zgłoś
Mindfield to najlepsza jasielska kapela. Mam nadzieję, ze będą mieć wystarczająco dużo szczęścia, żeby zaistnieć w "wielkim świecie" bo wystarczające umiejętności już posiadają!
Odpowiedz
5
@ Normalny i Obiektywny
dnia 14.06.2012, 01:23 · Zgłoś
Ale właśnie tam nie było obiektywnych i konkretnych uwag. Może po prostu lubisz inną muzykę i najzwyczajniej nie siedzisz w takich klimatach. To zrozumiałe , że są gusta i guściki - po co tylko kogoś obrażać - mówić , żeby od razu dał sobie spokój itd... Człowieku na każdą pozytywną formę aktywności młodych ludzi powinieneś patrzeć z uśmiechem na ustach i wspierać ich. Czy ktoś by szydełkował, malował , grał w piłkę lub grał w szachy... Inwestycja swoich emocji w konkretny cel zabija w młodych ludziach myślenie o głupotach - a jak sam widzisz nieróbstwo powoduje patologię, [...] i przemoc... Więc n razy się zastanów zanim znowu kogoś skreślisz... bo papiery to masz ale na zatwardziałego [...], i tacy jak ty tylko chcą [...] w młodych chęć zmiany świata na lepsze. To mój ostatni komentarz bo na prawdę twój imbecylizm mnie dobija. Współczuje tylko twoim dzieciom , bo tatuś od małego zryje im psychikę - i pewno w wieku 6 lat wstąpią do "Młodzieży Wszechpolskiej" i będą hańbić naszą flagę i godło do końca... Pozdrawiam skromny obierzy świecie z papierami...
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 14.06.2012, 00:52 · Zgłoś
[...] mnie w sedes inteligenci, co obrażają ,a kiełbie we [...] mają .Zasady dobrego wychowania nie pozwalają na chwalenie się publiczne swoimi osiągnięciami...To tylko ten kto ich nie ma chwali się., że je ma... Powiem krótko: jestem fachowcem z papierami,międzynarodowymi występami na scenie-też!!! Może to wystarczy dla zaspokojenia waszej ciekawości.Jak nie-trudno!..Ja nie wchodzę w układ zawiści,obrażania.Jak krytykuję to w dobrej wierze i merytorycznie.A wasza kapela niech gra nawet na Antarktydzie i kosmosie...Mam to w poważaniu,co wy o tym piszecie,bo [...] wiecie(o muzyce przede wszystkim)>>>TYLE! Myślę,że nawet zespół krytyczne uwagi traktuje poważnie.Wy niestety,jak kibole-tylko dać komuś po [...].Gratuluję kultury!!!
Odpowiedz
2
@ drft
dnia 14.06.2012, 07:20 · Zgłoś
o jej to ja nie wiedziałem że takie sławy u nas w jaśle są
Odpowiedz
0
@ arni
dnia 14.06.2012, 08:23 · Zgłoś
jesli jesteś aż tak dobrym muzykiem z "papierami" to hmm nie przystoi w ogóle zabierac głos na forum bo dobrzy muzycy i z 'papierami" nie mają na takie rzeczy po prostu czasu.
Odpowiedz
1
@ b
dnia 14.06.2012, 13:13 · Zgłoś
dokladnie - ten typek [...] to sie tylko na jasielskich forach wypowiada - [...] jakas z fanklubu ojca rydzyka, moze komponuje muzyke do psalmow?
Odpowiedz
1
@ aaa
dnia 13.06.2012, 23:23 · Zgłoś
[...] mam nadzieje , że [...] ci kiedyś skopią [...].
Odpowiedz
2
@ Normalny i Obiektywny
dnia 13.06.2012, 11:17 · Zgłoś
[...]: Pewno jesteś człowiekiem , który próbował coś zdziałać w muzyce i nigdy mu się nie udawało. Pewno jesteś pozbawionym słuchu malkontentem, któremu wydaje się , że słuchając od lat Rmf-u wykształcił w sobie ogromną wiedzę o muzyce. Pewno jesteś zwykłym [...] i [...] [...]kiem, który [...] wszystko co dotknie. Przedstaw nam tutaj w czym ty jesteś dobry? Ogromnie wkurzają mnie takie komentarze, bo nawet jeśli muza chłopaków CI się nie podoba - to powinieneś okazać szacunek im za to co robią. Że starają się w tym pełnym starych ludzi mieście wnieść jakiś powiew świeżości. Mi ich muzyka strasznie się podoba i uważam , że mogliby spokojnie zrobić karierę na zachodzie. A ty gnij dalej w swoim [...] światku. Przez takich jak ty właśnie jesteśmy n lat do tyłu za innymi narodami!!!
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 13.06.2012, 11:44 · Zgłoś
No cóż!!! Bylejakość połączona z agresją ,jako argument daje efekt niby człowieka... Nie mam wątpliwości,że zaliczasz się do grona tych,niestety,zdewastowanych w wartościach,ludzi.I to przez takie osobniki Jasło ginie...Bo dla tych co potrafią coś osiągnąć miejsca w tym [...] nie ma.Po prostu robią karierę daleko stąd...A na zachód, i owszem-ta kapela i tacy fani jak ty ,powinni wyjechać.Tam poziom zdziczenia jest adekwatny,a miasto uwolni się od tego co w twoim wyobrażeniu jest wielką sztuką... Już jedna gwiazda,z piórami w zadzie wyemigrowała po złote runo.Po płycie cały świat się nią zachwyca.Warto złapać z nią kontakt,połączyć siły jego i zespołu co se nagrał "singla""" .Będzie im raźniej obgryzać paznokcie, żyjąc w przekonaniu,że są mega muzykami,na których czekał cały świat!!! To tyle,bo żadne inne słowo na pewno by nie dotarło do krytyka muzycznego ,który sam o sobie mówi,że jest "normalny i obiektywny"
Odpowiedz
3
@ Normalny i Obiektywny
dnia 13.06.2012, 12:11 · Zgłoś
A co ty osiągnąłeś w życiu że tak się wysoko stawiasz? Poza tym chyba lepiej agresję wyrażać w muzyce niż na ulicach lub stadionie!!! Człowieku zastanów się nad faktem, że nie wszystko musi Ci się podobać. Ale od razu nie musisz na to [...] i tego deptać. Jeśli chodzi o Pana z X Factor - on właśnie totalnie nie odpowiada moim gustom - ale mam dla niego szacunek, ciesze się, że ktoś z jasła się wybił i mimo , że totalnie nie słucham jego muzyki to mu kibicuje. I nigdy nie nazwałbym naszego miasta [...]! Nazwałbym go ziemią na której żyją bardzo zdolni ludzie - tylko taka [...] jak ty i tobie podobni rzuca im tylko kłody pod nogi. No bo przecież po co mamy komuś kibicować skoro można go wbić w ziemię! Poza tym, skąd przekonanie , że oni uważają się za mega muzyków? Znasz ich ? Porozmawiałeś chodź z jednym z nich? To są bardzo skromni i bardzo w porządku ludzie, którzy po prostu bawią się muzyką. I chwała im za to!
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 13.06.2012, 15:01 · Zgłoś
Zwykłem dyskutować w sposób cywilizowany,mówić co myślę,ale zawsze w dobrej wierze i w oparciu o fakty...Reszta to pobożne życzenia.Zatem odnoszenie się do ww tekstu,kierowanego do mnie uważam za [...], i niemelodyjne!!!
Odpowiedz
2
@ fun
dnia 13.06.2012, 22:42 · Zgłoś
To pochwal się co osiągnąłeś w tej branży jak jesteś takim fachowcem i tak się znasz na muzyce?? Bo cały czas się wykręcasz od odpowiedzi !
Odpowiedz
-5
@ [...]
dnia 13.06.2012, 01:10 · Zgłoś
Takiego łupnia po uszach dawno nie dostałem...To kakofonia o nie wyobrażalnej skali.Proponuję zakończyć przygodę z "muzyką" na tym co nazwano omylnie-singlem!!! I proszę litości dla instrumentów. Bo głos,który naśladuje śpiew, to typowe ,bezbarwne,wykoślawione dykcyjnie- [...] w mikrofon...Nie jestem złośliwy,[...].Stwierdzam fakty-jako fachowiec w branży,dla dobra tych co się łudzą!!! Pozdrawiam tych co wykonali pracę-daremną w perspektywie.I nie wierzcie w opinie tza fanów.Oni mało słyszą.Lubią hałas,i to im wystarczy.Ale czy wam.mającym marzenia,cel w życiu???
Odpowiedz
1
@ :/
dnia 13.06.2012, 09:18 · Zgłoś
A ja proponuję... idź do laryngologa . . . może woskowinę trzeba usunąć . . . to nie disco polo
Odpowiedz
0
@ b
dnia 15.06.2012, 13:39 · Zgłoś
a ty [...] powinienes sie nazywac [...] bo jedyne co potrafisz robic to siedziec przed kompem drapac sie po [...] i krytykowac, gdyby nie ludzie tacy jak ty w polsce by bylo duzo fajniej
Odpowiedz
1
@ l
dnia 13.06.2012, 00:31 · Zgłoś
Wielki krok naprzód - gratulacje i trzymam kciuki za dalszy rozwój. Płytę kupię na pewno.
Odpowiedz
1
@ nlkjsflasfhjlkajfl
dnia 12.06.2012, 23:12 · Zgłoś
A Kremlowskie Kuranty to co? Koncertują, nagrywają!
Odpowiedz
1
@ LJ
dnia 12.06.2012, 23:10 · Zgłoś
Refren super -zwrotki za cichy wokal. Chętnie posłuchałbym czegoś w naszym języku. Brzmią trochę jak HEY w połowie swej działalności
Odpowiedz
3
@ au
dnia 12.06.2012, 22:51 · Zgłoś
Gdzie bedzie można tę płytkę nabyć?
Odpowiedz
1
@ ;)))
dnia 12.06.2012, 21:34 · Zgłoś
AVE \m/ ;]
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 12.06.2012, 19:42 · Zgłoś
okładka stworzona specjalnie na singiel czy gotowa???
Odpowiedz
1
@ interesant
dnia 12.06.2012, 17:23 · Zgłoś
Cześć Marek :)
Odpowiedz
-1
@ Jozin
dnia 12.06.2012, 16:39 · Zgłoś
więcej Machine Head a mniej Tool'a!!! Pozdrawiam
Odpowiedz
1
@ j
dnia 12.06.2012, 15:39 · Zgłoś
świetna okładka
Odpowiedz
1
@ mieszkanka
dnia 12.06.2012, 15:05 · Zgłoś
podoba mi sie głos klipu powyzszego
super przejście od delik. do mocnego
Odpowiedz
3
@ mieszkanka
dnia 12.06.2012, 15:03 · Zgłoś
super!!!
duzo wytrwałości w pracy
sukcesów i wiernych fanów
gratulacje
Odpowiedz
0
@ mike
dnia 12.06.2012, 13:37 · Zgłoś
Nie da się tego do końca wysłuchać.. - ale powodzenia!
Odpowiedz
4
@ fan
dnia 12.06.2012, 13:02 · Zgłoś
Piosenka mega! Brawo Panowie!! Czekamy na płytę!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.