Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Potrącenie pieszego na ul. Jagiełły w Jaśle

34

Na ul. Jagiełły w Jaśle dzisiaj przed godziną 16 doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do jasielskiego szpitala. Na czas oględzin miejsca zdarzenia przez policyjnych techników droga była całkowicie zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letnia mieszkanka Jasła jadąc osobowym audi na ul. Jagiełły w kierunku skrzyżowania z ul. Mickiewicza, w pewnym momencie zjechała z jezdni na chodnik, na którym znajdował się pieszy w wieku około 50 lat. Jasielska policja po rozpytaniu świadków zdarzenia ustaliła, że na kierującej zostało wymuszone pierwszeństwo przejazdu przez wyjeżdżający z parkingu volkswagen golf. W  wyniku tego zdarzenia 31-latka została zmuszona do gwałtownego hamowania, a w konsekwencji do ucieczki samochodem na chodnik, gdzie znajdował się pieszy. Mężczyzna w wyniku potrącenia trafił do jasielskiego szpitala. 

Miejsce zdarzenia było całkowicie zamknięte na czas oględzin przeprowadzanych przez policyjnych techników. W tej sprawie zostanie zabezpieczone również nagranie z kamery monitoringu, które jest zainstalowane w rejonie skrzyżowania. W tej sprawie zostaną przesłuchani także świadkowie, którzy widzieli całą sytuację. Ponadto funkcjonariusze jasielskiej komendy będą prowadzić działania mające na celu ustalenie kierowcy z volkswagena golfa.

id

Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Ffff
dnia 02.10.2018, 22:20 · Zgłoś
Oceniać kogoś wszyscy potraficie to mi się w głowie nie mieści jak tak można [...]e w [...] do puki. Jeszcze przeżyjesz sam sama nie wypowiadaj się jeden z drugim !!!
Odpowiedz
-1
@ Ffff
dnia 02.10.2018, 22:18 · Zgłoś
Szkoda że nikt z Was znawców tematu nie napisałem że Pan z golfa dał nogę !!! Po tym jak sprawdził czy z jego karoseria wszystkko okej
Odpowiedz
6
@ tretty
dnia 02.10.2018, 09:08 · Zgłoś
Kamera obrotowa jest, tylko ciekawe w jakim kierunku była wtedy skierowana. Bo być może wcale nie zarejestrowała tego zdarzenia. Szkoda tylko, że na tyle komentarzy może kilka jest do rzeczy.
Odpowiedz
0
@ tutaj wpisz swój
dnia 02.10.2018, 08:31 · Zgłoś
Golf zajechał, audi odbiło w pieszego, wszystko przez fanów niemieckiej motoryzacji, przypuszczam, że wina będzie uznana jako obopólna, tyle że kierująca audi zostanie zapewne oskarżona z mniejszej rangi przewinienia (niezachowanie należytej ostrożności), chyba że mogą na podstawie monitoringu ocenić dodatkowe przewinienia itp. nie znam orzecznictwa sądów w podobnych sprawach, czy ma szanse uniknąć jakiejkolwiek kary (w końcu mogła nie odbijać w pieszego, od kierowców wymaga się takiego przewidywania zdarzeń i w podobnej sytuacji uderza się w golfa, a nie pieszego), a ten pinio z golfa to bezsprzecznie sprawca zagrożenia w ruchu lądowym, dodatkowo zwiał z miejsca wypadku.
Odpowiedz
-5
@ Iza
dnia 02.10.2018, 05:50 · Zgłoś
Pewnie jechała za szybko. W głowie mi się nie mieści że wjechała w człowieka . Strach pomyśleć że mogły być to dzieci
Odpowiedz
2
@ sasza
dnia 02.10.2018, 07:50 · Zgłoś
To był przypadek że w niego wjechała [...] bo ktoś zajechał jej drogę
Odpowiedz
17
@ OP
dnia 01.10.2018, 23:35 · Zgłoś
Szkoda, że zamiast [...] w [...] który wyjechał z parkingu i wymusił to oberwał niewinny pieszy. Przynajmniej wymuszający miałby rozbitego gruchota i zostałby na jakiś czas wyeliminowany z ruchu bo i tak skoro ślepy to zagraża życiu i zdrowiu innych kierowców i pieszych.
Odpowiedz
2
@ polk
dnia 02.10.2018, 12:25 · Zgłoś
Każdy instynktownie dba o swoje bezpieczeństwo, nie wiadomo jak skończyłby się to gdyby w niego "[...]". Ułamki sekund na podjęcie decyzji...
Odpowiedz
6
@ Xxx
dnia 01.10.2018, 23:05 · Zgłoś
Volkswagen golf, jeżeli czarny to podejrzewam, że mogła to być tylko jedna osoba. Już nie raz wymuszała pierwszeństwo.
Odpowiedz
7
@ syn
dnia 01.10.2018, 21:55 · Zgłoś
ludzie ogarnijcie sie.. auto wyjechało z parkingu i zaczęła sie ratować wjeżdżając na chodnik bo jest ciąży
Odpowiedz
19
@ Zrozumieć
dnia 01.10.2018, 22:35 · Zgłoś
To odruch,nikt nie wie,co by zrobił w tej sytuacji,nie ma czasu na myślenie.Odruchowo zasłaniamy się,robimy unik,skręcamy kierownicę..
Odpowiedz
6
@ ciekawy
dnia 01.10.2018, 21:53 · Zgłoś
a jak pieszy bylby nietrzezwy?..spowodowal by wypadek?..
Odpowiedz
10
@ Kolega kolegi mamy
dnia 01.10.2018, 21:30 · Zgłoś
Jego mama nie byla [...] [...]!
Auto wyjechalo jej z parkingu i dla swojego bezpieczeństwa zjechala na chodnik bo byla w ciąży
Odpowiedz
-9
@ disko
dnia 01.10.2018, 21:50 · Zgłoś
czyli jak się jest w ciąży to można sobie rozjeżdżać ludzi?
Odpowiedz
3
@ 100 procent
dnia 02.10.2018, 03:13 · Zgłoś
Lepiej żeby [...] siebie pieszego I drugiego kierowcę
byłoby 3 @ tak PASI???
Odpowiedz
-14
@ disko
dnia 01.10.2018, 21:13 · Zgłoś
Audi i wszystko jasne...
Odpowiedz
10
@ Sir ogień
dnia 01.10.2018, 21:35 · Zgłoś
Co jest niby jasne? Masz z marką Audi jakiś problem? Lęki, fobie, uprzedzenia, traumatyczne wspomnienia czy tak po prostu masz jakieś [...]?
Odpowiedz
-1
@ disko
dnia 01.10.2018, 21:51 · Zgłoś
ponoć sporo dresiarstwa się do audi z bmw po przesiadało
Odpowiedz
2
@ korwin
dnia 01.10.2018, 22:48 · Zgłoś
a to mają francuskimi złomami jeździć ? :D
Odpowiedz
0
@ disko
dnia 02.10.2018, 14:39 · Zgłoś
W sumie to byłby ciekawy obrazek gdyby rycerz ortalionu wypadł z cytrynki xD
Odpowiedz
11
@ łotr
dnia 01.10.2018, 20:56 · Zgłoś
do sven pewnie byles pierwszy raz u [...] i wydaje ci sie ze pana boga za nogi zlapales
Odpowiedz
-11
@ Znający temat
dnia 01.10.2018, 20:07 · Zgłoś
A zapomniałem dopisać taa [...] nie chciała se uszkodzić AUDI w wyniku kolizji z drugim autem
Odpowiedz
-5
@ Znający temat
dnia 01.10.2018, 20:06 · Zgłoś
Cyt. "w pewnym momencie zjechała z jezdni na chodnik", taa lepiej uciekać na chodnik i potraćić człowieka jak zamiast uderzyć w karoserię, która można wyklepać aa człowiek mógł zostawić zycie na chodniku !!!
Odpowiedz
4
@ sss3
dnia 02.10.2018, 09:25 · Zgłoś
Oczywiście masz rację. Należy przeanalizować możliwe scenariusze zdarzenia i wybrać najmniej niekorzystny co jest bardzo proste gdy się siedzi przed klawiaturą i czyta opis zdarzenia z podanymi istotnymi szczegółami (np. tym że na chodniku był człowiek bo gdyby go tam nie było to ucieczka na chodnik byłaby prawdopodobnie dobrym wyborem). W przypadku nagłego zagrożenia i sekund na reakcję - troszkę trudniejsze.
Odpowiedz
-17
@ cyrk
dnia 01.10.2018, 19:51 · Zgłoś
do paki ją
Odpowiedz
5
@ Kolega kolegi mamy
dnia 01.10.2018, 21:31 · Zgłoś
Chyba jego co jej wyjechal!
Odpowiedz
-24
@ olo
dnia 01.10.2018, 19:09 · Zgłoś
do więzienia za taki wybryk , po pieszym jeździć !!!
Odpowiedz
13
@ syn
dnia 01.10.2018, 21:59 · Zgłoś
do więzienia z tym co jej wyjechał
Odpowiedz
2
@ 100 procent
dnia 02.10.2018, 03:08 · Zgłoś
BZDURY to lepiej przebijać więcej ludzi autami ???
Odpowiedz
2
@ Jaslanin
dnia 02.10.2018, 14:19 · Zgłoś
Z tego parkingu to zawsze tak wyjeżdżaja, nawet na połowę ulicy.
Odpowiedz
-1
@ Obserwator
dnia 01.10.2018, 18:20 · Zgłoś
Dobry wybór
Odpowiedz
1
@ do tryt
dnia 01.10.2018, 19:37 · Zgłoś
tysiąc kamer w Jaśle ale jak zwykle nie tam gdzie trzeba.
Odpowiedz
9
@ Tic-Tac
dnia 02.10.2018, 08:14 · Zgłoś
Na oswietleniowym slupie na skrzyzowaniu ul.Mickiewicza-Jagielly jest podwieszona z obrotowa głowicą kamera monitorujaca obejmująca zasięgiem miejsce zdarzenie. I nie powinno być żadnego problemu z wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.